О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 13 апреля 2007 года № 314 "О мерах по модернизации экономики Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 августа 2013 года № 812
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан «О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 13 апреля 2007 года № 314 «О мерах по модернизации экономики Республики Казахстан».
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
О внесении изменения в Указ Президента
Республики Казахстан от 13 апреля 2007 года № 314
«О мерах по модернизации экономики Республики Казахстан»
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 13 апреля 2007 года № 314 «О мерах по модернизации экономики Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 11, ст. 120; № 38, ст. 430; 2008 г., № 24, ст. 226; № 42, ст. 465; 2009 г., № 10, ст. 49; № 27-28, ст. 234; № 29, ст. 249; 2010 г., № 50, ст. 453; 2012 г., № 10, ст. 189; № 36, ст. 476) следующее изменение:
в Положении о Государственной комиссии по вопросам модернизации экономики Республики Казахстан, утвержденном вышеназванным Указом:
пункт 9 изложить в следующей редакции:
«9. Государственная комиссия осуществляет свою деятельность на основе ежеквартальных планов, утверждаемых председателем Государственной комиссии, которые составляются рабочим органом по предложениям государственных органов.
Вопросы, предложенные для вынесения на рассмотрение Государственной комиссии, в обязательном порядке согласовываются с заинтересованными государственными органами. Вопросы, предусматривающие выделение средств из республиканского бюджета, подлежат обязательному согласованию с центральным уполномоченным органом по бюджетному планированию.
В случае возникновения разногласий между заинтересованными государственными органами, вопрос рассматривается у курирующего Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан до вынесения на заседание Государственной комиссии.
По итогам рассмотрения у Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан рабочим органом подготавливается письмо на имя председателя Государственной комиссии о вынесении либо невынесении данного вопроса на заседание Государственной комиссии.».
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев

"Қазақстан Республикасының экономикасын жаңғырту жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 13 сәуірдегі № 314 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 8 тамыздағы № 812 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
«Қазақстан Республикасының экономикасын жаңғырту жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 13 сәуірдегі № 314 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы «Қазақстан Республикасының экономикасын жаңғырту жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 13 сәуірдегі № 314 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
1. «Қазақстан Республикасының экономикасын жаңғырту жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 13 сәуірдегі № 314 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 11, 120-құжат; № 38, 430-құжат; 2008 ж., № 24, 226-құжат; № 42, 465-құжат; 2009 ж., № 10, 49-құжат; № 27-28, 234-құжат; № 29, 249-құжат; 2010 ж., № 50, 453-құжат; 2012 ж., № 10, 189-құжат; № 36, 476-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1) жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының экономикасын жаңғырту мәселелері жөніндегі мемлекеттік комиссия туралы ережеде:
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«9. Мемлекеттік комиссия өз қызметін Мемлекеттiк комиссияның төрағасы бекітетін, мемлекеттік органдардың ұсынысы бойынша жұмыс органы жасайтын тоқсан сайынғы жоспарлар негізінде жүзеге асырады.
Мемлекеттік комиссияның қарауына шығару үшін ұсынылған мәселелер міндетті түрде мүдделі мемлекеттік органдармен келісіледі. Республикалық бюджеттен қаражат бөлуді көздейтін мәселелер бюджеттік жоспарлау жөніндегі орталық уәкілетті органмен міндетті келісуге жатады.
Мүдделі мемлекеттік органдардың арасында келіспеушіліктер туындаған жағдайда, мәселе Мемлекеттік комиссия отырысына шығарылғанға дейін Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің жетекшілік ететін орынбасарында қаралады.
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасарында қарау нәтижесі бойынша жұмыс органы Мемлекеттік комиссия төрағасының атына осы мәселені Мемлекеттік комиссияның отырысына шығару немесе шығармау туралы хат дайындайды.».
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                          Н.Назарбаев