О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года № 353 "О программно-целевом финансировании вне конкурсных процедур на 2013 - 2015 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 ноября 2013 года № 1161
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года № 353 «О программно-целевом финансировании вне конкурсных процедур на 2013-2015 годы» следующие дополнения:
приложение к указанному постановлению дополнить подпунктами 10), 11), 12) и 13) следующего содержания:
«10) разработка чистых источников энергии Республики Казахстан на 2013 - 2017 годы в рамках ЭКСПО - 2017;
11) разработка карты общего сейсмического зонирования на
территории Республики Казахстан на 2013 - 2015 годы»;
12) мониторинг и изучение дикой фауны в эпидемически актуальных
регионах на носительство опасных патогенов и разработка комплексных
профилактических мероприятий для обеспечения биологической
безопасности Республики Казахстан на 2013 - 2015 годы;
13) комплексное исследование научных основ перевода казахского
письма на новый национальный алфавит на 2013 - 2015 годы.».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов

"Конкурстан тыс рәсімдер арқылы 2013 - 2015 жылдарға арналған бағдарламалық-нысаналы қаржыландыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 15 сәуірдегі № 353 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 4 қарашадағы № 1161 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Конкурстан тыс рәсімдер арқылы 2013 - 2015 жылдарға арналған бағдарламалық-нысаналы қаржыландыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 15 сәуірдегі № 353 қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымша мынадай мазмұндағы 10), 11), 12) және 13) тармақшалармен толықтырылсын:
«10) ЭКСПО - 2017 шеңберінде 2013 - 2017 жылдарға арналған Қазақстан Республикасының таза энергия көздерін әзірлеу;
11) Қазақстан Республикасының аумағында жалпы сейсмикалық аймаққа бөлудің 2013 - 2015 жылдарға арналған картасын әзірлеу;
12) эпидемиялық өзекті өңірлерде жабайы фаунаны қауіпті патогендердің болуына мониторингілеу және зерделеу және Қазақстан Республикасының биологиялық қауіпсіздігін қамтамасыз ету үшін 2013 - 2015 жылдарға арналған кешенді профилактикалық іс-шараларды әзірлеу;
13) 2013 - 2015 жылдарға арналған қазақ жазуын жаңа ұлттық әліпбиге көшірудің ғылыми негіздерін кешенді зерттеу.».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     C. Ахметов