Об утверждении Плана мероприятий по участию Республики Казахстан в мероприятиях, проводимых в рамках саммита лидеров стран-участниц "Группы Двадцати" на 2013 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июня 2013 года № 596
В целях исполнения Плана мероприятий по участию Республики Казахстан в мероприятиях, проводимых в рамках саммита лидеров стран-участниц «Группы Двадцати» на 2013 год, Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий по участию Республики Казахстан в мероприятиях, проводимых в рамках саммита лидеров стран-участниц «Группы Двадцати» на 2013 год (далее – План).
2. Центральным исполнительным органам, иным государственным органам Республики Казахстан (по согласованию), а также заинтересованным организациям (по согласованию), ответственным за исполнение Плана:
1) принять меры по реализации Плана;
2) представлять в течение 10 дней с даты проведения мероприятий, предусмотренных Планом, информацию в Центр стратегических разработок и анализа Администрации Президента Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Келимбетова К.Н.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 13 июня 2013 года № 596
План мероприятий
по участию Республики Казахстан в мероприятиях,
проводимых в рамках саммита лидеров стран-участниц
«Группы Двадцати» на 2013 год
№ п/п
Мероприятие
Формы завершения
Ответственные за исполнение
Срок исполнения
1
2
3
4
5
1.
Участие в семинаре «Региональные финансовые механизмы: роль в международной финансовой архитектуре и сотрудничество с МВФ»
Информация в ЦСРА
НБ (по согласованию), МИД
апрель 2013 года
2.
Участие в заседании рабочей группы по реализации Рамочного соглашения по обеспечению уверенного, устойчивого и сбалансированного роста
Информация в ЦСРА
МЭБП, МИД
апрель 2013 года
3.
Участие во встрече заместителей министров финансов и управляющих центральными банками «Группы двадцати»
Информация в ЦСРА
НБ (по согласованию), МФ, МИД
апрель 2013 года
4.
Участие во встрече министров финансов и управляющих центральными банками «Группы двадцати»
Информация в ЦСРА
НБ (по согласованию), МФ, МИД
апрель 2013 года
5.
Участие в семинаре по вопросам расширения доступа к финансовым услугам для женщин
Информация в ЦСРА
МТСЗН, МИД
апрель 2013 года
6.
Участие в семинаре по вопросам торговли (ОЭСР)
Информация в ЦСРА
МЭБП, МИД
май 2013 года
7.
Участие в заседании рабочей группы по содействию развитию
Информация в ЦСРА
МЭБП, МИД
май 2013 года
8.
Участие во встрече шерп «Группы двадцати»
Информация в ЦСРА
АП (по согласованию), МИД
май 2013 года
9.
Участие в семинаре экспертов по вопросам энергетики
Информация в ЦСРА
МИНТ, МООС, МНГ, МИД
июнь 2013 года
10
Участие в заседании рабочей группы по устойчивому развитию энергетической отрасли
Информация в ЦСРА
МИНТ, МООС, МНГ, МИД
июнь 2013 года
11.
Участие в заседании рабочей группы по противодействию коррупции
Информация в ЦСРА
АБЭКП (по согласованию), МИД
июнь 2013 года
12.
Участие в заседании рабочей группы по вопросам занятости
Информация в ЦСРА
МТСЗН, АП (по согласованию), МИД
июнь 2013 года
13
Участие в конференции «Рейтинговые агентства в международной валютно-финансовой системе»
Информация в ЦСРА
МЭБП, МФ, НБ (по согласованию), МИД
июнь 2013 года
14.
Участие во встрече заместителей министров финансов и управляющих центральными банками «Группы двадцати»
Информация в ЦСРА
НБ (по согласованию), МФ, МИД
июнь 2013 года
15.
Участие в гражданском саммите «Группы двадцати»
Информация в ЦСРА
МКИ, МИД
июнь 2013 года
16.
Участие в конференции «Финансовая грамотность и финансовое образование»
Информация в ЦСРА
НБ (по согласованию), МФ
июнь 2013 года
17.
Участие в молодежном саммите «Группы двадцати»
Информация в ЦСРА
МОН, МИД
июнь 2013 года
18.
Участие в деловом саммите «Группы двадцати»
Информация в ЦСРА
МРР, МИНТ, МНГ, МИД, НЭП Казахстана «Союз «Атамекен» (по согласованию)
июнь 2013 года
19.
Участие в заседании рабочей группы по содействию развитию
Информация в ЦСРА
МЭБП, МИД
июнь 2013 года
20.
Участие во встрече социальных партнеров
Информация в ЦСРА
МРР, МИНТ, МНГ, МТСЗН, МИД, НЭП Казахстана «Союз «Атамекен» (по согласованию)
июль 2013 года
21.
Участие во встрече министров труда «Группы двадцати» с социальными партнерами
Информация в ЦСРА
МТСЗН, МИД
июль 2013 года
22.
Участие во встрече заместителей министров финансов и управляющих центральными банками «Группы двадцати»
Информация в ЦСРА
НБ (по согласованию), МФ, МИД
июль 2013 года
23.
Участие в совместной встрече министров финансов и министров труда «Группы двадцати»
Информация в ЦСРА
МТСЗН, МФ, МИД
июль 2013 года
24.
Участие во встрече министров финансов и управляющих центральными банками «Группы двадцати»
Информация в ЦСРА
НБ (по согласованию), МФ, МИД
июль 2013 года
25.
Участие во встрече шерп «Группы двадцати»
Информация в ЦСРА
АП (по согласованию), МИД
июль 2013 года
26.
Участие во встрече шерп «Группы двадцати» и участие в совместном заседании с заместителями министров финансов
Информация в ЦСРА
АП (по согласованию), МИД
сентябрь
2013 года
27.
Участие во встрече заместителей министров финансов «Группы двадцати»
Информация в ЦСРА
МИД, МФ
сентябрь
2013 года
28.
Участие в Саммите глав государств и правительств «Группы двадцати»
Информация в ЦСРА
АП (по согласованию), КПМ, МИД
сентябрь
2013 года
29.
Участие в заседании рабочей группы по вопросам занятости в рамках Международной организации труда
Информация в ЦСРА
МТСЗН, АП (по согласованию), МИД
октябрь
2013 года
30.
Участие в заседании рабочей группы по противодействию коррупции
Информация в ЦСРА
АБЭКП (по согласованию), МИД
октябрь
2013 года
31.
Участие в заседании рабочей группы по реформированию валютно-финансовой системы
Информация в ЦСРА
НБ (по согласованию), МФ, МИД
октябрь
2013 года
32.
Участие во встрече заместителей министров финансов и управляющих центральными банками «Группы двадцати»
Информация в ЦСРА
НБ (по согласованию), МФ, МИД
октябрь
2013 года
33.
Участие во встрече министров финансов и управляющих центральными банками «Группы двадцати»
Информация в ЦСРА
НБ (по согласованию), МФ, МИД
октябрь
2013 года
34.
Участие в заседании рабочей группы по содействию развитию
Информация в ЦСРА
МЭБП, МИД
октябрь
2013 года
35.
Участие во встрече шерп «Группы двадцати»
Информация в ЦСРА
АП (по согласованию), МИД
октябрь
2013 года
36.
Участие в конференции и семинаре по глобальному партнерству в области расширения доступа к финансовым услугам
Информация в ЦСРА
НБ (по согласованию), МФ, МИД
октябрь
2013 года
37.
Участие в пленарном заседании Совета по финансовой стабильности
Информация в ЦСРА
НБ (по согласованию), МИД
ноябрь
2013 года
Примечание. Расшифровка аббревиатур:
АП – Администрация Президента Республики Казахстан
ЦСРА – Центр стратегических разработок и анализа Администрации Президента Республики Казахстан
КПМ – Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан
МИД – Министерство иностранных дел Республики Казахстан
МИНТ – Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан
МОН – Министерство образования и науки Республики Казахстан
МООС – Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан
МЭБП – Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
МНГ – Министерство нефти и газа Республики Казахстан
МТСЗН – Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МКИ – Министерство культуры и информации Республики Казахстан
МВД – Министерство внутренних дел Республики Казахстан
МФ – Министерство финансов Республики Казахстан
НБ – Национальный Банк Республики Казахстан
АБЭКП – Агентство Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью
МРР – Министерство регионального развития Республики Казахстан
ЕЭКУ – Евразийский экономический клуб ученых
НЭП Казахстана «Союз «Атамекен» - Национальная экономическая палата Казахстана «Союз «Атамекен»

"Жиырмалық тобына" қатысушы елдер көшбасшыларының саммиті шеңберінде өткізілетін іс-шараларға Қазақстан Республикасының қатысуы жөніндегі 2013 жылға арналған іс-шаралар жоспарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 13 маусымдағы № 596 қаулысы
«Жиырмалық тобына» қатысушы елдер көшбасшыларының саммиті шеңберінде өткізілетін іс-шараларға Қазақстан Республикасының қатысуы жөніндегі 2013 жылға арналған іс-шаралар жоспарын орындау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған «Жиырмалық тобына» қатысушы елдер көшбасшыларының саммиті шеңберінде өткізілетін іс-шараларға Қазақстан Республикасының қатысуы жөніндегі 2013 жылға арналған іс-шаралар жоспары (бұдан әрі – Жоспар) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдары, өзге де мемлекеттік органдары (келісім бойынша), сондай-ақ Жоспарды орындауға жауапты мүдделі ұйымдар (келісім бойынша):
1) Жоспарды iске асыру жөнiнде шаралар қабылдасын;
2) Жоспарда көзделген іс-шаралар өткізілген күннен кейін 10 күн ішінде Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Стратегиялық әзірлемелер және талдау орталығына ақпарат берсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Қ.Н. Келімбетовке жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 13 маусымдағы
№ 596 қаулысымен
бекітілген
«Жиырмалық тобына» қатысушы елдер көшбасшыларының саммиті
шеңберінде өткізілетін іс-шараларға Қазақстан Республикасының
қатысуы жөніндегі 2013 жылға арналған іс-шаралар
Жоспары
р/с
Іс-шара
Аяқтау нысаны
Орындауға жауаптылар
Орындау мерзімі
1
2
3
4
5
1.
«Өңірлік қаржылық тетіктер: халықаралық қаржылық архитектурадағы рөлі және ХҚҚ-мен ынтымақтастығы» семинарына қатысу
СӘТО-ға ақпарат
ҰБ (келісім бойынша), СІМ
2013 жылғы
сәуір
2.
Сенімді, орнықты, теңгерімделген өсуді қамтамасыз ету жөніндегі негіздемелік келісімді іске асыру жөніндегі жұмыс тобының отырысына қатысу
СӘТО-ға ақпарат
ЭБЖМ, СІМ
2013 жылғы
сәуір
3.
«Жиырмалық тобының» қаржы министрлерінің орынбасарлары мен орталық банк басқарушыларының кездесуіне қатысу
СӘТО-ға ақпарат
ҰБ (келісім бойынша), Қаржымині, СІМ
2013 жылғы
сәуір
4.
«Жиырмалық тобының» қаржы министрлері және орталық банк басқарушыларының кездесуіне қатысу
СӘТО-ға ақпарат
ҰБ (келісім бойынша), Қаржымині, СІМ
2013 жылғы
сәуір
5.
Әйелдер үшін қаржылық қызметтерге рұқсатты кеңейту мәселелері жөніндегі семинарға қатысу
СӘТО-ға ақпарат
Еңбекмині, СІМ
2013 жылғы
сәуір
6.
Сауда мәселелері жөніндегі семинарға қатысу (ЕЫДҰ)
СӘТО-ға ақпарат
ЭБЖМ, СІМ
2013 жылғы
мамыр
7.
Дамуға жәрдемдесу жөніндегі жұмыс тобының отырысына қатысу
СӘТО-ға ақпарат
ЭБЖМ, СІМ
2013 жылғы
мамыр
8.
«Жиырмалық тобының» шерпаларының кездесуіне қатысу
СӘТО-ға ақпарат
ПӘ (келісім бойынша), СІМ
2013 жылғы
мамыр
9.
Энергетика мәселелері жөніндегі сарапшылар семинарына қатысу
СӘТО-ға ақпарат
ИЖТМ, Қоршағанортамині, МГМ, СІМ
2013 жылғы
маусым
10.
Энергетика саласын орнықты дамыту жөніндегі жұмыс тобының отырысына қатысу
СӘТО-ға ақпарат
ИЖТМ, Қоршағанортамині, МГМ, СІМ
2013 жылғы
маусым
11.
Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл жөніндегі жұмыс тобының отырысына қатысу
СӘТО-ға ақпарат
ЭҚСЖКА (келісім бойынша), СІМ
2013 жылғы
маусым
12.
Жұмыспен қамту жөніндегі жұмыс тобының отырысына қатысу
СӘТО-ға ақпарат
Еңбекмині, ПӘ (келісім бойынша), СІМ
2013 жылғы
маусым
13.
«Халықаралық валюта-қаржы жүйесіндегі рейтингтік агенттіктер» конференциясына қатысу
СӘТО-ға ақпарат
ЭБЖМ, Қаржымині, ҰБ (келісім бойынша), СІМ
2013 жылғы
маусым
14.
«Жиырмалық тобының» қаржы министрлерінің орынбасарларының және орталық банк басқарушыларының кездесуіне қатысу
СӘТО-ға ақпарат
ҰБ (келісім бойынша), Қаржымині, СІМ
2013 жылғы
маусым
15.
«Жиырмалық тобының» азаматтық саммитіне қатысу
СӘТО-ға ақпарат
МАМ, СІМ
2013 жылғы
маусым
16.
«Қаржылық сауаттылық және қаржылық білім» конференциясына қатысу
СӘТО-ға ақпарат
ҰБ (келісім бойынша), Қаржымині
2013 жылғы
маусым
17.
«Жиырмалық тобының» жастар саммитіне қатысу
СӘТО-ға ақпарат
БҒМ, СІМ
2013 жылғы
маусым
18.
«Жиырмалық тобының» іскерлік саммитіне қатысу
СӘТО-ға ақпарат
ӨДМ, ИЖТМ, МГМ, СІМ, «Атамекен» одағы» ҰЭП (келісім бойынша)
2013 жылғы
маусым
19.
Дамуға жәрдемдесу жөніндегі жұмыс тобының отырысына қатысу
СӘТО-ға ақпарат
ЭБЖМ, СІМ
2013 жылғы
шілде
20.
Әлеуметтік әріптестердің кездесуіне қатысу
СӘТО-ға ақпарат
ӨДМ, ИЖТМ, МГМ, Еңбекмині, СІМ, «Атамекен» одағы» ҰЭП (келісім бойынша)
2013 жылғы
шілде
21.
«Жиырмалық тобының» еңбек министрлерінің әлеуметтік әріптестермен кездесуіне қатысу
СӘТО-ға ақпарат
Еңбекмині, СІМ
2013 жылғы
шілде
22.
«Жиырмалық тобының» қаржы министрлерінің орынбасарларының және орталық банк басқарушыларының кездесуіне қатысу
СӘТО-ға ақпарат
ҰБ (келісім бойынша), Қаржымині, СІМ
2013 жылғы
шілде
23.
«Жиырмалық тобының» еңбек министрлері мен қаржы министрлерінің біріккен кездесуіне қатысу
СӘТО-ға ақпарат
Еңбекмині, Қаржымині, СІМ
2013 жылғы
шілде
24.
«Жиырмалық тобының» қаржы министрлері және орталық банк басқарушыларының кездесуіне қатысу
СӘТО-ға ақпарат
ҰБ (келісім бойынша), Қаржымині, СІМ
2013 жылғы
шілде
25.
«Жиырмалық тобының» шерпаларының кездесуіне қатысу
СӘТО-ға ақпарат
ПӘ (келісім бойынша), СІМ
2013 жылғы
шілде
26.
«Жиырмалық тобының» шерпаларының және қаржы министрлері орынбасарларының біріккен кездесуіне қатысу
СӘТО-ға ақпарат
ПӘ (келісім бойынша), СІМ
2013 жылғы
қыркүйек
27.
«Жиырмалық тобының» қаржы министрлерінің кездесуіне қатысу
СӘТО-ға ақпарат
СІМ, ҚМ
2013 жылғы
қыркүйек
28.
«Жиырмалық тобының» мемлекет басшылары мен үкімет басшыларының саммитіне қатысу
СӘТО-ға ақпарат
ПӘ (келісім бойынша), ПМК, СІМ
2013 жылғы
қыркүйек
29.
Жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі жұмыс тобының отырысына қатысу
СӘТО-ға ақпарат
Еңбекмині, ПӘ (келісім бойынша), СІМ
2013 жылғы
қазан
30.
Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл жөніндегі жұмыс тобының отырысына қатысу
СӘТО-ға ақпарат
Қаржы полициясы (келісім бойынша), СІМ
2013 жылғы
қазан
31.
Валюта-қаржы жүйесін реформалау жөніндегі отырысқа қатысу
СӘТО-ға ақпарат
ҰБ (келісім бойынша), Қаржымині, СІМ
2013 жылғы
қазан
32.
«Жиырмалық тобының» қаржы министрлері орынбасарларының және орталық банк басқарушыларының кездесуіне қатысу
СӘТО-ға ақпарат
ҰБ (келісім бойынша), Қаржымині, СІМ
2013 жылғы
қазан
33.
«Жиырмалық тобының» қаржы министрлерінің және орталық банк басқарушыларының кездесуіне қатысу
СӘТО-ға ақпарат
ҰБ (келісім бойынша), Қаржымині, СІМ
2013 жылғы
қазан
34.
Дамуға жәрдемдесу жөніндегі жұмыс тобының отырысына қатысу
СӘТО-ға ақпарат
ЭБЖМ, СІМ
2013 жылғы
қазан
35.
«Жиырмалық тобының» шерпаларының кездесуіне қатысу
СӘТО-ға ақпарат
ПӘ (келісім бойынша), СІМ
2013 жылғы
қазан
36.
Қаржылық қызметке рұқсатты кеңейту саласындағы жаһандық әріптестік жөніндегі конференцияға және семинарға қатысу
СӘТО-ға ақпарат
ҰБ (келісім бойынша), Қаржымині, СІМ
2013 жылғы
қазан
37.
Қаржылық тұрақтылық жөніндегі кеңестің пленарлық отырысына қатысу
СӘТО-ға ақпарат
ҰБ (келісім бойынша), СІМ
2013 жылғы
қараша
Ескертпе. Аббревиатуралардың толық жазылуы:
ПӘ – Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі
СӘТО – Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Стратегиялық әзірлемелер және талдау орталығы
ПМК – Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі
СІМ – Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі
ИЖТМ – Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі
БҒМ – Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
Қоршағанортамині – Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі
ЭБЖМ – Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
МГМ – Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігі
Еңбекмині – Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
МАМ – Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
ІІМ – Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
Қаржымині – Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
ҰБ – Қазақстан Республикасы Ұлттық банкі
Қаржы полициясы – Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігі
ӨДМ – Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
БҚА – Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігі
ЕЭҒК – Еуразиялық экономикалық ғалымдар клубы
«Атамекен» - «Атамекен» Одағы» Қазақстанның Ұлттық экономикалық палатасы