О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2010 года № 1498 "О Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по статистике на 2011 - 2015 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 августа 2013 года № 850
ПРЕСС-РЕЛИЗ
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2010 года № 1498 «О Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по статистике на 2011 - 2015 годы» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 10-11, ст. 137) следующие изменения:
в Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по статистике на 2011 - 2015 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 3. «Стратегические направления, цели, задачи, целевые индикаторы, мероприятия и показатели результатов»:
в подразделе 1. «Стратегические направления, цели, задачи, целевые индикаторы, мероприятия и показатели результатов»:
в стратегическом направлении 1. «Улучшение качества предоставляемой информации»:
в цели 1.2. «Развитие системы обработки данных путем создания и внедрения интегрированной информационной системы «е-Статистика»:
в задаче 1.2.1. «Разработка, внедрение и развитие информационных систем»:
в мероприятиях для достижения показателей прямых результатов:
в строке, порядковый номер 3, «Создание и внедрение:»:
строку:
«
внешнего и внутреннего Интернет-портала
х
х
х
»
изложить в следующей редакции:
«
внешнего Интернет-портала и внутреннего Интранет-портала
х
х
х
»;
в разделе 4 «Развитие функциональных возможностей»:
в графе «Мероприятия по реализации стратегического направления и цели государственного органа»:
подпункт 2) «Повышение квалификации сотрудников (не менее 30 человек)» изложить в следующей редакции:
«2) Повышение квалификации и переподготовка сотрудников (не менее 30 человек)»;
часть первую подпункта 13) изложить в следующей редакции:
«13) Обеспечение местного содержания при осуществлении государственных закупок информационно-коммуникационных технологий:»;
в разделе 7. «Бюджетные программы»:
в подразделе 1. «Бюджетные программы»:
в бюджетной программе 001 «Услуги по регулированию в области статистической деятельности и межотраслевой координации государственной статистики»:
в графе «2013»:
строки «Показатели эффективности. Средние затраты на содержание одной единицы штатной численности» цифры «1 881» заменить цифрами «2050»;

"Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің 2011 - 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы № 1498 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 26 тамыздағы № 850 қаулысы
БАСПАСӨЗ РЕЛИЗІ
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің 2011 - 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы № 1498 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 10-11, 137-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің 2011 - 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
«Стратегиялық бағыттар, мақсаттар, міндеттер, нысаналы индикаторлар, іс-шаралар және нәтижелер көрсеткіштері» деген 3-бөлімде:
«Стратегиялық бағыттар, мақсаттар, міндеттер, нысаналы индикаторлар, іс-шаралар және нәтижелер көрсеткіштері» деген 1-кіші бөлімде:
«Ұсынылатын ақпараттың сапасын арттыру» деген 1-стратегиялық бағытта:
«е-Статистика» интеграцияланған ақпараттық жүйесін жасау және енгізу арқылы деректердің өңдеу жүйесін дамыту» деген 1.2-мақсатта:
«Ақпараттық жүйелерді әзірлеу, енгізу және дамыту» деген 1.2.1-міндетте:
тікелей нәтижелердің көрсеткіштеріне қол жеткізуге арналған іс-шараларда:
«Мыналарды жасау және енгізу:» деген реттік нөмірі 3-жолда:
мына:
«
Сыртқы және ішкі интернет-порталын
X
X
X
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
сыртқы Интернет-порталын және ішкі Интранет-порталын
X
X
X
»;
«Функционалдық міндеттерді дамыту» деген 4-бөлімде:
«Стратегиялық бағытты іске асыру жөніндегі іс-шаралар және мемлекеттік органның мақсаты» деген бағанда:
«Қызметкерлердің біліктілігін арттыру (30 адамнан кем емес)» деген 2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«2) Қызметкерлердің біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау (30 адамнан кем емес)»;
13) тармақшаның бірінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
«13) Ақпараттық-коммуникациялық технологияларды мемлекеттік сатып алуды жүзеге асыру кезінде жергілікті қамтуды қамтамасыз ету:»;
«Бюджеттік бағдарламалар» деген 7-бөлімде:
«Бюджеттік бағдарламалар» деген 1-кіші бөлімде:
001 «Статистикалық қызмет саласында және салааралық үйлестіруде мемлекеттік статистиканы реттеу жөніндегі қызметтер» деген бюджеттік бағдарламада:
«2013» деген бағанда:
«Тиімділік көрсеткіштері. Штат санының бір бірлігін ұстауға орташа шығындар» деген жолдағы «1 881» деген сандар «2 050» деген сандармен ауыстырылсын;

строки «Объем бюджетных расходов» цифры «5 964 028» заменить цифрами «5 927 692»;
в бюджетной программе 002 «Услуги по сбору и обработке статистических данных»:
в графе «2013»:
строки «Показатели эффективности. Средняя стоимость проведения одного наблюдения» цифры «7 038» заменить цифрами «7 115»;
строки «Объем бюджетных расходов» цифры «1 365 360» заменить цифрами «1 380 241»;
в подразделе 2. «Свод бюджетных расходов»:
в графе «2013»:
строки «ВСЕГО бюджетных расходов:» цифры «9 361 983» заменить цифрами «9 340 528»;
строки «Текущие бюджетные программы:» цифры «8 802 848» заменить цифрами «8 781 393»;
строки «001 «Услуги по регулированию в области статистической деятельности и межотраслевой координации государственной статистики» цифры «5 964 028» заменить цифрами «5 927 692»;
строки «002 «Услуги по сбору и обработке статистических данных» цифры «1 365 360» заменить цифрами «1 380 241».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов

«Бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «5 964 028» деген сандар «5 927 692» деген сандармен ауыстырылсын;
002 «Статистикалық деректерді жинау және өңдеу жөніндегі қызметтер» деген бюджеттік бағдарламада:
«2013» деген бағанда:
«Тиімділік көрсеткіштері. Бір байқауды жүргізудің орташа құны» деген жолдағы «7 038» деген сандар «7 115» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «1 365 360» деген сандар «1 380 241» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік шығыстардың жиыны» деген 2-кіші бөлімде:
«2013» деген бағанда:
«Бюджеттік шығыстардың БАРЛЫҒЫ» деген жолдағы «9 361 983» деген сандар «9 340 528» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ағымдағы бюджеттік бағдарламалар» деген жолдағы «8 802 848» деген сандар «8 781 393» деген сандармен ауыстырылсын;
001 «Статистикалық қызмет саласында және салааралық үйлестіруде мемлекеттік статистиканы реттеу жөніндегі қызметтер» деген жолдағы «5 964 028» деген сандар «5 927 692» деген сандармен ауыстырылсын;
002 «Статистикалық, деректерді жинау және өңдеу жөніндегі қызметтер» деген жолдағы «1 365 360» деген сандар «1 380 241» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           С.Ахметов