О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 7 мая 2012 года № 579 "Об утверждении Правил аккредитации газосетевых организаций" и от 5 июля 2012 года № 912 "Об утверждении Правил составления плана поставки сжиженного нефтяного газа на внутренний рынок Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2013 года № 671
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 03.04.2015 № 193 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2) утратил силу постановлением Правительства РК от 03.04.2015 № 196 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       C. Ахметов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 2 июля 2013 года № 671
Сноска. Приложение утратило силу постановлением Правительства РК от 03.04.2015 № 193 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Газ желісі ұйымдарын аккредиттеу қағидаларын бекіту туралы" 2012 жылғы 7 мамырдағы № 579 және "Қазақстан Республикасының ішкі нарығына сұйытылған мұнай газын берудің жоспарын жасау қағидаларын бекіту туралы" 2012 жылғы 5 шілдедегі № 912 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 2 шілдедегі № 671 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 03.04.2015 № 193 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі);
2) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 03.04.2015 № 196 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 03.04.2015 № 193 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі); 03.04.2015 № 196 қаулыларымен.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 2 шілдедегі
№ 671 қаулысына
қосымша
Ескерту. Қосымшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 03.04.2015 № 193 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).