О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года № 663 "Об упорядочении эксплуатации служебных автомобилей для транспортного обслуживания государственных органов Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 2013 года № 915. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2016 года № 887.

"Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдарына көлік қызметін көрсету үшін қызметтік автомобильдерді пайдалануды ретке келтіру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 мамырдағы № 663 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 3 қыркүйектегі № 915 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 28 желтоқсандағы № 887 қаулысымен.

Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.12.2016 № 887 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года № 663 «Об упорядочении эксплуатации служебных автомобилей для транспортного обслуживания государственных органов Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 23-24, ст. 228) следующие изменения:
в нормативе положенности служебных автомобилей для транспортного обслуживания государственных органов Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 12, изложить в следующей редакции:
«
12
Генеральная прокуратура
Генеральный прокурор, Главный военный прокурор
1
2600
**********
Заместитель Генерального прокурора (Главного военного прокурора), Руководитель аппарата Генерального прокурора
1
2600
Председатель Комитета при Генеральной прокуратуре
1
2000
Заместитель Председателя Комитета при Генеральной прокуратуре
1
2000
»;

Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 28.12.2016 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) № 887 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдарына көлік қызметін көрсету үшін қызметтік автомобильдерді пайдалануды ретке келтіру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 мамырдағы № 663 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 23-24, 228-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдарына көлік қызметін көрсету үшін қызметтік автомобильдердің тиістілік нормативінде:
реттік нөмірі 12-жол мынадай редакцияда жазылсын:
12
Бас прокуратура
Бас прокурор, Бас әскери прокурор
1
2600 **********
Бас прокурордың (Бас әскери прокурордың) орынбасары, Бас прокурордың аппаратының басшысы
1
2600
Бас прокуратура жанындағы Комитет төрағасы
1
2000
Бас прокуратура жанындағы Комитет төрағасының орынбасары
1
2000

строки, порядковые номера 18, 19 и 20, изложить в следующей редакции:
«
18
Транспортное обслуживание центрального аппарата государственных органов, включая их ведомства, за исключением Генеральной прокуратуры Республики Казахстан, а также тех, которые имеют специальный транспорт при численности работников:
до 100
1
не более 3000
***
от 100 до 200
2******
не более 3000
***
от 200 до 300
3
не более 3000
***
от 300 до 500
4*
не более 3000
***
от 500 до 900
5
не более 3000
***
от 900 до 1 300
7
не более 3000
***
от 1 300 и выше
9
не более 3000
***
19
Транспортное обслуживание территориальных подразделений центральных государственных органов и их ведомств в областях, городах Астане и Алматы**, за исключением Верховного Суда и Генеральной прокуратуры Республики Казахстан, а также тех, которые имеют специальный транспорт при численности работников:
до 100
1
не более 3000
***
от 100 до 200
2
не более 3000
***
20
Транспортное обслуживание территориальных подразделений центральных государственных органов и их ведомств в районах (городах областного значения), за исключением Верховного Суда и Генеральной прокуратуры Республики Казахстан, а также тех, которые имеют специальный транспорт
1
не более 3000
***
».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов

реттік нөмірлері 18, 19 және 20-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
18
Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасын, сондай-ақ арнайы көлігі барларын қоспағанда, қызметкерлерінің саны:
100-ге дейін
1
3000-нан көп емес
***
100-ден 200-ге дейін
2******
3000-нан көп емес
***
200-ден 300-ге дейін
3
3000-нан көп емес
***
300-ден 500-ге дейін
4*
3000-нан көп емес
***
500-ден 900-ге дейін
5
3000-нан көп емес
***
900-ден 1300-ге дейін
7
3000-нан көп емес
***
1300-ден жоғары мемлекеттік органдардың орталық аппаратына, олардың ведомстволарын қоса алғанда, көлік қызметін көрсету
9
3000-нан көп емес
***
19
Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты мен Бас прокуратурасын, сондай-ақ арнайы көлігі барларын қоспағанда, қызметкерлерінің саны:
100-ге дейін
1
3000-нан көп емес
***
100-ден 200-ге дейін орталық мемлекеттік органдардың аумақтық бөлімшелеріне және олардың облыстардағы, Астана және Алматы қалаларындағы** ведомстволарына көлік қызметін көрсету
2******
3000-нан көп емес
***
20
Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты мен Бас прокуратурасын, сондай-ақ арнайы көлігі барларын қоспағанда, орталық мемлекеттік органдардың аумақтық бөлімшелеріне және олардың аудандардағы (облыстық маңызы бар қалалардағы) ведомстволарына көлік қызметін көрсету
1
3000-нан көп емес
***
".
2. Осы қаулы қол қойған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
С. Ахметов