О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О выделении целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан на 2014 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2013 года № 888
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан «О выделении целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан на 2014 год».
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
О выделении целевого трансферта из Национального фонда
Республики Казахстан на 2014 год
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Выделить целевой трансферт из Национального фонда Республики Казахстан в размере 150 млрд. тенге, передаваемый в республиканский бюджет на 2014 год, для:
строительства участков Астана - Караганда, Алматы - Капшагай автодороги Астана - Алматы;
строительства автодороги Астана - Павлодар;
строительства железной дороги «Жезказган - Бейнеу»;
подготовки проведения ЭКСПО-2017;
увеличения уставного капитала акционерного общества «Национальный управляющий холдинг «Байтерек» на формирование фонда прямых инвестиций.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев

"Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2014 жылға арналған нысаналы трансферт бөлу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 29 тамыздағы № 888 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2014 жылға арналған нысаналы трансферт бөлу туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           С.Ахметов
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2014 жылға арналған нысаналы трансферт бөлу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан:
Астана - Алматы автомобиль жолының Астана - Қарағанды, Алматы - Қапшағай учаскелерін салуға;
Астана - Павлодар автомобиль жолын салуға;
«Жезқазған - Бейнеу» теміржолын салуға;
ЭКСПО-2017 өткізуді дайындауға;
тікелей инвестициялар қорын қалыптастыру үшін «Бәйтерек» ұлттық басқарушы холдингі» акционерлік қоғамының жарғылық капиталын ұлғайтуға 2014 жылға арналған республикалық бюджетке берілетін 150 млрд. теңге мөлшерінде нысаналы трансферт бөлінсін.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                  Н.Назарбаев