Об утверждении Плана статистических работ на 2014 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 2013 года № 1209
Примечание РЦПИ!
Вводится в действие с 1 января 2014 года.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 19 марта 2010 года «О государственной статистике» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый План статистических работ на 2014 год.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2014 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 12 ноября 2013 года № 1209
План статистических работ на 2014 год
Раздел 1. Статистические наблюдения
1. Общегосударственные статистические наблюдения
Структурная статистика
п/п
Наименование статистической
формы
Наименование
статистического
наблюдения
Периодичность
Сроки представления
первичных данных
респондентами
1
2
3
4
5
1
Отчет о финансово-хозяйственной деятельности предприятия (индекс 1-ПФ)
о финансово-хозяйственной деятельности предприятия
годовая
5 апреля
2
Отчет о финансово-хозяйственной деятельности предприятия (индекс 1-ПФ)
о финансово-хозяйственной деятельности предприятия
квартальная
25 числа после отчетного периода
3
Отчет о микрокредитной деятельности (индекс 1-МКО)
о микрокредитной деятельности
годовая
10 апреля
4
Отчет о микрокредитной деятельности (индекс 1-МКО)
о микрокредитной деятельности
квартальная
25 числа после отчетного периода
5
Отчет о деятельности малого предприятия (индекс 2-МП)
о деятельности малого предприятия
годовая
31 марта
6
Отчет о деятельности малого предприятия (индекс 2-МП)
о деятельности малого предприятия
квартальная
25 числа после отчетного периода
7
Отчет о состоянии основных фондов (индекс 11)
о состоянии основных фондов
годовая
15 апреля
Статистика сельского, лесного и рыбного хозяйства
1
Отчет о состоянии животноводства (индекс 24-сх)
о состоянии животноводства
месячная
2 числа после
отчетного периода
2
Отчет о состоянии животноводства (индекс 24-сх)
о состоянии животноводства
годовая
20 января
3
О наличии и движении зерна
(индекс 2-сх (зерно)
о наличии и движении зерна
месячная
2 числа после
отчетного периода
4
О наличии и движении семян масличных культур (индекс 3-сх (масличные)
о наличии и движении семян масличных культур
квартальная
3 числа после
отчетного периода
5
Об охоте и отлове (индекс 2-охота)
об охоте и отлове
годовая
10 января
6
Производство продукции животноводства в мелких крестьянских или фермерских хозяйствах и хозяйствах населения (индекс А-008)
производство продукции животноводства в мелких крестьянских или фермерских хозяйствах и хозяйствах населения
квартальная
с 11 по 25 марта,
с 11 по 25 июня,
с 11 по 25 сентября и
с 11 по 25 декабря
7
О деятельности крестьянского или фермерского хозяйства (индекс А-001)
о деятельности крестьянского или фермерского хозяйства
годовая

Статистикалық жұмыстардың 2014 жылға арналған жоспарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 12 қарашадағы № 1209 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы қаулы 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
«Мемлекеттік статистика туралы» 2010 жылғы 19 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Статистикалық жұмыстардың 2014 жылға арналған жоспары бекітілсін.
2. Осы қаулы 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 12 қарашадағы
№ 1209 қаулысымен
бекітілген
Статистикалық жұмыстардың 2014 жылға арналған
жоспары
1-бөлім. Статистикалық байқаулар
1. Жалпымемлекеттік статистикалық байқаулар
Құрылымдық статистика
Р/с
Статистикалық нысанның атауы
Статистикалық байқаудың атауы
Кезеңділігі
Респонденттердің бастапқы деректерді ұсыну мерзімдері
1
2
3
4
5
1
Кәсіпорынның қаржы-шаруашылық қызметі туралы есеп (индексі 1-ӨҚ)
кәсіпорынның қаржы-шаруашылық қызметі туралы
жылдық
5 сәуір
2
Кәсіпорынның қаржы-шаруашылық қызметі туралы есеп (индексі 1-ӨҚ)
кәсіпорынның қаржы-шаруашылық қызметі туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 25-күні
3
Микрокредиттік қызмет туралы есеп (индексі 1-МКҰ)
микрокредиттік қызмет туралы
жылдық
10 сәуір
4
Микрокредиттік қызмет туралы есеп (индексі 1-МКҰ)
микрокредиттік қызмет туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 25-күні
5
Шағын кәсіпорын қызметі туралы есеп  (индексі 2-ШК)
шағын кәсіпорын қызметі туралы
жылдық
31 наурыз
6
Шағын кәсіпорын қызметі туралы есеп (индексі 2-ШК)
шағын кәсіпорын қызметі туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 25-күні
7
Негізгі қорлар жағдайы туралы есеп (индексі 11)
негізгі қорлар жағдайы туралы
жылдық
15 сәуір
Ауыл, орман және балық шаруашылығы статистикасы
1
Мал шаруашылығының жағдайы туралы есеп (индексі 24-аш)
мал шаруашылығының жағдайы туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 2-күні
2
Мал шаруашылығының жағдайы туралы есеп (индексі 24-аш)
мал шаруашылығының жағдайы туралы
жылдық
20 қаңтар
3
Астықтың қолда бары және қозғалысы туралы (индексі 2-аш (астық)
астықтың қолда бары және қозғалысы туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 2-күні
4
Майлы дақылдар тұқымдарының қолда бары және қозғалысы туралы (индексі 3-аш (майлы)
майлы дақылдар тұқымдарының қолда бары және қозғалысы туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 3-күні
5
Аңшылық пен аулау туралы (индексі 2-аңшылық)
аңшылық пен аулау туралы
жылдық
10 қаңтар
6
Шағын шаруа немесе фермер қожалықтарында және жұртшылық шаруашылықтарында мал шаруашылығы өнімдерін өндіру (индексі А-008)
шағын шаруа немесе фермер қожалықтарында және жұртшылық шаруашылықтарында мал шаруашылығы өнімдерін өндіру
тоқсандық
11–25 наурыз, 11–25 маусым, 11–25 қыркүйек және 11–25 желтоқсан аралықтарында
7
Шаруа немесе фермер қожалығының қызметі туралы (индексі А-001)
шаруа немесе фермер қожалығының қызметі туралы
жылдық

с 14 по 28 февраля
8
О рыболовстве и аквакультуре
(индекс 1-рыба)
о рыболовстве и аквакультуре
годовая
25 февраля
9
Отчет о заготовке древесины и проведении лесокультурных и лесохозяйственных работ
(индекс 1-лес)
о заготовке древесины и проведении лесокультурных и лесохозяйственных работ
годовая
21 февраля
10
Отчет о деятельности сельхозформирования
(индекс 1-сх)
о деятельности сельхозформирования
годовая
10 марта
11
Об оказании сельскохозяйственных услуг (индекс 8-сх (услуги)
об оказании сельскохозяйственных услуг
годовая
15 марта
12
Отчет об итогах сева под урожай
(индекс 4-сх)
об итогах сева под урожай
годовая
в течение 5 дней после окончания сева яровых культур
13
О сборе урожая сельскохозяйственных культур
(индекс 29-сх)
о сборе урожая сельскохозяйственных культур
годовая
2 ноября
14
О сборе урожая сельскохозяйственных культур в крестьянских или фермерских хозяйствах и хозяйствах населения (индекс А-005)
о сборе урожая сельскохозяйственных культур в крестьянских или фермерских хозяйствах и хозяйствах населения
годовая
в течение 2-х недель после завершения уборки урожая
15
Анкета обследования урожайности зерновой культуры (индекс А-1 (урожайность)
обследование урожайности зерновой культуры
годовая
с 1 июля по 1 ноября
16
Бланк лабораторного определения влажности сельскохозяйственной культуры перед уборкой урожая (индекс В-1)
17
Бланк лабораторного определения влажности сельскохозяйственной культуры после уборки урожая (индекс В-2)
18
О деятельности сервисно-заготовительных центров (индекс 1-СЗЦ)
о деятельности сервисно-заготовительных центров
квартальная
25 числа после отчетного периода
19
Наличие построек и сооружений в сельскохозяйственных предприятиях (индекс 49-сх)
наличие построек и сооружений в сельскохозяйственных предприятиях
годовая
20 марта
Статистика промышленного производства
1
Отчет предприятия о производстве и отгрузке продукции (товаров, услуг)
(индекс 1-П)
производство и отгрузка продукции (товаров, услуг)
месячная
1 числа после
отчетного периода
2
Отчет предприятия о производстве и отгрузке продукции (товаров, услуг)
(индекс 1-П)
производство и отгрузка продукции (товаров, услуг)
квартальная
25 числа после
отчетного периода
3
Отчет предприятия о производстве и отгрузке продукции (товаров, услуг)
(индекс 1-П)
производство и отгрузка продукции (товаров, услуг)
годовая
14 марта
4
Баланс производственных мощностей
(индекс БМ)
баланс производственных мощностей
годовая
25 марта
Статистика инвестиций
1
Отчет об инвестициях в основной капитал
(индекс 1-инвест)
об инвестициях в основной капитал
месячная
2 числа после
отчетного месяца
2
Отчет об инвестиционной деятельности
(индекс 1-инвест)
об инвестиционной деятельности
годовая
15 апреля
Статистика строительства
1
Отчет о вводе в эксплуатацию объектов индивидуальными застройщиками
(индекс 1-ИЖС)
о вводе в эксплуатацию объектов индивидуальными застройщиками
месячная
2 числа после отчетного периода
2
Отчет о вводе в эксплуатацию объектов индивидуальными застройщиками
(индекс 1-ИЖС)
о вводе в эксплуатацию объектов индивидуальными застройщиками
годовая
1 марта
3
Отчет о вводе в эксплуатацию объектов
(индекс 2-КС (стройка))
о вводе в эксплуатацию объектов
месячная
2 числа после
отчетного периода
4
Отчет о вводе в эксплуатацию объектов
(индекс 2-КС (стройка))
о вводе в эксплуатацию объектов
годовая
1 марта
5
Отчет о выполненных строительных работах (услугах)
(индекс 1-кс)
о выполненных строительных работах (услугах)
месячная
4 числа после
отчетного периода
6
Отчет о выполненных строительных работах (услугах)
(индекс 1-кс)
о выполненных строительных работах (услугах)
годовая
31 марта
7
Анкета обследования об уведомлениях на начало производства строительно-монтажных работ
(индекс F-001)
обследование об уведомлениях на начало производства строительно-монтажных работ
полугодовая
10 числа после
отчетного периода
8
Анкета обследования хода строительства и ввода в эксплуатацию объектов по уведомлениям
(индекс F-004)
обследование хода строительства и ввода в эксплуатацию объектов по уведомлениям
годовая
15 февраля
9
Отчет о выполненных строительных работах (услугах)
(индекс 1-кс (малые))
о выполненных строительных работах (услугах)
квартальная
за 4 квартал 2013 года
10 января
10
Анкета обследования выданных
разрешений на строительство
(индекс F-001)
обследование выданных
разрешений на строительство
квартальная
за 4 квартал 2013 года
10 января
Статистика инноваций
1
Отчет о научно-исследовательских и опытно-конструкторских работах
(индекс 1-наука)
о научной деятельности в Республике Казахстан
годовая
25 января
2
Отчет об инновационной деятельности
(индекс 1-инновация)
об инновационной деятельности предприятий
годовая
25 февраля
Статистика информационно-коммуникационных технологий
1
Отчет об использовании информационно-коммуникационных технологий в сфере среднего образования
(индекс 1-информ)
об использовании информационно–коммуникационных технологий в сфере среднего образования
годовая
1 марта
2
Отчет об использовании информационно-коммуникационных технологий (ИКТ)
на предприятиях
(индекс 3-информ)
об использовании информационно-коммуникационных технологий на предприятиях
годовая
15 марта
3
Анкета обследования домашних хозяйств об использовании информационно-коммуникационных технологий
(индекс Н-020)
об использовании домашними хозяйствами информационно-коммуникационных технологий
годовая
30 марта
Статистика услуг
1
Отчет об объеме оказанных услуг
(индекс 2-услуги)
об объеме оказанных услуг
квартальная
25 числа после отчетного периода
2
Отчет об объеме оказанных услуг
(индекс 2-услуги)
об объеме оказанных услуг
годовая
30 марта
3
Отчет о лизинговой деятельности
(индекс 1-лизинг)
о лизинговой деятельности
годовая
30 марта
Статистика культуры
1
Отчет о деятельности зоопарка
(индекс 1-зоопарк)
о деятельности зоопарков
годовая
10 января
2
Отчет о деятельности театра (цирка)
(индекс 1-театр (цирк)
о деятельности театров (цирков)
годовая
10 января
3
Отчет о деятельности парка развлечений и отдыха
(индекс 1-парк)
о деятельности парков
развлечений и отдыха
годовая
10 января
4
Отчет о деятельности музея
(индекс 1-музей)
о деятельности музеев
годовая
10 января
5
Отчет о деятельности учреждения культуры клубного типа
(индекс 1-клуб)
о деятельности учреждений культуры клубного типа
годовая
10 января
6
Отчет о деятельности библиотеки
(индекс 1-библиотека)
о деятельности библиотек
годовая
10 января
7
Отчет о концертной деятельности
(индекс 1-концерт)
о концертной деятельности
годовая
10 января
8
Отчет о деятельности организаций, осуществляющих кинопоказ и производство кинофильмов
(индекс 1-кино)
о деятельности организаций, осуществляющих кинопоказ и производство кинофильмов
годовая
10 января
Статистика внутренней торговли
1
Отчет о рынках
(индекс 12-торг)
о рынках
годовая
30 марта
2
Отчет о деятельности товарной биржи
(индекс 1-биржа)
о деятельности товарной биржи
годовая
20 января
3
Анкета выборочного обследования торгующих на рынках
(индекс 1-рынок)
выборочное обследование торгующих на рынках
квартальная
3 числа
после отчетного периода
4
Отчет о реализации товаров, услуг
(индекс 2-торговля)
о реализации товаров, услуг
месячная
3 числа
после отчетного периода
5
Отчет о деятельности автозаправочных и газозаправочных станций
(индекс G-003)
о деятельности автозаправочных и газозаправочных станций
годовая
31 марта
6
Отчет предприятия, оказывающего услуги в сфере торговли, общественного питания и ремонта автотранспортных средств
(индекс 1-ВТ)
о предприятиях, оказывающих услуги в сфере торговли, общественного питания и ремонта автотранспортных средств
годовая
31 марта
7
Отчет об электронной торговле
(индекс Э-торговля)
об электронной торговле
годовая
15 апреля
8
Отчет предприятия, оказывающего услуги в сфере торговли, общественного питания и ремонта автотранспортных средств
(индекс 1-ВТ)
о предприятиях, оказывающих услуги в сфере торговли, общественного питания и ремонта автотранспортных средств
квартальная
25 числа после
отчетного периода
9
Отчет предприятия, оказывающего услуги в сфере оптовой торговли
(индекс 1-ВТ (Приложение)
о предприятиях, оказывающих услуги в сфере оптовой торговли
годовая
31 марта
Статистика внешней и взаимной торговли
1
Отчет о взаимной торговле товарами с государствами-членами Таможенного союза
(индекс 1-ТС)
о взаимной торговле товарами с государствами- членами Таможенного союза
месячная
3 числа после
отчетного периода
Статистика товарных рынков и топливно-энергетического баланса
1
Топливно-энергетический баланс
(индекс 1-ТЭБ)
топливно-энергетический баланс Республики Казахстан
годовая
25 марта
Статистика транспорта
1
Отчет о работе автомобильного и городского электрического транспорта
(индекс 1-ТР (авто, электро)
о работе автомобильного и городского электрического транспорта
годовая
20 января
2
Отчет о работе транспорта
(индекс 1-транспорт)
о работе транспорта
месячная
2 числа после
отчетного периода
3
Отчет о перевозке пассажиров маршрутными автобусами
(индекс 1-ТР (маршрут)
о перевозке пассажиров маршрутными автобусами
годовая
15 марта
4
Отчет о работе железнодорожного транспорта
(индекс 3-ЖД)
о работе железнодорожного транспорта
годовая
15 апреля
5
Отчет о протяженности эксплуатационной длины железнодорожных линий
(индекс 1-ЖД)
о протяженности эксплуатационной длины железнодорожных линий
годовая
15 апреля
6
Отчет о подвижном составе железнодорожного транспорта
(индекс 2-ЖД)
о подвижном составе железнодорожного транспорта
годовая
15 апреля
7
Отчет об услугах железнодорожного транспорта по видам сообщений
(индекс 2-ТР (жд)
об услугах железнодорожного транспорта по видам сообщений
годовая
10 апреля
8
Отчет об услугах трубопроводного транспорта по видам сообщений и протяженности трубопроводов
(индекс 2-ТР (трубопровод)
об услугах трубопроводного транспорта по видам сообщений и протяженности трубопроводов
годовая
10 апреля
9
Отчет об услугах внутреннего водного транспорта по видам сообщений
(индекс 2-ТР (внутренние воды)
об услугах внутреннего водного транспорта по видам сообщений
годовая
10 апреля
10
Отчет о подвижном составе и услугах морского и прибрежного транспорта по видам сообщений
(индекс 2-ТР (море)
о подвижном составе и услугах морского и прибрежного транспорта по видам сообщений
годовая
10 апреля
11
Отчет о работе и услугах воздушного транспорта по видам сообщений
(индекс 2-ТР (авиа)
о работе и услугах воздушного транспорта по видам сообщений
годовая
10 апреля
12
Отчет об услугах автомобильного и городского электрического транспорта по видам сообщений
(индекс 2-ТР (авто, электро)
об услугах автомобильного и городского электрического транспорта по видам сообщений
годовая
10 апреля
13
Отчет об услугах предприятий вспомогательной транспортной деятельности
(индекс 2-ТР (вспомогательная деятельность)
об услугах предприятий вспомогательной транспортной деятельности
годовая
10 апреля
14
Отчет о протяженности судоходных внутренних путей и подвижном составе внутреннего водного транспорта
(индекс 1-ТР (внутренние воды)
о протяженности судоходных внутренних путей и подвижном составе внутреннего водного транспорта
годовая
1 марта
15
Анкета выборочного обследования автомобильных перевозок грузов индивидуальными предпринимателями
(индекс ТР-001)
выборочное обследование автомобильных перевозок грузов индивидуальными предпринимателями
один раз в год
15 августа
16
Анкета выборочного обследования автомобильных перевозок пассажиров индивидуальными предпринимателями
(индекс ТР-002)
выборочное обследование автомобильных перевозок пассажиров индивидуальными предпринимателями
один раз в год
15 октября
Статистика связи
1
Отчет о почтовой и курьерской деятельности и услугах связи
(индекс 3-связь)
о почтовой и курьерской деятельности и услугах связи
месячная
2 числа после
отчетного периода
2
Отчет об услугах почтовой и курьерской деятельности
(индекс 1-связь)
об услугах почтовой и курьерской деятельности
годовая
25 марта
3
Отчет об услугах связи
(индекс 2-связь)
об услугах связи
годовая
31 марта
4
Отчет о технических средствах и качестве услуг связи
(индекс 4-связь)
о технических средствах и качестве услуг связи
годовая
1 марта
Статистика туризма
1
Отчет о деятельности мест размещения
(индекс 2- туризм)
о деятельности мест размещения
квартальная
25 числа после
отчетного периода
2
Анкета обследования домашних хозяйств о расходах на поездки
(индекс Н-050)
обследование домашних хозяйств о расходах на поездки
годовая
30 марта
3
Анкета обследования посетителей
(индекс Н-060)
обследование посетителей
2 раза в год
13 января,
5 июля
Статистика цен
1
Тетрадь регистрации цен на потребительские товары и платные услуги и жилье в 201_году
(индекс Ц-101)
регистрация цен на потребительские товары и платные услуги населению для расчета индекса потребительских цен на:
месячная
отчетного периода

14-28 ақпан аралығында
8
Балық аулау және акваөсіру туралы (индексі 1-балық)
балық аулау және акваөсіру туралы
жылдық
25 ақпан
9
Сүрек дайындау және орман өсіру мен орман шаруашылығы жұмыстарын жүргізу туралы есеп (индексі 1-орман)
сүрек дайындау және орман өсіру мен орман шаруашылығы жұмыстарын жүргізу туралы
жылдық
21 ақпан
10
Ауыл шаруашылығы құралымының қызметі туралы есеп (индексі 1-аш)
ауыл шаруашылығы құралымының қызметі туралы
жылдық
10 наурыз
11
Ауыл шаруашылығы қызметтерін көрсету туралы (индексі 8-аш (қызмет көрсету)
ауыл шаруашылығы қызметтерін көрсету туралы
жылдық
15 наурыз
12
Себілген егістіктің қорытындысы туралы есеп (индексі 4-аш)
себілген егіннің қорытындысы туралы
жылдық
жаздық дақылдарды себуді аяқтағаннан кейін 5 күн ішінде
13
Ауыл шаруашылығы дақылдарының түсімін жинау туралы (индексі 29-аш)
ауыл шаруашылығы дақылдарының түсімін жинау туралы
жылдық
2 қараша
14
Шаруа немесе фермер қожалықтары мен жұртшылық шаруашылықтарындағы ауыл шаруашылығы дақылдарының түсімін жинау туралы (индексі А-005)
шаруа немесе фермер қожалықтары мен жұртшылық шаруашылықтарындағы ауыл шаруашылығы дақылдарының түсімін жинау туралы
жылдық
егін жинау аяқталғаннан кейінгі 2 апта ішінде
15
Дәнді дақылдың түсімділігін зерттеу сауалнамасы (индексі А-1 (түсімділік)
дәнді дақылдың түсімділігін зерттеу
жылдық
1 шілдеден 1 қарашаға дейін
16
Түсімді жинау алдында ауылшаруашылық дақылының ылғалдылығын зертханалық анықтау бланкісі (индексі В-1)
17
Түсімді жинағаннан кейін ауылшаруашылық дақылының ылғалдылығын зертханалық анықтау бланкісі (индексі В-2)
18
Сервистік-дайындау орталықтарының қызметі туралы (индексі 1-СДО)
сервистік-дайындау орталықтарының қызметі туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 25-күні
19
Ауыл шаруашылығы кәсіпорындарында құрылыстар мен имараттардың болуы (индексі 49-аш)
ауыл шаруашылығы кәсіпорындарында құрылыстар мен имараттардың болуы
жылдық
20 наурыз
Өнеркәсіп өндірісінің статистикасы
1
Кәсіпорынның өнім (тауар, қызмет) өндіру және жөнелту туралы есебі (индексі 1-Ө)
өнім (тауарлар, қызметтер) өндіру және жөнелту
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 1-күні
2
Кәсіпорынның өнім (тауар, қызмет) өндіру және жөнелту туралы есебі (индексі 1-Ө)
өнім (тауарлар, қызметтер) өндіру және жөнелту
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 25-күні
3
Кәсіпорынның өнім (тауар, қызмет) өндіру және жөнелту туралы есебі (индексі 1-Ө)
өнім (тауарлар, қызметтер) өндіру және жөнелту
жылдық
14 наурыз
4
Өндірістік қуаттар теңгерімі (индексі ҚТ)
өндірістік қуаттар теңгерімі
жылдық
25 наурыз
Инвестициялар статистикасы
1
Негізгі капиталға салынған инвестициялар туралы есеп (индексі 1-инвест)
негізгі капиталға салынған инвестициялар туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі  2-күні
2
Инвестициялық қызмет туралы есеп  (индексі 1-инвест)
инвестициялық қызмет туралы
жылдық
15 сәуір
Құрылыс статистикасы
1
Жеке құрылыс салушылардың объектілерді пайдалануға беруі туралы есеп (индексі 1-ЖТҚ)
жеке құрылыс салушылардың объектілерді пайдалануға беруі туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 2-күні
2
Жеке құрылыс салушылардың объектілерді пайдалануға беруі туралы есеп (индексі 1-ЖТҚ)
жеке құрылыс салушылардың объектілерді пайдалануға беруі туралы
жылдық
1 наурыз
3
Объектілерді пайдалануға беру туралы есеп (индексі 2-КҚ (құрылыс)
объектілерді пайдалануға беру туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 2-күні
4
Объектілерді пайдалануға беру туралы есеп (индексі 2-КҚ (құрылыс)
объектілерді пайдалануға беру туралы
жылдық
1 наурыз
5
Орындалған құрылыс жұмыстары (қызметтері) туралы есеп (индексі 1-кқ)
орындалған құрылыс жұмыстары (қызметтері) туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 4-күні
6
Орындалған құрылыс жұмыстары (қызметтері) туралы есеп (индексі 1-кқ)
орындалған құрылыс жұмыстары (қызметтері) туралы
жылдық
31 наурыз
7
Құрылыс-монтаждау жұмыстарын жүргізе бастағаны туралы хабарламаларды зерттеу сауалнамасы (индексі F-001)
құрылыс-монтаждау жұмыстарын жүргізе бастағаны туралы хабарламаларды зерттеу
жартыжылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10-күні
8
Хабарламалар бойынша құрылыс барысын және объектілерді пайдалануға беруді зерттеу сауалнамасы (индексі F-004)
хабарламалар бойынша құрылыс барысын және объектілерді пайдалануға беруді зерттеу
жылдық
15 ақпан
9
Орындалған құрылыс жұмыстары (қызметтері) туралы есеп (индексі 1-кқ (шағын))
орындалған құрылыс жұмыстары (қызметтері) туралы
тоқсандық
2013 жылғы 4-тоқсанға
10 қаңтар
10
Құрылысқа берілген рұқсаттар бойынша зерттеу сауалнамасы (индексі F-001)
құрылысқа берілген рұқсаттар бойынша зерттеу
тоқсандық
2013 жылғы 4-тоқсанға
10 қаңтар
Инновациялар статистикасы
1
Ғылыми-зерттеу және тәжірибелік-конструкторлық жұмыстар туралы есеп (индексі 1-ғылым)
Қазақстан Республикасындағы ғылыми қызмет туралы
жылдық
25 қаңтар
2
Инновациялық қызмет туралы есеп (индексі 1-инновация)
кәсіпорындардың инновациялық қызметі туралы
жылдық
25 ақпан
Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар статистикасы
1
Орта білім беру саласында ақпараттық-коммуникациялық технологияларды пайдалану туралы есеп (индексі 1-ақпарат)
орта білім беру саласында ақпараттық-коммуникациялық технологияларды пайдалану туралы
жылдық
1 наурыз
2
Кәсіпорындарда ақпараттық–коммуникациялық технологияларды (АКТ) пайдалану туралы есеп (индексі 3-ақпарат)
кәсіпорындарда ақпараттық-коммуникациялық технологияларды пайдалану туралы
жылдық
15 наурыз
3
Үй шаруашылығын ақпараттық-коммуникациялық технологияларды пайдалануы бойынша зерттеу сауалнамасы (индексі Н-020)
үй шаруашылықтарының ақпараттық-коммуникациялық технологияларды пайдалануы туралы
жылдық
30 наурыз
Қызмет көрсету статистикасы
1
Көрсетілген қызметтер көлемі туралы есеп (индексі 2-қызмет көрсету)
көрсетілген қызметтер көлемі туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 25-күні
2
Көрсетілген қызметтер көлемі туралы есеп (индексі 2-қызмет көрсету)
көрсетілген қызметтер көлемі туралы
жылдық
30 наурыз
3
Лизингтік қызмет туралы есеп (индексі 1-лизинг)
лизингтік қызмет туралы
жылдық
30 наурыз
Мәдениет статистикасы
1
Хайуанаттар паркінің қызметі туралы есеп (индексі 1-хайуанаттар паркі)
хайуанаттар парктерінің қызметі туралы
жылдық
10 қаңтар
2
Театр (цирк) қызметі туралы есеп  (индексі 1-театр (цирк)
театрлар (цирктер) қызметі туралы
жылдық
10 қаңтар
3
Ойын-сауық және демалыс саябағының қызметі туралы есеп (индексі 1-саябақ)
ойын-сауық және демалыс саябақтарының қызметі туралы
жылдық
10 қаңтар
4
Мұражай қызметі туралы есеп (индексі 1-мұражай)
мұражайлар қызметі туралы
жылдық
10 қаңтар
5
Клуб типтес мәдениет мекемесінің қызметі туралы есеп (индексі 1-клуб)
клуб типтес мәдениет мекемелерінің қызметі туралы
жылдық
10 қаңтар
6
Кітапхана қызметі туралы есеп  (индексі 1-кітапхана)
кітапханалар қызметі туралы
жылдық
10 қаңтар
7
Концерт қызметі туралы есеп (индексі 1-концерт)
концерт қызметі туралы
жылдық
10 қаңтар
8
Кино көрсетуді және кинофильмдерді шығаруды жүзеге асыратын ұйымдардың қызметі туралы есеп (индексі 1-кино)
кино көрсетуді және кинофильмдерді шығаруды жүзеге асыратын ұйымдардың қызметі туралы
жылдық
10 қаңтар
Ішкі сауда статистикасы
1
Базарлар туралы есеп (индексі 12-сауда)
базарлар туралы
жылдық
30 наурыз
2
Тауар биржасының қызметі туралы есеп (индексі 1-биржа)
тауар биржасының қызметі туралы
жылдық
20 қаңтар
3
Базарда сауда жасайтындарды іріктемелі зерттеу сауалнамасы (индексі 1-базар)
базарда сауда жасайтындарды іріктемелі зерттеу
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 3-күні
4
Тауарларды, қызмет көрсетулерді өткізу туралы есеп (индексі 2-сауда)
тауарларды, қызмет көрсетулерді өткізу туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 3-күні
5
Автожанармай құю және газ құю станцияларының қызметі туралы есеп (индексі G-003)
автожанармай құю және газ құю станцияларының қызметі туралы
жылдық
31 наурыз
6
Сауда, қоғамдық тамақтандыру және автокөлік құралдарын жөндеу саласында қызметтер көрсететін кәсіпорынның есебі (индексі 1-ІС)
сауда, қоғамдық тамақтандыру және автокөлік құралдарын жөндеу саласында қызметтер көрсететін кәсіпорындар туралы
жылдық
31 наурыз
7
Электрондық сауда туралы есеп (индексі Э-сауда)
электрондық сауда туралы
жылдық
15 сәуір
8
Сауда, қоғамдық тамақтандыру және автокөлік құралдарын жөндеу саласында қызметтер көрсететін кәсіпорынның есебі (индексі 1-ІС)
сауда, қоғамдық тамақтандыру және автокөлік құралдарын жөндеу саласында қызметтер көрсететін кәсіпорындар туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 25-күні
9
Көтерме сауда саласында қызметтер көрсететін кәсіпорынның есебі (индексі 1-ІС (Қосымша)
көтерме сауда саласында қызметтер көрсететін кәсіпорындар туралы
жылдық
31 наурыз
Сыртқы және өзара сауда статистикасы
1
Кеден одағына мүше-мемлекеттермен тауарлармен өзара сауда туралы есеп  (индексі 1-КО)
Кеден одағына мүше-мемлекеттермен тауарлардың өзара саудасы туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 3-күні
Тауар нарықтары және отын-энергетикалық балансы статистикасы
1
Отын-энергетикалық баланс (индексі 1-ОЭБ)
Қазақстан Республикасының  отын-энергетикалық баланс
жылдық
25 наурыз
Көлік статистикасы
1
Автомобиль және қалалық электр көлігінің жұмысы туралы есеп (индексі 1-К (авто, электро)
автомобиль және қалалық электр көлігінің жұмысы туралы
жылдық
20 қаңтар
2
Көлік жұмысы туралы есеп (индексі 1-көлік)
көлік жұмысы туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 2-күні
3
Жолаушыларды маршруттық автобустармен тасымалдау туралы есеп (индексі 1-К (бағыт)
жолаушыларды маршруттық автобустармен тасымалдау туралы
жылдық
15 наурыз
4
Теміржол көлігінің жұмысы туралы есеп (индексі 3-ТЖ)
теміржол көлігінің жұмысы туралы
жылдық
15 сәуір
5
Теміржол желісінің пайдаланымдылық ұзындығы туралы есеп (индексі 1-ТЖ)
теміржол желісінің пайдаланымдылық ұзындығы туралы
жылдық
15 сәуір
6
Теміржол көлігінің жылжымалы құрамы туралы есеп (индексі 2-ТЖ)
теміржол көлігінің жылжымалы құрамы туралы
жылдық
15 сәуір
7
Қатынас түрлері бойынша темір жол көлігінің қызметтері туралы есеп (индексі 2-К (тж)
қатынас түрлері бойынша темір жол көлігінің қызметтері туралы
жылдық
10 сәуір
8
Қатынас түрлері және құбырлардың ұзындығы бойынша құбыр көлігінің қызметтері туралы есеп (индексі 2-К (құбыр)
қатынас түрлері және құбырлардың ұзындығы бойынша құбыр көлігінің қызметтері туралы
жылдық
10 сәуір
9
Қатынас түрлері бойынша ішкі су көлігінің қызметтері туралы есеп (индексі 2-К (ішкі су)
қатынас түрлері бойынша ішкі су көлігінің қызметтері туралы
жылдық
10 сәуір
10
Жылжымалы құрам және қатынас түрлері бойынша теңіз және жағалаудағы көліктің қызметтері туралы есеп (индексі 2-К (теңіз)
жылжымалы құрам және қатынас түрлері бойынша теңіз және жағалаудағы көліктің қызметтері туралы
жылдық
10 сәуір
11
Қатынас түрлері бойынша әуе көлігінің қызметтері туралы есеп (индексі 2-К (әуе)
қатынас түрлері бойынша әуе көлігінің қызметтері туралы
жылдық
10 сәуір
12
Қатынас түрлері бойынша автомобиль және қалалық электр көлігінің қызметтері туралы есеп (индексі 2-К (авто, электро)
қатынас түрлері бойынша автомобиль және қалалық электр көлігінің қызметтері туралы
жылдық
10 сәуір
13
Қосалқы көлік қызметтері кәсіпорындарының қызмет көрсетулері туралы есеп (индексі 2-К (қосалқы қызмет)
қосалқы көлік қызметтері кәсіпорындарының қызмет көрсетулері туралы
жылдық
10 сәуір
14
Ішкі су көлігінің жылжымалы құрамы және кеме жүзетін ішкі су жолдарының ұзындығы туралы есеп (индексі 1-К (ішкі су)
ішкі су көлігінің жылжымалы құрамы және кеме жүзетін ішкі су жолдарының ұзындығы туралы
жылдық
1 наурыз
15
Дара кәсіпкерлердің жүкті автомобильдермен тасымалдауын іріктеме зерттеу сауалнамасы (индексі К-001)
дара кәсіпкерлердің жүкті автомобильдермен тасымалдауын іріктеме зерттеу
жылына бір рет
15 тамыз
16
Дара кәсіпкерлердің жолаушыларды автомобильдермен тасымалдауын іріктеме зерттеу сауалнамасы (индексі К-002)
дара кәсіпкерлердің жолаушыларды автомобильдермен тасымалдауын іріктеме зерттеу
жылына бір рет
15 қазан
Байланыс статистикасы
1
Почталық және курьерлік қызмет және байланыс қызметтері туралы есеп (индексі 3-байланыс)
почталық және курьерлік қызмет және байланыс қызметтері туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 2-күні
2
Почта және курьерлік қызметтің қызмет көрсетулері туралы есеп (индексі 1-байланыс)
почта және курьерлік қызметтің қызмет көрсетулері туралы
жылдық
25 наурыз
3
Байланыс қызметтері туралы есеп (индексі 2-байланыс)
байланыс қызметтері туралы
жылдық
31 наурыз
4
Байланыс қызметінің техникалық құралдары және сапасы туралы есеп (индексі 4-байланыс)
байланыс қызметінің техникалық құралдары және сапасы туралы
жылдық
1 наурыз
Туризм статистикасы
1
Орналастыру орындарының қызметі туралы есеп (индексі 2-туризм)
орналастыру орындарының қызметі туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 25-күні
2
Үй шаруашылықтарының сапарларға жұмсаған шығыстары туралы зерттеу сауалнамасы (индексі Н-050)
үй шаруашылықтарының сапарларға жұмсаған шығыстары туралы зерттеу
жылдық
30 наурыз
3
Келушілерді зерттеу сауалнамасы (индексі Н-060)
келушілерді зерттеу
жылына 2 рет
13 қаңтар, 5 шілде
Баға статистикасы
1
201_ жылы тұтыну тауарлары, ақылы қызметтер мен тұрғын үй бағаларын тіркеу дәптері (индекс Ц-101)
тұтыну бағасының индексін есептеу үшін тұтыну тауарлары мен халыққа көрсетілген ақылы қызметтердің бағасын тіркеу: азық-түлік тауарлары азық-түлік емес тауарлар ақылы қызметтер
айлық
есепті кезеңнің

7-24 число
7-23 число
7-22 число
продовольственные товары
непродовольственные товары
платные услуги
регистрация розничных цен на основные продовольственные товары в городах
месячная
15 числа отчетного периода
регистрация цен и тарифов на отдельные виды платных услуг в городах
месячная
20 числа отчетного периода
регистрация розничных цен на основные непродовольственные товары в городах
месячная
23 числа отчетного периода
регистрация цен на отдельные продовольственные товары, входящие в состав величины прожиточного минимума
месячная
7-18 число отчетного периода
регистрация цен на нефть и продукты нефтепереработки
месячная
30 числа отчетного периода
цены на продукты питания в отдельных городах республики и государствах, граничащих с Казахстаном
месячная
25-30 число отчетного периода
регистрация цен на товары и услуги в городах и районных центрах
квартальная
7-18 число последнего месяца квартала
регистрация цен на рынке жилья
месячная
20 числа отчетного периода
регистрация цен на социально-значимые продовольственные товары в городах
еженедельная
каждый вторник
регистрация цен на отдельные виды потребительских товаров и услуг по специальному перечню для Программы международных сопоставлений
месячная
8-30 число отчетного периода
2
Отчет предприятия-производителя о ценах на промышленную продукцию и услуги производственного характера
(индекс 1-ЦП)
цены предприятий-производителей на промышленную продукцию и услуги производственного характера
месячная
16 числа
отчетного периода
3
Отчет о ценах на древесину необработанную и связанные с ней услуги
(индекс 1-ЦП (лес))
цены на древесину необработанную и связанные с ней услуги
месячная
23 числа
отчетного периода
4
Отчет о ценах на приобретенную продукцию (услуги) производственно-технического назначения
(индекс 2-ЦП)
цены на приобретенную продукцию (услуги) производственно-технического назначения
месячная
15 числа
отчетного периода
5
Отчет о ценах оптовых продаж (поставок) товаров, продукции
(индекс 1-Ц (опт)
цены оптовых продаж (поставок) товаров, продукции
месячная
22 числа
отчетного периода
6
Отчет о ценах на аренду коммерческой недвижимости
(индекс 1-Ц (аренда)
цены на аренду коммерческой недвижимости
месячная
15 числа
отчетного периода
7
Отчет о тарифах на услуги связи для юридических лиц
(индекс 1-тариф (связь)
тарифы на услуги связи для юридических лиц
месячная
21 числа
отчетного периода
8
Отчет о тарифах на почтовые услуги для юридических лиц
(индекс 1-тариф (почта)
тарифы на почтовые услуги для юридических лиц
месячная
21 числа
отчетного периода
9
Отчет о тарифах на курьерские услуги для юридических лиц (индекс 1-тариф (курьер)
тарифы на курьерские услуги для юридических лиц
месячная
21 числа
отчетного периода
10
Отчет о тарифах на перевозку грузов предприятиями воздушного транспорта
(индекс 1- тариф (воздушный транспорт)
тарифы на перевозку грузов предприятиями воздушного транспорта
месячная
15 числа
отчетного периода
11
Отчет о тарифах на перевозку грузов предприятиями железнодорожного транспорта
(индекс 1-тариф (ж.д.)
тарифы на перевозку грузов предприятиями железнодорожного транспорта
месячная
15 числа
отчетного периода
12
Отчет о тарифах на перевозку грузов предприятиями автомобильного транспорта
(индекс 1-тариф (автотранспорт)
тарифы на перевозку грузов предприятиями автомобильного транспорта
месячная
16 числа
отчетного периода
13
Отчет о тарифах на транспортировку грузов предприятиями трубопроводного транспорта
(индекс 1-тариф (трубопровод)
тарифы на транспортировку грузов предприятиями трубопроводного транспорта
месячная
15 числа
отчетного периода
14
Отчет о тарифах на перевозку грузов предприятиями внутреннего водного транспорта
(индекс 1-тариф (внутр. вод.)
тарифы на перевозку грузов предприятиями внутреннего водного транспорта
месячная
15 числа
отчетного периода
15
Отчет о ценах на приобретенные строительные материалы, детали и конструкции
(индекс 3-ЦКС)
цены на приобретенные строительные материалы, детали и конструкции
месячная
20 числа
отчетного периода
16
Отчет о ценах на реализованную сельскохозяйственную продукцию и услуги для сельскохозяйственных формирований
(индекс 1-ЦСХ)
цены на реализованную сельскохозяйственную продукцию и услуги для сельскохозяйственных формирований
месячная
16 числа
отчетного периода
17
Тетрадь регистрации цен на продукцию сельского хозяйства на рынках
(индекс Ц-200)
регистрация цен на продукцию сельского хозяйства на рынках
месячная

7-24-күндері
7-23-күндері
7-22-күндері
қалалардағы негізгі азық-түлік тауарларының бөлшек сауда бағасын тіркеу
айлық
есепті кезеңнің
15-күні
қалалардағы ақылы қызметтердің жекелеген түрлерінің бағасы мен тарифтерін тіркеу
айлық
есепті кезеңнің
20-күні
қалалардағы негізгі азық-түлік емес тауарларының бөлшек сауда бағасын тіркеу
айлық
есепті кезеңнің
23-күні
күнкөрістің ең төменгі шамасының құрамына кіретін жекелеген азық-түлік тауарларының бағасын тіркеу
айлық
есепті кезеңнің
7-18-күндері
мұнай және мұнайдың қайта өңделген өнімдерінің бағасын тіркеу
айлық
есепті кезеңнің
30-күні
Республиканың жекелеген қалаларындағы және Қазақстанмен шекаралас мемлекеттердегі тамақ өнімдерінің бағасы
айлық
есепті кезеңнің
25-30-күндері
қалалар мен аудан орталықтарындағы тауар мен көрсетілген қызметтердің бағасын тіркеу
тоқсандық
тоқсанның соңғы айының
7-18-күндері
тұрғын үй нарығындағы бағаны тіркеу
айлық
есепті кезеңнің
20-күні
қалалардағы әлеуметтік маңызы бар азық-түлік таурларының бағасын тіркеу
апта сайын
әр сейсенбі күні
халықаралық салғастырулар бағдарламасы үшін арнайы тізбе бойынша тұтыну тауарлары мен қызмет көрсетулердін жекелеген түрлеріне бағаларды тіркеу
айлық
есепті кезеңнің
8-30-күндері
2
Өндіруші кәсіпорынның өнеркәсіп өнімдерінің және өндірістік сипаттағы қызметтердің бағасы туралы есебі (индексі 1-КБ)
өндіруші кәсіпорындардың өнеркәсіп өнімдері және өндірістік сипаттағы қызметтердің бағасы
айлық
есепті кезеңнің
16-күні
3
Өңделмеген сүрек және cоған байланысты қызметтердің бағасы туралы есеп (индексі 1-КБ (орман)
өңделмеген сүрек және соған байланысты қызметтердің бағасы
айлық
есепті кезеңнің
23-күні
4
Өндірістік-техникалық мақсатта сатып алынған өнімдердің (қызметтердің) бағасы туралы есеп (индексі 2-КБ)
өндірістік-техникалық мақсатта сатып алынған өнімдердің (қызметтердің) бағасы
айлық
есепті кезеңнің
15-күні
5
Өнімдердің, тауарлардың көтерме сауда (жеткізілім) бағасы туралы есеп (индексі 1-Б (көтерме)
өнімдердің, тауарлардың көтерме сауда (жеткізілім) бағасы
айлық
есепті кезеңнің
22-күні
6
Коммерциялық жылжымайтын мүлікті жалға беру бағасы туралы есеп (индексі 1-Б (жалға беру)
коммерциялық жылжымайтын мүлікті жалға беру бағасы
айлық
есепті кезеңнің
15-күні
7
Заңды тұлғаларға көрсетілген байланыс қызметтерінің тарифтері туралы есеп (индексі 1-тариф (байланыс)
заңды тұлғаларға көрсетілген байланыс қызметтерінің тарифтері
айлық
есепті кезеңнің
21-күні
8
Заңды тұлғаларға көрсетілген почталық қызметтердің тарифтері туралы есеп (индексі 1-тариф (почта)
заңды тұлғаларға көрсетілген почталық қызметтердің тарифтері
айлық
есепті кезеңнің
21-күні
9
Заңды тұлғаларға көрсетілген курьерлік қызметтердің тарифтері туралы есеп (индексі 1-тариф (курьер)
заңды тұлғаларға көрсетілген курьерлік қызметтердің тарифтері
айлық
есепті кезеңнің
21-күні
10
Әуе көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп (индексі 1-тариф (әуе көлігі)
әуе көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері
айлық
есепті кезеңнің
15-күні
11
Теміржол көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп (индексі 1-тариф (теміржол)
теміржол көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері
айлық
есепті кезеңнің
15-күні
12
Автомобиль көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп (индексі 1-тариф (автокөлік)
автомобиль көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері
айлық
есепті кезеңнің
16-күні
13
Құбыр көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп (индексі 1-тариф (құбыр)
құбыр көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері
айлық
есепті кезеңнің
15-күні
14
Ішкі су көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп (индексі 1-тариф (ішкі су)
ішкі су көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері
айлық
есепті кезеңнің
15-күні
15
Сатып алынған құрылыс материалдарының, бөлшектер мен конструкциялардың бағасы туралы есеп (индексі 3-КҚБ)
құрылыс материалдарының, бөлшектер мен конструкциялардың бағасы
айлық
есепті кезеңің
20-күні
16
Өткізілген ауылшаруашылық өнімінің және ауылшаруашылық құралымдарына арналған қызметтердің бағасы туралы есеп (индексі 1-АШБ)
өткізілген ауылшаруашылық өнімінің және ауылшаруашылық құралымдарына арналған қызметтердің бағасы
айлық
есепті кезеңнің
16-күні
17
Базарларда ауылшаруашылық өнімдерінің бағаларын тіркеу дәптері (индексі Б-200)
базарларда ауылшаруашылық өнімдерінің бағаларын тіркеу
айлық
есепті кезеңнің

10-24 число
отчетного периода
18
Отчет о ценах на продукцию рыболовства и аквакультуры
(индекс 1-ЦП (рыба)
цены на продукцию рыболовства и аквакультуры
месячная
18 числа
отчетного периода
19
Отчет о ценах и объемах закупа и реализации социально-значимых продовольственных товаров стабилизационных фондов
(индекс 1-СФ)
цены и объемы закупа и реализации социально-значимых
продовольственных товаров стабилизационных фондов
месячная
3 числа после отчетного периода
Статистика труда и занятости населения
1
Отчет по труду
(индекс 1-Т)
отчет по труду
месячная
10 числа после
отчетного периода
2
Отчет по труду
(индекс 1-Т)
отчет по труду
годовая
12 февраля
3
Отчет о размерах заработной платы работников по отдельным должностям и профессиям
(индекс 2-Т (ПРОФ)
о размерах заработной платы работников по отдельным должностям и профессиям
один раз в год
20 октября
4
Отчет о численности работников, занятых во вредных и других неблагоприятных условиях труда
(индекс 1-Т (Условия труда)
о численности работников, занятых во вредных и других неблагоприятных условиях труда
годовая
31 января
5
Отчет о численности и потребности в кадрах крупных и средних предприятий
(индекс 1-Т (вакансия)
о численности и потребности в кадрах крупных и средних предприятий
один раз в год
20 января
6
Анкета выборочного обследования занятости населения
(индекс Т-001)
выборочное обследование занятости населения
месячная
20 января,
17 февраля,
17 марта,
21 апреля,
19 мая,
16 июня,
21 июля,
18 августа,
22 сентября,
20 октября,
17 ноября,
22 декабря
выборочное обследование занятости населения
один раз в квартал
26 февраля,
28 мая,
27 августа,
26 ноября
7
Достойный труд
(индекс Т-004)
модуль к форме Т-001 «Достойный труд»
годовая
28 ноября
Статистика уровня жизни и обследований домашних хозяйств
1
Качество жизни населения
(индекс D 002)
качество жизни населения
один раз в год
10 марта
2
Дневник учета ежедневных расходов
(индекс D 003)
о расходах домашних хозяйств
квартальная
13 января,
14 апреля,
14 июля,
14 октября
3
Ежеквартальный вопросник по расходам и доходам домашних хозяйств
(индекс D 004)
о расходах и доходах домашних хозяйств
квартальная
20 января,
21 апреля,
21 июля,
22 октября
4
Журнал учета ежеквартальных расходов и доходов
(индекс D 005)
5
Вопросник для основного интервью
(индекс D 006)
сведения о благоустройстве и наличии земельных участков, скота и техники в домашних хозяйствах
годовая
30 декабря
6
Контрольная карточка состава домохозяйств
(индекс D 008)
о составе домашних хозяйств
квартальная
20 января,
21 апреля,
21 июля,
22 октября
социально – демографические характеристики домашних хозяйств
годовая
3 февраля
Социальная статистика
1
Отчет о послевузовском образовании
(индекс 1-НК)
о послевузовском образовании
годовая
за 2013 год 5 января,
за 2014 год 5 октября
2
Отчет о техническом и профессиональном образовании
(индекс 2-НК)
о техническом и профессиональном образовании
годовая
10 октября
3
Отчет высшего учебного заведения
(индекс 3-НК)
о высших учебных заведениях
годовая
5 октября
4
Отчет по предоставлению социальных услуг с обеспечением проживания
(индекс 3-собес)
об организациях по предоставлению социальных услуг с обеспечением проживания
годовая
16 апреля
5
Отчет о травматизме, связанном с трудовой деятельностью, и профессиональных заболеваниях
(индекс 7-ТПЗ)
о травматизме, связанном с трудовой деятельностью, и профессиональных заболеваниях
годовая
25 февраля
6
Отчет об основных показателях финансово-хозяйственной деятельности организаций здравоохранения
(индекс Соцфин (здрав)
об основных показателях финансово-хозяйственной деятельности организаций здравоохранения (социальной службы)
годовая
1 апреля
7
Отчет об основных показателях финансово-хозяйственной деятельности организаций образования
(индекс Соцфин (образование)
об основных показателях финансово-хозяйственной деятельности организаций образования
годовая
1 апреля
8
Отчет об объеме оказанных услуг в области здравоохранения и предоставления социальных услуг
(индекс Услуги (здрав)
об объеме оказанных услуг в области здравоохранения и предоставления социальных услуг
квартальная
10 числа после
отчетного периода
9
Отчет организации образования об объеме оказанных услуг
(индекс Услуги образования)
об объеме оказанных услуг организациями образования Республики Казахстан
квартальная
10 числа после
отчетного периода
10
Отчет о сети, кадрах и деятельности в организациях здравоохранения
(индекс 1-здрав)
о сети, кадрах и деятельности в организациях здравоохранения
годовая
10 января
11
Отчет дошкольной организации
(индекс 85-К)
О дошкольных организациях
годовая
25 января
12
Качество жизни лиц в возрасте 18 лет и старше, имеющих инвалидность, с учетом гендерной специфики (вопросник)
(индекс ИВ)
качество жизни лиц, имеющих инвалидность, с учетом гендерной специфики
единовременная
12 июня
13
Качество жизни детей в возрасте до 18 лет, имеющих инвалидность, с учетом гендерной специфики (вопросник)
(индекс ИД)
Конъюнктурные обследования
1
Анкета конъюнктурного обследования деятельности промышленных предприятий
(индекс КП-001)
конъюнктурное обследование деятельности промышленных предприятий
месячная
25 числа
отчетного периода
2
Анкета конъюнктурного обследования
деятельности сельскохозяйственных предприятий
(индекс КС-001)
конъюнктурное обследование деятельности сельскохозяйственных предприятий
квартальная
25 числа последнего месяца отчетного периода
3
Анкета конъюнктурного обследования деятельности строительных организаций
(индекс КС-002)
конъюнктурное обследование деятельности строительных организаций
квартальная
25 числа последнего месяца отчетного периода
4
Анкета конъюнктурного обследования деятельности предприятий связи (индекс КСВ-1)
конъюнктурное обследование деятельности предприятий связи
квартальная
25 числа последнего месяца отчетного периода
5
Анкета конъюнктурного обследования деятельности торговых предприятий
(индекс КТ-001)
конъюнктурное обследование деятельности торговых предприятий
месячная
30 числа
отчетного периода
6
Анкета конъюнктурного обследования деятельности предприятий транспорта
(индекс КТР-1)
конъюнктурное обследование деятельности предприятий транспорта
квартальная
25 числа последнего месяца отчетного периода
7
Анкета конъюнктурного обследования деятельности туристских организаций
(индекс КТУ-001)
конъюнктурное обследование деятельности туристских организаций
квартальная
25 числа последнего месяца отчетного периода
Обследования для ведения регистров
1
Опрос новых предприятий
(индекс W-004)
опрос новых предприятий
единовременная
со дня государственной регистрации предприятия в течение 30 календарных дней
2
Отчет о видах экономической деятельности
(индекс 1-СР)
отчет о видах экономической деятельности
один раз в год
30 октября
3
Сведения о наличии скота и птицы, сельскохозяйственной техники и построек в крестьянских или фермерских хозяйствах
(индекс 6-ж (фермер)
сведения о наличии скота и птицы, сельскохозяйственной техники и построек в крестьянских или фермерских хозяйствах
полугодовая
15 января,
15 июля
4
Сведения о наличии скота и птицы, сельскохозяйственной техники и построек в домашних хозяйствах
(индекс 7-ж (население)
сведения о наличии скота и птицы, сельскохозяйственной техники и построек в домашних хозяйствах
полугодовая
15 января,
15 июля
5
Сведения о наличии земельных угодий и посевных площадях в крестьянских или фермерских хозяйствах
(индекс 6-р (фермер)
сведения о наличии земельных угодий и посевных площадях в крестьянских или фермерских хозяйствах
годовая
15 июля
6
Сведения о наличии земельных угодий в домашних хозяйствах
(индекс 7-р (население)
сведения о наличии земельных угодий в домашних хозяйствах
годовая
15 июля
7
Обследования жилых домов в городских населенных пунктах
(индекс 1-ЖФ)
обследования жилых домов в городских населенных пунктах
годовая
4 апреля
Обследования респондентов и пользователей
1
Опрос респондентов
(индекс Q-001)
опрос респондентов
один раз в год
10 сентября
2
Опрос пользователей
(индекс Q-002)
опрос пользователей
один раз в год
10 сентября
Статистика энергетики и окружающей среды
1
Отчет о распределении товарного и сжиженного природного газа
(индекс 1-ГАЗ)
о распределении товарного и сжиженного природного газа
годовая
31 января
2
Отчет о работе водопровода, канализации и их отдельных сетей
(индекс 1-ВК)
о работе водопровода, канализации и их отдельных сетей
годовая
22 февраля
3
Отчет о работе электростанций и котельных
(индекс 6-ТП)
о работе электростанций и котельных
годовая
16 марта
4
Отчет о производстве, распределении и потреблении электрической энергии
(индекс 24-энергетика)
о производстве, распределении и потреблении электрической энергии
годовая
30 апреля
5
Отчет о сборе и вывозе коммунальных отходов
(индекс 1-отходы)
о сборе и вывозе коммунальных отходов
годовая
17 мая
6
Отчет о сортировке и депонировании отходов
(индекс 2-отходы)
о сортировке, утилизации и депонировании отходов
годовая
17 мая
7
Отчет об охране атмосферного воздуха
(индекс 2-ТП (воздух)
об охране атмосферного воздуха
годовая
25 января
8
Отчет о затратах на охрану окружающей среды
(индекс 4-ОС)
о затратах на охрану окружающей среды
годовая
23 февраля
9
Анкета обследования предприятий, имеющих объекты по использованию возобновляемых источников энергии
(индекс ВИЭ-001)
анкета обследования предприятий, имеющих объекты по использованию возобновляемых источников энергии
годовая
25 марта

10-24-күні
18
Балық аулау және акваөсіру өнімінің бағасы туралы есеп (индексі 1-ӨБ (балық)
балық аулау және акваөсіру өнімінің бағасы
айлық
есепті кезеңнің
18-күні
19
Тұрақтандыру қорларының әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларын сатып алу және өткізу бағасы мен көлемі туралы есеп (индексі 1-ТҚ)
тұрақтандыру қорларының әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларын сатып алу және өткізу бағасы мен көлемі
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 3-күні
Еңбек және халықты жұмыспен қамту статистикасы
1
Еңбек бойынша есеп (индексі 1-Е)
еңбек бойынша есеп
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 10-күні
2
Еңбек бойынша есеп (индексі 1-Е)
еңбек бойынша есеп
жылдық
12 ақпан
3
Қызметкерлердің жекелеген лауазымдары мен кәсіптері бойынша жалақы мөлшері туралы есеп (индексі 2-Е (КӘСІП)
қызметкерлердің жекелеген лауазымдары мен кәсіптері бойынша жалақы мөлшері туралы
жылына бір рет
20 қазан
4
Зиянды және басқа да қолайсыз еңбек жағдайларында жұмыс істейтін қызметкерлердің саны туралы есеп (индексі 1-Е (еңбек жағдайы)
зиянды және басқа да қолайсыз еңбек жағдайларында жұмыс істейтін қызметкерлердің саны туралы
жылдық
31 қаңтар
5
Ірі және орта кәсіпорындардағы кадрлар саны оларға қажеттілік туралы есеп (индексі 1-Е (бос жұмыс орны)
ірі және орта кәсіпорындардағы кадрларға қажеттілік және саны туралы
жылына бір рет
20 қаңтар
6
Халықтың жұмыспен қамтылуын іріктеп зерттеу сауалнамасы (индексі Т-001)
халықтың жұмыспен қамтылуын іріктеп зерттеу
айлық
20 қаңтар, 17 ақпан, 17 наурыз, 21 сәуір, 19 мамыр, 16 маусым, 21 шілде, 18 тамыз, 22 қыркүйек, 20 қазан, 17 қараша, 22 желтоқсан
халықтың жұмыспен қамтылуын іріктеп зерттеу
тоқсанына бір рет
26 ақпан, 28 мамыр, 27 тамыз, 26 қараша
7
Лайықты еңбек (индексі Т-004)
«Лайықты еңбек» Т-001 нысанына модуль
жылдық
28 қараша
Тұрмыс деңгейі және үй шаруашылықтарын зерттеу статистикасы
1
Халықтың тұрмыс сапасы (индексі D-002)
халықтың тұрмыс сапасы
жылына бір
10 наурыз
2
Күнделікті шығыстарды есепке алу күнделігі (индексі D 003)
үй шаруашылықтарының шығыстары туралы
тоқсандық
13 қаңтар, 14 сәуір, 14 шілде, 14 қазан
3
Үй шаруашылықтарының табыстары мен шығыстары бойынша тоқсан сайынғы сұрақнама (индексі D 004)
үй шаруашылықтарының шығыстары мен табыстары туралы
тоқсандық
20 қаңтар, 21 сәуір, 21 шілде, 22 қазан
4
Тоқсан сайынғы шығыстар мен табыстарды есепке алу журналы (индексі D 005)
5
Негізгі сұхбатқа арналған сұрақнама (индексі D 006)
үй шаруашылықтарындағы жайластыру және қолда бар жер учаскелері, мал және техника туралы мәліметтер
жылдық
30 желтоқсан
6
Үй шаруашылығы құрамының бақылау карточкасы (индексі D 008)
үй шаруашылықтарының құрамы туралы
тоқсандық
20 қаңтар, 21 сәуір, 21 шілде, 22 қазан
үй шаруашылықтарының әлеуметтік-демографиялық сипаттамалары
жылдық
3 ақпан
Әлеуметтік статистика
1
Жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру туралы есеп (индексі 1-НК)
жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру туралы
жылдық
2013 жылға 5 қаңтарда, 2014 жылға 5 қазанда
2
Техникалық және кәсіптік білім беру туралы есеп (индексі 2-НК)
техникалық және кәсіптік білім беру туралы
жылдық
10 қазан
3
Жоғары оқу орнының есебі (индексі 3-НК)
жоғары оқу орындары туралы
жылдық
5 қазан
4
Тұруды қамтамасыз ете отырып әлеуметтік қызмет көрсетуді ұсыну есебі (индексі 3-әлеуметтік қамсыздандыру)
тұруды қамтамасыз ете отырып әлеуметтік қызмет көрсететін ұйымдар туралы
жылдық
16 сәуір
5
Еңбек қызметімен байланысты жарақаттану және кәсіптік сырқаттар туралы есеп (индексі 7-ЖКС)
еңбек қызметімен байланысты жарақаттану және кәсіптік сырқаттар туралы
жылдық
25 ақпан
6
Денсаулық сақтау ұйымдарының қаржы-шаруашылық қызметінің негізгі көрсеткіштері туралы есеп (индексі Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау)
денсаулық сақтау (әлеуметтік қызмет) ұйымдарының қаржы-шаруашылық қызметінің негізгі көрсеткіштері туралы
жылдық
1 сәуір
7
Білім беру ұйымдарының қаржы-шаруашылық қызметінің негізгі көрсеткіштері туралы есеп (индексі Әлеуметтік қаржы (білім беру)
білім беру ұйымдарының қаржы-шаруашылық қызметінің негізгі көрсеткіштері туралы
жылдық
1 сәуір
8
Денсаулық сақтау мен әлеуметтік қызметтерді көрсету саласындағы көрсетілген қызметтердің көлемі туралы есеп (индексі Қызметтер (денсаулық)
денсаулық сақтау және әлеуметтік қызметтер көрсету саласында көрсетілген қызметтердің көлемі туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 10-күні
9
Білім беру ұйымының көрсеткен қызметтер көлемі туралы есеп (индексі Білім беру қызметтері)
білім беру ұйымдарының көрсеткен қызметтер көлемі туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 10-күні
10
Денсаулық сақтау ұйымдарының желілері, кадрлар және қызметі туралы есеп (индексі 1-денсаулық)
денсаулық сақтау саласындағы желілер, кадрлар және қызметтер туралы
жылдық
10 қаңтар
11
Мектепке дейінгі ұйымның есебі (индексі 85-К)
мектепке дейінгі ұйымдар туралы
жылдық
25 қаңтар
12
Гендерлік ерекшелігі есебімен мүгедектігі бар 18 және одан жоғары жастағы тұлғалардың өмір сапасы (сұрақнама) (индексі ЕМ)
гендерлік ерекшелігі есебімен мүгедектігі бар тұлғалардың өмір сапасы
біржолғы
12 маусым
13
Гендерлік ерекшелігі есебімен мүгедектігі бар 18 дейінгі жастағы балалардың өмір сапасы (сұрақнама) (индексі БМ)
Конъюнктуралық зерттеулер
1
Өнеркәсіп кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу сауалнамасы (индексі ӨК-001)
өнеркәсіп кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу
айлық
есепті кезеңнің 25-күні
2
Ауыл шаруашылығы кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу сауалнамасы (индексі АШК-001)
ауыл шаруашылығы кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күні
3
Құрылыс ұйымдарының қызметін конъюнктуралық зерттеу сауалнамасы  (индексі ҚК-002)
құрылыс ұйымдарының қызметін конъюнктуралық зерттеу
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күні
4
Байланыс кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу сауалнамасы (индексі БК-1)
байланыс кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күні
5
Сауда кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу сауалнамасы (индексі СК-001)
сауда кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу
айлық
есепті кезеңнің 30-күні
6
Көлік кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу сауалнамасы (индексі ККК-1)
көлік кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күні
7
Туристік ұйымдардың қызметін конъюнктуралық зерттеу сауалнамасы (индексі ТКК-001)
туристік ұйымдардың қызметін конъюнктуралық зерттеу
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күні
Тіркелімдерді жүргізуге арналған зерттеулер
1
Жаңа кәсіпорындарға пікіртерім жүргізу (индексі W-004)
жаңа кәсіпорындарға пікіртерім жүргізу
біржолғы
кәсіпорынның мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік 30 күн ішінде
2
Экономикалық қызмет түрлері туралы есеп (индексі 1-СТ)
экономикалық қызмет түрлері туралы есеп
жылына бір рет
30 қазан
3
Шаруа немесе фермер қожалықтарындағы мал мен құстың, ауыл шаруашылығы техникасының және құрылыстардың нақты бары туралы мәліметтер (индексі 6-м (фермер)
шаруа немесе фермер қожалықтарындағы мал мен құстың, ауыл шаруашылығы техникасының және құрылыстардың нақты бары туралы мәліметтер
жартыжылдық
15 қаңтар, 15 шілде
4
Үй шаруашылықтарындағы мал мен құстың, ауыл шаруашылығы техникасының және құрылыстардың нақты бары туралы мәліметтер (индексі 7-м (халық)
үй шаруашылықтарындағы мал мен құстың, ауыл шаруашылығы техникасының және құрылыстардың нақты бары туралы мәліметтер
жартыжылдық
15 қаңтар, 15 шілде
5
Шаруа немесе фермер қожалықтарындағы жердің және егістік алқабының нақты бары туралы мәліметтер (индексі 6-ө (фермер)
шаруа немесе фермер қожалықтарындағы жердің және егістік алқабының нақты бары туралы мәліметтер
жылдық
15 шілде
6
Үй шаруашылықтарындағы жердің нақты бары туралы мәліметтер (индексі 7-ө (халық)
үй шаруашылықтарындағы жердің нақты бары туралы мәліметтер
жылдық
15 шілде
7
Қалалық елді мекендердегі тұрғын үйлерді зерттеу (индексі 1-ТҚ)
қалалық елді мекендердегі тұрғын үйлерді зерттеу
жылдық
4 сәуір
Респонденттер мен пайдаланушыларды зерттеу
1
Респонденттердің пікіртерімі (индексі Q-001)
респонденттердің пікіртерімі
жылына бір рет
10 қыркүйек
2
Пайдаланушылардың пікіртерімі (индексі Q-002)
пайдаланушылардың пікіртерімі
жылына бір рет
10 қыркүйек
Энергетика және қоршаған орта статистикасы
1
Тауарлық және сұйытылған табиғи газды бөлу туралы есеп (индексі 1-ГАЗ)
тауарлық және сұйытылған табиғи газды бөлу туралы
жылдық
31 қаңтар
2
Су құбыры, кәріз және олардың жеке желілерінің жұмыстары туралы есеп  (индексі 1-СК)
су құбыры, кәріз және олардың жеке желілерінің жұмыстары туралы
жылдық
22 ақпан
3
Электр станциялары мен қазандықтардың жұмысы туралы есеп (индексі 6-ТК)
электр станциялары мен қазандықтардың жұмысы туралы
жылдық
16 наурыз
4
Электр энергиясын өндіру, бөлу және тұтыну туралы есеп (индексі 24-энергетика)
электр энергиясын өндіру, бөлу және тұтыну
жылдық
30 сәуір
5
Коммуналдық қалдықтарды жинау және шығару туралы есеп (индексі 1-қалдықтар)
коммуналдық қалдықтарды жинау және шығару туралы
жылдық
17 мамыр
6
Қалдықтарды іріктеу, пайдаға асыру және сақтау туралы есеп (индексі 2-қалдықтар)
қалдықтарды іріктеу, пайдаға асыру және сақтау туралы
жылдық
17 мамыр
7
Атмосфералық ауаны қорғау туралы есеп (индексі 2-ТП (ауа)
атмосфералық ауаны қорғау туралы
жылдық
25 қаңтар
8
Қоршаған ортаны қорғауға жұмсалған шығындар туралы есеп (индексі 4-ҚО)
қоршаған ортаны қорғауға жұмсалған шығындар туралы
жылдық
23 ақпан
9
Энергияның жаңғыртылмалы көздерін қолдану объектілері бар кәсіпорындарды зерттеу сауалнамасы  (индексі ЖЭК-001)
энергияның жаңғыртылмалы көздерін қолдану объектілері бар кәсіпорындарды зерттеу сауалнамасы
жылдық
25 наурыз

2. Ведомственные статистические наблюдения
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
1
Отчет о назначении и выплате материального обеспечения на детей- инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
(индекс 2-материальное обеспечение)
отчет о назначении и выплате материального обеспечения на детей- инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
квартальная
15 числа после отчетного периода
2
Отчет о назначении и выплате жилищной помощи
(индекс 3-жилищная помощь)
отчет о назначении и выплате жилищной помощи
квартальная
15 числа после отчетного периода
3
Отчет о состоянии рынка труда и социальной поддержке безработных
(индекс 2-Т (рынок труда)
отчет о состоянии рынка труда и социальной поддержке безработных
квартальная
10 числа после отчетного периода
4
Отчет о численности граждан, обратившихся за трудовым посредничеством
(индекс 1-Т (трудоустройство)
отчет о численности граждан, обратившихся за трудовым посредничеством
месячная
2 числа после
отчетного периода
5
Отчет о назначении и выплате пенсий и пособий
(индекс 1-собес)
отчет о назначении и выплате пенсий и пособий
квартальная
30 числа после
отчетного периода
6
Отчет о численности получателей пенсий и пособий и суммах назначенных им месячных пенсий и пособий
(индекс 3-Соц)
отчет о численности получателей пенсий и пособий и суммах назначенных им месячных пенсий и пособий
полугодовая
30 числа после
отчетного периода
7
Отчет о численности граждан, обратившихся за трудовым посредничеством в частные агентства занятости
(индекс 3-Т (трудоустройство)
отчет о численности граждан, обратившихся за трудовым посредничеством в частные агентства занятости
месячная
1 числа после
отчетного периода
8
Сведения о скрытой безработице (о сокращенных и частично занятых работниках, задолженности по заработной плате)
(индекс 3–ТН (скрытая безработица)
сведения о скрытой безработице (о сокращенных и частично занятых работниках, задолженности по заработной плате)
месячная
3 числа после
отчетного периода
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
1
Отчет о беженцах
(индекс 8-М)
о беженцах
полугодовая
20 января,
20 июля
Министерство финансов Республики Казахстан
1
Отчет об освоении и погашении правительственных и гарантированных государством займов, займов под поручительство государства
(индекс 1-ОПЗ)
об освоении и погашении правительственных и гарантированных государством займов, займов под поручительство государства
месячная
5 числа после отчетного периода
Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан
1
Отчет о заборе, использовании и водоотведении вод
(индекс 2-ТП (водхоз)
о заборе, использовании и водоотведении вод
годовая

2. Ведомстволық статистикалық байқаулар
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау
министрлігі
1
Үйде тәрбиеленетін және оқитын мүгедек балаларға материалдық қамсыздандыруды тағайындау және төлеу туралы есеп (индексі 2-материалдық қамсыздандыру)
үйде тәрбиеленетін және оқитын мүгедек балаларға материалдық қамсыздандыруды тағайындау және төлеу туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 15-күні
2
Тұрғын үй көмегін тағайындау және төлеу туралы есеп (индексі 3-тұрғын үй көмегі)
тұрғын үй көмегін тағайындау және төлеу туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 15-күні
3
Жұмыссыздарды әлеуметтік қолдау және еңбек нарығындағы жағдай туралы есеп (индексі 2-Е (еңбек нарығы)
жұмыссыздарды әлеуметтік қолдау және еңбек нарығындағы жағдай туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 10-күні
4
Еңбек делдалдығы үшін өтініш берген азаматтардың саны туралы есеп (индексі 1-Е (жұмысқа орналастыру)
еңбек делдалдығы үшін өтініш берген азаматтардың саны туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 2-күні
5
Зейнетақылар мен жәрдемақыларды тағайындау және төлеу туралы есеп (индексі 1-Әлеуметтік)
зейнетақылар мен жәрдемақыларды тағайындау және төлеу туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 30-күні
6
Зейнетақылар мен жәрдемақыларды алушылардың саны және оларға тағайындалған айлық зейнетақылар мен жәрдемақылардың сомасы туралы есеп (индексі 3-Соц)
зейнетақылар мен жәрдемақыларды алушылардың саны және оларға тағайындалған айлық зейнетақылар мен жәрдемақылардың сомасы туралы
жартыжылдық
есепті кезеңнен кейінгі 30-күні
7
Жеке меншік жұмыспен қамту агенттіктеріне еңбек делдалдығы үшін өтініш берген азаматтардың саны туралы есеп (индексі 3-Е (жұмысқа орналастыру)
жеке меншік жұмыспен қамту агенттіктеріне еңбек делдалдығы үшін өтініш берген азаматтардың саны туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 1-күні
8
Жасырын жұмыссыздық жөніндегі мәлімет (қысқартылған және жұмыспен ішінара қамтылған қызметкерлер, жалақы бойынша берешек жөнінде) (индексі 3-ЕН (жасырын жұмыссыздық)
жасырын жұмыссыздық жөніндегі мәлімет (қысқартылған және жұмыспен ішінара қамтылған қызметкерлер, жалақы бойынша берешек жөнінде)
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 3-күні
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
1
Босқындар туралы есеп (индексі 8-КҚ)
босқындар туралы
жартыжылдық
20 қаңтар, 20 шілде
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
1
Үкіметтік және мемлекет кепілдік берген, мемлекет кепілгерлігімен берілетін қарыздарды игеру және өтеу туралы есеп (индексі 1-ОПЗ)
үкіметтік және мемлекет кепілдік берген, мемлекет кепілгерлігімен берілетін қарыздарды игеру және өтеу туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 5-күні
Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі
1
Су алу, пайдалану және суды бұру туралы есеп (индексі 2-ТП (сушар)
су алу, пайдалану және суды бұру туралы
жылдық

не позднее 1 декабря отчетного года водопользователи, использующие воду для нужд сельского хозяйства, 10 января - другие водопользователи
2
Отчет по рубкам, мерам ухода за лесом, отпуску древесины, подсочке и побочным лесным пользованиям
(индекс 3 (годовая)
информация по рубкам, мерам ухода за лесом, отпуску древесины, подсочке и побочным лесным пользованиям
годовая
10 января
3
Государственный учет лесного фонда и распределение лесного фонда по категориям государственного лесного фонда и угодьям
(индекс 1)
о государственном учете лесного фонда и распределении лесного фонда по категориям государственного лесного фонда и угодьям
годовая
25 марта
4
Распределение площадей и запасов покрытых лесом угодий, по преобладающим породам и группам возраста
(индекс 2)
о распределении площадей и запасов покрытых лесом угодий, по преобладающим породам и группам возраста
один раз в 5 лет
25 марта
5
Отчет об остатках древесины на лесосеках и очистке мест рубок
(индекс 4-лх)
об остатках древесины на лесосеках и очистке мест рубок
годовая
10 июня
6
Отчет о работе с лесными культурами и о лесовозобновлении
(индекс 8 ЛХ)
о работе с лесными культурами и лесовозобновлении
годовая
10 ноября
7
Отчет о подготовке и передаче лесосечного фонда, его породном составе и товарной структуре
(индекс 13 ЛХ (лесное хозяйство)
о подготовке и передаче лесосечного фонда, его породном составе и товарной структуре
один раз в год
5 октября
8
Отчет о посевных качествах семян древесных и кустарниковых пород
(индекс 17 ЛХ (лесное хозяйство)
о посевных качествах семян древесных и кустарниковых пород
годовая
10 января
9
Отчет о лесных пожарах
(индекс 1 пожар (лес)
о лесных пожарах
декадная
9, 19, 29 числа месяца
10
Отчет о нарушениях лесного законодательства
(индекс 5-лесхоз)
о нарушениях лесного законодательства
квартальная
1 числа после
отчетного периода
11
Отчет об отпуске лесных ресурсов и поступлении лесного дохода
(индекс ЛД)
отчет об отпуске лесных ресурсов и поступлении лесного дохода
квартальная
10 числа после
отчетного периода
Министерство нефти и газа Республики Казахстан
1
Отчет о выполнении организационно-технических мероприятий по нефтедобывающей отрасли
(индекс ОТМ)
о выполнении организационно-технических мероприятий по нефтедобывающей отрасли
месячная
5 числа после
отчетного периода
2
Отчет о выполнении организационно-технических мероприятий по подготовке к зиме
(индекс ЗИМ)
о выполнении организационно-технических мероприятий по подготовке к зиме
сезонная
5 октября
3
Отчет о состоянии условий труда на предприятиях
(индекс УТП)
о состоянии условий труда на предприятиях
годовая
25 января
4
Отчет о ликвидации скважин
(индекс ЛК)
о ликвидации скважин
квартальная
5 числа после
отчетного периода
5
Отчет о ремонте скважин
(индекс РС)
о ремонте скважин
квартальная
5 числа после
отчетного периода
6
Отчет о добыче жидкости и нефти
(индекс ДЖ)
о добыче жидкости и нефти
месячная
5 числа после
отчетного периода
7
Отчет о состоянии фонда скважин
(индекс ФС)
о состоянии фонда скважин
месячная
5 числа после
отчетного периода
Министерство регионального развития Республики Казахстан
1
Отчет о наличии земель и распределении их по категориям, собственникам земельных участков, землепользователям и угодьям
на 1 ноября ______ года
(индекс 22)
о наличии земель и распределении их по категориям, собственникам земельных участков, землепользователям и угодьям
на 1 ноября ______ года
годовая
15 октября
2
Отчет о наличии орошаемых земель и распределении их по категориям, собственникам земельных участков,
землепользователям и угодьям
на 1 ноября _______ года
(индекс 22-А)
о наличии орошаемых земель и распределении их по категориям, собственникам земельных участков,
землепользователям и угодьям
на 1 ноября _______ года
годовая
15 октября
Национальный Банк Республики Казахстан
1
Отчет о финансовых требованиях к нерезидентам и обязательствах перед ними
(индекс 1-ПБ)
о финансовых требованиях к нерезидентам и обязательствах перед ними
квартальная
10 числа второго месяца после
отчетного периода
2
Отчет об услугах транспорта, полученных от нерезидентов (предоставленных нерезидентам)
(индекс 2-ПБ)
об услугах транспорта, полученных от нерезидентов (предоставленных нерезидентам)
квартальная
30 числа после
отчетного периода
3
Отчет об услугах железнодорожного транспорта, полученных от нерезидентов (предоставленных нерезидентам)
(индекс 3-ПБ)
об услугах железнодорожного транспорта, полученных от нерезидентов (предоставленных нерезидентам)
квартальная
30 числа после
отчетного периода
4
Отчет об операциях, осуществленных от имени транспортных предприятий-нерезидентов
(индекс 4-ПБ)
об операциях, осуществленных от имени транспортных предприятий-нерезидентов
квартальная
30 числа после
отчетного периода
5
Отчет об услугах, предоставленных транспортным предприятиям-нерезидентам
(индекс 5-ПБ)
об услугах, предоставленных транспортным предприятиям-нерезидентам
квартальная
30 числа после
отчетного периода
6
Отчет об услугах связи, полученных от нерезидентов (предоставленных нерезидентам)
(индекс 6-ПБ)
об услугах связи, полученных от нерезидентов (предоставленных нерезидентам)
квартальная
30 числа после
отчетного периода
7
Отчет о международных операциях, внешних активах и обязательствах сектора государственного управления
(индекс 7-ПБ)
о международных операциях, внешних активах и обязательствах сектора государственного управления
квартальная
30 числа после
отчетного периода
8
Отчет о состоянии финансовых требований к нерезидентам и обязательств перед ними
(индекс 9-ПБ)
о состоянии финансовых требований к нерезидентам и обязательств перед ними
квартальная
20 числа после
отчетного периода
9
Отчет о международных операциях с нерезидентами
(индекс 10-ПБ)
о международных операциях с нерезидентами
квартальная
30 числа после
отчетного периода
10
Отчет о страховании (перестраховании) нерезидентов и перестраховании рисков у нерезидентов по отрасли «общее страхование
(индекс 11-ПБ-ОС)
о страховании (перестраховании) нерезидентов и перестраховании рисков у нерезидентов по отрасли «общее страхование
квартальная
20 числа после
отчетного периода
11
Отчет о страховании (перестраховании) нерезидентов и перестраховании рисков у нерезидентов по отрасли «страхование жизни»
(индекс 11-ПБ-СЖ)
о страховании (перестраховании) нерезидентов и перестраховании рисков у нерезидентов по отрасли «страхование жизни»
квартальная
20 числа после
отчетного периода
12
Отчет о внешних государственных, гарантированных государством займах и займах, привлеченных под поручительство Республики Казахстан
(индекс 14-ПБ)
о внешних государственных, гарантированных государством займах и займах, привлеченных под поручительство Республики Казахстан
квартальная
НБ:15 числа,
МФ: 30 числа
после отчетного периода
13
Отчет о международных операциях по ценным бумагам с нерезидентами
(индекс 15-ПБ)
о международных операциях по ценным бумагам с нерезидентами
квартальная
20 числа после
отчетного периода
14
Отчет о движении наличной иностранной валюты
(индекс 16-ПБ)
о движении наличной иностранной валюты
месячная
15 числа после
отчетного периода
15
Отчет о кредитах, выданных нерезидентам
(индекс 17-ПБ)
о кредитах, выданных нерезидентам
квартальная
25 числа после
отчетного периода
16
Отчет о финансовых займах и коммерческих кредитах, привлеченных от нерезидентов
(индекс 11-ОБ)
о финансовых займах и коммерческих кредитах, привлеченных от нерезидентов
квартальная
10 числа после
отчетного периода
17
Анкета обследования предприятий по платежному балансу
(индекс ОПБ-1)
анкета обследования предприятий по платежному балансу
единовременная
в течение года по
мере выявления
респондентов
18
Отчет о вкладах и ставках вознаграждения по ним
(индекс 1-СБ)
о вкладах и ставках вознаграждения по ним
месячная
8 числа после
отчетного периода
19
Отчет о займах и ставках вознаграждения по ним
(индекс 2-СБ)
о займах и ставках вознаграждения по ним
месячная
8 числа после
отчетного периода
20
Отчет об остатках фактической задолженности по займам
(индекс 3-СБ)
об остатках фактической задолженности по займам
месячная
8 числа после
отчетного периода
21
Отчет о предоставленных займах
(индекс 4-СБ)
о предоставленных займах
месячная
8 числа после
отчетного периода
22
Отчет о текущих счетах клиентов и ставках вознаграждения по ним
(индекс 5-СБ)
о текущих счетах клиентов и ставках вознаграждения по ним
месячная
7 числа после
отчетного периода
23
Отчет о покупке/продаже наличной иностранной валюты обменными пунктами
(индекс 6-СБ)
о покупке/продаже наличной иностранной валюты обменными пунктами
месячная
7 числа после
отчетного периода
24
Отчет о займах крестьянским (фермерским) хозяйствам и ставках вознаграждения по ним
(индекс 7-СБ)
о займах крестьянским (фермерским) хозяйствам и ставках вознаграждения по ним
месячная
9 числа после
отчетного периода
25
Отчет по межбанковским займам и вкладам банков
(индекс 8-СБ)
отчет по межбанковским займам и вкладам банков
еженедельная
на 2-й рабочий день после отчетного периода
26
Отчет о внебиржевых операциях банков
(индекс 9-СБ)
о внебиржевых операциях банков
ежедневная

ауыл шаруашылығы қажеттіліктері үшін суды пайдаланушылар есептік жылдың 1 желтоқсанынан кешіктірмей, басқа суды пайдаланушылар 10 қантарда
2
Ағаш кесу, орманға күтім жасау шаралары, сүрек босату, шырын ағызу және жанама орман пайдалану бойынша есеп (индексі 3 (жылдық)
ағаш кесу, орманға күтім жасау шаралары, сүрек босату, шырын ағызу және жанама орман пайдалану туралы
жылдық
10 қаңтар
3
Орман қорының мемлекеттік есебі және орман қорын мемлекеттік орман қорының санаттары және жерлер бойынша бөлу (индексі 1)
орман қорының мемлекеттік есебі және орман қорын мемлекеттік орман қорының санаттары және жерлер бойынша бөлу
жылдық
25 наурыз
4
Орман көмкерген жерлердің алқаптары мен қорларын басым тұқымдар мен жас топтары бойынша бөлу туралы есеп (индексі 2)
орман көмкерген жерлердің алқаптары мен қорларын басым тұқымдар мен жас топтары бойынша бөлу туралы
5 жылда бір рет
25 наурыз
5
Кеспеағаштардағы сүрек қалдықтары және ағаш кесілген жерлерді тазарту туралы (индексі 4-ОШ (орман шаруашылығы)
кеспеағаштардағы сүрек қалдықтары және ағаш кесілген жерлерді тазарту туралы
жылдық
10 маусым
6
Орман дақылдарымен жұмыс туралы және орманды қалпына келтіру туралы есеп (индексі 8-ОШ)
орман дақылдарымен жұмыс туралы және орманды қалпына келтіру туралы
жылдық
10 қараша
7
Кеспеағаш қорын әзірлеу және беру, оның тұқымдық құрамы мен тауарлық құрылымы туралы есеп (индексі 13 ОШ (орман шаруашылығы)
кеспеағаш қорын әзірлеу және беру, оның тұқымдық құрамы мен тауарлық құрылымы туралы есеп
жылына бір рет
5 қазан
8
Ағаштар мен бұталар тұқымдарының себу сапасы туралы есеп (индексі 17 ОШ (орман шаруашылығы)
ағаштар мен бұталар тұқымдарының себу сапасы туралы есеп
жылдық
10 қаңтар
9
Орман өрттері туралы есеп (индексі 1 өрт (орман)
орман өрттері туралы есеп
онкүндік
айдың 9, 19, 29-күндері
10
Орман заңнамасын бұзу туралы есеп (индексі 5 орманша)
орман заңнамасын бұзу туралы есеп
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 1-күні
11
Орман ресурстарын босату және орман табысының түсуі туралы есеп (индексі ОТ)
орман ресурстарын босату және орман табысының түсуі туралы есеп
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 10-күні
Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігі
1
Мұнай өндіру саласы бойынша ұйымдастырушылық-техникалық іс-шараларын орындау туралы есеп (индексі ҰТШ)
мұнай өндіру саласы бойынша ұйымдастырушылық-техникалық іс-шараларын орындау туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 5-күні
2
Қысқа әзірлік бойынша ұйымдық-техникалық іс-шаралардың орындауы туралы есеп (индексі ҚЫС)
қысқа әзірлік бойынша ұйымдық-техникалық іс-шаралардың орындауы туралы
маусымдық
5 қазан
3
Кәсіпорындардағы еңбек жағдайларының жай-күйі туралы есеп (индексі КЕЖ)
кәсіпорындардағы еңбек жағдайларының жай-күйі туралы
жылдық
25 қаңтар
4
Ұңғымаларды жою туралы есеп (индексі ҰЖО)
ұңғымаларды жою туралы есеп
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 5-күні
5
Ұңғымаларды жөндеу туралы есеп (индексі ҰЖӨ)
ұңғымаларды жөндеу туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 5-күні
6
Сұйықтық және мұнай өндіру туралы есеп (индексі СӨ)
сұйықтық және мұнай өндіру туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 5-күні
7
Ұңғымалар қорының жай-күйі туралы есеп (индексі ҰҚ)
ұңғымалар қорының жай-күйі туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 5-күні
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
1
_____ жылғы 1 қарашадағы қолда бар жерлер және олардың санаттарға, жер учаскесінің меншік иелеріне, жер пайдаланушыларға және алқаптарға бөлінуі туралы есеп (индексі 22)
қолда бар жерлер және олардың санаттарға, жер учаскесінің меншік иелеріне, жер пайдаланушыларға және алқаптарға бөлінуі туралы
жылдық
15 қазан
2
_____ жылғы 1 қарашадағы қолда бар суармалы жерлер және олардың санаттарға, жер учаскесінің меншік иелеріне, жер пайдаланушыларға және алқаптарға бөлінуі туралы есеп (индексі 22-А)
қолда бар суармалы жерлер және олардың санаттарға, жер учаскесінің меншік иелеріне, жер пайдаланушыларға және алқаптарға бөлінуі туралы
жылдық
15 қазан
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі
1
Резидент еместерге қойылатын қаржылық талаптар және олардың алдындағы міндеттемелер туралы есеп (индексі 1-ТБ)
резидент еместерге қойылатын қаржылық талаптар және олардың алдындағы міндеттемелер туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі екінші айдың 10-күні
2
Резидент еместерден алынған (резидент еместерге ұсынылған) көлік қызметтері туралы есеп (индексі 2-ТБ)
резидент еместерден алынған (резидент еместерге ұсынылған) көлік қызметтері туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 30-күні
3
Резидент еместерден алынған (резидент еместерге ұсынылған) темір жол көлігі қызметтері туралы есеп (индексі 3-ТБ)
резидент еместерден алынған (резидент еместерге ұсынылған) темір жол көлігі қызметтері туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 30-күні
4
Резидент емес көлік кәсіпорындарының атынан жүзеге асырылған операциялар туралы есеп (индексі 4-ТБ)
резидент емес көлік кәсіпорындарының атынан жүзеге асырылған операциялар туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 30-күні
5
Резидент емес көлік кәсіпорындарына ұсынылған қызметтер туралы есеп (индексі 5-ТБ)
резидент емес көлік кәсіпорындарына ұсынылған қызметтер туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 30-күні
6
Резидент еместерден алынған (резидент еместерге көрсетілген) байланыс қызметі туралы есеп (индексі 6-ТБ)
резидент еместерден алынған (резидент еместерге көрсетілген) байланыс қызметі туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 30-күні
7
Мемлекеттік басқару секторының сыртқы активтері мен міндеттемелерінің халықаралық операциялары туралы есеп (индексі 7-ТБ)
мемлекеттік басқару секторының сыртқы активтері мен міндеттемелерінің халықаралық операциялары туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 30-күні
8
Резидент еместерге қойылатын қаржылық талаптардың және олардың алдындағы міндеттемелердің жай-күйі туралы есеп (индексі 9-ТБ)
резидент еместерге қойылатын қаржылық талаптардың және олардың алдындағы міндеттемелердің жай-күйі туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 20-күні
9
Резидент еместермен халықаралық операциялар туралы есеп (индексі 10-ТБ)
резидент еместермен халықаралық операциялар туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 30-күні
10
«Жалпы сақтандыру» саласы бойынша резидент еместерді сақтандыру (қайта сақтандыру) және резидент еместердің тәуекелдерін қайта сақтандыру туралы есеп (индексі 11-ТБ-ЖС)
«жалпы сақтандыру» саласы бойынша резидент еместерді сақтандыру (қайта сақтандыру) және резидент еместердің тәуекелдерін қайта сақтандыру туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 20-күні
11
«Өмірді сақтандыру» саласы бойынша резидент еместерді сақтандыру (қайта сақтандыру) және резидент еместердің тәуекелдерін қайта сақтандыру туралы есеп (индексі 11-ТБ-ӨС)
«өмірді сақтандыру» саласы бойынша резидент еместерді сақтандыру (қайта сақтандыру) және резидент еместердің тәуекелдерін қайта сақтандыру туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 20-күні
12
Мемлекеттік, мемлекет кепілдік берген сыртқы қарыздар және Қазақстан Республикасының кепілдемесімен тартылған қарыздар туралы есеп (индексі 14-ТБ)
мемлекеттік, мемлекет кепілдік берген сыртқы қарыздар және Қазақстан Республикасының кепілдемесімен тартылған қарыздар туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі
ҰБ: 15-күні,
ҚМ: 30-күні
13
Резидент еместермен бағалы қағаздар бойынша халықаралық операциялар туралы есеп (индексі 15-ТБ)
резидент еместермен бағалы қағаздар бойынша халықаралық операциялар туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 20-күні
14
Қолма-қол шетел валютасының қозғалысы туралы есеп (индексі 16-ТБ)
қолма-қол шетел валютасының қозғалысы туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 15-күні
15
Резидент еместерге берілген кредиттер туралы есеп (индексі 17-ТБ)
резидент еместерге берілген кредиттер туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 25-күні
16
Резидент еместерден тартылған қаржылық қарыздар және коммерциялық кредиттер туралы есеп (индексі 11-ОБ)
резидент еместерден тартылған қаржылық қарыздар және коммерциялық кредиттер туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 10-күні
17
Кәсіпорындарды төлем балансы бойынша тексеру сауалнамасы (индексі ТБЗ-1)
кәсіпорындарды төлем балансы бойынша тексеру сауалнамасы
біржолғы
респонденттерді анықтау бойынша бір жыл ішінде
18
Салымдар және олар бойынша сыйақы ставкалары туралы есеп (индексі 1-СБ)
салымдар және олар бойынша сыйақы ставкалары туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 8-күні
19
Қарыздар және олар бойынша сыйақы ставкалары туралы есеп (индексі 2-СБ)
қарыздар және олар бойынша сыйақы ставкалары туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 8-күні
20
Қарыздар бойынша нақты берешек қалдығы туралы есеп (индексі 3-СБ)
қарыздар бойынша нақты берешек қалдығы туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 8-күні
21
Берілген қарыздар туралы есеп (индексі 4-СБ)
берілген қарыздар туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 8-күні
22
Клиенттердің ағымдағы шоттары және олар бойынша сыйақы ставкалары туралы есеп (индексі 5-СБ)
клиенттердің ағымдағы шоттары және олар бойынша сыйақы ставкалары туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 7-күні
23
Айырбастау пункттерінің қолма-қол шетел валютасын сатып алуы/сатуы туралы есеп (индексі 6-СБ)
айырбастау пункттерінің қолма-қол шетел валютасын сатып алуы/сатуы туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 7-күні
24
Шаруа (фермер) қожалықтарына қарыздар және олар бойынша сыйақы ставкалары туралы есеп (индексі 7-СБ)
шаруа (фермер) қожалықтарына қарыздар және олар бойынша сыйақы ставкалары туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 9-күні
25
Банктердің банкаралық қарыздары мен салымдары жөніндегі есеп (индексі 8-СБ)
банктердің банкаралық қарыздары мен салымдары жөніндегі
апта сайынғы
есепті кезеңнен кейінгі 2-жұмыс күні
26
Банктердің биржадан тыс операциялары туралы есеп (индексі 9-СБ)
банктердің биржадан тыс операциялары туралы
күн сайынғы

на следующий день после отчетного до 17:00 часов
27
Отчет об оборотах наличных денег (кассовые обороты) банков и организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций
(индекс 10-СБ)
об оборотах наличных денег (кассовые обороты) банков и организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций
месячная
на 5-й рабочий день после отчетного периода
28
Отчет о требованиях и обязательствах по секторам экономики
(индекс СО)
о требованиях и обязательствах по секторам экономики
квартальная
25 числа после
отчетного периода
29
Отчет банков о финансовых потоках и запасах
(индекс 11- СБ)
отчет банков о финансовых потоках и запасах
годовая
31 марта
30
Отчет по межбанковским активам и обязательствам
(индекс 1- ФС)
отчет по межбанковским активам и обязательствам
квартальная
на 10 рабочий день после отчетного периода
Агентство Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры
1
Отчет об основных показателях в сфере физической культуры и спорта
(индекс 2-ФК)
об основных показателях в сфере физической культуры и спорта
годовая
5 января
2
Отчет о спортивных школах
(индекс 5-ФК)
о спортивных школах
годовая
5 января
3
Отчет о специализированных учебно-спортивных заведениях
(индекс 7-ФК)
о специализированных учебно-спортивных заведениях
годовая
5 января
4
Отчет о специализированных спортивных заведениях
(индекс 8-ФК)
о специализированных спортивных заведениях
годовая
5 января
Раздел 2. Статистические работы
1. Общегосударственные статистические работы
Структурная статистика
п/п
Наименование
статистической работы
Периодичность
выпуска
Сроки представления
статинформации
для пользователей
Форма
представления
Источники данных
(индекс статистической
формы)
1
2
3
4
5
6
1
Финансово-хозяйственная деятельность крупных и средних предприятий в Республике Казахстан
квартальная
24 марта,
24 июня,
22 сентября,
22 декабря
статистический бюллетень
1-ПФ
2
Финансово-хозяйственная деятельность предприятий в Республике Казахстан
годовая
18 июня
статистический бюллетень
1-ПФ, 2-МП
3
Микрокредитная деятельность в Республике Казахстан
квартальная
12 марта,
11 июня,
12 сентября,
12 декабря
статистический бюллетень
1-МКО
4
Микрокредитная деятельность в Республике Казахстан
годовая
9 июня
статистический бюллетень
1-МКО
5
Основные фонды Республики Казахстан
годовая
28 июля
статистический бюллетень
11 и 2-МП
6
Деятельность малых предприятий в Республике Казахстан
квартальная
12 марта,
16 июня,
15 сентября,
15 декабря
статистический бюллетень
2-МП
7
Мониторинг малого и среднего предпринимательства в Республике Казахстан
месячная
16 января
14 февраля,
14 марта,
16 апреля,
16 мая,
16 июня,
16 июля,
15 августа,
16 сентября,
15 октября,
14 ноября,
15 декабря
экспресс-информация

есепті күннен кейінгі күні сағат 17:00-ге дейін
27
Банктердің және банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың қолма-қол ақшасының айналымдары (кассалық айналымдары) туралы есеп (индексі 10-СБ)
банктердің және банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың қолма-қол ақшасының айналымдары (кассалық айналымдары) туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 5-жұмыс күні
28
Экономика секторлары бойынша талаптар мен міндеттемелер туралы есеп (индексі СО)
экономика секторлары бойынша талаптар мен міндеттемелер туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 25-күні
29
Банктердің қаржы ағындары және қорлары туралы есебі (индексі 11-СБ)
банктердің қаржы ағындары және қорлары туралы
жылдық
31 наурыз
30
Банкаралық активтер және міндеттемелер бойынша есеп (индексі 1-ФС)
банкаралық активтер және міндеттемелер бойынша
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 10-жұмыс күні
Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері
агенттігі
1
Дене шынықтыру және спорт саласындағы негізгі көрсеткіштер туралы есеп (индексі 2-ДШ)
дене шынықтыру және спорт саласындағы негізгі көрсеткіштер туралы
жылдық
5 қаңтар
2
Спорт мектептері туралы есеп  (индексі 5-ДШ)
спорт мектептері туралы
жылдық
5 қаңтар
3
Мамандандырылған оқу-спорттық мекемелері туралы есеп (индексі 7-ДШ)
мамандандырылған оқу-спорттық мекемелері туралы
жылдық
5 қаңтар
4
Мамандандырылған спорт мекемелері туралы есеп (индексі 8-ДШ)
мамандандырылған спорт мекемелері туралы
жылдық
5 қаңтар
2-бөлім. Статистикалық жұмыстар
1. Жалпымемлекеттік статистикалық жұмыстар
Құрылымдық статистика
Р/с
Статистикалық жұмыстың атауы
Шығарылымның кезеңділігі
Пайдаланушыларға статистикалық ақпаратты ұсыну мерзімдері
Ұсыну нысаны
Дереккөздер (статистикалық нысанның индексі)
1
2
3
4
5
6
1
Қазақстан Республикасындағы ірі және орта кәсіпорындардың қаржы-шаруашылық қызметі
тоқсандық
24 наурыз, 22 қыркүйек, 24 маусым, 22 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-ӨҚ
2
Қазақстан Республикасындағы кәсіпорындардың қаржы-шаруашылық қызметі
жылдық
18 маусым
статистикалық бюллетень
1-ӨҚ, 2-ШК
3
Қазақстан Республикасындағы микрокредиттік қызмет
тоқсандық
12 наурыз, 12 қыркүйек, 11 маусым, 12 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-МКҰ
4
Қазақстан Республикасындағы микрокредиттік қызмет
жылдық
9 маусым
статистикалық бюллетень
1-МКҰ
5
Қазақстан Республикасының негізгі қорлары
жылдық
28 шілде
статистикалық бюллетень
11 және 2-ШК
6
Қазақстан Республикасындағы шағын кәсіпорындар қызметі
тоқсандық
12 наурыз, 16 маусым, 15 қыркүйек, 15 желтоқсан
статистикалық бюллетень
2-ШК
7
Қазақстан Республикасындағы шағын және орта кәсіпкерліктер мониторингі
айлық
16 қаңтар, 4 ақпан, 14 наурыз, 16 сәуір, 16 мамыр, 16 маусым, 16 шілде, 15 тамыз, 16 қыркүйек, 15 қазан, 14 қараша, 15 желтоқсан
жедел ақпарат

2-МП, 24-сх, данные
НК по ИП
8
Показатели малого предпринимательства и деятельности микрокредитных организаций в Республике Казахстан
квартальная
17 января,
16 апреля,
16 июля,
17 октября
экспресс-информация
2-МП, 24-сх, 1-МКО, данные НК по ИП, данные статистического регистра
9
Индексы увеличения стоимости основных средств
годовая
28 апреля
экспресс-информация
1-ЦП
10
Малое и среднее предпринимательство Казахстана
годовая
17 июля
статистический бюллетень
2-МП, 1-ПФ
11
Финансово-хозяйственная деятельность национальных компаний
квартальная
24 марта,
24 июня,
22 сентября,
22 декабря
статистический бюллетень
1-ПФ
12
Финансово-хозяйственная деятельность национальных компаний
годовая
18 июня
статистический бюллетень
1-ПФ
Статистика сельского, лесного и рыбного хозяйства
1
Основные показатели развития животноводства в Республике Казахстан
месячная
10 января,
11 февраля,
11 марта,
11 апреля,
12 мая,
11 июня,
11 июля,
11 августа,
11 сентября,
10 октября,
11 ноября,
11 декабря
статистический бюллетень
24-сх, А-008
2
Наличие зерновых и бобовых культур в Республике Казахстан
месячная
10 января,
11 февраля,
11 марта,
11 апреля,
12 мая,
11 июня,
11 июля,
11 августа,
11 сентября,
10 октября,
11 ноября,
11 декабря
экспресс-информация
2-сх (зерно)
3
Валовый выпуск продукции (услуг) сельского хозяйства в Республике Казахстан
месячная
13 января
12 февраля,
12 марта,
14 апреля,
12 мая,
12 июня,
14 июля,
12 августа,
12 сентября,
13 октября,
12 ноября,
12 декабря
экспресс-информация
24-сх, А-008, 29-сх,
А-005, 8-сх (услуги)
4
Наличие семян масличных культур в Республике Казахстан
квартальная
13 января,
11 апреля,
11 июля,
13 октября
экспресс-информация
3-сх (масличные)
5
Основные показатели развития животноводства в Республике Казахстан
годовая
27 марта
статистический бюллетень
24-сх, А-008, данные сельскохозяйственного регистра СХР-2, 3, 4
6
Основные показатели развития рыболовства и аквакультуры в Республике Казахстан
годовая
4 апреля
статистический бюллетень
1-рыба
7
Лесное хозяйство в Республике Казахстан
годовая
28 марта
статистический бюллетень
1-лес
8
О деятельности сельхозформирований в Республике Казахстан
годовая
29 апреля
статистический бюллетень
1-сх, А-001
9
О расходе кормов скоту и птице в Республике Казахстан
годовая
4 апреля
статистический бюллетень
24-сх
10
Охотничье хозяйство в Республике Казахстан
годовая
21 февраля
статистический бюллетень
2-охота
11
Посевные площади сельскохозяйственных культур под урожай 2014 года в Республике Казахстан
годовая
15 августа
статистический бюллетень
4-сх, данные сельскохозяйственного регистра СХР-2, 3, 4
12
Валовый сбор сельскохозяйственных культур в Республике Казахстан
годовая
30 декабря
статистический бюллетень
29-сх, А-005,
А-1 (урожайность)
13
Валовый выпуск продукции (услуг) сельского хозяйства в Республике Казахстан
годовая
30 мая
статистический бюллетень
24-сх, А-008, 29-сх,
А-005, 8-сх (услуги)
14
Баланс ресурсов и использования основных продуктов сельского хозяйства Республики Казахстан
годовая
29 августа
статистический
бюллетень
24-сх, А-008, 29-сх,
А-005, 2-сх (зерно),
3-сх (масличные),
1-рыба, 1-сх
15
О деятельности сервисно-заготовительных центров
квартальная
17 февраля,
16 мая,
18 августа,
17 ноября
статистический
бюллетень
1-СЗЦ
16
Наличие построек и сооружений у сельхозпроизводителей Республики Казахстан
годовая
27 мая
статистический
бюллетень

2-ШК, 24-аш, СК ДК бойынша деректері
8
Қазақстан Республикасындағы шағын кәсіпкерлік және микрокредиттік ұйымдар қызметінің көрсеткіштері
тоқсандық
17 қаңтар, 16 сәуір, 16 шілде, 17 қазан
жедел ақпарат
2-ШК, 24-аш, 1-МКҰ, СК ДК бойынша деректері, статистикалық тіркелім деректері
9
Негізгі құралдар құнының өсу индекстері
жылдық
28 сәуір
жедел ақпарат
1-КБ
10
Қазақстанның шағын және орта кәсіпкерліктері
жылдық
17 шілде
статистикалық бюллетень
2-ШК, 1-ӨҚ
11
Ұлттық компаниялардың қаржы-шаруашылық қызметі
тоқсандық
24 наурыз, 24 маусым, 22 қыркүйек, 22 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-ӨҚ
12
Ұлттық компаниялардың қаржы-шаруашылық қызметі
жылдық
18 маусым
статистикалық бюллетень
1-ӨҚ
Ауыл, орман және балық шаруашылығы статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы мал шаруашылығы дамуының негізгі көрсеткіштері
айлық
10 қаңтар, 11 ақпан, 11 наурыз, 11 сәуір, 12 мамыр, 11 маусым, 11 шілде, 11 тамыз, 11 қыркүйек, 10 қазан, 11 қараша, 11 желтоқсан
статистикалық бюллетень
24-аш, А-008
2
Қазақстан Республикасындағы дәнді және бұршақты дақылдардың қолда бары
айлық
10 қаңтар, 11 ақпан, 11 наурыз, 11 сәуір, 12 мамыр, 11 маусым, 11 шілде, 11 тамыз, 11 қыркүйек, 10 қазан, 11 қараша, 11 желтоқсан
жедел ақпарат
2-аш (астық)
3
Қазақстан Республикасындағы ауыл шаруашылық өнімдерінің (қызметтерінің) жалпы шығарылымы
айлық
13 қаңтар, 12 ақпан, 12 наурыз, 14 сәуір, 12 мамыр, 12 маусым, 14 шілде, 12 тамыз, 12 қыркүйек, 13 қазан, 12  қараша, 12 желтоқсан
жедел ақпарат
24-аш, А-008, 29-аш, А-005, 8-аш (қызмет көрсету)
4
Қазақстан Республикасындағы майлы дақылдар тұқымдарының қолда бары
тоқсандық
13 қаңтар, 11 сәуір, 11 шілде, 13 қазан
жедел ақпарат
3-аш (майлы)
5
Қазақстан Республикасындағы мал шаруашылығы дамуының негізгі көрсеткіштері
жылдық
27 наурыз
статистикалық бюллетень
24-аш, А-008, АШР-2,3,4 ауыл шаруашылығы тіркелімінің деректері
6
Қазақстан Республикасындағы балық аулау және акваөсіру дамуының негізгі көрсеткіштері
жылдық
4 сәуір
статистикалық бюллетень
1-балық
7
Қазақстан Республикасындағы орман шаруашылығы
жылдық
28 наурыз
статистикалық бюллетень
1-орман
8
Қазақстан Республикасындағы ауыл шаруашылығы құрылымдарының қызметі туралы
жылдық
29 сәуір
статистикалық бюллетень
1-аш, А-001
9
Қазақстан Республикасындағы мал мен құсқа жұмсалған жемшөп шығыстары туралы
жылдық
4 сәуір
статистикалық бюллетень
24-аш
10
Қазақстан Республикасындағы аңшылық шаруашылығы
жылдық
21 ақпан
статистикалық бюллетень
2-аңшылық
11
Қазақстан Республикасындағы  2014 жылдың астығы үшін ауыл шаруашылығы дақылдарының егістік алқаптары
жылдық
15 тамыз
статистикалық бюллетень
4-аш, АШТ-2,3,4 ауыл шаруашылығы тіркелімінің деректері
12
Қазақстан Республикасындағы ауыл шаруашылығы дақылдарын жалпы жинау
жылдық
30 желтоқсан
статистикалық бюллетень
29-аш, А-005, А-1 (түсімділік)
13
Қазақстан Республикасындағы ауыл шаруашылығы өнімдерінің (қызметтерінің) жалпы шығарылымы
жылдық
30 мамыр
статистикалық бюллетень
24-аш, А-008, 29-аш, А-005, 8-аш (қызмет көрсету)
14
Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығының негізгі өнімдерінің ресурстары мен пайдалану балансы
жылдық
29 тамыз
статистикалық бюллетень
24-аш, А-008, 29-аш, А-005, 2-аш (астық), 3-аш (майлы),1-балық, 1-аш
15
Сервистік-дайындау орталықтарының қызметі туралы
тоқсандық
17 ақпан, 16 мамыр, 18 тамыз, 17 қараша
статистикалық бюллетень
1-СДО
16
Қазақстан Республикасының ауыл шаруашылығы өндірушілерінде құрылыстар мен имараттардың болуы
жылдық
27 мамыр
статистикалық бюллетень

49-сх, данные сельскохозяйственного регистра СХР-2,3
Статистика промышленного производства
1
Основные показатели работы промышленности Республики Казахстан
месячная
15 января,
14 февраля,
14 марта,
15 апреля,
15 мая,
16 июня,
15 июля,
15 августа,
15 сентября,
15 октября,
14 ноября,
15 декабря
статистический бюллетень,
разработочные таблицы
1-П
2
Итоги работы промышленности Республики Казахстан
месячная
13 января,
12 февраля,
12 марта,
11 апреля,
12 мая,
12 июня,
11 июля,
12 августа,
12 сентября,
13 октября,
12 ноября,
12 декабря
экспресс-информация
1-П
3
Отгрузка и остатки продукции на предприятиях промышленности Республики Казахстан
квартальная
23 января,
23 апреля,
23 июля,
23 октября
статистический бюллетень
1-П
4
Основные показатели работы малых предприятий в промышленности
(с численностью до 50 человек) Республики Казахстан
квартальная
4 марта,
4 июня,
3 сентября,
3 декабря
разработочные таблицы
1-П
5
Основные показатели работы промышленных предприятий, находящихся на балансе непромышленных предприятий (организаций) Республики Казахстан
квартальная
27 февраля,
28 мая,
27 августа,
27 ноября
разработочные таблицы
1-П
6
Баланс производственных мощностей
годовая
3 июля
статистический бюллетень
БМ
7
Основные показатели работы промышленности Республики Казахстан
годовая
26 июня
статистический бюллетень, разработочные таблицы
1-П
8
Итоги работы промышленности Республики Казахстан
годовая
26 июня
экспресс-информация
1-П
9
Основные показатели работы малых предприятий в промышленности
(с численностью до 50 человек) Республики Казахстан
годовая
25 июня
разработочные таблицы
1-П
10
Основные показатели работы промышленных предприятий, находящихся на балансе непромышленных предприятий (организаций) Республики Казахстан
годовая
25 июня
разработочные таблицы
1-П
11
Вторичные (неосновные) виды деятельности
годовая
27 июня
разработочные таблицы
1-П
Статистика инвестиций
1
Об инвестициях в основной капитал в Республике Казахстан
месячная
14 января,
13 февраля,
13 марта,
15 апреля,
13 мая,
13 июня,
15 июля,
13 августа,
15 сентября,
14 октября,
13 ноября,
15 декабря
статистический бюллетень
1-инвест,
1-ИЖС
2
Об инвестициях в основной капитал в обрабатывающую промышленность в Республике Казахстан
месячная
21 января,
19 февраля,
19 марта,
21 апреля,
20 мая,
19 июня,
21 июля,
19 августа,
19 сентября,
21 октября,
19 ноября,
19 декабря
экспресс-информация
1-инвест
3
Об инвестициях в основной капитал в сельское хозяйство в Республике Казахстан
месячная
22 января,
21 февраля,
20 марта,
22 апреля,
21 мая,
23 июня,
22 июля,
21 августа,
23 сентября,
22 октября,
21 ноября,
23 декабря
экспресс-информация
1-инвест
4
Об инвестиционной деятельности в Республике Казахстан
годовая
26 июня
статистический бюллетень
1-инвест, 1-ИЖС
Статистика строительства
1
О выполнении строительных работ и вводе в эксплуатацию объектов в Республике Казахстан
месячная
15 января,
17 февраля,
17 марта,
15 апреля,
15 мая,
16 июня,
15 июля,
15 августа,
15 сентября,
15 октября,
17 ноября,
15 декабря
статистический бюллетень
1-кс, 1-кс (малые),
2-КС (стройка),
1-ИЖС
2
О вводе в эксплуатацию объектов индивидуальными застройщиками
месячная
13 января,
13 февраля,
13 марта,
14 апреля,
13 мая,
13 июня,
14 июля,
13 августа,
15 сентября,
13 октября,
14 ноября,
15 декабря
разработочные таблицы
1-ИЖС
3
О вводе в эксплуатацию объектов индивидуальными застройщиками
годовая
27 июня
разработочные таблицы
1-ИЖС
4
О вводе в эксплуатацию жилья в Республике Казахстан
месячная
17 января,
17 февраля,
17 марта,
17 апреля,
19 мая,
17 июня,
17 июля,
18 августа,
17 сентября,
17 октября,
17 ноября,
19 декабря
экспресс-информация
2-КС (стройка),
1-ИЖС
5
О вводе в эксплуатацию мощностей в Республике Казахстан
квартальная
23 января,
23 апреля,
23 июля,
23 октября
статистический бюллетень
2-КС (стройка),
1-ИЖС
6
О выполнении строительных работ и вводе в эксплуатацию объектов в Республике Казахстан
годовая
27 июня
статистический бюллетень

49-аш, АШР-2,3 ауыл шаруашылығы тіркелімінің деректері
Өнеркәсіп өндірісінің статистикасы
1
Қазақстан Республикасы өнеркәсібі жұмысының негізгі көрсеткіштері
айлық
15 қаңтар, 14 ақпан, 14 наурыз, 15 сәуір, 15 мамыр, 16 маусым, 15 шілде, 15 тамыз, 15  қыркүйек, 15 қазан,  14 қараша, 15  желтоқсан
статистикалық бюллетень, әзірлемелік кестелер
1-Ө
2
Қазақстан Республикасы өнеркәсібі жұмысының қорытындылары
айлық
13 қаңтар, 12 ақпан, 12 наурыз, 11 сәуір, 12 мамыр, 12 маусым, 11 шілде, 12 тамыз, 12  қыркүйек, 13 қазан, 12 қараша, 12 желтоқсан
жедел ақпарат
1-Ө
3
Қазақстан Республикасы өнеркәсіп кәсіпорындарында өнімдерді жөнелту және олардың қалдықтары
тоқсандық
23 қаңтар, 23 сәуір, 23 шілде, 23 қазан
статистикалық бюллетень
1-Ө
4
Қазақстан Республикасы өнеркәсібіндегі шағын кәсіпорындар (адам саны 50-ге дейін) жұмысының негізгі көрсеткіштері
тоқсандық
4 наурыз, 4 маусым, 3 қыркүйек, 3 желтоқсан
әзірлемелік кестелер
1-Ө
5
Қазақстан Республикасы өнеркәсіптік емес кәсіпорындарының (ұйымдарының) теңгеріміндегі өнеркәсіп кәсіпорындары жұмысының негізгі көрсеткіштері
тоқсандық
27 ақпан, 28 мамыр, 27 тамыз, 27 қараша
әзірлемелік кестелер
1-Ө
6
Өндірістік қуаттар теңгерімі
жылдық
3 шілде
статистикалық бюллетень
ҚТ
7
Қазақстан Республикасы өнеркәсібі жұмысының негізгі көрсеткіштері
жылдық
26 маусым
статистикалық бюллетень, әзірлемелік кестелер
1-Ө
8
Қазақстан Республикасы өнеркәсібі жұмысының қорытындылары
жылдық
26 маусым
жедел ақпарат
1-Ө
9
Қазақстан Республикасы өнеркәсібіндегі шағын кәсіпорындар (адам саны 50-ге дейін) жұмысының негізгі көрсеткіштері
жылдық
25 маусым
әзірлемелік кестелер
1-Ө
10
Қазақстан Республикасы өнеркәсіптік емес кәсіпорындарының (ұйымдарының) балансындағы өнеркәсіп кәсіпорындары жұмысының негізгі көрсеткіштері
жылдық
25 маусым
әзірлемелік кестелер
1-Ө
11
Қосалқы қызметтің (негізгі емес) түрлері
жылдық
27 маусым
әзірлемелік кестелер
1-Ө
Инвестициялар статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы негізгі капиталға салынған инвестициялар туралы
айлық
14 қаңтар, 13 ақпан, 13 наурыз, 15 сәуір, 13 мамыр, 13 маусым, 15 шілде, 13 тамыз, 15 қыркүйек, 14 қазан, 13 қараша, 15 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-инвест, 1-ЖТҚ
2
Қазақстан Республикасында өңдеу өнеркәсібіндегі негізгі капиталға салынған инвестициялар туралы
айлық
21 қаңтар, 19 ақпан, 19 наурыз, 21 сәуір, 20 мамыр, 19 маусым, 21 шілде, 19 тамыз, 19  қыркүйек, 21 қазан, 19  қараша, 19 желтоқсан
жедел ақпарат
1-инвест
3
Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығының негізгі капиталына салынған инвестициялар туралы
айлық
22 қаңтар, 21 ақпан, 20 наурыз, 22 сәуір, 21 мамыр, 23 маусым, 22 шілде, 21 тамыз, 23 қыркүйек, 22 қазан, 21 қараша, 23 желтоқсан
жедел ақпарат
1-инвест
4
Қазақстан Республикасындағы инвестициялық қызмет туралы
жылдық
26 маусым
статистикалық бюллетень
1-инвест, 1-ЖТҚ
Құрылыс статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы құрылыс жұмыстарының орындалуы және объектілерді пайдалануға беру туралы
айлық
15 қаңтар, 17 ақпан, 17 наурыз, 15 сәуір, 15 мамыр, 16 маусым, 15 шілде, 15 тамыз, 15 қыркүйек, 15 қазан, 17 қараша, 15 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-кқ, 1-кқ (шағын), 2-КҚ (құрылыс), 1-ЖТҚ
2
Жеке құрылысшылардың объектілерді пайдалануға беруі туралы
айлық
13 қаңтар, 13 ақпан, 13 наурыз, 14 сәуір, 13 мамыр, 13 маусым, 14 шілде, 13 тамыз, 15 қыркүйек, 13 қазан, 14 қараша, 15 желтоқсан
әзірлемелік кестелер
1-ЖТҚ
3
Жеке құрылысшылардың объектілерді пайдалануға беруі туралы
жылдық
27 маусым
әзірлемелік кестелер
1-ЖТҚ
4
Қазақстан Республикасындағы тұрғын үйді пайдалануға беру туралы
айлық
17 қаңтар, 17 ақпан, 17 наурыз, 17 сәуір, 19 мамыр, 17 маусым, 17 шілде, 18 тамыз, 17 қыркүйек, 17 қазан, 17  қараша, 19 желтоқсан
жедел ақпарат

1-кс, 2-КС (стройка),
1-ИЖС
7
О разрешениях, выданных на строительство объектов и сооружений в Республике Казахстан
квартальная
19 февраля
статистический бюллетень
F-001
8
Об уведомлениях на начало производства строительно-монтажных работ в Республике Казахстан
полугодовая
5 августа
статистический бюллетень
F-001
9
О ходе строительства и вводе в эксплуатацию объектов по уведомлениям в Республике Казахстан
годовая
21 апреля
статистический бюллетень
F-004
10
О выполненных строительных работах (услугах)
квартальная
25 января
разработочные таблицы
1-кс (малые)
Статистика инноваций
1
О научной деятельности в Республике Казахстан
годовая
17 марта
статистический бюллетень
1-наука
2
Об инновационной деятельности предприятий в Республике Казахстан
годовая
15 мая
статистический бюллетень
1-инновация
Статистика информационно-коммуникационных технологий
1
Об использовании информационно-коммуникационных технологий в сфере среднего образования
годовая
5 мая
статистический бюллетень
1-информ
2
Об использовании информационно-коммуникационных технологий на предприятиях Республики Казахстан
годовая
23 мая
статистический бюллетень
3-информ
3
Об использовании домашними хозяйствами информационно-коммуникационных технологий в Республике Казахстан
годовая
30 мая
статистический бюллетень
Н-020
Статистика услуг
1
Об объемах оказанных услуг в Республике Казахстан
квартальная
28 мая,
29 августа,
25 ноября
статистический бюллетень
2-услуги
2
Об объемах оказанных услуг в Республике Казахстан
годовая
27 июня
статистический бюллетень
2-услуги
3
О лизинговой деятельности в Республике Казахстан
годовая
27 июня
статистический бюллетень
1-лизинг
Статистика культуры
1
О деятельности зоопарков в Республике Казахстан
годовая
4 февраля
статистический бюллетень
1-зоопарк
2
О деятельности театров (цирков) в Республике Казахстан
годовая
14 февраля
статистический бюллетень
1-театр (цирк)
3
О деятельности парков развлечений и отдыха в Республике Казахстан
годовая
27 февраля
статистический бюллетень
1-парк
4
О деятельности музеев в Республике Казахстан
годовая
11 марта
статистический бюллетень
1-музей
5
О деятельности учреждений культуры клубного типа в Республике Казахстан
годовая
21 марта
статистический бюллетень
1-клуб
6
О деятельности библиотек в Республике Казахстан
годовая
28 марта
статистический бюллетень
1-библиотека
7
О концертной деятельности в Республике Казахстан
годовая
7 апреля
статистический бюллетень
1-концерт
8
О деятельности организаций, осуществляющих кинопоказ и производство кинофильмов в Республике Казахстан
годовая
14 апреля
статистический бюллетень
1-кино
Статистика внутренней торговли
1
О деятельности торговых рынков в Республике Казахстан
годовая
14 мая
статистический бюллетень
12-торг
2
О деятельности товарных бирж в Республике Казахстан
годовая
10 февраля
статистический бюллетень
1-биржа
3
Объем реализации товаров и услуг в Республике Казахстан
месячная
14 января,
12 февраля,
12 марта,
14 апреля,
12 мая,
12 июня,
14 июля,
12 августа,
12 сентября,
14 октября,
12 ноября,
12 декабря
статистический бюллетень
2-торговля
4
О деятельности автозаправочных и газозаправочных станций в Республике Казахстан
годовая
5 июня
статистический бюллетень
G-003
5
Объем реализации товаров и услуг в Республике Казахстан
годовая
30 июня
статистический бюллетень
1-ВТ,
1-рынок,
1-ВТ (Приложение)
6
Об электронной торговле в Республике Казахстан
годовая
30 июля
статистический бюллетень
Э-торговля
7
Объем реализации товаров и услуг в Республике Казахстан
квартальная
19 марта,
23 июня,
17 сентября,
19 декабря
статистический бюллетень

2-КҚ (құрылыс), 1-ЖТҚ
5
Қазақстан Республикасында қуаттарды пайдалануға беру туралы
тоқсандық
23 қаңтар, 23 сәуір, 23 шілде, 23 қазан
статистикалық бюллетень
2-КҚ (құрылыс)
6
Қазақстан Республикасындағы құрылыс жұмыстарының орындалуы және объектілерді пайдалануға беру туралы
жылдық
27 маусым
статистикалық бюллетень
1-кқ, 2-КҚ (құрылыс), 1-ЖТҚ
7
Қазақстан Республикасында объектілер мен имараттарды салуға берілген рұқсаттар туралы
тоқсандық
19 ақпан
статистикалық бюллетень
F-001
8
Қазақстан Республикасында құрылыс-монтаждау жұмыстарын жүргізе бастағаны жөнінде хабарламалары туралы
жартыжылдық
5 тамыз
статистикалық бюллетень
F-001
9
Қазақстан Республикасында хабарламалар бойынша объектілерді салу және оларды пайдалануға беру барысы туралы
жылдық
21 сәуір
статистикалық бюллетень
F-004
10
Орындалған құрылыс жұмыстары (қызметтері) туралы
тоқсандық
25 қаңтар
әзірлемелік кестелер
1-кқ (шағын)
Инновациялар статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы ғылыми қызмет туралы
жылдық
17 наурыз
статистикалық бюллетень
1-ғылым
2
Қазақстан Республикасындағы кәсіпорындардың инновациялық қызметі туралы
жылдық
15 мамыр
статистикалық бюллетень
1-инновация
Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар статистикасы
1
Орта білім саласында ақпараттық-коммуникациялық технологияларды пайдалану туралы
жылдық
5 мамыр
статистикалық бюллетень
1-ақпарат
2
Қазақстан Республикасының кәсіпорындарында ақпараттық-коммуникациялық технологияларды пайдалану туралы
жылдық
23 мамыр
статистикалық бюллетень
3-ақпарат
3
Қазақстан Республикасындағы үй шаруашылықтарының ақпараттық-коммуникациялық технологияларды пайдалануы туралы
жылдық
30 мамыр
статистикалық бюллетень
Н-020
Қызмет көрсету статистикасы
1
Қазақстан Республикасында көрсетілген қызметтердің көлемі туралы
тоқсандық
28 мамыр, 29 тамыз, 25 қараша
статистикалық бюллетень
2-қызмет көрсету
2
Қазақстан Республикасында көрсетілген қызметтердің көлемі туралы
жылдық
27 маусым
статистикалық бюллетень
2-қызмет көрсету
3
Қазақстан Республикасындағы лизингтік қызмет туралы
жылдық
27 маусым
статистикалық бюллетень
1-лизинг
Мәдениет статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы хайуанаттар парктерінің қызметі туралы
жылдық
4 ақпан
статистикалық бюллетень
1-хайуанаттар паркі
2
Қазақстан Республикасындағы театрлардың (цирктердің) қызметі туралы
жылдық
14 ақпан
статистикалық бюллетень
1-театр (цирк)
3
Қазақстан Республикасындағы ойын-сауық және демалыс саябақтарының қызметі туралы
жылдық
27 ақпан
статистикалық бюллетень
1-саябақ
4
Қазақстан Республикасындағы мұражайлардың қызметі туралы
жылдық
11 наурыз
статистикалық бюллетень
1-мұражай
5
Қазақстан Республикасындағы клуб типтес мәдениет мекемелерінің қызметі туралы
жылдық
21 наурыз
статистикалық бюллетень
1-клуб
6
Қазақстан Республикасындағы кітапханалардың қызметі туралы
жылдық
28 наурыз
статистикалық бюллетень
1-кітапхана
7
Қазақстан Республикасындағы концерт қызметі туралы
жылдық
7 сәуір
статистикалық бюллетень
1-концерт
8
Қазақстан Республикасында кино көрсетуді және кинофильмдерді шығаруды жүзеге асыратын ұйымдардың қызметі туралы
жылдық
14 сәуір
статистикалық бюллетень
1-кино
Ішкі сауда статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы сауда базарларының қызметі туралы
жылдық
14 мамыр
статистикалық бюллетень
12-сауда
2
Қазақстан Республикасындағы тауар биржаларының қызметі туралы
жылдық
10 ақпан
статистикалық бюллетень
1-биржа
3
Қазақстан Республикасындағы тауарлар мен қызметтерді өткізу көлемі
айлық
14 қаңтар, 12 ақпан, 12 наурыз, 14 сәуір, 12 мамыр, 12 маусым, 14 шілде, 12 тамыз, 12 қыркүйек, 14 қазан, 12 қараша, 12 желтоқсан
статистикалық бюллетень
2-сауда
4
Қазақстан Республикасындағы автожанармай құю және газ құю станцияларының қызметі туралы
жылдық
5 маусым
статистикалық бюллетень
G-003
5
Қазақстан Республикасындағы тауарлар мен қызметтерді өткізу көлемі
жылдық
30 маусым
статистикалық бюллетень
1-ІС, 1-базар, 1-ІС (Қосымша)
6
Қазақстан Республикасындағы электрондық сауда туралы
жылдық
30 шілде
статистикалық бюллетень
Э-сауда
7
Қазақстан Республикасындағы тауарлар мен көрсетілетін қызметтерді өткізу көлемі
тоқсандық
19 наурыз, 23 маусым, 17 қыркүйек, 19 желтоқсан
статистикалық бюллетень

1-ВТ, 1-рынок
Статистика внешней и взаимной торговли
1
О внешней торговле и взаимной торговле товарами с государствами-членами Таможенного союза
месячная
16 января,
17 февраля,
17 марта,
16 апреля,
15 мая,
17 июня,
16 июля,
15 августа,
17 сентября,
15 октября,
17 ноября,
19 декабря
статистический бюллетень
1-ТС, данные КТК
Статистика товарных рынков и топливно-энергетического баланса
1
Ресурсы и использование отдельных видов продукции (товаров) и сырья в Республике Казахстан
месячная
21 января,
20 февраля,
20 марта,
21 апреля,
20 мая,
20 июня,
22 июля,
20 августа,
22 сентября,
20 октября,
20 ноября,
22 декабря
статистический бюллетень
1-П, 24-СХ, 1-ТС,
данные КТК
2
Топливно-энергетический баланс Республики Казахстан
годовая
28 августа
статистический бюллетень
1-ТЭБ
Статистика транспорта
1
Основные показатели работы транспорта в Республике Казахстан
месячная
13 января,
12 февраля,
12 марта,
14 апреля,
12 мая,
12 июня,
14 июля,
12 августа,
12 сентября,
13 октября,
12 ноября,
12 декабря
статистический бюллетень
1-транспорт (1-ТР (авто, электро) в бюллетене за январь, 1-ТР (внутренние воды) в бюллетене за март
2
О продукции и услугах транспорта в Республике Казахстан (по видам сообщений)
годовая
26 мая
статистический бюллетень
2-ТР (жд),
2-ТР (трубопровод),
2-ТР (внутренние воды),
2-ТР (море), 2-ТР (авиа),
2-ТР (авто, электро),
2-ТР (вспомогательная деятельность),
1-ТР (маршрут)
3
О деятельности железнодорожного транспорта в Республике Казахстан
годовая
16 мая
статистический бюллетень
1-ЖД, 2-ЖД, 3-ЖД
Статистика связи
1
Основные показатели работы предприятий связи в Республике Казахстан
месячная
13 января,
12 февраля,
12 марта,
14 апреля,
12 мая,
12 июня,
14 июля,
12 августа,
12 сентября,
13 октября,
12 ноября,
12 декабря
статистический бюллетень
3-связь
2
Основные показатели работы предприятий связи в Республике Казахстан
годовая
16 мая
статистический бюллетень
1-связь, 2-связь
3
О технических средствах и качестве услуг предприятий связи в Республике Казахстан
годовая
18 апреля
статистический бюллетень
4-связь
Статистика туризма
1
О деятельности мест размещения в Республике Казахстан
квартальная
1 апреля,
4 июня,
29 августа,
28 ноября
статистический бюллетень
2-туризм
2
О расходах домашних хозяйств на поездки в Республике Казахстан
годовая
30 мая
статистический бюллетень
Н-050
3
О выборочном обследовании въездных посетителей (туристов) в Республике Казахстан
2 раза в год
7 марта,
5 сентября
статистический бюллетень
Н-060
Статистика цен
1
Об инфляции в Республике Казахстан
месячная
3 января,
3 февраля,
1 июля,
1 августа,
экспресс-информация
Ц-101
3 марта,
1 апреля,
2 мая,
2 июня,
1 сентября,
1 октября,
3 ноября,
2 декабря
2
Об инфляции в Республике Казахстан
годовая
9 января
экспресс-информация
Ц-101
3
Об инфляции в регионах Республики Казахстан
месячная
3 января,
3 февраля,
3 марта,
1 апреля,
2 мая,
2 июня,
1 июля,
1 августа,
1 сентября,
1 октября,
3 ноября,
2 декабря
экспресс-информация
Ц-101
4
Об инфляции в регионах Республики Казахстан
годовая
9 января
экспресс-информация
Ц-101
5
Уровень инфляции в странах ЕЭП (Европейского экономического пространства) и государствах СНГ
месячная
3 января,
3 февраля,
3 марта,
2 апреля,
2 мая,
2 июня,
2 июля,
4 августа,
2 сентября,
2 октября,
3 ноября,
2 декабря
экспресс-информация
Ц-101, данные Евростата, Статкомитета СНГ
6
Уровень инфляции в Казахстане и приграничных государствах
месячная
17 января,
17 февраля,
17 марта,
15 апреля,
15 мая,
16 июня,
15 июля,
15 августа,
15 сентября,
15 октября,
17 ноября,
15 декабря
экспресс-информация
Ц-101, данные Статкомитета СНГ, обмена статинформацией
7
Вклад отдельных составляющих в индексе потребительских цен
месячная
6 января,
5 февраля,
5 марта,
4 апреля,
5 мая,
5 июня,
4 июля,
5 августа,
5 сентября,
6 октября,
5 ноября,
5 декабря
электронные таблицы
Ц-101
8
Индекс потребительских цен в Республике Казахстан
месячная
6 января,
4 февраля,
4 марта,
4 апреля,
5 мая,
4 июня,
4 июля,
4 августа,
4 сентября,
6 октября,
4 ноября,
4 декабря
статистический
бюллетень
Ц-101
9
Индекс цен для групп населения с различным уровнем среднедушевых денежных доходов в Республике Казахстан
месячная
8 января,
7 февраля,
7 марта,
7 апреля,
8 мая,
9 июня,
8 июля,
7 августа,
8 сентября,
7 октября,
7 ноября,
8 декабря
статистический
бюллетень
Ц-101
10
Индекс цен для групп населения с различным уровнем среднедушевых денежных доходов
месячная
9 января,
10 февраля,
11 марта,
8 апреля,
12 мая,
10 июня,
9 июля,
8 августа,
9 сентября,
8 октября,
10 ноября,
9 декабря
экспресс-информация
Ц-101
11
Индекс цен для групп населения с различным уровнем среднедушевых денежных доходов
годовая
14 января
экспресс-информация
Ц-101
12
О базовой инфляции в Республике Казахстан
месячная
10 января,
10 февраля,
11 марта,
10 апреля,
12 мая,
10 июня,
10 июля,
11 августа,
10 сентября,
10 октября,
10 ноября,
10 декабря
экспресс-информация
Ц-101
13
О базовой инфляции в Республике Казахстан
годовая
14 января
экспресс-информация
Ц-101
14
Индексы цен и тарифов на платные услуги в Республике Казахстан
месячная
6 января,
5 февраля,
5 марта,
7 апреля,
5 мая,
5 июня,
8 июля,
5 августа,
5 сентября,
6 октября,
5 ноября,
5 декабря
статистический
бюллетень
Ц-101
15
Индексы цен на отдельные виды потребительских товаров в Республике Казахстан
квартальная
9 января,
9 апреля,
9 июля,
9 октября
статистический
бюллетень
Ц-101
16
Индексы розничных цен в Республике Казахстан
месячная
6 января,
5 февраля,
5 марта,
7 апреля,
5 мая,
5 июня,
8 июля,
5 августа,
5 сентября,
6 октября,
5 ноября,
5 декабря
статистический
бюллетень
Ц-101
17
Розничные цены на основные продовольственные товары в городах Республики Казахстан
месячная
21 января,
21 февраля,
20 марта,
21 апреля,
21 мая,
23 июня,
21 июля,
21 августа,
22 сентября,
21 октября,
21 ноября,
22 декабря
статистический
бюллетень
Ц-101
18
Цены и тарифы на отдельные виды платных услуг в городах Республики Казахстан
месячная
27 января,
26 февраля,
27 марта,
28 апреля, 26 мая,
26 июня,
28 июля,
26 августа,
26 сентября,
27 октября, 26 ноября,
26 декабря
статистический
бюллетень
Ц-101
19
Розничные цены на основные непродовольственные товары в городах Республики Казахстан
месячная
29 января,
28 февраля,
31 марта,
29 апреля,
29 мая,
30 июня,
29 июля,
29 августа,
29 сентября,
29 октября,
28 ноября,
29 декабря
статистический
бюллетень
Ц-101
20
Величина прожиточного минимума в Республике Казахстан
месячная
29 января,
28 февраля,
31 марта,
29 апреля,
29 мая,
30 июня,
29 июля,
29 августа,
29 сентября,
29 октября,
28 ноября,
29 декабря
статистический
бюллетень
Ц-101
21
Величина прожиточного минимума
месячная
3 января,
3 февраля,
3 марта,
1 апреля,
2 мая,
2 июня,
1 июля,
1 августа,
1 сентября,
1 октября,
3 ноября,
2 декабря
экспресс-информация
Ц-101
22
Величина прожиточного минимума
годовая
10 января
экспресс-информация
Ц-101
23
Цены на нефть и продукты нефтепереработки в Республике Казахстан
месячная
6 января,
6 февраля,
6 марта,
7 апреля,
6 мая,
6 июня,
8 июля,
6 августа,
8 сентября,
6 октября,
6 ноября,
8 декабря
статистический
бюллетень

1-ІС, 1-базар
Сыртқы және өзара сауда статистикасы
1
Кеден одағына мүше мемлекеттермен тауарлармен өзара саудасы және сыртқы сауда туралы
айлық
16 қаңтар, 17 ақпан, 17 наурыз, 16 сәуір, 15 мамыр, 17 маусым, 16 шілде, 15 тамыз, 17 қыркүйек, 15 қазан, 17 қараша, 19 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-КО, КБК деректері
Тауарлар нарықтары және отын-энергетикалық балансы статистикасы
1
Қазақстан Республикасында өнімнің (тауарлардың) және шикізаттың жекелеген түрлерінің ресурстары мен пайдаланылуы
айлық
21 қаңтар, 20 ақпан, 20 наурыз, 21 сәуір, 20 мамыр, 20 маусым, 22 шілде, 20 тамыз, 22 қыркүйек, 20 қазан, 20 қараша, 22 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-Ө, 24-аш, 1-КО, КБК деректері
2
Қазақстан Республикасының отын-энергетикалық балансы
жылдық
28 тамыз
статистикалық бюллетень
1-ОЭБ
Көлік статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы көлік жұмысының негізгі көрсеткіштері
айлық
13 қаңтар, 12 ақпан, 12 наурыз, 14 сәуір, 12 мамыр, 12 маусым, 14 шілде, 12 тамыз, 12 қыркүйек, 13 қазан, 12 қараша, 12 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-көлік (1-К (авто, электро) қаңтар айының бюллетенінде, 1-К (ішкі су) наурыз айының бюллетенінде
2
Қазақстан Республикасындағы көлік өнімдері және көрсетілген қызметтері (қатынас түрлері бойынша) туралы
жылдық
26 мамыр
статистикалық бюллетень
2-К (тж), 2-К (құбыр), 2-К (ішкі су), 2-К (теңіз), 2-К (әуе), 2-К (авто, электро), 2-К (қосалқы қызмет), 1-К (бағыт)
3
Қазақстан Республикасындағы теміржол көлігінің қызметі туралы
жылдық
16 мамыр
статистикалық бюллетень
1-ТЖ, 2-ТЖ, 3-ТЖ
Байланыс статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы байланыс кәсіпорындары жұмысының негізгі көрсеткіштері
айлық
13 қаңтар, 12 ақпан, 12 наурыз, 14 сәуір, 12 мамыр, 12 маусым, 14 шілде, 12 тамыз, 12 қыркүйек, 13 қазан, 12 қараша, 12 желтоқсан
статистикалық бюллетень
3-байланыс
2
Қазақстан Республикасындағы байланыс кәсіпорындары жұмысының негізгі көрсеткіштері
жылдық
16 мамыр
статистикалық бюллетень
1-байланыс, 2-байланыс
3
Қазақстан Республикасындағы байланыс кәсіпорындарының техникалық құралдары және қызметінің сапасы туралы
жылдық
18 сәуір
статистикалық бюллетень
4-байланыс
Туризм статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы орналастыру орындарының қызметі туралы
тоқсандық
1 сәуір, 4 маусым, 29 тамыз, 28 қараша
статистикалық бюллетень
2-туризм
2
Қазақстан Республикасындағы үй шаруашылықтарының сапарларға жұмсаған шығыстары туралы
жылдық
30 мамыр
статистикалық бюллетень
Н-050
3
Қазақстан Республикасына кірген келушілерді (туристерді) іріктеме зерттеу туралы
жылына 2 рет
7 наурыз, 5 қыркүйек
статистикалық бюллетень
Н-060
Баға статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы инфляция туралы
айлық
3 қаңтар, 3 ақпан, 3 наурыз, 1 сәуір, 2 мамыр, 2 маусым, 1 шілде, 1 тамыз, 1 қыркүйек, 1 қазан, 3  қараша, 2 желтоқсан
жедел ақпарат
Б-101
2
Қазақстан Республикасындағы инфляция туралы
жылдық
9 қаңтар
жедел ақпарат
Б-101
3
Қазақстан Республикасының өңірлеріндегі инфляция туралы
айлық
3 қаңтар, 3 ақпан, 3 наурыз, 1 сәуір, 2 мамыр, 2 маусым, 1 шілде, 1 тамыз, 1 қыркүйек, 1 қазан, 3 қараша, 2 желтоқсан
жедел ақпарат
Б-101
4
Қазақстан Республикасының өңірлеріндегі инфляция туралы
жылдық
9 қаңтар
жедел ақпарат
Б-101
5
ЕЭК (Еуропалық экономикалық кеңістік) елдері мен ТМД мемлекеттеріндегі инфляция деңгейі
айлық
3 қаңтар, 3 ақпан, 3 наурыз, 2 сәуір, 2 мамыр, 2 маусым, 2 шілде, 4 тамыз, 2 қыркүйек, 2 қазан, 3 қараша, 2 желтоқсан
жедел ақпарат
Б-101, Еуростат, ТМД Статкомитетінің деректері
6
Қазақстандағы және шекаралас мемлекеттердегі инфляция деңгейі
айлық
17 қаңтар, 17 ақпан, 17 наурыз, 15 сәуір, 15 мамыр, 16 маусым, 15 шілде, 15 тамыз, 15 қыркүйек, 15 қазан, 17 қараша, 15 желтоқсан
жедел ақпарат
Б-101, ТМД Статкомитетінің, статақпараттармен алмасу деректері
7
Тұтыну бағасының индексіндегі жекелеген құрауыштардың салымы
айлық
6 қаңтар, 5 ақпан, 5 наурыз, 4 сәуір, 5 мамыр, 5 маусым, 4 шілде, 5 тамыз, 5 қыркүйек, 6 қазан, 5 қараша, 5 желтоқсан
электронды кестелер
Б-101
8
Қазақстан Республикасындағы тұтыну бағасының индексі
айлық
6 қаңтар, 4 ақпан, 4 наурыз, 4 сәуір, 5 мамыр, 4  маусым, 4 шілде, 4 тамыз, 4 қыркүйек, 6 қазан, 4 қараша, 4 желтоқсан
статистикалық бюллетень
Б-101
9
Қазақстан Республикасында орта есеппен жан басына шаққандағы ақшалай табысы әртүрлі деңгейдегі халық топтары үшін баға индексі
айлық
8 қаңтар, 7 ақпан, 7 наурыз, 7 сәуір, 8 мамыр, 9  маусым, 8 шілде, 7 тамыз, 8 қыркүйек, 7 қазан, 7 қараша, 8 желтоқсан
статистикалық бюллетень
Б-101
10
Орта есеппен жан басына шаққандағы ақшалай табыстары әртүрлі деңгейдегі халық топтары үшін баға индексі
айлық
9 қаңтар, 10 ақпан, 11 наурыз, 8 сәуір, 12 мамыр, 10 маусым, 9 шілде, 8 тамыз, 9 қыркүйек, 8 қазан, 10 қараша, 9 желтоқсан
жедел ақпарат
Б-101
11
Орта есеппен жан басына шаққандағы ақшалай табысы әртүрлі деңгейдегі халық топтары үшін баға индексі
жылдық
14 қаңтар
жедел ақпарат
Б-101
12
Қазақстан Республикасындағы базалық инфляция туралы
айлық
10 қаңтар, 10 ақпан, 11 наурыз, 10 сәуір, 12 мамыр, 10 маусым, 10 шілде, 11 тамыз, 10 қыркүйек, 10 қазан, 10 қараша, 10 желтоқсан
жедел ақпарат
Б-101
13
Қазақстан Республикасындағы базалық инфляция туралы
жылдық
14 қаңтар
жедел ақпарат
Б-101
14
Қазақстан Республикасындағы ақылы қызметтерге баға мен тарифтер индекстері
айлық
6 қаңтар, 5 ақпан, 5 наурыз, 7 сәуір, 5 мамыр, 5 маусым, 8 шілде, 5 тамыз, 5 қыркүйек, 6 қазан, 5  қараша, 5 желтоқсан
статистикалық бюллетень
Б-101
15
Қазақстан Республикасындағы тұтыну тауарларының жекелеген түрлеріне баға индексі
тоқсандық
9 қаңтар, 9 сәуір, 9 шілде, 9 қазан
статистикалық бюллетень
Б-101
16
Қазақстан Республикасындағы бөлшек сауда бағасының индекстері
айлық
6 қаңтар, 5 ақпан, 5 наурыз, 7 сәуір, 5 мамыр, 5 маусым, 8 шілде, 5 тамыз, 5 қыркүйек, 6 қазан, 5 қараша, 5 желтоқсан
статистикалық бюллетень
Б-101
17
Қазақстан Республикасының қалаларындағы негізгі азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаcы
айлық
21 қаңтар, 21 ақпан, 20 наурыз, 21 сәуір, 21 мамыр, 23 маусым, 21 шілде, 21 тамыз, 22 қыркүйек, 21 қазан, 21 қараша, 22 желтоқсан
статистикалық бюллетень
Б-101
18
Қазақстан Республикасының қалаларындағы ақылы қызметтердің жекелеген түрлеріне баға және тарифтер
айлық
27 қаңтар, 26 ақпан, 27 наурыз, 28 сәуір, 26 мамыр, 26 маусым, 28 шілде, 26 тамыз, 26 қыркүйек, 27 қазан, 26 қараша, 26 желтоқсан
статистикалық бюллетень
Б-101
19
Қазақстан Республикасының қалаларындағы негізгі азық-түлік емес тауарларға бөлшек сауда бағасы
айлық
29 қаңтар, 28 ақпан, 31 наурыз, 29 сәуір, 29 мамыр, 30 маусым, 29 шілде, 29 тамыз, 29 қыркүйек, 29 қазан, 28 қараша, 29 желтоқсан
статистикалық бюллетень
Б-101
20
Қазақстан Республикасындағы күнкөрістің ең төменгі деңгейінің шамасы
айлық
29 қаңтар, 28 ақпан, 31 наурыз, 29 сәуір, 29 мамыр, 30 маусым, 29 шілде, 29 тамыз, 29 қыркүйек, 29 қазан, 28 қараша, 29 желтоқсан
статистикалық бюллетень
Б-101
21
Күнкөрістің ең төменгі деңгейінің шамасы
айлық
3 қаңтар, 3 ақпан, 3 наурыз, 1 сәуір, 2 мамыр, 2 маусым, 1 шілде, 1 тамыз, 1 қыркүйек, 1 қазан, 3 қараша, 2 желтоқсан
жедел ақпарат
Б-101
22
Күнкөрістің ең төменгі деңгейінің шамасы
жылдық
10 қаңтар
жедел ақпарат
Б-101
23
Қазақстан Республикасында мұнай және мұнайды қайта өңдеу өнімдеріне баға
айлық
6 қаңтар, 6 ақпан, 6 наурыз, 7 сәуір, 6 мамыр, 6 маусым, 8 шілде, 6 тамыз, 8 қыркүйек, 6 қазан, 6 қараша, 8 желтоқсан
статистикалық бюллетень

Ц-101, 1-ЦП, 2-ЦП, данные КТК
24
Средние цены на продукты питания в отдельных городах республики, государствах, граничащих с Казахстаном
месячная
14 января,
10 февраля,
10 марта,
9 апреля,
12 мая,
9 июня,
9 июля,
11 августа,
9 сентября,
9 октября,
10 ноября,
9 декабря
статистический
бюллетень
Ц-101, 1-Т,
данные по обмену статинформацией
25
Розничные цены на товары и услуги в городах и районных центрах Республики Казахстан
квартальная
31 марта,
30 июня,
30 сентября,
30 декабря
статистический
бюллетень
Ц-101
26
Цены на рынке жилья
месячная
8 января,
7 февраля,
7 марта,
7 апреля,
8 мая,
9 июня,
8 июля,
7 августа,
8 сентября,
7 октября,
7 ноября,
8 декабря
экспресс-информация
Ц-101
27
Цены на рынке жилья
годовая
14 января
экспресс-информация
Ц-101
28
Об изменении цен на социально-значимые продовольственные товары
еженедельная
каждый четверг
экспресс-информация
Ц-101
29
Об изменении цен предприятий-производителей промышленной продукции в Республике Казахстан
месячная
3 января,
3 февраля,
3 марта,
1 апреля,
2 мая,
2 июня,
1 июля,
1 августа,
2 сентября,
1 октября,
3 ноября,
2 декабря
экспресс-информация
1-ЦП
30
Об изменении цен предприятий-производителей промышленной продукции в Республике Казахстан
годовая
10 января
экспресс-информация
1-ЦП
31
Индекс цен предприятий-производителей промышленной продукции в Республике Казахстан
месячная
3 января,
3 февраля,
3 марта,
2 апреля,
2 мая,
2 июня,
2 июля,
4 августа,
2 сентября,
2 октября,
3 ноября,
2 декабря
статистический
бюллетень
1-ЦП
32
Цены предприятий-производителей на отдельные виды промышленной продукции в Республике Казахстан
месячная
3 января,
4 февраля,
3 марта,
3 апреля,
5 мая,
3 июня,
3 июля,
4 августа,
3 сентября,
3 октября,
3 ноября,
3 декабря
статистический
бюллетень
1-ЦП
33
Базовый индекс цен производителей промышленной продукции в Республике Казахстан
месячная
10 января,
10 февраля,
11 марта,
10 апреля,
12 мая,
10 июня,
10 июля,
11 августа,
10 сентября,
10 октября,
10 ноября,
10 декабря
экспресс-информация
1-ЦП
34
Базовый индекс цен производителей промышленной продукции в Республике Казахстан
годовая
13 января
экспресс-информация
1-ЦП
35
Об изменении цен производителей промышленной продукции в странах Евро-зоны и государствах СНГ
месячная
10 января,
10 февраля,
10 марта,
10 апреля,
12 мая,
10 июня,
10 июля,
11 августа,
10 сентября,
10 октября,
10 ноября,
10 декабря
экспресс-информация
1-ЦП, данные Евростата и обмена статинформацией
36
Цены и индекс цен предприятий-производителей на продукцию и услуги лесного хозяйства в Республике Казахстан
месячная
3 января,
4 февраля,
3 марта,
3 апреля,
5 мая,
3 июня,
3 июля,
4 августа,
3 сентября,
3 октября,
3 ноября,
3 декабря
статистический
бюллетень
1-ЦП (лес)
37
Индекс цен на продукцию производственно-технического назначения, приобретенную промышленными предприятиями Республики Казахстан
месячная
3 февраля,
26 февраля,
26 марта,
28 апреля,
26 мая,
26 июня,
28 июля,
26 августа,
26 сентября,
27 октября,
26 ноября,
26 декабря
статистический
бюллетень
2-ЦП
38
Цены на отдельные виды продукции производственно-технического назначения, приобретенные промышленными предприятиями Республики Казахстан
месячная
3 февраля,
27 февраля,
27 марта,
28 апреля,
27 мая,
27 июня,
28 июля,
27 августа,
29 сентября,
27 октября,
27 ноября,
29 декабря
статистический
бюллетень
2-ЦП
39
Об изменении цен оптовых продаж в Республике Казахстан
месячная
6 января,
5 февраля,
5 марта,
7 апреля,
6 мая,
5 июня,
8 июля,
5 августа,
5 сентября,
6 октября,
5 ноября,
5 декабря
экспресс-информация
1-Ц (опт)
40
Об изменении цен оптовых продаж в Республике Казахстан
годовая
13 января
экспресс-информация
1-Ц (опт)
41
Индекс цен оптовых продаж в Республике Казахстан
месячная
6 января,
6 февраля,
6 марта,
7 апреля,
6 мая,
6 июня,
8 июля,
6 августа,
8 сентября,
6 октября,
6 ноября,
8 декабря
статистический
бюллетень
1-Ц (опт)
42
Цены оптовых продаж на отдельные виды товаров, продукции в Республике Казахстан
месячная
8 января,
10 февраля,
11 марта,
8 апреля,
8 мая,
9 июня,
8 июля,
8 августа,
8 сентября,
8 октября,
10 ноября,
8 декабря
статистический
бюллетень
1-Ц (опт)
43
Цены и индексы цен на аренду коммерческой недвижимости в Республике Казахстан
месячная
30 января,
28 февраля,
28 марта,
28 апреля,
28 мая,
30 июня,
28 июля,
28 августа,
29 сентября,
28 октября,
28 ноября,
29 декабря
статистический
бюллетень
1-Ц (аренда)
44
Индекс тарифов на услуги связи для юридических лиц в Республике Казахстан
месячная
30 января,
3 марта,
31 марта,
30 апреля,
30 мая,
30 июня,
30 июля,
29 августа,
30 сентября 30 октября,
1 декабря,
30 декабря
статистический
бюллетень
1-тариф (связь)
45
Индекс тарифов на почтовые и курьерские услуги для юридических лиц в Республике Казахстан
месячная
30 января,
3 марта,
31 марта,
30 апреля,
30 мая,
30 июня,
30 июля,
29 августа,
30 сентября 30 октября,
1 декабря,
30 декабря
статистический
бюллетень
1-тариф (почта),
1-тариф (курьер)
46
Индекс тарифов на перевозку грузов всеми видами транспорта в Республике Казахстан
месячная
27 января,
25 февраля,
26 марта,
25 апреля,
26 мая,
25 июня,
25 июля,
25 августа,
25 сентября,
27 октября,
25 ноября,
25 декабря
статистический
бюллетень
1-тариф
(ж.д., воздушный, автотранспорт, трубопровод,
внутр.вод.)
47
Об изменении цен в строительном производстве в Республике Казахстан
месячная
6 января,
5 февраля,
5 марта,
7 апреля,
5 мая,
5 июня,
8 июля,
5 августа,
5 сентября,
6 октября,
5 ноября,
5 декабря
экспресс-информация
3-ЦКС
48
Об изменении цен в строительном производстве в Республике Казахстан
годовая
10 января
экспресс-информация
3-ЦКС
49
Индекс цен в строительстве в Республике Казахстан
месячная
6 января,
6 февраля,
6 марта,
7 апреля,
6 мая,
6 июня,
8 июля,
6 августа,
5 сентября,
6 октября,
6 ноября,
8 декабря
статистический
бюллетень
3-ЦКС
50
Цены и индексы цен на материалы, детали и конструкции, приобретенные строительными организациями Республики Казахстан
месячная
8 января,
7 февраля,
7 марта,
7 апреля,
8 мая,
9 июня,
8 июля,
7 августа,
8 сентября,
7 октября,
7 ноября,
8 декабря
статистический
бюллетень
3-ЦКС
51
Цены на отдельные виды материалов, деталей и конструкций, применяемых в строительном производстве по регионам Республики Казахстан
квартальная
9 января,
9 апреля,
9 июля,
9 октября
статистический
бюллетень
3-ЦКС
52
Цены и индексы цен на отдельные виды строительных материалов в Республике Казахстан
месячная
13 января,
11 февраля,
11 марта,
11 апреля,
12 мая,
11 июня,
11 июля,
11 августа,
11 сентября,
13 октября,
11 ноября,
11 декабря
электронные таблицы
Ц-101, 1-ЦП,
1-Ц (опт), 3-ЦКС
53
Об изменении цен на продукцию сельского хозяйства в Республике Казахстан
месячная
6 января
4 февраля
4 марта
4 апреля
5 мая
4 июня
4 июля
4 августа
4 сентября
6 октября
4 ноября
4 декабря
экспресс-информация
1-ЦСХ
54
Об изменении цен на продукцию сельского хозяйства в Республике Казахстан
годовая
13 января
экспресс-информация
1-ЦСХ
55
Индекс цен реализации продукции сельского хозяйства в Республике Казахстан
месячная
6 января,
6 февраля,
6 марта,
7 апреля,
6 мая,
6 июня,
8 июля,
6 августа,
5 сентября,
6 октября,
6 ноября,
5 декабря
статистический
бюллетень
1-ЦСХ
56
Цены и индексы цен реализации на основные виды сельскохозяйственной продукции в Республике Казахстан
месячная
8 января,
7 февраля,
7 марта,
7 апреля,
6 мая,
9 июня,
8 июля,
7 августа,
8 сентября,
7 октября,
7 ноября,
8 декабря
статистический
бюллетень
1-ЦСХ
57
Цены реализации на отдельные виды сельскохозяйственной продукции по регионам Республики Казахстан
квартальная
10 января,
10 апреля,
10 июля,
10 октября
статистический
бюллетень
1-ЦСХ
58
Цены на продукцию сельского хозяйства, реализованную в городах и районах Республики Казахстан
месячная
13 января,
12 февраля,
12 марта,
14 апреля,
12 мая,
12 июня,
14 июля,
12 августа,
12 сентября,
13 октября,
12 ноября,
12 декабря
электронные таблицы
Ц-200
59
Об изменении цен на продукцию рыболовства и аквакультуры в Республике Казахстан
месячная
8 января,
10 февраля,
10 марта,
8 апреля,
8 мая,
9 июня,
8 июля,
8 августа,
8 сентября,
8 октября,
10 ноября,
8 декабря
экспресс-информация
1-ЦП (рыба)
60
Цены и индексы цен на продукцию рыболовства и аквакультуры в Республике Казахстан
квартальная
9 января,
9 апреля,
9 июля,
9 октября
статистический
бюллетень
1-ЦП (рыба)
61
Среднегодовые цены на продукцию сельского хозяйства и продукты ее переработки в городах и районных центрах Республики Казахстан
годовая
27 января
электронные таблицы

Б-101, 1-КБ, 2-КБ, КБК деректері
24
Республиканың жекелеген қалаларындағы, Қазақстанмен шекаралас мемлекеттердегі тамақ өнімдерінің орташа бағасы
айлық
14 қаңтар, 10 ақпан, 10  наурыз, 9 сәуір, 12 мамыр, 9 маусым, 9 шілде, 11 тамыз, 9 қыркүйек, 9 қазан, 10 қараша, 9 желтоқсан
статистикалық бюллетень
Б-101, 1-Е, статистикалық ақпараттармен алмасу бойынша деректер
25
Қазақстан Республикасы қалалары мен аудан орталықтарындағы тауарлар мен қызметтерге бөлшек сауда бағасы
тоқсандық
31 наурыз, 30 маусым, 30 қыркүйек, 30 желтоқсан
статистикалық бюллетень
Б-101
26
Тұрғын үй нарығындағы баға
айлық
8 қаңтар, 7 ақпан, 7 наурыз, 7 сәуір, 8 мамыр, 9 маусым, 8 шілде, 7 тамыз, 8 қыркүйек, 7 қазан, 7 қараша, 8 желтоқсан
жедел ақпарат
Б-101
27
Тұрғын үй нарығындағы баға
жылдық
14 қаңтар
жедел ақпарат
Б-101
28
Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бағаның өзгеруі туралы
апта сайын
әр бейсенбі күні
жедел ақпарат
Б-101
29
Қазақстан Республикасында өнеркәсіп өнімдерін өндіруші кәсіпорындар бағасының өзгеруі туралы
айлық
3 қаңтар, 3 ақпан, 3 наурыз, 1 сәуір, 2 мамыр, 2 маусым, 1 шілде, 1 тамыз, 2 қыркүйек, 1 қазан, 3 қараша, 2 желтоқсан
жедел ақпарат
1-КБ
30
Қазақстан Республикасында өнеркәсіп өнімдерін өндіруші кәсіпорындар бағасының өзгеруі туралы
жылдық
10 қаңтар
жедел ақпарат
1-КБ
31
Қазақстан Республикасында өнеркәсіп өнімдерін өндіруші кәсіпорындар бағасының индексі
айлық
3 қаңтар, 3 ақпан, 3 наурыз, 2 сәуір, 2 мамыр, 2 маусым, 2 шілде, 4 тамыз, 2 қыркүйек, 2 қазан, 3 қараша, 2 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-КБ
32
Қазақстан Республикасында өнеркәсіп өнімдерінің жекелеген түрлеріне өндіруші кәсіпорындардың бағасы
айлық
3 қаңтар, 4 ақпан, 3 наурыз, 3 сәуір, 5 мамыр, 3 маусым, 3 шілде, 4 тамыз, 3 қыркүйек, 3 қазан, 3 қараша, 3 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-КБ
33
Қазақстан Республикасында өнеркәсіп өнімдерін өндірушілер бағасының базалық индексі
айлық
10 қаңтар, 10 ақпан, 11 наурыз, 10 сәуір, 12 мамыр, 10 маусым, 10 шілде, 11 тамыз, 10 қыркүйек, 10 қазан, 10 қараша, 10 желтоқсан
жедел ақпарат
1-КБ
34
Қазақстан Республикасында өнеркәсіп өнімдерін өндірушілер бағасының базалық индексі
жылдық
13 қаңтар
жедел ақпарат
1-КБ
35
Еуро-аймақ елдерінде және ТМД мемлекеттеріндегі өнеркәсіп өнімін өндірушілер бағасының өзгеруі туралы
айлық
10 қаңтар, 10 ақпан, 10 наурыз, 10 сәуір, 12 мамыр, 10 маусым,10 шілде, 11 тамыз, 10 қыркүйек, 10  қазан, 10 қараша, 10 желтоқсан
жедел ақпарат
1-КБ, Еуростат және статақпаратпен алмасу деректері
36
Қазақстан Республикасында орман шаруашылығы өнімі мен қызметтеріне өндіруші кәсіпорындар бағасы мен баға индексі
айлық
3 қаңтар, 4 ақпан, 3 наурыз, 3 сәуір, 5 мамыр, 3 маусым, 3 шілде, 4 тамыз, 3  қыркүйек, 3 қазан, 3  қараша, 3 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-КБ (орман)
37
Қазақстан Республикасының өнеркәсіп кәсіпорындары сатып алған өндірістік-техникалық мақсаттағы өнімдер бағасының индексі
айлық
3 ақпан, 26 ақпан, 26 наурыз, 28 сәуір, 26 мамыр, 26 маусым, 28 шілде, 26 тамыз, 26 қыркүйек, 27 қазан, 26 қараша, 26 желтоқсан
статистикалық бюллетень
2-КБ
38
Қазақстан Республикасының өнеркәсіп кәсіпорындары сатып алған өндірістік-техникалық мақсаттағы өнімдердің жекелеген түрлерінің бағасы
айлық
3 ақпан, 27 ақпан, 27 наурыз, 28 сәуір, 27 мамыр, 27 маусым, 28 шілде, 27 тамыз, 29 қыркүйек, 27 қазан, 27 қараша, 29 желтоқсан
статистикалық бюллетень
2-КБ
39
Қазақстан Республикасында көтерме саудада сату бағасының өзгеруі туралы
айлық
6 қаңтар, 5 ақпан, 5 наурыз, 7 сәуір, 6 мамыр, 5 маусым, 8 шілде, 5 тамыз, 5 қыркүйек, 6 қазан, 5 қараша, 5 желтоқсан
жедел ақпарат
1-Б (көтерме)
40
Қазақстан Республикасында көтерме саудада сату бағасының өзгеруі туралы
жылдық
13 қаңтар
жедел ақпарат
1-Б (көтерме)
41
Қазақстан Республикасында көтерме саудада сату бағасының индексі
айлық
6 қаңтар, 6 ақпан, 6 наурыз, 7 сәуір, 6 мамыр, 6 маусым, 8 шілде, 6 тамыз, 8 қыркүйек, 6 қазан, 6 қараша, 8 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-Б (көтерме)
42
Қазақстан Республикасында тауарлардың, өнімдердің жекелеген түрлеріне көтерме саудада сату бағасы
айлық
8 қаңтар, 10 ақпан, 11 наурыз, 8 сәуір, 8 мамыр, 9 маусым, 8 шілде, 8 тамыз, 8 қыркүйек, 8 қазан, 10 қараша, 8 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-Б (көтерме)
43
Қазақстан Республикасында коммерциялық жылжымайтын мүлікті жалға беру бағасы мен баға индексі
айлық
30 қаңтар 28 ақпан, 28 наурыз, 28 сәуір, 28 мамыр, 30 маусым, 28 шілде, 28 тамыз, 29 қыркүйек, 28 қазан, 28 қараша, 29 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-Б (жалға беру)
44
Қазақстан Республикасында заңды тұлғаларға көрсетілген байланыс қызметтері тарифтерінің индексі
айлық
30 қаңтар, 3 наурыз, 31 наурыз, 30 сәуір, 30 мамыр, 30 маусым, 30 шілде, 29 тамыз 30 қыркүйек, 30 қазан, 1 желтоқсан, 30 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-тариф (байланыс)
45
Қазақстан Республикасында заңды тұлғаларға көрсетілген почталық және курьерлік қызметтер тарифтерінің индексі
айлық
30 қаңтар, 3 наурыз, 31 наурыз, 30 сәуір, 30 мамыр, 30 маусым, 30 шілде, 29 тамыз 30 қыркүйек, 30 қазан, 1 желтоқсан, 30 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-тариф (почта),1-тариф (курьер)
46
Қазақстан Республикасында көліктің барлық түрлерімен жүк тасымалдау тарифтерінің индексі
айлық
27 қаңтар, 25 ақпан, 26 наурыз, 25 сәуір, 26 мамыр, 25 маусым, 25 шілде, 25 тамыз, 25 қыркүйек, 27 қазан, 25 қараша, 25 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-тариф (теміржол, әуе көлігі, автокөлік, құбыр, ішкі су)
47
Қазақстан Республикасында құрылыс өндірісіндегі бағаның өзгеруі туралы
айлық
6 қаңтар, 5 ақпан, 5 наурыз, 7 сәуір, 5 мамыр, 5 маусым, 8 шілде, 5 тамыз, 5 қыркүйек, 6 қазан, 5 қараша, 5 желтоқсан
жедел ақпарат
3-КҚБ
48
Қазақстан Республикасында құрылыс өндірісіндегі бағаның өзгеруі туралы
жылдық
10 қаңтар
жедел ақпарат
3-КҚБ
49
Қазақстан Республикасында құрылыстағы баға индексі
айлық
6 қаңтар, 6 ақпан, 6 наурыз, 7 сәуір, 6 мамыр, 6 маусым, 8 шілде, 6 тамыз, 5 қыркүйек, 6 қазан, 6 қараша, 8 желтоқсан
статистикалық бюллетень
3-КҚБ
50
Қазақстан Республикасының құрылыс ұйымдары сатып алған материалдардың, бөлшектердің және конструкциялардың бағасы және баға индексі
айлық
8 қаңтар, 7 ақпан, 7 наурыз, 7 сәуір, 8 мамыр, 9 маусым, 8 шілде, 7 тамыз, 8 қыркүйек, 7 қазан, 7 қараша, 8 желтоқсан
статистикалық бюллетень
3-КҚБ
51
Қазақстан Республикасының өңірлері бойынша құрылыс өндірісінде қолданылатын материалдардың, бөлшектердің және конструкциялардың жекелеген түрлерінің бағасы
тоқсандық
9 қаңтар, 9 сәуір, 9 шілде, 9 қазан
статистикалық бюллетень
3-КҚБ
52
Қазақстан Республикасындағы құрылыс материалдарының жекелеген түрлерінің бағасы және баға индексі
айлық
13 қаңтар, 11 ақпан, 11 наурыз, 11 сәуір, 12 мамыр, 11 маусым, 11 шілде, 11 тамыз, 11 қыркүйек, 13 қазан, 11 қараша, 11 желтоқсан
электронды кестелер
Б-101, 1-КБ, 1-Б (көтерме), 3-КҚБ
53
Қазақстан Республикасында ауылшаруашылық өнімдері бағасының өзгеруі туралы
айлық
6 қаңтар, 4 ақпан, 4 наурыз, 4 сәуір, 5 мамыр, 4 маусым, 4 шілде, 4 тамыз, 4 қыркүйек, 6 қазан, 4 қараша, 4 желтоқсан
жедел ақпарат
1-АШБ
54
Қазақстан Республикасында ауылшаруашылық өнімдері бағасының өзгеруі туралы
жылдық
13 қаңтар
жедел ақпарат
1-АШБ
55
Қазақстан Республикасында ауылшаруашылық өнімін өткізу бағасының индексі
айлық
6 қаңтар, 6 ақпан, 6 наурыз, 7 сәуір, 6 мамыр, 6 маусым, 8 шілде, 6 тамыз, 5 қыркүйек, 6 қазан, 6 қараша, 5 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-АШБ
56
Қазақстан Республикасында ауылшаруашылық өнімінің негізгі түрлерін өткізудің бағасы мен баға индексі
айлық
8 қаңтар, 7 ақпан, 7 наурыз, 7 сәуір, 6 мамыр, 9 маусым, 8 шілде, 7 тамыз, 8 қыркүйек, 7 қазан, 7 қараша, 8 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-АШБ
57
Қазақстан Республикасы өңірлері бойынша ауылшаруашылық өнімінің жекелеген түрлерін өткізу бағасы
тоқсандық
10 қаңтар, 10 сәуір, 10 шілде, 10 қазан
статистикалық бюллетень
1-АШБ
58
Қазақстан Республикасының қалалары мен аудандарында өткізілген ауылшаруашылық өнімінің бағасы
айлық
13 қаңтар, 12 ақпан, 12 наурыз, 14 сәуір, 12 мамыр, 12 маусым, 14 шілде 12 тамыз, 12 қыркүйек, 13 қазан, 12 қараша, 12 желтоқсан
электронды кестелер
Б-200
59
Қазақстан Республикасында балық аулау және акваөсіру өнімдері бағаларының өзгеруі туралы
айлық
8 қаңтар, 10 ақпан, 10 наурыз, 8 сәуір, 8 мамыр, 9 маусым, 8 шілде, 8 тамыз, 8 қыркүйек, 8 қазан, 10 қараша, 8 желтоқсан
жедел ақпарат
1-ӨБ (балық)
60
Қазақстан Республикасында балық аулау және акваөсіру өнімдерінің бағалары мен бағалар индекстері
тоқсандық
9 қаңтар, 9 сәуір, 9 шілде, 9 қазан
статистикалық бюллетень
1-ӨБ (балық)
61
Қазақстан Республикасының қалалары мен аудан орталықтарындағы ауылшаруашылық өнімі мен оны қайта өңдеу өнімінің орташажылдық бағасы
жылдық
27 қаңтар
электронды кестелер

1-ЦСХ, Ц-101, Ц-200
62
Индекс цен на продукцию производственно-технического назначения и услуги для сельскохозяйственных формирований в Республике Казахстан
квартальная
24 февраля,
22 мая,
22 августа,
24 ноября
электронные таблицы
1-ЦСХ, 3-ЦКС,
1-тариф (автотранспорт),
1-тариф (связь),
1-тариф (почта),
1-ЦП, 1-Ц(опт)
63
Об изменении цен в потребительском и реальном секторах экономики Республики Казахстан
месячная
6 января,
5 февраля,
5 марта,
7 апреля,
5 мая,
5 июня,
8 июля,
5 августа,
5 сентября,
6 октября,
5 ноября,
5 декабря
экспресс-информация
специализированные таблицы:
1-ЦСХ, 3-ЦКС, 1-тариф
(ж.д., воздушный, автотранспорт, трубопровод,
внутр.вод.),
1-тариф (почта), 1-тариф (связь), 1-ЦП, 2-ЦП, 1-Ц(опт), 1-ЦП (рыба),
Ц-101, данные КТК,1-ТС, 1-ЦП (лес)
64
Средние цены на отдельные виды потребительских товаров и услуг по специальному перечню
месячная
28 января,
26 февраля,
26 марта,
28 апреля,
26 мая,
26 июня,
28 июля,
26 августа,
26 сентября,
27 октября,
26 ноября,
26 декабря
специализированные
таблицы
Ц-101
65
Средние цены на отдельные виды потребительских продовольственных, непродовольственных товаров, медикаментов, услуг
годовая
26 февраля
табличный материал для ПМС
Ц-101
66
Об изменении цен экспортных поставок продукции из Республики Казахстан
месячная
13 января,
12 февраля,
12 марта,
14 апреля,
12 мая,
12 июня,
14 июля,
12 августа,
12 сентября,
13 октября,
12 ноября,
12 декабря
экспресс-информация
данные КТК,
1-ТС
67
Об изменении цен экспортных поставок продукции из Республики Казахстан
годовая
18 февраля
экспресс-информация
данные КТК,
1-ТС
68
Индекс цен экспортных поставок продукции Республики Казахстан
месячная
16 января,
17 февраля,
17 марта,
16 апреля,
16 мая,
16 июня,
16 июля,
18 августа,
16 сентября,
16 октября,
17 ноября,
18 декабря
статистический
бюллетень
данные КТК,
1-ТС
69
Об изменении цен импортных поступлений продукции в Республику Казахстан
месячная
13 января,
12 февраля,
12 марта,
14 апреля,
12 мая,
12 июня,
14 июля,
12 августа,
12 сентября,
13 октября,
12 ноября,
12 декабря
экспресс-информация
данные КТК,
1-ТС
70
Об изменении цен импортных поступлений продукции в Республику Казахстан
годовая
18 февраля
экспресс-информация
данные КТК,
1-ТС
71
Индекс цен импортных поступлений продукции Республики Казахстан
месячная
16 января,
17 февраля,
17 марта,
16 апреля,
16 мая,
16 июня,
16 июля,
18 августа,
16 сентября,
16 октября,
17 ноября,
18 декабря
статистический
бюллетень
данные КТК,
1-ТС
72
Индексы цен взаимной торговли Республики Казахстан с государствами-членами Таможенного союза
месячная
15 января,
17 февраля,
17 марта,
15 апреля,
15 мая,
16 июня,
15 июля,
15 августа,
15 сентября,
15 октября,
17 ноября,
15 декабря
статистический
бюллетень
данные КТК,
1-ТС
73
Цены на рынке жилья в Республике Казахстан
месячная
9 января,
10 февраля,
11 марта,
8 апреля,
12 мая,
10 июня,
9 июля,
8 августа,
9 сентября,
8 октября,
10 ноября,
9 декабря
статистический
бюллетень
Ц-101
74
Цены закупа и реализации социально-значимых
продовольственных товаров стабилизационных фондов
месячная
10 января
10 февраля,
10 марта,
10 апреля,
12 мая,
10 июня,
10 июля,
11 августа,
10 сентября,
10 октября,
10 ноября,
10 декабря
специализированные
таблицы для АП и МСХ
данные СПК
(по списку)
Статистика труда и занятости населения
1
Численность и заработная плата работников в Республике Казахстан
месячная
23 января,
24 февраля,
24 марта,
22 апреля,
23 мая,
23 июня,
22 июля,
22 августа,
22 сентября,
22 октября,
24 ноября,
24 декабря
статистический
бюллетень
1-Т (мес)
2
Численность и заработная плата работников по крупным и средним предприятиям Республики Казахстан
месячная
23 января,
24 февраля,
24 марта,
22 апреля,
23 мая,
23 июня,
22 июля,
22 августа,
22 сентября,
22 октября,
24 ноября,
24 декабря
статистический
бюллетень
1-Т (мес)
3
Наличие и движение рабочей силы в Республике Казахстан
месячная
28 января
28 февраля,
28 марта,
28 апреля,
28 мая,
27 июня,
28 июля,
27 августа,
26 сентября,
27 октября,
28 ноября,
29 декабря
статистический
бюллетень
1-Т (мес)
4
Основные показатели
по труду в Республике Казахстан
годовая
27 мая
статистический
бюллетень
1-Т (годовая)
5
Основные показатели по труду по крупным и средним предприятиям в Республике Казахстан
годовая
27 мая
статистический
бюллетень
1-Т (годовая)
6
Стоимость затрат на содержание рабочей силы в Республике Казахстан
годовая
4 июня
статистический
бюллетень
1-Т (годовая)
7
Движение рабочей силы и использование календарного фонда времени работниками в Республике Казахстан
годовая
12 июня
статистический
бюллетень
1-Т (годовая)
8
Численность работников и оплата труда по формам собственности и видам экономической деятельности в Республике Казахстан
годовая
13 июня
статистический
бюллетень
1-Т (годовая)
9
Заработная плата работников по профессиям (должностям) в отдельных видах экономической деятельности Республики Казахстан
один раз в год
13 января
статистический
бюллетень
2-Т (ПРОФ)
10
Численность работников, занятых во вредных и других неблагоприятных условиях труда, по отдельным видам экономической деятельности Республики Казахстан
годовая
23 апреля
статистический
бюллетень
1-Т (условия труда)
11
Потребность в кадрах крупных и средних предприятий Республики Казахстан
один раз в год
8 апреля
статистический
бюллетень
1-Т (вакансия)
12
Индекс стоимости труда в Республике Казахстан
годовая
27 июня
экспресс-информация
1-Т (год)
13
Основные индикаторы рынка труда в Республике Казахстан
квартальная
12 февраля,
12 мая,
12 августа,
12 ноября
статистический
бюллетень
Т-001
14
Основные индикаторы рынка труда в Республике Казахстан
годовая
28 марта
статистический
бюллетень
Т-001
15
Экономическая характеристика населения в трудоспособном возрасте в Республике Казахстан
годовая
28 мая
статистический
бюллетень
Т-001
16
Численность неформально занятого населения в Республике Казахстан
годовая
31 марта
статистический
бюллетень
Т-001
17
Статистические показатели измерения достойного труда в Республике Казахстан
годовая
12 февраля
статистический
бюллетень
Т-004
18
О ситуации на рынке труда в
Республике Казахстан
квартальная
10 февраля,
12 мая,
11 августа,
10 ноября
экспресс-информация
Т-001
19
Заполнение табличного материала (вопросников) для международных организаций и статофисов: МОТ, МВФ, Eвростат, ЕЭК ООН, Статкомитет СНГ
по мере
поступления
запросов
МОТ (ежегодно), МВФ (ежемесячно, ежеквартально, ежегодно), Евростат (по мере запроса), ЕЭК ООН (по мере запроса), Статкомитет СНГ
(по мере запроса)
таблицы
20
Основные индикаторы рынка труда в Республике Казахстан
месячная
17 февраля
17 марта
17 апреля
19 мая
17 июня
17 июля
18 августа
17 сентября
17 октября
17 ноября
17 декабря
разработочные таблицы
Т-001
Статистика уровня жизни и обследований домашних хозяйств
1
Социально-демографические характеристики домохозяйств по регионам Республики Казахстан
годовая
25 апреля
статистический бюллетень
D 008
2
Сведения о благоустройстве домохозяйств Республики Казахстан
годовая
17 апреля
статистический бюллетень
D 006
3
Наличие земельных участков, скота и техники в домохозяйствах Республики Казахстан
годовая
18 апреля
статистический бюллетень
D 006
4
Производственная деятельность домашних хозяйств в Республике Казахстан
годовая
11 апреля
разработочные таблицы
D 004
5
Расходы и доходы населения по регионам Республики Казахстан
годовая
11 апреля
статистический бюллетень
D 003, D 004, D 008
6
Расходы и доходы домохозяйств по регионам Республики Казахстан
годовая
16 апреля
статистический бюллетень
D 003, D 004, D 008
7
Потребление продуктов питания в домашних хозяйствах Республики Казахстан
годовая
17 апреля
статистический бюллетень
D 003, D 004, D 008
8
Основные показатели дифференциации доходов населения
годовая
18 апреля
статистический бюллетень
D 003, D 004, D 008
9
Качество жизни населения
годовая
26 мая
статистический бюллетень
D 002
10
Оценка номинальных денежных доходов населения по регионам Республики Казахстан
годовая
25 сентября
экспресс-информация
экспертная оценка
11
Производственная деятельность домашних хозяйств в Республике Казахстан
квартальная
26 марта,
25 июня,
24 сентября,
24 декабря
разработочные таблицы
D 004
12
Расходы и доходы домашних хозяйств Республики Казахстан
квартальная
11 марта,
10 июня,
10 сентября,
10 декабря
статистический бюллетень
D 003, D 004, D 008
13
Расходы и доходы населения Республики Казахстан
квартальная
11 марта,
10 июня,
10 сентября,
10 декабря
статистический бюллетень
D 003, D 004, D 008
14
Основные показатели дифференциации доходов населения Республики Казахстан
квартальная
7 марта,
6 июня,
9 сентября,
9 декабря
статистический бюллетень
D 003, D 004, D 008
15
Потребление продуктов питания в домашних хозяйствах Республики Казахстан
квартальная
4 марта,
3 июня,
5 сентября,
5 декабря
статистический бюллетень
D 003, D 004, D 008
16
Расходы населения по месту покупки товаров в Республике Казахстан
квартальная
26 марта,
25 июня,
24 сентября,
24 декабря
разработочные таблицы

1-АШБ, Б-101, Б-200
62
Қазақстан Республикасында ауылшаруашылық құралымдары үшін өндірістік-техникалық мақсаттағы өнім мен қызметтің баға индексі
тоқсандық
24 ақпан
22 мамыр
22 тамыз
24 қараша
электонды кестелер
1-АШБ, 3-КҚБ, 1-тариф (автокөлік), 1-тариф (байланыс), 1-тариф (почта), 1-КБ, 1-Б (көтерме)
63
Қазақстан Республикасы экономикасының тұтыну және нақты секторларындағы бағаның өзгеруі туралы
айлық
6 қаңтар, 5 ақпан, 5 наурыз, 7 сәуір, 5 мамыр, 5 маусым, 8 шілде, 5 тамыз, 5 қыркүйек, 6 қазан, 5 қараша, 5 желтоқсан
жедел ақпарат
мамандандырылған кестелер: 1-АШБ, 3-КҚБ, 1-тариф (теміржол, әуе көлігі, автокөлік, құбыр, ішкі су), 1-тариф (байланыс), 1-тариф (почта), 1-КБ, 2-КБ, 1-Б (көтерме), 1-ӨБ (балық), Б-101, КБК деректері, 1-КО, 1-КБ (орман)
64
Арнайы тізбе бойынша тұтыну тауарлары мен қызмет көрсетулердің жекелеген түрлерінің орташа бағасы
айлық
28 қаңтар, 26 ақпан, 26 наурыз, 28 сәуір, 26 мамыр, 26 маусым, 28 шілде, 26 тамыз, 26 қыркүйек, 27 қазан, 26 қараша, 26 желтоқсан
мамандандырылған кестелер
Б-101
65
Тұтыну азық-түлік, азық-түлік емес тауарлардың, дәрі-дәрмектердің, қызметтердің жекелеген түрлерінің орташа бағасы
жылдық
26 ақпан
ХСБ үшін кестелік материал
Б-101
66
Қазақстан Республикасынан шығарылатын өнімдердің экспорттық жеткізілімі бағасының өзгеруі туралы
айлық
13 қаңтар, 12 ақпан, 12 наурыз, 14 сәуір, 12 мамыр, 12 маусым, 14 шілде, 12 тамыз, 12 қыркүйек, 13 қазан, 12 қараша, 12 желтоқсан
жедел ақпарат
КБК деректері, 1-КО
67
Қазақстан Республикасынан шығарылатын өнімдердің экспорттық жеткізілімі бағасының өзгеруі туралы
жылдық
18 ақпан
жедел ақпарат
КБК деректері, 1-КО
68
Қазақстан Республикасы өнімдерінің экспорттық жеткізілімдері бағасының индексі
айлық
16 қаңтар, 17 ақпан, 17 наурыз, 16 сәуір, 16 мамыр, 16 маусым, 16 шілде, 18 тамыз, 16 қыркүйек,16  қазан, 17 қараша, 18 желтоқсан
статистикалық бюллетень
КБК деректері, 1-КО
69
Қазақстан Республикасына өнімдердің импорттық түсімдері бағасының өзгеруі туралы
айлық
13 қаңтар, 12 ақпан, 12 наурыз, 14 сәуір, 2 мамыр, 12 маусым, 14 шілде, 12 тамыз, 12 қыркүйек, 13 қазан, 12 қараша, 12 желтоқсан
жедел ақпарат
КБК деректері, 1-КО
70
Қазақстан Республикасына өнімдердің импорттық түсімдері бағасының өзгеруі туралы
жылдық
18 ақпан
жедел ақпарат
КБК деректері, 1-КО
71
Қазақстан Республикасы өнімдерінің импорттық түсімдері бағасының индексі
айлық
16 қаңтар, 17 ақпан, 17 наурыз, 16 сәуір, 16 мамыр, 16 маусым, 16 шілде, 18 тамыз, 16 қыркүйек, 16 қазан, 17 қараша, 18 желтоқсан
статистикалық бюллетень
КБК деректері, 1-КО
72
Қазақстан Республикасының Кеден одағына мүше мемлекеттермен өзара сауда бағасының индексі
айлық
15 қаңтар, 17 ақпан, 17 наурыз, 15 сәуір, 15 мамыр, 16 маусым, 15 шілде, 15 тамыз, 15 қыркүйек, 15 қазан, 17 қараша, 15 желтоқсан
статистикалық бюллетень
КБК деректері, 1-КО
73
Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй нарығындағы баға
айлық
9 қаңтар, 10 ақпан, 11 наурыз, 8 сәуір, 12 мамыр, 10 маусым, 9 шілде, 8 тамыз, 9 қыркүйек, 8 қазан, 10 қараша, 9 желтоқсан
статистикалық бюллетень
Б-101
74
Тұрақтандыру қорларының әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларын сатып алу және өткізу бағасы
айлық
10 қаңтар, 10 ақпан, 10 наурыз, 10 сәуір, 12 мамыр, 10 маусым, 10 шілде, 11 тамыз, 10 қыркүйек, 10 қазан, 10 қараша, 10 желтоқсан
ПӘ, АШМ арналған мамандандырылған кестелер
ӘКК деректері (тізім бойынша)
Еңбек және халықты жұмыспен қамту статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы қызметкерлердің саны және жалақысы
айлық
23 қаңтар, 24 ақпан, 24 наурыз, 22 сәуір, 23 мамыр, 23 маусым, 22 шілде, 22 тамыз, 22 қыркүйек, 22 қазан, 24 қараша, 24 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-Е (айлық)
2
Қазақстан Республикасының ірі және орта кәсіпорындары бойынша қызметкерлердің саны және жалақысы
айлық
23 қаңтар, 24 ақпан, 24 наурыз, 22 сәуір, 23 мамыр, 23 маусым, 22 шілде, 22 тамыз, 22 қыркүйек, 22 қазан, 24 қараша, 24 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-Е (айлық)
3
Қазақстан Республикасындағы жұмыс күшінің болуы және қозғалысы
айлық
28 қаңтар 28 ақпан, 28 наурыз, 28 сәуір, 28 мамыр, 27 маусым, 28 шілде, 27 тамыз, 26 қыркүйек, 27 қазан, 28 қараша, 29 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-Е (айлық)
4
Қазақстан Республикасындағы еңбек бойынша негізгі көрсеткіштер
жылдық
27 мамыр
статистикалық бюллетень
1-Е (жылдық)
5
Қазақстан Республикасының ірі және орта кәсіпорындары бойынша еңбек жөніндегі негізгі көрсеткіштер
жылдық
27 мамыр
статистикалық бюллетень
1-Е (жылдық)
6
Қазақстан Республикасындағы жұмыс күшін ұстауға жұмсалған шығындар құны
жылдық
4 маусым
статистикалық бюллетень
1-Е (жылдық)
7
Қазақстан Республикасындағы жұмыс күшінің қозғалысы және қызметкерлердің күнтізбелік уақыт қорын пайдалануы
жылдық
12 маусым
статистикалық бюллетень
1-Е (жылдық)
8
Қазақстан Республикасындағы меншік нысандары мен экономикалық қызмет түрлері бойынша қызметкерлердің саны және еңбекақы төлеу
жылдық
13 маусым
статистикалық бюллетень
1-Е (жылдық)
9
Қазақстан Республикасындағы экономикалық қызметтің жекелеген түрлеріндегі кәсіптер (лауазымдар) бойынша қызметкерлердің жалақылары
жылына бір рет
13 қаңтар
статистикалық бюллетень
2-Е (КӘСІП)
10
Қазақстан Республикасындағы экономикалық қызметтің жекелеген түрлері бойынша зиянды және басқа да қолайсыз еңбек жағдайларында жұмыс істейтін қызметкерлер саны
жылдық
23 сәуір
статистикалық бюллетень
1-Е (еңбек жағдайы)
11
Қазақстан Республикасындағы ірі және орта кәсіпорындардағы кадрларға қажеттілік
жылына бір рет
8 сәуір
статистикалық бюллетень
1-Е (бос жұмыс орын)
12
Қазақстан Республикасындағы еңбек құнының индексі
жылдық
27 маусым
жедел ақпарат
1-Е (жылдық)
13
Қазақстан Республикасындағы еңбек нарығының негізгі индикаторлары
тоқсандық
12 ақпан, 12 мамыр, 12 тамыз, 12 қараша
статистикалық бюллетень
Т-001
14
Қазақстан Республикасындағы еңбек нарығының негізгі индикаторлары
жылдық
28 наурыз
статистикалық бюллетень
Т-001
15
Қазақстан Республикасындағы еңбекке қабілетті жастағы халықтың экономикалық сипаттамасы
жылдық
28 мамыр
статистикалық бюллетень
Т-001
16
Қазақстан Республикасындағы бейресми жұмыспен қамтылған халық саны
жылдық
31 наурыз
статистикалық бюллетень
Т-001
17
Қазақстан Республикасындағы лайықты еңбекті өлшеудің статистикалық көрсеткіштері
жылдық
12 ақпан
статистикалық бюллетень
Т-004
18
Қазақстан Республикасындағы еңбек нарығының жағдайы туралы
тоқсандық
10 ақпан, 12 мамыр, 11 тамыз, 10 қараша
жедел ақпарат
Т-001
19
ХЕҰ, ХВҚ, Eуростат, БҰҰ ЕЭК, ТМД Статистикалық комитеті халықаралық ұйымдары мен статистикалық офистеріне арналған кестелік материалды (сауалдамаларды) толтыру
сұраулардың түсуіне қарай
ХЕҰ (жыл сайын), ХВҚ (ай сайын, тоқсан сайын, жыл сайын), Eуростат (сұрау салуына қарай), БҰҰ ЕЭК (сұрау салуына қарай), ТМД Статкомитеті (сұрау салуына қарай)
кестелер
20
Қазақстан Республикасындағы еңбек нарығының негізгі индикаторлары
айлық
17 ақпан, 17 наурыз, 17 сәуір, 19 мамыр, 17 маусым, 17 шілде 18 тамыз, 17 қыркүйек, 17 қазан, 17 қараша, 17 желтоқсан
Т-001
Т-001
Тұрмыс деңгейі және үй шаруашылықтарын зерттеу статистикасы
1
Қазақстан Республикасының өңірлері бойынша үй шаруашылықтарының әлеуметтік-демографиялық сипаттамалары
жылдық
25 сәуір
статистикалық бюллетень
D 008
2
Қазақстан Республикасының үй шаруашылықтарын жайластыру туралы мәліметтер
жылдық
17 сәуір
статистикалық бюллетень
D 006
3
Қазақстан Республикасының үй шаруашылықтарында жер учаскелерінің, мал және техниканың қолда бары
жылдық
18 сәуір
статистикалық бюллетень
D 006
4
Қазақстан Республикасындағы үй шаруашылықтарының өндірістік қызметі
жылдық
11 сәуір
әзірлемелік кестелер
D 004
5
Қазақстан Республикасының өңірлері бойынша халықтың шығыстары мен табыстары
жылдық
11 сәуір
статистикалық бюллетень
D 003, D 004, D 008
6
Қазақстан Республикасының өңірлері бойынша үй шаруашылықтарының шығыстары мен табыстары
жылдық
16 сәуір
статистикалық бюллетень
D 003, D 004, D 008
7
Қазақстан Республикасы үй шаруашылықтарындағы азық-түлікті тұтыну
жылдық
17 сәуір
статистикалық бюллетень
D 003, D 004, D 008
8
Халық табыстарын саралаудың негізгі көрсеткіштері
жылдық
18 сәуір
статистикалық бюллетень
D 003, D 004, D 008
9
Халықтың тұрмыс сапасы
жылдық
26 мамыр
статистикалық бюллетень
D 002
10
Қазақстан Республикасының өңірлері бойынша халықтың атаулы ақшалай табыстарын бағалау
жылдық
25 қыркүйек
жедел ақпарат
сараптамалық бағалау
11
Қазақстан Республикасындағы үй шаруашылықтарының өндірістік қызметі
тоқсандық
26 наурыз, 25 маусым, 24 қыркүйек, 24 желтоқсан
әзірлемелік кестелер
D 004
12
Қазақстан Республикасы үй шаруашылықтарының табыстары мен шығыстары
тоқсандық
11 наурыз, 10 маусым, 10 қыркүйек, 10 желтоқсан
статистикалық бюллетень
D 003, D 004, D 008
13
Қазақстан Республикасындағы халықтың табыстары мен шығыстары
тоқсандық
11 наурыз, 10 маусым, 10 қыркүйек, 10 желтоқсан
статистикалық бюллетень
D 003, D 004, D 008
14
Қазақстан Республикасы халқының табыстарын саралаудың негізгі көрсеткіштері
тоқсандық
7 наурыз, 6 маусым, 9 қыркүйек, 9 желтоқсан
статистикалық бюллетень
D 003, D 004, D 008
15
Қазақстан Республикасы үй шаруашылықтарындағы азық-түлікті тұтыну
тоқсандық
4 наурыз, 3 маусым, 5 қыркүйек, 5 желтоқсан
статистикалық бюллетень
D 003, D 004, D 008
16
Қазақстан Республикасындағы тауарларды сатып алу орны бойынша халықтың шығыстары
тоқсандық
26 наурыз, 25 маусым, 24 қыркүйек, 24 желтоқсан
әзірлемелік кестелер

D 003, D 004
17
Оценка номинальных денежных доходов населения по регионам Республики Казахстан
квартальная
28 марта,
27 июня,
26 сентября,
26 декабря
экспресс-информация
экспертная оценка
18
Заполнение табличного материала (вопросников) для международных организаций и статофисов: МВФ, Eвростат, ЕЭК ООН, Статкомитет СНГ
по мере
поступления
запросов
в течение года
по мере
поступления
запросов
таблицы
D 003, D 004, D 006, D 008
Социальная статистика
1
Дневные общеобразовательные школы в Республике Казахстан
годовая
30 декабря
статистический бюллетень
административные данные МОН
2
Материальная база и сведения о преподавании иностранных языков в дневных общеобразовательных школах Республики Казахстан
годовая
5 марта
статистический бюллетень
административные данные МОН
3
Распределение числа дневных общеобразовательных школ и численности учащихся по языкам обучения в Республике Казахстан
годовая
21 января
статистический бюллетень
административные данные МОН
4
Вечерние (сменные) общеобразовательные школы в Республике Казахстан
годовая
4 марта
статистический бюллетень
административные данные МОН
5
Высшие учебные заведения Республики Казахстан
годовая
26 декабря
статистический бюллетень
3–НК
6
Техническое и профессиональное образование в Республике Казахстан
годовая
30 декабря
статистический бюллетень
2-НК
7
О травматизме, связанном с трудовой деятельностью, и профессиональных заболеваниях в Республике Казахстан
годовая
13 мая
статистический бюллетень
7-ТПЗ
8
Постоянные дошкольные организации в Республике Казахстан
годовая
29 апреля
статистический бюллетень
85-К
9
О финансово-хозяйственной деятельности организаций образования в Республике Казахстан
годовая
30 июня
статистический бюллетень
Соцфин (образование)
10
О финансово-хозяйственной деятельности организаций здравоохранения в Республике Казахстан
годовая
30 июня
статистический бюллетень
Соцфин (здрав)
11
Об объеме оказанных услуг организациями образования Республики Казахстан
квартальная
28 февраля,
30 мая,
29 августа,
28 ноября
статистический бюллетень
Услуги образования
12
Об объеме оказанных услуг в области здравоохранения и предоставления социальных услуг
квартальная
28 февраля,
30 мая,
29 августа,
28 ноября
статистический бюллетень
Услуги (здрав)
13
О сети, кадрах и деятельности в организациях здравоохранения
годовая
25 апреля
статистический бюллетень
1-здрав
14
Организации по предоставлению социальных услуг с обеспечением проживания
годовая
18 июня
статистический бюллетень
3-собес
15
О послевузовском образовании за 2013 год
годовая
25 марта
статистический бюллетень
1-НК
16
О послевузовском образовании за 2014 год
годовая
26 декабря
статистический бюллетень
1-НК
17
Вопросник ЮНЕСКО
годовая
март-май
таблицы
1-НК, 2-НК, 3-НК,
Соцфин (образование), административные данные МОН
18
Вопросник СНГ по отраслям (образование, здавоохранение, пенсии, экология, преступность)
квартальные,
полугодовые,
годовые
в течение года
таблицы
1-НК, 2-НК, 3-НК,
административные данные
МОН, МЗ, МТСЗН, КПСиСУ
19
Вопросники ЕЭК ООН
по мере поступления
в течение года
таблицы
1-НК, 2-НК, 3-НК,
административные данные
МОН, МЗ, МТСЗН, КПСиСУ
20
Вопросы ЭСКАТО
по мере поступления
в течение года
таблицы
1-НК, 2-НК, 3-НК, административные данные
МОН, МТСЗН, КПСиСУ
21
Качество жизни лиц, имеющих инвалидность, с учетом гендерной специфики
единовременная
22 декабря
таблицы
ИВ, ИД
Демографическая статистика
1
Естественное движение населения Республики Казахстан
месячная
6 января,
4 февраля,
4 марта,
4 апреля,
5 мая,
4 июня,
4 июля,
4 августа,
4 сентября,
6 октября,
4 ноября,
4 декабря
табличный материал
база данных ЕДН: записи актов о рождении, смерти, заключении и расторжении брака территориальных органов МЮ
2
Естественное движение населения Республики Казахстан
месячная
8 января,
6 февраля,
6 марта,
7 апреля,
6 мая,
6 июня,
7 июля,
6 августа,
8 сентября,
7 октября,
6 ноября,
8 декабря
таблицы в разрезе городов и районов
база данных ЕДН: записи актов о рождении, смерти, заключении и расторжении брака территориальных органов МЮ
3
Естественное движение населения Республики Казахстан
квартальная
10 февраля,
12 мая,
11 августа,
10 ноября
статистический бюллетень
база данных ЕДН: записи актов о рождении, смерти, заключении и расторжении брака территориальных органов МЮ
4
Естественное движение населения Республики Казахстан
годовая
11 апреля
статистический бюллетень
база данных ЕДН: записи актов о рождении, смерти, заключении и расторжении брака территориальных органов МЮ
5
Естественное движение населения Республики Казахстан
годовая
21 мая
таблицы
база данных ЕДН: записи актов о рождении, смерти, заключении и расторжении брака территориальных органов МЮ
6
Число умерших по причинам смерти от самоубийств в возрасте до 19 лет
полугодовая
12 августа
таблицы для МОН
база данных ЕДН: записи актов о смерти территориальных органов МЮ
7
Число умерших по причинам смерти от самоубийств в возрасте до 19 лет
годовая
16 апреля
таблицы для МОН
база данных ЕДН: записи актов о смерти территориальных органов МЮ
8
Коэффициенты смертности по причинам смерти
месячная
6 января,
4 февраля,
4 марта,
4 апреля,
5 мая,
4 июня,
4 июля,
4 августа,
4 сентября,
6 октября,
4 ноября,
4 декабря
таблицы для МЗ
база данных ЕДН: записи актов о смерти территориальных органов МЮ
9
Миграция населения Республики Казахстан
месячная
6 января,
4 февраля,
4 марта,
4 апреля,
5 мая,
4 июня,
4 июля,
4 августа,
4 сентября,
6 октября,
4 ноября,
4 декабря
табличный материал
база данных МН: талоны статистического учета к листку прибытия, убытия территориальных подразделений миграционной полиции органов внутренних дел
10
Миграция населения Республики Казахстан
месячная
8 января,
6 февраля,
6 марта,
7 апреля,
6 мая,
6 июня,
7 июля,
6 августа,
8 сентября,
7 октября,
6 ноября,
8 декабря
таблицы в разрезе городов и районов
база данных МН: талоны статистического учета к листку прибытия, убытия территориальных подразделений миграционной полиции органов внутренних дел
11
Миграция населения Республики Казахстан
квартальная
10 февраля,
8 мая,
8 августа,
10 ноября
статистический бюллетень
база данных МН: талоны статистического учета к листку прибытия, убытия территориальных подразделений миграционной полиции органов внутренних дел
12
Миграция населения Республики Казахстан
годовая
11 апреля
статистический бюллетень
база данных МН: талоны статистического учета к листку прибытия, убытия территориальных подразделений миграционной полиции органов внутренних дел
13
Миграция населения Республики Казахстан
годовая
16 мая
таблицы
база данных МН: талоны статистического учета к листку прибытия, убытия территориальных подразделений миграционной полиции органов внутренних дел
14
Миграция населения Республики Казахстан
годовая
27 августа
таблицы для МСХ
база данных МН
15
Численность населения Республики Казахстан по областям
месячная
6 января,
4 февраля,
4 марта,
4 апреля,
5 мая,
4 июня,
4 июля,
4 августа,
4 сентября,
6 октября,
4 ноября,
4 декабря
экспресс - информация
база данных:
ЕДН, МН, ЧН
16
Численность населения Республики Казахстан по областям
годовая
16 апреля
экспресс - информация
база данных:
ЕДН, МН, ЧН
17
Численность населения Республики Казахстан по областям, городам и районам
месячная
8 января,
6 февраля,
6 марта,
7 апреля,
6 мая,
6 июня,
7 июля,
6 августа,
8 сентября,
7 октября,
6 ноября,
8 декабря
таблицы в разрезе городов и районов
база данных:
ЕДН, МН, ЧН
18
Численность населения Республики Казахстан по областям, городам и районам
квартальная
14 февраля
14 мая,
14 августа,
14 ноября
статистический бюллетень
база данных:
ЕДН, МН, ЧН
19
Численность населения Республики Казахстан по областям, городам и районам
годовая
22 апреля
статистический бюллетень
база данных:
ЕДН, МН, ЧН
20
Численность населения Республики Казахстан по полу в разрезе областей, городов, районов, районных центров и поселков
месячная
8 января,
6 февраля,
6 марта,
7 апреля,
6 мая,
6 июня,
7 июля,
6 августа,
8 сентября,
7 октября,
6 ноября,
8 декабря
таблицы в разрезе городов и районов
база данных:
ЕДН, МН, ЧН
21
Численность населения Республики Казахстан по полу в разрезе областей, городов, районов, районных центров и поселков
квартальная
20 февраля
20 мая,
20 августа,
20 ноября
статистический бюллетень
база данных:
ЕДН, МН, ЧН
22
Численность населения Республики Казахстан по полу в разрезе областей, городов, районов, районных центров и поселков
годовая
24 апреля
статистический бюллетень
база данных:
ЕДН, МН, ЧН
23
Численность населения по полу и возрастным группам в разрезе областей, городов и районов (предварительные данные)
годовая
27 февраля
табличный материал
база данных:
ЕДН, МН, ЧН
24
Численность населения Республики Казахстан по полу и отдельным возрастным группам
годовая
18 апреля
статистический бюллетень
база данных:
ЕДН, МН, ЧН
25
Численность населения Республики Казахстан по отдельным этносам
годовая
30 апреля
статистический бюллетень
база данных:
ЕДН, МН, ЧН
26
Ожидаемая продолжительность жизни населения Республики Казахстан по областям
годовая
24 апреля
экспресс-информация
база данных: ЕДН, ЧН
27
Коэффициенты рождаемости по возрастным группам
годовая
25 апреля
экспресс-информация
база данных: ЕДН, ЧН
28
Административно-территориальные единицы Республики Казахстан по областям, городам и районам
полугодовая
15 августа
статистический бюллетень
форма Б «Административно-территориальные единицы»
29
Административно-территориальные единицы Республики Казахстан по областям, городам и районам
годовая
17 февраля
статистический бюллетень
форма Б «Административно-территориальные единицы»
30
Административно-территориальные изменения Республики Казахстан
годовая
17 февраля
таблицы для КАТО и численности населения
форма А «Административно-территориальные изменения» (включая поселковые, аульные округи, населенные пункты)
31
Актуализация классификатора КАТО
постоянно
по мере поступления законодательных актов
изменения в КАТО
законодательные акты, совместные решения местных исполнительных и представительных органов после образования, переименования и упразднения административно-территориальных объектов
32
Заполнение табличного материала (вопросников) для международных организаций и статофисов: ООН по народонаселению, ПРООН, СНГ и другое
по мере поступления
месячная, годовая
электронные таблицы
база данных: ЕДН, МН, ЧН
Конъюнктурные обследования
1
Деловая активность предприятий Казахстана
квартальная
31 января,
30 апреля,
31 июля,
31 октября
статистический бюллетень (электронная версия)
КП-001, КС-001, КС-002, КТР-1, КСВ-1, КТ-001,
КТУ-001
Ведение регистров
1
Основные показатели количества юридических лиц и индивидуальных предпринимателей в Республике Казахстан
месячная
15 января,
15 февраля,
15 марта,
15 апреля,
15 мая,
14 июня,
15 июля,
15 августа,
16 сентября,
15 октября,
15 ноября,
18 декабря
статистический бюллетень
статистический бизнес-регистр
2
Актуализация статистического бизнес регистра по электронным извещениям о пере/регистрации юридических лиц, филиалов и представительств
ежедневная
по индивидуальным запросам
таблицы
ГБД ЮЛ МЮ
3
Актуализация статистического бизнес регистра по электронным извещениям о зарегистрированных, снятых с учета индивидуальных предпринимателях, в том числе крестьянских или фермерских хозяйств и налогоплательщиках, приостановивших представление налоговой отчетности
ежедневная
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник – НК
4
Актуализация в статистическом бизнес-регистре ситуационного кода «4» по специальному условию
месячная
по индивидуальным запросам
таблицы
статистический бизнес-регистр
5
Актуализация статистического бизнес-регистра по сведениям о лицензиях, выданных юридическим и физическим лицам
годовая
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник – МТК
6
Актуализация статистического бизнес-регистра по обследованию новых предприятий
месячная
по индивидуальным запросам
таблицы
W-004
7
Актуализация в статистическом бизнес-регистре классификационных признаков на начало отчетного года
1 раз в год
декабрь
таблицы
1-СР
8
Актуализация статистического бизнес-регистра из статистических форм
годовая
по индивидуальным запросам
таблицы

D 003, D 004
17
Қазақстан Республикасының өңірлері бойынша халықтың атаулы ақшалай табыстарын бағалау
тоқсандық
28 наурыз, 27 маусым, 26 қыркүйек, 26 желтоқсан
жедел ақпарат
сараптамалық бағалау
18
ХВҚ, Еуростат, БҰҰ ЕЭК, ТМД Статистикалық комитеті халықаралық ұйымдары мен статистикалық офистеріне арналған кестелік материалдарды (сауалдамаларды) толтыру
сұраулардың түсуіне қарай
жыл бойы сауалдардың түсуіне қарай
кестелер
D 003, D 004, D 006, D 008
Әлеуметтік статистика
1
Қазақстан Республикасындағы күндізгі жалпы білім беретін мектептер
жылдық
30 желтоқсан
статистикалық бюллетень
БҒМ әкімшілік деректері
2
Қазақстан Республикасының күндізгі жалпы білім беретін мектептеріндегі материалдық база және шет тілдерін оқыту туралы мәліметтер
жылдық
5 наурыз
статистикалық бюллетень
БҒМ әкімшілік деректері
3
Қазақстан Республикасындағы күндізгі жалпы білім беретін мектептердің санын және оқушылар санын оқыту тілдері бойынша бөлу
жылдық
21 қаңтар
статистикалық бюллетень
БҒМ әкімшілік деректері
4
Қазақстан Республикасындағы кешкі (ауысымдық) жалпы білім беретін мектептер
жылдық
4 наурыз
статистикалық бюллетень
БҒМ әкімшілік деректері
5
Қазақстан Республикасының жоғары оқу орындары
жылдық
26 желтоқсан
статистикалық бюллетень
3-НК
6
Қазақстан Республикасындағы техникалық және кәсіптік білім
жылдық
30 желтоқсан
статистикалық бюллетень
2-НК
7
Қазақстан Республикасындағы еңбек қызметіне байланысты жарақат және кәсіптік аурулар туралы
жылдық
13 мамыр
статистикалық бюллетень
7-ЖКС
8
Қазақстан Республикасындағы тұрақты мектепке дейінгі ұйымдар
жылдық
29 сәуір
статистикалық бюллетень
85-К
9
Қазақстан Республикасындағы білім беру ұйымдарының қаржы-шаруашылық қызметі туралы
жылдық
30 маусым
статистикалық бюллетень
Әлеуметтік қаржы (білім беру)
10
Қазақстан Республикасындағы денсаулық сақтау ұйымдарының қаржы-шаруашылық қызметі туралы
жылдық
30 маусым
статистикалық бюллетень
Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау)
11
Қазақстан Республикасының білім беру ұйымдары көрсеткен қызметтер көлемі туралы
тоқсандық
28 ақпан, 30 мамыр, 29 тамыз, 28 қараша
статистикалық бюллетень
Білім беру қызметтері
12
Денсаулық сақтау және әлеуметтік қызмет көрсету саласындағы көрсетілген қызметтердің көлемі туралы
тоқсандық
28 ақпан, 30 мамыр, 29 тамыз, 28 қараша
статистикалық бюллетень
Қызметтер (денсаулық)
13
Денсаулық сақтау ұйымдарының желілері, кадрлар және қызметі туралы
жылдық
25 сәуір
статистикалық бюллетень
1-денсаулық
14
Тұруды қамтамасыз ете отырып әлеуметтік қызмет көрсететін ұйымдар
жылдық
18 маусым
статистикалық бюллетень
3-Әлеуметтік қамсыздандыру
15
2013 жылға жоғары оқу орнынан кейінгі білім туралы
жылдық
25 наурыз
статистикалық бюллетень
1-НК
16
2014 жылға жоғары оқу орнынан кейінгі білім туралы
жылдық
26 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-НК
17
ЮНЕСКО сауалдамасы
жылдық
наурыз-мамыр
кестелер
1-НК, 2-НК, 3-НК, Әлеуметтік қаржы (білім беру), БҒМ әкімшілік деректері
18
Салалар (білім беру, денсаулық сақтау, зейнетақы, экология, қылмыстылық) бойынша ТМД сауалдамасы
тоқсандық, жартыжылдық, жылдық
жыл бойы
кестелер
1-НК, 2-НК, 3-НК, БҒМ, ДСМ, ЕХӘҚМ, ҚСжАЕК әкімшілік деректері
19
БҰҰ ЕЭК сауалдамалары
түсуіне қарай
жыл бойы
кестелер
1-НК, 2-НК, 3-НК, БҒМ, ДСМ, ЕХӘҚМ, ҚСжАЕК әкімшілік деректері
20
АТМЭӘК сауалдамалары
түсуіне қарай
жыл бойы
кестелер
1-НК, 2-НК, 3-НК, БҒМ, ЕХӘҚМ, ҚСжАЕК әкімшілік деректері
21
Гендерлік ерекшелігі есебімен мүгедектігі бар тұлғалардың өмір сапасы
біржолғы
22 желтоқсан
кестелер
ЕМ, БМ
Демографиялық статистика
1
Қазақстан Республикасы халқының табиғи қозғалысы
айлық
6 қаңтар, 4 ақпан, 4 наурыз, 4 сәуір, 5 мамыр, 4 маусым, 4 шілде, 4 тамыз, 4 қыркүйек, 6 қазан, 4 қараша, 4 желтоқсан
кестелік материал
ХТҚ деректер қоры: Әділетминінің аумақтық органдарының туу туралы, өлім туралы, некеге тұру және оны бұзу туралы актілер жазбалары
2
Қазақстан Республикасы халқының табиғи қозғалысы
айлық
8 қаңтар, 6 ақпан, 6 наурыз, 7 сәуір, 6 мамыр, 6 маусым, 7 шілде, 6 тамыз, 8 қыркүйек, 7 қазан, 6 қараша, 8 желтоқсан
қалалар мен аудандар бөлінісіндегі кестелер
ХТҚ деректер қоры: Әділетминінің аумақтық органдарының туу туралы, өлім туралы, некеге тұру және оны бұзу туралы актілер жазбалары
3
Қазақстан Республикасы халқының табиғи қозғалысы
тоқсандық
10 ақпан, 12 мамыр, 11 тамыз, 10 қараша
статистикалық бюллетень
ХТҚ деректер қоры: Әділетминінің аумақтық органдарының туу туралы, өлім туралы, некеге тұру және оны бұзу туралы актілер жазбалары
4
Қазақстан Республикасы халқының табиғи қозғалысы
жылдық
11 сәуір
статистикалық бюллетень
ХТҚ деректер қоры: Әділетминінің аумақтық органдарының туу туралы, өлім туралы, некеге тұру және оны бұзу туралы актілер жазбалары
5
Қазақстан Республикасы халқының табиғи қозғалысы
жылдық
21 мамыр
кестелер
ХТҚ деректер қоры: Әділетминінің аумақтық органдарының туу туралы, өлім туралы, некеге тұру және оны бұзу туралы актілер жазбалары
6
Өзін-өзі өлтіру өлімі себебі бойынша 19 жасқа дейінгі өлгендер саны
жартыжылдық
12 тамыз
БҒМ үшін кестелер
ХТҚ деректер қоры: Әділетминінің аумақтық органдарының өлім туралы актілер жазбалары
7
Өзін-өзі өлтіру өлімі себебі бойынша 19 жасқа дейінгі өлгендер саны
жылдық
16 сәуір
БҒМ үшін кестелер
ХТҚ деректер қоры: Әділетминінің аумақтық органдарының өлім туралы актілер жазбалары
8
Өлім себептері бойынша өлім-жітім коэффициенттері
айлық
6 қаңтар, 4 ақпан, 4 наурыз, 4 сәуір, 5 мамыр, 4 маусым, 4 шілде, 4 тамыз, 4 қыркүйек, 6 қазан, 4 қараша, 4 желтоқсан
ДСМ үшін кестелер
ХТҚ деректер қоры: Әділетминінің аумақтық органдарының өлім туралы актілер жазбалары
9
Қазақстан Республикасы халқының көші-қоны
айлық
6 қаңтар, 4 ақпан, 4 наурыз, 4 сәуір, 5 мамыр, 4 маусым, 4 шілде, 4 тамыз, 4 қыркүйек, 6 қазан, 4 қараша, 4 желтоқсан
кестелік материал
ХК деректер қоры: ішкі істер органдары көші-қон полициясының аумақтық бөлімшелерінің келу, кету парағына статистикалық есепке алу талоны
10
Қазақстан Республикасы халқының көші-қоны
айлық
8 қаңтар, 6 ақпан, 6 наурыз, 7 сәуір, 6 мамыр, 6 маусым, 7 шілде, 6 тамыз, 8 қыркүйек, 7 қазан, 6 қараша, 8 желтоқсан
қалалар мен аудандар бөлінісіндегі кестелер
ХК деректер қоры: ішкі істер органдары көші-қон полициясының аумақтық бөлімшелерінің келу, кету парағына статистикалық есепке алу талоны
11
Қазақстан Республикасы халқының көші-қоны
тоқсандық
10 ақпан, 8 мамыр, 8 тамыз, 10 қараша
статистикалық бюллетень
ХК деректер қоры: ішкі істер органдары көші-қон полициясының аумақтық бөлімшелерінің келу, кету парағына статистикалық есепке алу талоны
12
Қазақстан Республикасы халқының көші-қоны
жылдық
11 сәуір
статистикалық бюллетень
ХК деректер қоры:ішкі істер органдары көші-қон полициясының аумақтық бөлімшелерінің келу, кету парағына статистикалық есепке алу талоны
13
Қазақстан Республикасы халқының көші-қоны
жылдық
16 мамыр
кестелер
ХК деректер қоры: ішкі істер органдары көші-қон полициясының аумақтық бөлімшелерінің келу, кету парағына статистикалық есепке алу талоны
14
Қазақстан Республикасы халқының көші-қоны
жылдық
27 тамыз
АШМ үшін кестелер
ХК деректер қоры
15
Қазақстан Республикасы халқының облыстар бойынша саны
айлық
6 қаңтар, 4 ақпан, 4 наурыз, 4 сәуір, 5 мамыр, 4 маусым, 4 шілде, 4 тамыз, 4 қыркүйек, 6 қазан, 4 қараша, 4 желтоқсан
жедел ақпарат
деректер қоры: ХТҚ, ХК, ХС
16
Қазақстан Республикасы халқының облыстар бойынша саны
жылдық
16 сәуір
жедел ақпарат
деректер қоры: ХТҚ, ХК, ХС
17
Қазақстан Республикасы халқының облыстар, қалалар және аудандар бойынша саны
айлық
8 қаңтар, 6 ақпан, 6 наурыз, 7 сәуір, 6 мамыр, 6 маусым, 7 шілде, 6 тамыз, 8 қыркүйек, 7 қазан, 6 қараша, 8 желтоқсан
қалалар мен аудандар бөлінісіндегі кестелер
деректер қоры: ХТҚ, ХК, ХС
18
Қазақстан Республикасы халқының облыстар, қалалар және аудандар бойынша саны
тоқсандық
14 ақпан, 14 мамыр, 14 тамыз, 14 қараша
статистикалық бюллетень
деректер қоры: ХТҚ, ХК, ХС
19
Қазақстан Республикасы халқының облыстар, қалалар және аудандар бойынша саны
жылдық
22 сәуір
статистикалық бюллетень
деректер қоры: ХТҚ, ХК, ХС
20
Қазақстан Республикасы халқының облыстар, қалалар, аудандар, аудан орталықтары және кенттері бөлінісіндегі жынысы бойынша саны
айлық
8 қаңтар, 6 ақпан, 6 наурыз, 7 сәуір, 6 мамыр, 6 маусым, 7 шілде, 6 тамыз, 8 қыркүйек, 7 қазан, 6 қараша, 8 желтоқсан
қалалар мен аудандар бөлінісіндегі кестелер
деректер қоры: ХТҚ, ХК, ХС
21
Қазақстан Республикасы халқының облыстар, қалалар, аудандар, аудан орталықтары және кенттері бөлінісіндегі жынысы бойынша саны
тоқсандық
20 ақпан, 20 мамыр, 20 тамыз, 20 қараша
статистикалық бюллетень
деректер қоры: ХТҚ, ХК, ХС
22
Қазақстан Республикасы халқының облыстар, қалалар, аудандар, аудан орталықтары және кенттері бөлінісіндегі жынысы бойынша саны
жылдық
24 сәуір
статистикалық бюллетень
деректер қоры: ХТҚ, ХК, ХС
23
Облыстар, қалалар және аудандар бөлінісіндегі жынысы және жас топтары бойынша халық саны (алдын ала деректер)
жылдық
27 ақпан
кестелік материал
деректер қоры: ХТҚ, ХК, ХС
24
Қазақстан Республикасы халқының жынысы мен жекелеген жас топтары бойынша саны
жылдық
18 сәуір
статистикалық бюллетень
деректер қоры: ХТҚ, ХК, ХС
25
Қазақстан Республикасы халқының жекелеген этностар бойынша саны
жылдық
30 сәуір
статистикалық бюллетень
деректер қоры: ХТҚ, ХК, ХС
26
Қазақстан Республикасы халқының облыстар бойынша күтілетін өмір сүру ұзақтығы
жылдық
24 сәуір
жедел ақпарат
деректер қоры: ХТҚ, ХС
27
Жас топтары бойынша туу коэффициенті
жылдық
25 сәуір
жедел ақпарат
деректер қоры: ХТҚ, ХС
28
Қазақстан Республикасының облыстар, қалалар және аудандар бойынша әкімшілік-аумақтық бірліктері
жартыжылдық
15 тамыз
статистикалық бюллетень
«Әкімшілік-аумақтық бірліктер» Б нысаны
29
Қазақстан Республикасының облыстар, қалалар және аудандар бойынша әкімшілік-аумақтық бірліктері
жылдық
17 ақпан
статистикалық бюллетень
«Әкімшілік-аумақтық бірліктер» Б нысаны
30
Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық өзгерістері
жылдық
17 ақпан
ӘАОЖ-ға және халық санына арналған кестелер
«Әкімшілік-аумақтық өзгерістер» (кенттік, ауылдық округтерді, елді мекендерді қоса) А нысаны
31
ӘАОЖ жіктеуішін жандандыру
тұрақты
заңнамалық актілердің түсуіне қарай
ӘАОЖ-дағы өзгеріс
заңнамалық актілер,әкімшілік-аумақтық объектілер құрылғаннан, атауы өзгергеннен және таратылғаннан кейін жергілікті атқарушы және өкілді органдардың бірлескен шешімдері
32
Тұрғын халық бойынша БҰҰ, БҰҰ ДБ, ТМД және басқа да Халықаралық ұйымдар мен Статистикалық офистерге арналған кестелік материалды (сұраулықтарды) толтыру
түсуіне қарай
айлық, жылдық
электрондық кестелер
деректер қоры: ХТҚ, ХК, ХС
Конъюнктуралық зерттеулер
1
Қазақстан кәсіпорындарының іскерлік белсенділігі
тоқсандық
31 қаңтар, 30 сәуір, 31 шілде, 31 қазан
статистикалық бюллетень (электронды нұсқа)
ӨК-001, АШК-001, ҚК-002, ККК-1, БК-1, СК-001, ТКК-001
Тіркелімдерді жүргізу
1
Қазақстан Республикасындағы заңды тұлғалар және дара кәсіпкерлер санының негізгі көрсеткіштері
айлық
15 қаңтар, 15 ақпан, 15 наурыз, 15 сәуір, 15 мамыр, 14 маусым, 15 шілде, 15 тамыз, 16 қыркүйек, 15 қазан, 15 қараша, 18 желтоқсан
статистикалық бюллетень
статистикалық бизнес-тіркелім
2
Заңды тұлғалар, филиалдар мен өкілдіктерді қайта тіркеу/тіркеу туралы электронды хабарламалар бойынша статистикалық бизнес тіркелімді өзектендіру
күн сайынғы
жеке сұраулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз – Әділетминінің ЗТ МДҚ
3
Тіркелген, есептен шығарылған дара кәсіпкерлер, соның ішінде шаруа немесе фермер қожалықтары туралы және салық есептілігін ұсынуды тоқтатқан салық төлеушілер туралы электронды хабарламалар бойынша статистикалық бизнес тіркелімді өзектендіру
күн сайынғы
жеке сұраулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз – СК
4
Статистикалық бизнес тіркелімде арнайы жағдай бойынша «4» ахуалдық кодын өзектендіру
айлық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
статистикалық бизнес-тіркелім
5
Заңды және жеке тұлғаларға берілген лицензиялар туралы мәліметтер бойынша статистикалық бизнес тіркелімді өзектендіру
жылдық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз – ККМ
6
Жаңа кәсіпорындарды зерттеу бойынша статистикалық бизнес тіркелімді өзектендіру
айлық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
W-004
7
Есепті жылдың басына жіктемелік белгілерді статистикалық бизнес тіркелімде өзектендіру
жылына 1 рет
желтоқсан
кестелер
1-СТ
8
Статистикалық нысандардан статистикалық бизнес тіркелімді өзектендіру
жылдық
жеке сұраулар бойынша
кестелер

1-ПФ, 2-МП, 1-Т, 1-ВТ
9
Формирование каталогов
месячная, квартальная, полугодовая, годовая
по индивидуальным запросам
таблицы
статистический бизнес-регистр
10
Актуализация статистического бизнес-регистра по данным МТСЗН
квартальная
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник – МТСЗН
11
Актуализация сельскохозяйственного статистического регистра по данным МСХ
квартальная
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник – МСХ
12
Актуализация сельскохозяйственного статистического регистра по юридическим лицам, филиалам и представительствам, индивидуальным предпринимателям, в том числе крестьянским или фермерским хозяйствам
месячная
по индивидуальным запросам
таблицы
статистический бизнес-регистр
13
Формирование выборочной совокупности на основе предварительных данных о посевных площадях под зерновыми культурами юридических лиц, филиалов и представительств, индивидуальных предпринимателей, в том числе крестьянских или фермерских хозяйств для проведения общегосударственного статистического наблюдения по статистической форме А-1 (урожайность)
годовая
по индивидуальным запросам
таблицы
местные исполнительные органы (акимы поселка, села, сельского округа)
14
Актуализация сельскохозяйственного статистического регистра по садоводческим товариществам (дачным кооперативам)
годовая
по индивидуальным запросам
таблицы
22 (год) КУЗР
15
Зарегистрированные и действующие производители сельскохозяйственной продукции
полугодовая
15 февраля,
15 августа
экспресс-информация
сельскохозяйственный статистический регистр
16
Актуализация статистического бизнес-регистра по списку налогоплательщиков, признанных бездействующими
месячная
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник – НК
17
Актуализация сельскохозяйственного статистического регистра по юридическим лицам, филиалам и представительствам
годовая
по индивидуальным запросам
таблицы
24-сх (год), 4-сх (год)
18
Актуализация сельскохозяйственного статистического регистра по индивидуальным предпринимателям, в том числе крестьянским или фермерским хозяйствам
годовая
по индивидуальным запросам
таблицы
6-р (фермер)
19
Актуализация сельскохозяйственного статистического регистра по индивидуальным предпринимателям, в том числе крестьянским или фермерским хозяйствам
полугодовая
по индивидуальным запросам
таблицы
6-ж (фермер)
20
Актуализация сельскохозяйственного статистического регистра по домашним хозяйствам населенных пунктов
годовая
по индивидуальным запросам
таблицы
7-р (население)
21
Актуализация сельскохозяйственного статистического регистра по домашним хозяйствам населенных пунктов
полугодовая
по индивидуальным запросам
таблицы
7-ж (население)
22
Актуализация статистического регистра населения по физическим лицам
ежедневная
по индивидуальным запросам
таблицы
ГБД ФЛ МЮ
23
Актуализация статистического регистра населения по сведениям регистрации актов гражданского состояния
ежедневная
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник – ИС ЗАГС МЮ
24
Актуализация статистического регистра населения из врачебных свидетельств о рождении, смерти и перинатальной смерти
ежедневная
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник – ЕИСЗ МЗ
25
Актуализация регистра жилищного фонда по данным из статистических форм
годовая
10 октября
таблицы
1-ЖФ
26
Актуализация регистра жилищного фонда на основании похозяйственных книг
квартальная,
годовая
по индивидуальным запросам
таблицы
похозяйственные книги
27
Актуализация регистра жилищного фонда по данным из государственной базы данных регистра недвижимости
месячная
по индивидуальным запросам
таблицы
ГБД РН
28
Актуализация регистра жилищного фонда по сведениям о ветхом и аварийном жилье
квартальная
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник – местные исполнительные органы
29
О сделках купли-продажи жилья
месячная
ежемесячно до 12 числа после отчетного месяца
пресс-релиз
ГБД РН
30
Актуализация статистического регистра населения о занятости населения, безработице и социальных выплатах
квартальная
до 15 числа после отчетного периода
таблицы
административный источник – ИС МТСЗН
31
Актуализация статистического регистра населения по получению сведений о гражданах, въезжающих и выезжающих на постоянное место жительства
ежедневная
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник – ИС «Беркут» КНБ
32
Актуализация статистического регистра населения по получению сведений о миграции (статистические талоны)
ежедневная
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник – ИС «РП ДРН» МВД
33
Актуализация статистического регистра населения по спискам учащихся организаций образования
годовая
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник – ИС МОН
Статистика национальных счетов
1
Краткосрочный экономический индикатор (по шести базовым отраслям)
месячная
по специальному графику
раздел доклада «Социально-экономическое развитие Республики Казахстан»
данные отраслевой статистики
2
Валовой внутренний продукт методом производства за 2014 год (оперативные данные)
квартальная
19 мая,
18 августа,
17 ноября
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 2-охота,
1-лес, 1-рыба, 1-П, 1-кс, 1-инвест, 1-ИЖС, 1-ВТ, 2-тр, 1-связь, 2-связь,
2-услуги, соцфин (обр), соцфин (здрав), 1-Т,
24-сх, 29-сх, обследования домашних хозяйств, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
3
Валовой внутренний продукт методом производства за 2014 год
(отчетные данные)
квартальная
30 июня,
29 сентября,
26 декабря
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 2-охота,
1-лес, 1-рыба, 1-П, 1-кс, 1-инвест, 1-ИЖС, 1-ВТ, 2-тр, 1-связь, 2-связь, 2-услуги, соцфин (обр), соцфин (здрав), 1-Т,
24-сх, 29-сх, обследования домашних хозяйств, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
4
Валовой внутренний продукт методом образования доходов за 2014 год (отчетные данные)
квартальная
30 июня,
29 сентября,
26 декабря
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 2-охота,
1-лес, 1-рыба, 1-П, 1-кс, 1-инвест, 1-ИЖС, 1-ВТ, 2-тр, 1-связь, 2-связь, 2-услуги, Соцфин (обр), Соцфин (здрав), 1-т, 24-сх, 29-сх, обследования домашних хозяйств, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
5
Валовой внутренний продукт методом конечного использования за 2014 год (отчетные данные)
квартальная
14 июля,
13 октября,
31 декабря
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 1-инвест,
1-кс, 2-услуги, обследования домашних хозяйств, торговли, транспорта и связи, отчет об исполнении бюджета, платежный баланс, таможенная статистика, данные КГН, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
6
Валовой региональный продукт Республики Казахстан за 2014 год
(отчетные данные)
квартальная
9 июля,
8 октября,
31 декабря
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 2-охота,
1-лес, 1-рыба, 1-П, 1-кс, 1-инвест, 1-ИЖС, 1-ВТ, 2-тр, 1-связь, 2-связь,
2-услуги, Соцфин (обр), Соцфин (здрав), 1-Т,
24-сх, 29-сх, обследования домашних хозяйств, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
7
Валовой внутренний продукт методом производства за 2013 год
годовая
(на месячной основе)
17 февраля
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 2-охота,
1-лес, 1-рыба, 1-П, 1-кс, 1-инвест, 1- ИЖС, 1-ВТ, 2-тр, 1-связь, 2-связь,
2-услуги, Соцфин (обр), Соцфин (здрав), 1-т,
24-сх, 29-сх, обследования домашних хозяйств, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
8
Валовой внутренний продукт методом производства с выделением доли нефтегазового сектора в ВВП за 2013 год
годовая
(на квартальной основе)
21 апреля
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 2-охота,
1-лес, 1-рыба, 1-П, 1-кс, 1-инвест, 1- ИЖС, 1-ВТ, 2-тр, 1-связь, 2-связь,
2-услуги, Соцфин (обр), Соцфин (здрав), 1-Т,
24-сх, 29-сх, обследования домашних хозяйств, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
9
Валовой внутренний продукт методом образования доходов за 2013 год
годовая
(на квартальной основе)
21 апреля
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 2-охота,
1-лес, 1-рыба, 1-П, 1-кс, 1-инвест, 1- ИЖС, 1-ВТ, 2-тр, 1-связь, 2-связь,
2-услуги, Соцфин (обр), Соцфин (здрав), 1-Т,
24-сх, 29-сх, обследования домашних хозяйств, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
10
Валовой внутренний продукт методом конечного использования за 2013 год
годовая
(на квартальной основе)
25 апреля
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 1-инвест,
1-кс, 2-услуги, обследования домашних хозяйств, торговли, транспорта и связи, отчет об исполнении бюджета, платежный баланс, таможенная статистика, данные КГН, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
11
Валовой региональный продукт Республики Казахстан за 2013 год
годовая
(на квартальной основе)
30 апреля
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 2-охота,
1-лес, 1-рыба, 1-П, 1-кс, 1-инвест, 1- ИЖС, 1-ВТ, 2-тр, 1-связь, 2-связь,
2-услуги, Соцфин (обр), Соцфин (здрав), 1-Т,
24-сх, 29-сх, обследования домашних хозяйств, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
12
Валовой внутренний продукт методом производства с выделением доли нефтегазового сектора в ВВП за 2013 год
годовая
(на годовой основе)
30 июля
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 2-охота,
1-лес, 1-рыба, 1-П, 1-кс, 1-инвест, 1- ИЖС, 1-ВТ, 2-тр, 1-связь, 2-связь,
2-услуги, Соцфин (обр), Соцфин (здрав), 1-Т,
24-сх, 29-сх, обследования домашних хозяйств, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
13
Валовой внутренний продукт методом образования доходов за 2013 год
годовая
(на годовой основе)
30 июля
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 2-охота,
1-лес, 1-рыба, 1-П, 1-кс, 1-инвест, 1- ИЖС, 1-ВТ, 2-тр, 1-связь, 2-связь,
2-услуги, Соцфин (обр), Соцфин (здрав), 1-Т, 24-сх, 29-сх, обследования домашних хозяйств, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по сектору финансовых корпораций
14
Валовой внутренний продукт методом конечного использования за 2013 год
годовая
(на годовой основе)
17 ноября
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 1-инвест, 1-кс, 2-услуги, обследования домашних хозяйств, торговли, транспорта и связи, отчет об исполнении бюджета, платежный баланс, таможенная статистика, данные КГН, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
15
Валовой региональный продукт Республики Казахстан за 2013 год с выделением ненаблюдаемой экономики
годовая
(на годовой основе)
20 августа
статистический бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 2-охота, 1-лес, 1-рыба, 1-П, 1-кс, 1-инвест, 1- ИЖС, 1-ВТ, 2-тр, 1-связь, 2-связь, 2-услуги, Соцфин (обр), Соцфин (здрав), 1-Т, 24-сх, 29-сх, обследования домашних хозяйств, Т-001, отчет о результатах контрольной работы налоговых органов 2-Н, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
16
Валовая добавленная стоимость по формам собственности за 2013 год
годовая
18 августа
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 2-охота, 1-лес, 1-рыба, 1-П, 1-кс, 1-инвест, 1- ИЖС, 1-ВТ, 2-тр, 1-связь, 2-связь, 2-услуги, Соцфин (обр), Соцфин (здрав), 1-Т, 11, 24-сх, 29-сх
17
Вспомогательный счет туризма Республики Казахстан за 2012 год
годовая
20 мая
статистический бюллетень
2- туризм, Н-050, 1-Т, 11, Н-060, 1-ПФ, 2-МП, Т-001, 2-услуги, 1-ТР (маршрут), 2-ТР (море), 2-ТР (прочий сухопутный), 2-ТР (жд), 2-ТР (авиа), 2-ТР (внутренние воды), счет производства СНС, таблицы «Ресурсы – Использование»; административные источники: МИНТ (данные о расходах республиканского и местных бюджетов на коллективное туристское потребление), НБ (баланс международных услуг Республики Казахстан)
18

1-ӨҚ, 2-ШК, 1-Е, 1-ІС
9
Тізбелерді қалыптастыру
айлық, тоқсандық, жартыжылдық, жылдық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
статистикалық бизнес-тіркелім
10
Еңбекминінің деректері бойынша статистикалық бизнес тіркелімді өзектендіру
тоқсандық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз – Еңбекмині
11
АШМ деректері бойынша ауылшаруашылық статистикалық тіркелімін өзектендіру
тоқсандық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз – АШМ
12
Заңды тұлғалар, филиалдар және өкілдіктер, дара кәсіпкерлер, соның ішінде шаруа немесе фермер қожалықтары бойынша ауылшаруашылық статистикалық тіркелімін өзектендіру
айлық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
статистикалық бизнес-тіркелім
13
А-1 (түсімділік) статистикалық нысаны бойынша жалпымемлекеттік статистикалық байқау жүргізу үшін заңды тұлғалардың, филиалдардың және өкілдіктердің дара кәсіпкерлердің, оның ішінде шаруа немесе фермер қожалықтарының дәнді дақылдарға арналған егістік алқаптары туралы алдын ала деректер негізінде іріктемелі жиынтықты қалыптастыру
жылдық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
жергілікті атқарушы органдар (кенттің, ауылдың, ауылдық округтің әкімдері)
14
Бау-бақша серіктестіктері (саяжай кооперативтері) бойынша ауыл шаруашылық статистикалық тіркелімін өзектендіру
жылдық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
22 (жыл) ЖРБК
15
Тіркелген және жұмыс істеп тұрған ауыл шаруашылық өнімдерін өндірушілер
жартыжылдық
15 ақпан, 15 тамыз
жедел ақпарат
ауылшаруашылық статистикалық тіркелім
16
Жұмыс істемейтін деп танылған салық төлеушілер тізімі бойынша статистикалық бизнес тіркелімді өзектендіру
айлық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз – СК
17
Заңды тұлғалар, филиалдар және өкілдіктер бойынша ауылшаруашылық статистикалық тіркелімін өзектендіру
жылдық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
24-аш (жыл), 4-аш (жыл)
18
Дара кәсіпкерлер, соның ішінде шаруа немесе фермер қожалықтары бойынша ауылшаруашылық статистикалық тіркелімін өзектендіру
жылдық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
6-ө (фермер)
19
Дара кәсіпкерлер, соның ішінде шаруа немесе фермер қожалықтары бойынша ауылшаруашылық статистикалық тіркелімін өзектендіру
жартыжылдық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
6-м (фермер)
20
Елді мекендердің үй шаруашылықтары бойынша ауылшаруашылық статистикалық тіркелімін өзектендіру
жылдық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
7-ө (халық)
21
Елді мекендердің үй шаруашылықтары бойынша ауылшаруашылық статистикалық тіркелімін өзектендіру
жартыжылдық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
7-м (халық)
22
Жеке тұлғалар бойынша халықтың статистикалық тіркелімін өзектендіру
күн сайынғы
жеке сұраулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз – Әділетминінің ЖТ МДҚ
23
Азаматтық хал актілері жазбаларын тіркеу мәліметтері бойынша халықтың статистикалық тіркелімін өзектендіру
күн сайынғы
жеке сұраулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз – Әділетминінің АХАЖ АЖ
24
Туу, өлім және перинаталдық өлім туралы дәрігерлік куәліктен халықтың статистикалық тіркелімін өзектендіру
күн сайынғы
жеке сұраулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз – ДС БАЖ
25
Статистикалық нысандарындағы деректер бойынша тұрғын үй қоры тіркелімін өзектендіру
жылдық
10 қазан
кестелер
1-ТҚ
26
Әр шаруашылық кітабы негізінде тұрғын үй қоры тіркелімін өзектендіру
тоқсандық, жылдық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
әр шаруашылық кітаптары
27
Жылжымайтын мүлік тіркелімі мемлекеттік деректер қорының деректері бойынша тұрғын үй қоры тіркелімін өзектендіру
айлық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
ЖМТ МДҚ
28
Ескірген және апатты тұрғын үйлер туралы мәліметтер бойынша тұрғын үй қоры тіркелімін өзектендіру
тоқсандық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз – жергілікті атқарушы органдар
29
Тұрғын үйді сатып алу-сату мәмілелері туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 12-күніне дейін
баспасөз хабарламасы
ЖМТ МДҚ
30
Халықтың жұмыспен қамтылуы, жұмыссыздық және әлеуметтік төлемақылар туралы халықтың статистикалық тіркелімін өзектендіру
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-күніне дейін
кестелер
әкімшілік дереккөз – Еңбекминінің АЖ
31
Тұрақты тұрғылықты жерге келетін және кететін азаматтар туралы мәліметтерді алу бойынша халықтың статистикалық тіркелімін өзектендіру
күн сайынғы
жеке сұраулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз – ҰҚК «Бүркіт» АЖ
32
Көші-қон туралы мәліметтерді алу бойынша халықтың статистикалық тіркелімін өзектендіру (статистикалық талондар)
күн сайынғы
жеке сұраулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз – ІІМ «ТП ХҚТ» АЖ
33
Білім беру ұйымдарының оқушылар тізімі бойынша халықтың статистикалық тіркелімін өзектендіру
жылдық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз – БҒМ АЖ
Ұлттық шоттар статистикасы
1
Қысқа мерзімді экономикалық индикатор (алты негізгі сала бойынша)
айлық
арнайы график бойынша
«Қазақстан Республикасының әлеуметтік- экономикалық дамуы» баяндамасының бөлімі
салалық статистиканың деректері
2
Өндіріс әдісімен 2014 жылғы жалпы ішкі өнім (жедел деректер)
тоқсандық
19 мамыр, 18 тамыз, 17 қараша
жедел ақпарат
1-ӨҚ, 2-ШК, 2-аңшылық, 1-орман, 1-балық, 1-Ө, 1-кқ, 1-инвест, 2-кқ, 1-ЖТҚ, 1-ІС, 2-к, 1-байланыс, 2-байланыс, 2-қызмет көрсету, Әлеуметтік қаржы (білім беру), Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау), 1-Е, 24-аш, 29-аш, үй шаруашылықтарының зерттеулері, Т-001, бюджеттің орындалуы туралы есеп, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
3
Өндіріс әдісімен 2014 жылғы жалпы ішкі өнім (есептік деректер)
тоқсандық
30 маусым, 29 қыркүйек, 26 желтоқсан
жедел ақпарат
1-ӨҚ, 2-ШК, 2-аңшылық, 1-орман, 1-балық, 1-Ө, 1-кқ, 1-инвест, 2-кқ, 1-ЖТҚ, 1-ІС, 2-к, 1-байланыс, 2-байланыс, 2-қызмет көрсету, Әлеуметтік қаржы (білім беру), Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау), 1-Е, 24-аш, 29-аш, үй шаруашылықтарының зерттеулері, Т-001, бюджеттің орындалуы туралы есеп, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
4
Табыстардың пайда болуы әдісімен 2014 жылғы жалпы ішкі өнім (есептік деректер)
тоқсандық
30 маусым, 29 қыркүйек, 26 желтоқсан
жедел ақпарат
1-ӨҚ, 2-ШК, 2-аңшылық, 1-орман, 1-балық, 1-Ө, 1-кқ, 1-инвест, 2-кқ, 1-ЖТҚ, 1-ІС, 2-к, 1-байланыс, 2-байланыс, 2-қызмет көрсету, Әлеуметтік қаржы (білім беру), Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау), 1-Е, 24-аш, 29-аш, үй шаруашылықтарының зерттеулері, Т-001, бюджеттің орындалуы туралы есеп, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
5
Түпкілікті тұтыну әдісімен 2014 жылғы жалпы ішкі өнім (есептік деректер)
тоқсандық
14 шілде, 13 қазан, 31 желтоқсан
жедел ақпарат
1-ӨҚ, 2-ШК, 1-инвест, 1-кқ, 2-қызмет көрсету, үй шаруашылықтарын, сауда, көлік пен байланысты зерттеу мәліметтері, бюджеттің орындалуы туралы есеп, төлем балансы, кеден статистикасы, ИЖТМ ГЖПК есептері, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
6
2014 жылғы Қазақстан Республикасының жалпы өңірлік өнімі (есептік деректер)
тоқсандық
9 шілде, 8 қазан, 31 желтоқсан
жедел ақпарат
1-ӨҚ, 2-ШК, 2-аңшылық, 1-орман, 1-балық, 1-Ө, 1-кқ, 1-инвест, 2-кқ, 1-ЖТҚ, 1-ІС, 2-к, 1-байланыс,2-байланыс, 2-қызмет көрсету, Әлеуметтік қаржы (білім беру), Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау),  1-Е, 24-аш, 29-аш, үй шаруашылықтарының зерттеулері, Т-001, бюджеттің орындалуы туралы есеп, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
7
Өндіріс әдісімен 2013 жылғы жалпы ішкі өнім
жылдық
(айлық негізде)
17 ақпан
жедел ақпарат
1-ӨҚ, 2-ШК, 2-аңшылық, 1-орман, 1-балық, 1-Ө, 1-кқ, 1-инвест, 2-кқ, 1-ЖТҚ, 1-ІС, 2-к, 1-байланыс, 2-байланыс, 2-қызмет көрсету, Әлеуметтік қаржы (білім беру), Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау), 1-Е, 24-аш, 29-аш, үй шаруашылықтарының зерттеулері, Т-001, бюджеттің орындалуы туралы есеп, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
8
ЖІӨ мұнай-газ секторының үлесін бөлумен өндіріс әдісімен 2013 жылғы жалпы ішкі өнім
жылдық
(тоқсандық негізде)
21 сәуір
жедел ақпарат
1-ӨҚ, 2-ШК, 2-аңшылық, 1-орман, 1-балық, 1-Ө, 1-кқ, 1-инвест, 2-кқ, 1-ЖТҚ, 1-ІС, 2-к, 1-байланыс, 2-байланыс, 2-қызмет көрсету, Әлеуметтік қаржы (білім беру), Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау), 1-Е, 24-аш, 29-аш, үй шаруашылықтарының зерттеулері, Т-001, бюджеттің орындалуы туралы есеп, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
9
Табыстардың пайда болуы әдісімен 2013 жылғы жалпы ішкі өнім
жылдық
(тоқсандық негізде)
21 сәуір
жедел ақпарат
1-ӨҚ, 2-ШК, 2-аңшылық, 1-орман, 1-балық, 1-Ө, 1-кқ, 1-инвест, 2-кқ, 1-ЖТҚ, 1-ІС, 2-к, 1-байланыс, 2-байланыс, 2-қызмет көрсету, Әлеуметтік қаржы (білім беру), Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау), 1-Е, 24-аш, 29-аш, үй шаруашылықтарының зерттеулері, Т-001, бюджеттің орындалуы туралы есеп, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
10
Түпкілікті тұтыну әдісімен 2013 жылғы жалпы ішкі өнім
жылдық
(тоқсандық негізде)
25 сәуір
жедел ақпарат
1-ӨҚ, 2-ШК, 1-инвест, 1-кқ, 2-қызмет көрсету, үй шаруашылықтарын, сауда, көлік пен байланысты зерттеу мәліметтері, бюджеттің орындалуы туралы есеп, төлем балансы, кеден статистикасы, геология комитетінің есептері, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
11
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы жалпы өңірлік өнімі
жылдық (тоқсандық негізде)
30 сәуір
жедел ақпарат
1-ӨҚ, 2-ШК,  2-аңшылық, 1-орман, 1-балық, 1-Ө, 1-кқ, 1-инвест, 2-кқ, 1-ЖТҚ, 1-ІС, 2-к, 1-байланыс, 2-байланыс, 2-қызмет көрсету, Әлеуметтік қаржы (білім беру), Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау), 1-Е, 24-аш, 29-аш, үй шаруашылықтарының зерттеулері, Т-001, бюджеттің орындалуы туралы есеп, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
12
ЖІӨ мұнай-газ секторының үлесін бөлумен өндіріс әдісімен 2013 жылғы жалпы ішкі өнім
жылдық
(жылдық негізде)
30 шілде
жедел ақпарат
1-ӨҚ, 2-ШК, 2-аңшылық, 1-орман, 1-балық, 1-Ө, 1-кқ, 1-инвест, 2-кқ, 1-ЖТҚ, 1-ІС, 2-к, 1-байланыс,2-байланыс, 2-қызмет көрсету, Әлеуметтік қаржы (білім беру), Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау), 1-Е, 24-аш, 29-аш, үй шаруашылықтарының зерттеулері, Т-001, бюджеттің орындалуы туралы есеп, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
13
Табыстарды қалыптастыру әдісімен 2013 жылғы жалпы ішкі өнім
жылдық
(жылдық негізде)
30 шілде
жедел ақпарат
1-ӨҚ, 2-ШК, 2-аңшылық, 1-орман, 1-балық, 1-Ө, 1-кқ, 1-инвест, 2-кқ, 1-ЖТҚ, 1-ІС, 2-к, 1-байланыс,2-байланыс, 2-қызмет көрсету, Әлеуметтік қаржы (білім беру), Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау), 1-Е, 24-аш, 29-аш, үй шаруашылықтарының зерттеулері, Т-001 сауалдамасы, бюджеттің орындалуы туралы есеп, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
14
Түпкілікті тұтыну әдісімен 2013 жылғы жалпы ішкі өнім
жылдық(жылдық негізде)
17 қараша
жедел ақпарат
1-ӨҚ, 2-ШК, 2-аңшылық, 1-орман, 1-балық, 1-Ө, 1-кқ, 1-инвест, 2-кқ, 1-ЖТҚ, 1-ІС, 2-к, 1-байланыс,2-байланыс, 2-қызмет көрсету, Әлеуметтік қаржы (білім беру), Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау), 1-Е, 24-аш, 29-аш, үй шаруашылықтарының зерттеулері, Т-001 сауалдамасы, бюджеттің орындалуы туралы есеп, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
15
Бақыланбайтын экономиканы бөлумен Қазақстан Республикасының 2013 жылғы жалпы өңірлік өнімі
жылдық (жылдық негізде)
20 тамыз
статистикалық бюллетень
1-ӨҚ, 2-ШК, 2-аңшылық, 1-орман, 1-балық, 1-Ө, 1-кқ, 1-инвест, 2-кқ, 1-ЖТҚ, 1-ІС, 2-к, 1-байланыс, 2-байланыс, 2-қызмет көрсету, Әлеуметтік қаржы (білім беру), Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау), 1-Е, 24-аш, 29-аш, үй шаруашылықтарының зерттеулері, Т-001, салық органдарының жұмыстарының нәтижелерін бақылау 2-Н есептері, бюджеттің орындалуы туралы есеп, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
16
Меншік нысандары бойынша 2013 жылғы жалпы қосылған құн
жылдық
18 тамыз
жедел ақпарат
1-кқ, 1-инвест, 2-кқ, 1-ЖТҚ, 1-ІС, 2-к, 1-байланыс, 2-байланыс,2-қызмет көрсету, Әлеуметтік қаржы (білім беру), Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау), 1-Е, 11, 24-аш, 29-аш
17
2012 жылғы Қазақстан Республикасындағы туризмнің қосалқы шоты
жылдық
20 мамыр
статистикалық бюллетень
2-туризм, Н-050, Н-060, 1-ӨҚ, 2-ШК, 11, 2-қызмет көрсету, 2-К (тж), 2-К (әуе), 2-К (ішкі су), 2-К (өзге де құрлықтағы), 2-К (теңіз), 1-К (бағыт), 1-Е, ҰШЖ өндіріс шоты, «Ресурстар – Пайдалану» кестелері; әкімшілік дереккөздер: ИЖТМ (Республикалық және жергілікті бюджеттердің ұжымдық туристік тұтынуға шығындары туралы деректері), ҰБ (Қазақстан Республикасының халықаралық қызметтер балансы)
18

Национальные счета внутренней экономики за 2011 год (окончательный расчет), за 2012 год (уточненный расчет), за 2013 год (по отчетным данным)
годовая
26 ноября
статистический бюллетень
данные по расчетам показателей СНС
19
Элементы национального богатства Республики Казахстан за 2013 год
годовая
28 ноября
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 11, обследования домашних хозяйств, торговли, Соцфин (обр), Соцфин (здрав), отчет об исполнении бюджета
20
Таблицы «Ресурсы – Использование» за 2013 год
годовая
28 ноября
статистический бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 1-П, 1-кс, 1-инвест, 2-услуги, 1-сх, 8-сх, 2-охота, 1-лес, 1-рыба, 1-ВТ, 2-тр (жд),
2-тр (прочий сухопутный), 2-тр (трубопровод), 2-тр (море), 2-тр (внутренние воды), 2-тр (авиа),
2-тр (вспомогательная деятельность), 1-связь, 2-связь, Соцфин (обр), Соцфин (здрав), 11, 2-туризм, обследования
домашних хозяйств, отчет об исполнении бюджета, платежный баланс
21
Таблицы «Затраты – Выпуск» за 2013 год
годовая
19 декабря
статистический бюллетень
данные таблицы «Ресурсы – Использование»
22
Заполнение вопросников международных организаций
по мере поступления
в течение года
таблицы
Статистика энергетики и окружающей среды
Статистика энергетики
1
О работе предприятий, отпускавших природный и сжиженный газ в Республике Казахстан
годовая
28 марта
статистический бюллетень
1-ГАЗ
2
О работе водопроводных и канализационных сооружений в Республике Казахстан
годовая
30 апреля
статистический бюллетень
1-ВК
3
О работе электростанций и котельных Республики Казахстан
годовая
19 мая
статистический бюллетень
6-ТП
4
Электробаланс Республики Казахстан
годовая
19 августа
статистический бюллетень
24-энергетика
5
О производстве электрической и тепловой энергии возобновляемыми источниками энергии Республики Казахстан
годовая
3 октября
статистический бюллетень
ВЭИ-001
Статистика окружающей среды
1
О состоянии охраны атмосферного воздуха в Республике Казахстан
годовая
22 апреля
статистический бюллетень
2-ТП (воздух)
2
О затратах на охрану окружающей среды в Республике Казахстан
годовая
28 апреля
статистический бюллетень
4 - ОС
3
О сборе, вывозе, сортировке и депонировании коммунальных отходов
годовая
21 июля
статистический бюллетень
1-отходы, 2- отходы
Сводные работы
п/п
Наименование статистических работ
Периодичность
выпуска
Сроки
представления
статистической
информации для
пользователей
Форма
представления
1
2
3
4
5
1
Социально-экономическое развитие Республики Казахстан (на казахском и русском языках)
месячная
15 числа
журнал
Статистические показатели социально-экономического развития Республики Казахстан и его регионов (на казахском и русском языках)
месячная
15 числа
электронные таблицы
Социально-экономическое развитие Республики Казахстан (на казахском языке)
месячная
15 числа
краткий бюллетень
Социально-экономическое развитие Республики Казахстан (на русском языке)
месячная
15 числа
краткий бюллетень
2

Ішкі экономиканың  2011 жылғы (түпкілікті есептеу), 2012 жылғы (нақтыланған есептеу), 2013 жылғы (есептік деректер бойынша) ұлттық шоттары
жылдық
26 қараша
статистикалық бюллетень
ҰШЖ көрсеткіштерінің есептеулері бойынша деректер
19
2013 жылғы Қазақстан Республикасы ұлттық байлығының элементтері
жылдық
28 қараша
жедел ақпарат
1-ӨҚ, 2-ШК, 11, үй шаруашылықтарын, сауданы, Әлеуметтік қаржыны (білім), Әлеуметтік қаржыны (денсаулық сақтау) зерттеу; бюджеттің орындалуы туралы есеп
20
2013 жылғы «Ресурстар – Пайдалану» кестелері
жылдық
28 қараша
статистикалық бюллетень
1-ӨҚ, 2-ШК, 1-Ө, 1-кқ, 1-инвест, 2-қызмет көрсету, 1-аш, 8-аш, 2-аңшылық, 1-орман, 1-балық, 1-шс, 2-к (тж), 2-к (өзге де құрлықтағы), 2-к (құбыр), 2-к (теңіз), 2-к (ішкі су), 2-к (әуе), 2-к (қосалқы қызмет), 1-байланыс,2-байланыс, Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау), Әлеуметтік қаржы (білім беру), 11, 2-туризм, үй шаруашылықтарын зерттеу, бюджеттің орындалуы туралы есеп, төлем балансы
21
2013 жылғы «Шығындар – Шығарылым» кестелері
жылдық
19 желтоқсан
статистикалық бюллетень
«Ресурстар – Пайдалану» кестелерінің деректері
22
Халықаралық ұйымдардың сұрақнамаларын толтыру
түсуіне қарай
жыл бойы
кестелер
Энергетика және қоршаған орта статистикасы
Энергетика статистикасы
1
Қазақстан Республикасында табиғи және сұйытылған газ жіберетін кәсіпорындардың жұмысы туралы
жылдық
28 наурыз
статистикалық бюллетень
1-ГАЗ
2
Қазақстан Республикасындағы су құбыры және кәріз имараттарының жұмысы туралы
жылдық
30 сәуір
статистикалық бюллетень
1-СК
3
Қазақстан Республикасының электр станциялары мен қазандықтарының жұмысы туралы
жылдық
19 мамыр
статистикалық бюллетень
6-тк
4
Қазақстан Республикасының электр балансы
жылдық
19 тамыз
статистикалық бюллетень
24-энергетика
5
Қазақстан Республикасы жаңартылатын энергия көздерінің электр және жылу энергиясын өндіруі туралы
жылдық
3 қазан
статистикалық бюллетень
ЖЭК-001
Қоршаған орта статистикасы
1
Қазақстан Республикасында атмосфералық ауаны қорғаудың жай-күйі туралы
жылдық
22 сәуір
статистикалық бюллетень
2-ТП (ауа)
2
Қазақстан Республикасындағы қоршаған ортаны қорғауға жұмсалған шығындар туралы
жылдық
28 сәуір
статистикалық бюллетень
4-ҚО
3
Коммуналдық қалдықтарды жинау, шығару, сұрыптау және сақтауға беру туралы
жылдық
21 шілде
статистикалық бюллетень
1-қалдықтар, 2-қалдықтар
Жиынтық жұмыстар
Р/с
Жарияланым атауы
Шығару кезеңділігі
Пайдаланушылар үшін статистикалық ақпаратты ұсыну мерзімдері
Ұсыну нысаны
1
2
3
4
5
1
Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуы (қазақ және орыс тілдерінде)
ай сайын
15-күні
журнал
Қазақстан Республикасы мен оның өңірлерінің әлеуметтік-экономикалық дамуының статистикалық көрсеткіштері (қазақ және орыс тілдерінде)
ай сайын
15-күні
электрондық кестелер
Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуы (қазақ тілінде)
ай сайын
15-күні
қысқаша бюллетень
Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуы (орыс тілінде)
ай сайын
15-күні
қысқаша бюллетень
2

Показатели Государственной программы форсированного индустриально-инновационного развития Республики Казахстан на 2010-2014 годы (на казахском и русском языках)
квартальная
1 раз в квартал
бюллетень
3
Казахстан и страны СНГ (на русском языке)
квартальная
1 раз в квартал
журнал
4
Экономика и статистика (на русском языке)
квартальная
1 раз в квартал
научно-информационный журнал
5
Статистические показатели (на русском и английском языках)
квартальная
1 раз в квартал
бюллетень
6
Мониторинг развития аула (села) в 2-х частях (на казахском и русском языках)
квартальная
1 раз в квартал
электронные таблицы
7
Краткий статистический ежегодник «Предварительные данные за 2013 год» (на казахском и русском языках)
1 раз в год
май
сборник
8
Статистический ежегодник «Казахстан в 2013 году» (на казахском и русском языках)
1 раз в год
октябрь
сборник
9
Статистический ежегодник «Казахстан в 2013 году» (на английском языке)
1 раз в год
октябрь
сборник
10
Статистический ежегодник «Регионы Казахстана в 2013 году» (на казахском и русском языках)
1 раз в год
ноябрь
сборник
11
Казахстан в цифрах
1 раз в год
сентябрь
брошюра
на казахском языке
на русском языке
на английском языке
12
Регионы Казахстана
1 раз в год
сентябрь
брошюра
на казахском языке
на русском языке
13
Казахстан сегодня
1 раз в год
сентябрь
краткий бюллетень
на казахском языке
на русском языке
на английском языке
14
Жилой фонд Республики Казахстан (на казахском и русском языках)
1 раз в год
октябрь
сборник
15
Жилищно-коммунальное хозяйство в Республике Казахстан (на казахском и русском языках)
1 раз в год
октябрь
сборник
16
Национальные счета Республики Казахстан, 2008-2012
1 раз в год
апрель
сборник
на казахском и русском языках
на английском языке
17
Основные фонды Казахстана (на казахском и русском языках)
1 раз в год
ноябрь
сборник
18
Малое и среднее предпринимательство в Казахстане (на казахском и русском, языках)
1 раз в год
ноябрь
сборник
19
Цены на потребительском рынке в Республике Казахстан (на казахском и русском языках)
1 раз в год
июль
сборник
20
Цены в промышленности и тарифы на услуги производственного характера в Республике Казахстан (на казахском и русском языках)
1 раз в год
июль
сборник
21
Цены в сельском, лесном и рыбном хозяйстве в Республике Казахстан
1 раз в год
июль
сборник
22
Цены оптовой и внешней торговли в Республике Казахстан (на казахском и русском языках)
1 раз в год
июль
сборник
23
Цены в строительстве, грузовом транспорте и связи в Республике Казахстан
1 раз в год
июль
сборник
24
Промышленность Казахстана и его регионов (на казахском и русском языках)
1 раз в год
октябрь
сборник
25
Сельское, лесное и рыбное хозяйство в Республике Казахстан (на казахском и русском языках)
1 раз в год
октябрь
сборник
26
Инвестиционная и строительная деятельность в Республике Казахстан (на казахском и русском языках)
1 раз в год
октябрь
сборник
27
Охрана окружающей среды и устойчивое развитие Казахстана (на казахском и русском языках)
1 раз в год
октябрь
сборник
28
Услуги в Республике Казахстан (на казахском и русском языках)
1 раз в год
октябрь
сборник
29
Транспорт в Республике Казахстан (на казахском и русском языках)
1 раз в год
октябрь
сборник
30
Развитие связи и информационно-коммуникационных технологий в Республике Казахстан (на казахском и русском языках)
1 раз в год
ноябрь
сборник
31
Наука и инновационная деятельность Казахстана (на казахском и русском языках)
1 раз в год
ноябрь
сборник
32
Наука. Инновации. Информационное общество (на казахском и русском языках)
1 раз в год
ноябрь
краткий бюллетень
33
Туризм Казахстана (на казахском и русском языках)
1 раз в год
сентябрь
сборник
34
Розничная и оптовая торговля в Республике Казахстан (на казахском и русском языках)
1 раз в год
октябрь
сборник
35
Внешняя торговля в Республике Казахстан на казахском, русском и английском языках
1 раз в год
ноябрь
сборник
на казахском и русском языках
на английском языке
36
Топливно-энергетический баланс Республики Казахстан
1 раз в год
ноябрь
сборник
на казахском и русском языках
на английском языке
37
Балансы ресурсов и использования важнейших видов сырья, продукции производственно-технического назначения и потребительских товаров по Республике Казахстан (на казахском и русском языках)
1 раз в год
ноябрь
сборник
38
Демографический ежегодник Казахстана (на казахском и русском языках)
1 раз в год
сентябрь
сборник
39
Женщины и мужчины Казахстана
1 раз в год
сентябрь
сборник
на казахском языке
на русском языке
на английском языке
40
Молодежь Казахстана (на казахском и русском языках)
1 раз в год
декабрь
сборник
41
Экономическая активность населения Казахстана (на казахском и русском языках)
1 раз в год
август
сборник
42
Оплата труда в Республике Казахстан (на казахском и русском языках)
1 раз в год
сентябрь
сборник
43
Уровень жизни населения в Республике Казахстан (на казахском и русском языках)
1 раз в год
октябрь
сборник
44
Уровень жизни населения Республики Казахстан. Мониторинг (на казахском и русском языках)
квартальная
январь, апрель, июль, октябрь
электронные таблицы
45
План статистических работ (на казахском и русском языках)
1 раз в год
февраль
брошюра
46
График предоставления респондентами первичных статистических данных (на казахском и русском языках)
1 раз в год
февраль
электронные таблицы
47
График распространения статистической информации (на казахском и русском языках)
1 раз в год
февраль
электронные таблицы
48
Отчет о деятельности Агентства Республики Казахстан по статистике в 2013 году
1 раз в год
январь
брошюра
на казахском и русском языках
на английском языке
49
Е-статистика
1 раз в год
август
буклет
на казахском языке
на русском языке
на английском языке
50
Буклеты по отраслям экономики (10 наименований)
1 раз в год
август
буклет
на казахском языке
на русском языке

Қазақстан Республикасын үдемелі индустриялық-инновациялық дамыту жөніндегі 2010-2014 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламаның көрсеткіштері (қазақ және орыс тілдерінде)
тоқсандық
тоқсанына 1 рет
бюллетень
3
Қазақстан және ТМД елдері (орыс тілінде)
тоқсан сайын
тоқсанына 1 рет
журнал
4
Экономика және статистика (орыс тілінде)
тоқсан сайын
тоқсанына 1 рет
ғылыми-ақпараттық журнал
5
Статистикалық көрсеткіштер (орыс және ағылшын тілдерінде)
тоқсан сайын
тоқсанына 1 рет
бюллетень
6
Ауыл (село) дамуының мониторингі 2 бөлімде (қазақ және орыс тілдерінде)
тоқсан сайын
тоқсанына 1 рет
электрондық кестелер
7
«2013 жылғы алдын ала деректер» қысқаша статистикалық жылнамалығы (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
мамыр
жинақ
8
«Қазақстан 2013 жылы» статистикалық жылнамалығы (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қазан
жинақ
9
«Қазақстан 2013 жылы» статистикалық жылнамалығы (ағылшын тілінде)
жылына 1 рет
қазан
жинақ
10
«Қазақстан өңірлері 2013 жылы» статистикалық жылнамалығы (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қараша
жинақ
11
Қазақстан цифрларда
жылына 1 рет
қыркүйек
кітапша
қазақ тілінде
орыс тілінде
ағылшын тілінде
12
Қазақстан өңірлері
жылына 1 рет
қыркүйек
кітапша
қазақ тілінде
орыс тілінде
13
Бүгінгі Қазақстан
жылына 1 рет
қыркүйек
қысқаша бюллетень
қазақ тілінде
орыс тілінде
ағылшын тілінде
14
Қазақстан Республикасының тұрғын үй қоры (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қазан
жинақ
15
Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қазан
жинақ
16
Қазақстан Республикасының ұлттық шоттары, 2008-2012
жылына 1 рет
сәуір
жинақ
қазақ және орыс тілдерінде
ағылшын тілінде
17
Қазақстанның негізгі қорлары (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қараша
жинақ
18
Қазақстандағы шағын және орта кәсіпкерлік (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қараша
жинақ
19
Қазақстан Республикасындағы тұтыну нарығындағы баға (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
шілде
жинақ
20
Қазақстан Республикасындағы өнеркәсіптегі баға және өндірістік сипаттағы көрсетілген қызметтерге тарифтер (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
шілде
жинақ
21
Қазақстан Республикасындағы ауыл, орман және балық шаруашылығындағы баға (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
шілде
жинақ
22
Қазақстан Республикасындағы көтерме және сыртқы сауда бағасы (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
шілде
жинақ
23
Қазақстан Республикасындағы құрылыс, жүк көлігі және байланыстағы баға (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
шілде
жинақ
24
Қазақстан және оның өңірлерінің өнеркәсібі (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қазан
жинақ
25
Қазақстан Республикасындағы ауыл, орман және балық шаруашылығы (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қазан
жинақ
26
Қазақстан Республикасындағы инвестициялық және құрылыс қызметі (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қазан
жинақ
27
Қоршаған ортаны қорғау және Қазақстанның тұрақты дамуы (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қазан
жинақ
28
Қазақстан Республикасындағы қызмет көрсету (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қазан
жинақ
29
Қазақстан Республикасындағы көлік (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қазан
жинақ
30
Қазақстан Республикасында байланыс және ақпараттық-коммуникациялық технологияларды дамыту (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қараша
жинақ
31
Қазақстанның ғылымы және инновациялық қызметі (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қараша
жинақ
32
Ғылым. Инновациялар. Ақпараттық қоғам (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қараша
қысқаша бюллетень
33
Қазақстан туризмі (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қыркүйек
жинақ
34
Қазақстан Республикасындағы бөлшек және көтерме сауда (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қазан
жинақ
35
Қазақстан Республикасындағы сыртқы сауда (қазақ, орыс және ағылшын тілдерінде)
жылына 1 рет
қараша
жинақ
қазақ және орыс тілдерінде
ағылшын тілінде
36
Қазақстан Республикасының отын-энергетикалық теңгерімі
жылына 1 рет
қараша
жинақ
қазақ және орыс тілдерінде
ағылшын тілінде
37
Қазақстан Республикасы бойынша шикізаттың аса маңызды түрлерінің, өндірістік-техникалық мақсаттағы өнімдердің және тұтыну тауарларының ресурстары мен пайдалану теңгерімдері
(қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қараша
жинақ
38
Қазақстанның демографиялық жылнамалығы (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қыркүйек
жинақ
39
Қазақстанның әйелдері мен ерлері
жылына 1 рет
қыркүйек
жинақ
қазақ тілінде
орыс тілінде
ағылшын тілінде
40
Қазақстан жастары (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
желтоқсан
жинақ
41
Қазақстан халқының экономикалық белсенділігі (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
тамыз
жинақ
42
Қазақстан Республикасындағы еңбекақы төлеу (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қыркүйек
жинақ
43
Қазақстан Республикасында халықтың тұрмыс деңгейі (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қазан
жинақ
44
Қазақстан Республикасындағы халықтың тұрмыс деңгейі. Мониторинг» (қазақ және орыс тілдерінде)
тоқсан сайын
қаңтар, сәуір, шілде, қазан
электрондық кестелер
45
Статистикалық жұмыс жоспары (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
ақпан
кітапша
46
Респонденттердің алғашқы статистикалық деректерді ұсыну графигі (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
ақпан
электрондық кестелер
47
Статистикалық ақпаратты тарату графигі (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
ақпан
электрондық кестелер
48
Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің 2013 жылғы қызметі туралы есебі
жылына 1 рет
қаңтар
кітапша
қазақ және орыс тілдерінде
ағылшын тілінде
49
Е-статистикасы
жылына 1 рет
тамыз
буклет
қазақ тілінде
орыс тілінде
ағылшын тілінде
50
Экономика салалары бойынша буклеттер (10 атау)
жылына 1 рет
тамыз
буклет
қазақ тілінде
орыс тілінде

2. Ведомственные статистические работы
Министерство труда и социальной защиты населения
Республики Казахстан
п/п
Наименование
работы
Периодичность
Источники данных
(индекс статистической формы, другие источники)
Форма
завершения
Сроки представления
пользователям
1
2
3
4
5
6
1
Информация о ситуации на рынке труда
месячная
3-ТН (скрытая безработица),
1-Т (трудоустройство),
3-Т (трудоустройство), отчет по привлечению иностранной рабочей силы и трудоустройству иностранных работников в Республике Казахстан
информация
11 января,
10 февраля,
10 марта,
12 апреля,
10 мая,
10 июня,
12 июля,
10 августа,
10 сентября,
11 октября,
10 ноября,
10 декабря
2
Итоги социально-экономического развития Республики Казахстан (занятость)
квартальная
2-Т (рынок труда)
информация
15 января,
15 апреля,
15 июля,
15 октября
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
1
О беженцах
полугодовая
8-М
отчет
20 января,
20 июля
Министерство финансов Республики Казахстан
1
Информация об освоении и погашении правительственных и гарантированных государством займов, займов под поручительство государства
месячная
1-ОПЗ
аналитическая
записка
20 января,
20 февраля,
20 марта,
20 апреля,
20 мая,
20 июня,
20 июля,
20 августа,
20 сентября,
20 октября,
20 ноября,
20 декабря
2
Информация по государственным займам
квартальная
1-ОПЗ, 14-ПБ
аналитическая
записка
20 января,
20 апреля,
20 июля,
20 октября
Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан
1
Основные показатели забора, использования и водоотведения вод по Республике Казахстан
годовая
2-ТП (водхоз)
сборник
10 января
2
Отчет о работе с лесными культурами и лесовозобновлении
годовая
8 ЛХ
информация
до 1 декабря
3
Отчет о посевных качествах семян древесных и кустарниковых пород
годовая
17 ЛХ (лесное хозяйство)
информация
до 1 февраля
4
Отчет о лесных пожарах
декадная
1 пожар (лес)
информация
9, 19, 29 числя месяца
5
Отчет о нарушениях лесного законодательства
квартальная
5 лесхоз
информация
20 января,
20 апреля,
20 июля,
20 октября
6
Государственный учет лесного фонда и распределение лесного фонда по категориям государственного лесного фонда и угодьям
годовая
1
информация
20 апреля
7
Отчет по рубкам, мерам ухода за лесом, отпуску древесины, подсочке и побочным лесным пользованиям
один раз в год
3 (годовая)
информация
1 февраля
8
Отчет об остатках древесины на лесосеках и очистке мест рубок
годовая
4 ЛХ (лесное хозяйство)
информация
1 июля
9
Отчет о подготовке и передаче лесосечного фонда, его породном составе и товарной структуре
один раз в год
13 ЛХ (лесное хозяйство)
информация
1 ноября
10
Отчет об отпуске лесных ресурсов и поступлении лесного дохода
квартальная
ЛД
информация
20 января,
20 апреля,
20 июля,
20 октября
Министерство нефти и газа Республики Казахстан
1
Информация по нефтегазовому комплексу
квартальная
ЛК, РС, ДЖ, ФС
аналитическая
записка
по запросу
Министерство регионального развития Республики Казахстан
1
О наличии земель и распределении их по категориям, собственникам земельных участков, землепользователям и угодьям
годовая
22
отчет
20 января
2
О наличии орошаемых земель и распределении их по категориям, собственникам земельных участков, землепользователям и угодьям
годовая
22-А
отчет
20 января
Национальный банк Республики Казахстан
1
Сводный статистический отчет по платежному балансу
квартальная
1-7, 9-10, 14-17 ПБ;
11-ПБ-ОС, 11-ПБ-СЖ, 11-ОБ и другая информация
сводный статистический отчет
31 марта,
30 июня,
30 сентября,
31 декабря
2
Сводный статистический отчет по международной инвестиционной позиции
квартальная
1, 9, 14-17 ПБ;
11-ОБ и другая информация
сводный статистический отчет
31 марта,
30 июня,
30 сентября,
31 декабря
3
Сводный статистический отчет по валовому внешнему долгу
квартальная
1, 9, 14-17 ПБ;
11-ОБ и другая информация
сводный статистический отчет
31 марта,
30 июня,
30 сентября,
31 декабря
4
Аналитический комментарий к платежному балансу
квартальная
сводный статистический отчет
аналитическая записка
10 апреля,
10 июля,
10 октября,
10 января
5
Аналитический комментарий к международной инвестиционной позиции
квартальная
сводный статистический отчет
аналитическая записка
10 апреля,
10 июля,
10 октября,
10 января
6
Аналитический комментарий к оценке валового внешнего долга
квартальная
сводный статистический отчет
аналитическая записка
10 апреля,
10 июля,
10 октября,
10 января
7
Сводные статистические отчеты по валовому внешнему долгу для базы данных Всемирного Банка QEDS
квартальная
1-ПБ, 9-ПБ,15-ПБ;
11-ОБ и другая информация
сводные статистические отчеты
17 апреля,
17 июля,
17 октября,
17 января
8
Сводный статистический отчет по частному негарантированному долгосрочному внешнему долгу для Системы отчетности должников Всемирного Банка
(форма № 4)
ежегодная
1-ПБ, 9-ПБ, 15-ПБ,
11-ОБ и другая информация
сводный статистический отчет
15 апреля
9
Сводные статистические отчеты по иностранным прямым инвестициям для конференции ООН по торговле и развитию
ежегодная
1-ПБ, 9-ПБ
и другая информация
сводные статистические отчеты
указываются в запросе
10
Сводные данные по статистике международной торговли услугами для статистического отдела ООН
квартальная
2-ПБ, 3-ПБ, 4-ПБ, 5-ПБ, 6-ПБ, 7-ПБ, 10-ПБ,
11-ПБ-ОС, 11-ПБ-СЖ и другая информация
сводный статистический отчет
указываются в запросе
11
Отчет по международным резервам и ликвидности в иностранной валюте
ежемесячная
внутренняя информация
сводные статистические отчеты
до 30 числа месяца, следующего за отчетным
12
Отчет в формате SEFER - обзор географического распределения ценных бумаг, удерживаемых в форме резервных активов
полугодовая
внутренняя информация
сводный статистический отчет
указываются в запросе
13
Отчет в формате INFER - обзор движения резервных активов в разрезе инструментов
ежегодная
внутренняя информация
сводный статистический отчет
указываются в запросе
14
Координированное обследование портфельных инвестиций CPIS
ежегодная
1-ПБ, 9-ПБ, 15-ПБ
и другая информация
сводные статистические отчеты
указываются в запросе
15
Координированное обследование прямых инвестиций CDIS
ежегодная
1-ПБ, 9-ПБ
и другая информация
сводные статистические отчеты
указываются в запросе
16
Чистый ввоз/вывоз капитала частным сектором
квартальная
1-ПБ, 9-ПБ, 14-ПБ,
15-ПБ, 16-ПБ, 17-ПБ,
11-ОБ и другая информация
сводный статистический отчет
31 марта,
30 июня,
30 сентября,
31 декабря
17
Статистический бюллетень Национального Банка Республики Казахстан
ежемесячная
1-9 СБ и другая информация
статистический бюллетень
на 30-й рабочий день после отчетного периода
Агентство Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры
1
Анализ работы физкультурных организаций за прошедший год
годовая
2-ФК
аналитическая записка
21 января
2
Анализ работы детско-юношеских спортивных школ, специализированных детско-юношеских школ олимпийского резерва и специализированных детско-юношеских спортивных школ за прошедший год
годовая
5-ФК
аналитическая записка
21 января
3
Анализ работы колледжей спорта, школ-интернатов для одаренных в спорте детей за прошедший год
годовая
7-ФК
аналитическая записка
21 января
4
Анализ работы школ высшего спортивного мастерства, центров олимпийской подготовки за прошедший год
годовая
8-ФК
аналитическая записка
21 января

2. Ведомстволық статистикалық жұмыстар
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау
министрлігі
Р/с
Жұмыстың атауы
Кезеңділігі
Дереккөздер (статистикалық нысанның индексі, басқа деректер)
Аяқтау нысаны
Пайдаланушыларға табыс ету мерзімдері
1
2
3
4
5
6
1
Еңбек нарығындағы ахуал туралы ақпарат
айлық
3-ЕН (жасырын жұмыссыздық), 1-Е (жұмысқа орналастыру), 3-Е (жұмысқа орналастыру), шетелдік жұмыс күшін тарту және шетелдік қызметкерлерді Қазақстан Республикасында жұмысқа орналастыру жөніндегі есеп
ақпарат
11 қаңтар, 10 ақпан, 10 наурыз, 12 сәуір, 10 мамыр, 10 маусым, 12 шілде, 10 тамыз, 10 қыркүйек, 11 қазан, 10 қараша, 10 желтоқсан
2
Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық даму қорытындысы (жұмыспен қамту)
тоқсандық
2-Е
(еңбек нарығы)
ақпарат
15 қаңтар, 15 сәуір, 15 шілде, 15 қазан
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
1
Босқындар туралы
жартыжылдық
8-КҚ
есеп
20 қаңтар, 20 шілде
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
1
Үкіметтік және мемлекет кепілдік берген қарыздарды, мемлекет кепілгерлігімен берілетін қарыздарды игеру және өтеу туралы ақпарат
айлық
1-ОПЗ
талдамалық жазба
20 қаңтар, 20 ақпан, 20 наурыз, 20 сәуір, 20 мамыр, 20 маусым 20 шілде, 20 тамыз, 20 қыркүйек, 20 қазан, 20 қараша, 20 желтоқсан
2
Мемлекеттік қарыздар жөніндегі ақпарат
тоқсандық
1-ОПЗ, 14-ПБ
талдамалық жазба
20 қаңтар, 20 сәуір, 20 шілде, 20 қазан
Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі
1
Қазақстан Республикасы бойынша суды алу, пайдалану және суды тартудың негізгі көрсеткіштері мен су тарту
жылдық
2-ТП (сушар)
жинақ
10 қаңтар
2
Орман дақылдарымен жұмыс туралы және ормандарды қалпына келтіру туралы есеп
жылдық
8 ОШ
ақпарат
1 желтоқсанға дейін
3
Ағаштар мен бұталар тұқымдарының себу сапасы туралы есеп
жылдық
17 ОШ
(орман шаруашылығы)
ақпарат
1 ақпанға дейін
4
Орман өрттері туралы есеп
он күндік
1 өрт
(орман)
ақпарат
айдың 9, 19, 29-күндеріне
5
Орман заңнамасын бұзу туралы есеп
тоқсандық
5 орманша
ақпарат
20 қаңтар, 20 сәуір, 20 шілде, 20 қазан
6
Орман қорының мемлекеттік есебі және орман қорын мемлекеттік орман қорының санаттары және жерлер бойынша бөлу
жылдық
1
ақпарат
20 сәуір
7
Ағаш кесу, орманға күтім жасау шаралары, сүрек босату, шырын ағызу және жанама орман пайдалану бойынша есеп
жылына бір рет
3
(жылдық)
ақпарат
1 ақпан
8
Кеспеағаштардағы сүрек қалдықтары және ағаш кесілген жерлерді тазарту туралы есеп
жылдық
4 ОШ
(орман шаруашылығы)
ақпарат
1 шілде
9
Кеспеағаш қорын әзірлеу және беру, оның тұқымдық құрамы мен тауарлық құрылымы туралы есеп
жылына бір рет
13 ОШ
(орман шаруашылығы)
ақпарат
1 қараша
10
Орман ресурстарын босату және орман табысының түсуі туралы есеп
тоқсандық
ОТ
ақпарат
20 қаңтар, 20 сәуір, 20 шілде, 20 қазан
Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігі
1
Мұнай-газ кешені бойынша ақпарат
тоқсандық
ҰЖ, ҰЖ, СӨ, ҰҚ
талдамалық жазба
сұрау бойынша
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
1
Қолда бар жерлер және олардың санаттарға, жер учаскесінің меншік иелеріне, жер пайдаланушыларға және алқаптарға бөлінуі туралы
жылдық
22
есеп
20 қаңтар
2
Қолда бар суармалы жерлер және олардың санаттарға, жер учаскесінің меншік иелеріне, жер пайдаланушыларға және алқаптарға бөлінуі туралы
жылдық
22-А
есеп
20 қаңтар
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі
1
Төлем балансы бойынша жиынтық статистикалық есеп
тоқсандық
1-7, 9-10, 14-17 ТБ; 11-ТБ-ЖС, 11-ТБ-ӨС,  11-ОБ, 1-ҚИӨ және басқа да ақпарат
жиынтық статистикалық есеп
31 наурыз, 30 маусым, 30 қыркүйек, 31 желтоқсан
2
Халықаралық инвестициялық ұстаным бойынша жиынтық статистикалық есеп
тоқсандық
1, 9, 14-16 ТБ; 11-ОБ, 1-ҚИӨ және басқа да ақпарат
жиынтық статистикалық есеп
31 наурыз, 30 маусым, 30 қыркүйек, 31 желтоқсан
3
Жалпы сыртқы борыш бойынша жиынтық статистикалық есеп
тоқсандық
1, 9, 14-16 ТБ; 11-ОБ, 1-ҚИӨ және басқа да ақпарат
жиынтық статистикалық есеп
31 наурыз, 30 маусым, 30 қыркүйек, 31 желтоқсан
4
Төлем балансына берілген талдамалық түсініктеме
тоқсандық
жиынтық статистикалық есеп
талдамалық жазба
10 сәуір, 10 шілде, 10 қазан, 10 қаңтар
5
Халықаралық инвестициялық ұстанымға берілген талдамалық түсініктеме
тоқсандық
жиынтық статистикалық есеп
талдамалық жазба
10 сәуір, 10 шілде, 10 қазан, 10 қаңтар
6
Жалпы сыртқы борышты бағалауға берілген талдамалық түсініктеме
тоқсандық
жиынтық статистикалық есеп
талдамалық жазба
10 сәуір, 10 шілде, 10 қазан, 10 қаңтар
7
QEDS Дүниежүзілік Банкінің деректер қоры үшін жалпы сыртқы борыш бойынша жиынтық статистикалық есептер
тоқсандық
1-ТБ, 9-ТБ, 15-ТБ; 11-ОБ, 1-ҚИӨ және басқа ақпарат
жиынтық статистикалық есептер
17 сәуір, 17 шілде,  17 қазан, 17 қаңтар
8
Дүниежүзілік Банк Борышкерлерінің есептілік жүйесі үшін Жеке кепілдік берілмеген ұзақ мерзімді сыртқы борыш бойынша жиынтық статистикалық есеп (№ 4 нысан)
жыл сайын
1-ТБ, 9-ТБ, 15-ТБ, 11-ОБ және басқа ақпарат
жиынтық статистикалық есеп
15 сәуір
9
БҰҰ Сауда және даму жөніндегі конференциясы үшін шетелдік тікелей инвестициялар бойынша жиынтық статистикалық есептер
жыл сайын
1-ТБ, 9-ТБ және басқа ақпарат
жиынтық статистикалық есептер
сұратуда көрсетіледі
10
БҰҰ статистикалық бөлімі үшін қызметтердің халықаралық саудасының статистикасы бойынша жиынтық деректер
тоқсандық
2-ТБ, 3-ТБ, 4-ТБ, 5-ТБ, 6-ТБ, 7-ТБ, 10-ТБ, 11-ТБ-ЖС, 11-ТБ-ӨС және басқа ақпарат
жиынтық статистикалық есеп
сұратуда көрсетіледі
11
Халықаралық резервтер және шетел валютасындағы өтімділік бойынша есеп
ай сайын
ішкі ақпарат
жиынтық статистикалық есептер
есепті айдан кейінгі айдың 30-на дейін
12
SEFER форматындағы есеп – резервтік активтер нысанында ұсталатын бағалы қағаздарды географиялық бөлуге шолу
жартыжылдық
ішкі ақпарат
жиынтық статистикалық есеп
сұратуда көрсетіледі
13
INFER форматындағы шолу – құралдар бойынша резервтік активтер қозғалысына шолу
жыл сайын
ішкі ақпарат
жиынтық статистикалық есеп
сұратуда көрсетіледі
14
CPIS портфельдік инвестицияларын үйлесімді зерттеу
жыл сайын
1-ТБ, 9-ТБ, 15-ТБ және басқа ақпарат
жиынтық статистикалық есептер
сұратуда көрсетіледі
15
CDIS тікелей инвестицияларын үйлесімді зерттеу
жыл сайын
1-ТБ, 9-ТБ және басқа ақпарат
жиынтық статистикалық есептер
сұратуда көрсетіледі
16
Жеке сектордың капиталды таза әкелуі/әкетуі
тоқсандық
1-ТБ, 9-ТБ, 14-ТБ, 15-ТБ, 16-ТБ, 11-ОБ, 1-ҚИӨ және басқа ақпарат
жиынтық статистикалық есептер
31 наурыз, 30 маусым, 30 қыркүйек, 31 желтоқсан
17
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Статистикалық бюллетені
ай сайын
1-9 СБ және басқа ақпарат
статистикалық бюллетень
есепті кезеңнен кейінгі 30-жұмыс күні
Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері
агенттігі
1
Өткен жыл бойынша дене шынықтыру ұйымдарының жұмыстарын талдау
жылдық
2-ДШ
талдамалық жазба
21 қаңтар
2
Өткен жыл бойынша балалар-жасөспiрiмдер спорт мектебінің, олимпиада резервінің мамандандырылған балалар мен жасөспірімдер мектебінің және мамандандырылған балалар-жасөспiрiмдер спорт мектебінің жұмыстарын талдау
жылдық
5-ДШ
талдамалық жазба
21 қаңтар
3
Өткен жыл бойынша спорт колледждерінің, спортта дарынды балаларға арналған мектеп-интернаттардың жұмыстарын талдау
жылдық
7-ДШ
талдамалық жазба
21 қаңтар
4
Өткен жыл бойынша жоғары спорт шеберлігі мектептерінің, олимпиадалық даярлау орталықтарының жұмыстарын талдау
жылдық
8-ДШ
талдамалық жазба
21 қаңтар

Раздел 3. Перечень административных данных,
представляемых административными источниками
в уполномоченный орган для формирования официальной
статистической информации
Демографическая статистика
п/п
Наименование информации
Периодичность
представления
Вид представляемого документа и
государственный орган
Срок представления в
уполномоченный орган
1
2
3
4
5
1
О рождении
месячная
бумажный (записи актов о рождении), административный источник – территориальные органы МЮ
6 числа после
отчетного периода
2
О смерти
месячная
бумажный (записи актов о смерти), административный источник – территориальные органы МЮ
6 числа после
отчетного периода
3
О заключении брака
месячная
бумажный (записи актов о заключении брака), административный источник – территориальные органы МЮ
6 числа после
отчетного периода
4
О расторжении брака
месячная
бумажный (записи актов о расторжении брака), административный источник – территориальные органы МЮ
6 числа после
отчетного периода
5
О прибытии
месячная
бумажный (талоны статистического учета к листкам прибытия), административный источник – территориальные подразделения миграционной полиции внутренних дел
6 числа после
отчетного периода
6
Об убытии
месячная
бумажный (талоны статистического учета к листкам убытия), административный источник – территориальные подразделения миграционной полиции внутренних дел
6 числа после
отчетного периода
Ведение регистров
1
Сведения о зарегистрированных, снятых с учета индивидуальных предпринимателях, в том числе крестьянских или фермерских хозяйств и налогоплательщиках, приостановивших представление налоговой отчетности
ежедневная
электронный, административный источник – МФ
ежедневно
2
Сводные данные о деятельности индивидуальных предпринимателей
квартальная
электронный, административный источник – МФ
20 числа третьего месяца, следующего за отчетным кварталом
3
Сведения о регистрации (перерегистрации) юридических лиц, филиалов и представительств
ежедневная
электронный, административный источник – МЮ
ежедневно
4
Сведения о работодателях, перечисливших обязательные пенсионные взносы
квартальная
электронный, административный источник – МТСЗН
5 числа после
отчетного квартала
5
Сведения о физических и юридических лицах, получивших лицензию в 2013 году
один раз в год
электронный, административный источник – МТК
30 марта
6
Предварительные сведения о наличии посевных площадей под зерновыми культурами у юридических лиц, филиалов и представительств, а также индивидуальных предпринимателей, в том числе крестьянских или фермерских хозяйств, для проведения общегосударственного статистического наблюдения выборочным методом по статистической форме А-1 (урожайность)
один раз в год
электронный, административный источник – местные исполнительные органы (акимы поселка, села, сельского округа)
20 июня
7
Сведения о количестве идентифицированных голов крупного рогатого скота по данным МСХ
ежемесячная
электронный, административный источник – МСХ
до 5 числа месяца,
следующего за отчетным
8
Сведения об объектах жилищного фонда
ежедневная, ежеквартальная
электронный, административный источник – МЮ, акимы поселка, села, сельского округа
ежедневно, 15 числа после
отчетного квартала
9
Сведения о физических лицах
ежедневная
электронный, административный источник – ГБД ФЛ МЮ
ежедневно
10
Сведения о регистрации актов гражданского состояния
ежедневная
электронный, административный источник – РАГС
ежедневно
11
Сведения о рождении, смерти и перинатальной смерти
ежедневная
электронный, административный источник – МЗ
ежедневно
12
Сведения о выпускниках средних школ, сдавших ЕНТ
годовая
электронный, административный источник – МОН
1 октября
13
Актуализация статистического регистра населения о занятости населения, безработице и социальных выплатах
квартальная
электронный, административный источник – МТСЗН
15 числа после
отчетного квартала
14
Актуализация статистического регистра населения по получению сведений о гражданах, въезжающих и выезжающих на постоянное место жительства
ежедневная
электронный, административный источник – ИС «Беркут» КНБ
ежедневно
15
Актуализация статистического регистра населения по получению сведений о миграции (статистические талоны)
ежедневная
электронный, административный источник – ИС «РП ДРН» МВД
ежедневно
16
Актуализация статистического регистра населения по спискам учащихся организаций образования
годовая
электронный, административный источник - ИС МОН
1 ноября
Примечание: расшифровка аббревиатур:
ЭСКАТО
- Экономическая и социальная комиссия ООН для стран Азии и Тихого океана
РАГС
- регистрация актов гражданского состояния Министерства юстиции Республики Казахстан
МСХ
- Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
КАТО
- классификатор административно-территориальных объектов
СПК
- социально-предпринимательская корпорация
МЮ
- Министерство юстиции Республики Казахстан
ИС ЗАГС МЮ
- информационная система ЗАГС Министерства юстиции Республики Казахстан
ГБД ФЛ МЮ
- государственная база данных «Физические лица» Министерства юстиции Республики Казахстан
ГБД ЮЛ МЮ
- государственная база данных «Юридические лица» Министерства юстиции Республики Казахстан
МОН
- Министерство образования и науки Республики Казахстан
ИС МОН
- информационная база Министерства образования и науки Республики Казахстан
ООН
- Организация Объединенных Наций
ЕЭК ООН
- Европейская экономическая комиссия Организации Объединенных Наций
ПРООН
- Представительство Организации Объединенных Наций в Казахстане
КГН
- Комитет геологии и недропользования Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан
ИП
- индивидуальный предприниматель
ЕИСЗ МЗ
- единая информационная база здравоохранения Министерства здравоохранения Республики Казахстан
МЗ
- Министерство здравоохранения Республики Казахстан
МТСЗН
- Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
ИС МТСЗН
- информационная система Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
ЕЭП
- Европейское экономическое пространство
ГБД РН
- государственная база данных «Регистр недвижимости»
КУЗР
- Комитет по управлению земельными ресурсами Министерства регионального развития Республики Казахстан
КТК
- Комитет таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан
МТК
- Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
МФ
- Министерство финансов Республики Казахстан
КПСиСУ
- Комитет по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан
АП
- Администрация Президента Республики Казахстан
АС
- Агентство Республики Казахстан по статистике
НК
- Налоговый комитет Министерства финансов Республики Казахстан
КИТ
- Комитет индустрии туризма Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан
СНГ
- Содружество Независимых Государств
НБ
- Национальный Банк Республики Казахстан
ЕНТ
- единое национальное тестирование
КНБ
- Комитет национальной безопасности Республики Казахстан
ИС «Беркут» КНБ
- информационная система «Беркут» Комитета национальной безопасности Республики Казахстан
СНС
- система национальных счетов
МВФ
- Международный валютный фонд
МОТ
- Международная организация труда
МН
- миграция населения
ЧН
- численность населения
ПМС
- Программа международных сопоставлений
ЕДН
- естественное движение населения
ИС «РП ДРН» МВД
- информационная система «Регистрационный пункт «Документирование и регистрация населения» Министерства внутренних дел Республики Казахстан
МВД
- Министерство внутренних дел Республики Казахстан
ЮНЕСКО
- Организация Объединенных Наций по вопросам образования, науки и культуры
CDIS
- Coordinated Direct Investment Survey
CPIS
- Coordinated Portfolio Investment Survey
INFER
- Instrument composition of country transactions in foreign exchange reserves
QEDS
- Quarterly External Debt Statistics
SEFER
- Securities Held as Foreign Exchange Reserves

3-бөлім. Ресми статистикалық ақпарат қалыптастыру үшін
әкімшілік дереккөздер уәкілетті органға ұсынатын әкімшілік
деректерінің тізбесі
Демографиялық статистика
Р/с
Ақпараттың атауы
Ұсыну кезеңділігі
Ұсынылатын құжаттың түрі және мемлекеттік орган
Уәкілетті органға ұсыну мерзімі
1
2
3
4
5
1
Туу туралы
айлық
қағаз түрінде (туу туралы акт жазбасы), әкімшілік дереккөз – Әділетминінің аумақтық органдары
есепті кезеңнен кейінгі 6-күні
2
Өлім туралы
айлық
қағаз түрінде (өлім туралы акт жазбасы), әкімшілік дереккөз – Әділетминінің аумақтық органдары
есепті кезеңнен кейінгі 6-күні
3
Некелесу туралы
айлық
қағаз түрінде (некелесу туралы акт жазбасы), әкімшілік дереккөз – Әділетминінің аумақтық органдары
есепті кезеңнен кейінгі 6-күні
4
Некені бұзу туралы
айлық
қағаз түрінде (некені бұзу туралы акт жазбасы), әкімшілік дереккөз – Әділетминінің аумақтық органдары
есепті кезеңнен кейінгі 6-күні
5
Келу туралы
айлық
қағаз түрінде (келу парағына статистикалық есепке алу талоны), әкімшілік дереккөз – ішкі істер органдары көші-қон полициясының аумақтық бөлімшелері
есепті кезеңнен кейінгі 6-күні
6
Кету туралы
айлық
қағаз түрінде (кету парағына статистикалық есепке алу талоны), әкімшілік дереккөз – ішкі істер органдары көші-қон полициясының аумақтық бөлімшелері
есепті кезеңнен кейінгі 6-күні
Тіркелімдерді жүргізу
1
Тіркелген, есептен шығарылған дара кәсіпкерлер, соның ішінде шаруа немесе фермер қожалықтары туралы және салық есептілігін ұсынуды тоқтатқан салық төлеушілер туралы мәліметтер
күн сайынғы
электрондық, әкімшілік дереккөз – Қаржымині
күн сайын
2
Дара кәсіпкерлер қызметі туралы жиынтық деректер
тоқсандық
электрондық, әкімшілік дереккөз – Қаржымині
есепті тоқсаннан кейінгі үшінші айдың 20-күні
3
Заңды тұлғаларды, филиалдар мен өкілдіктерді тіркеу (қайта тіркеу) туралы мәліметтер
күн сайынғы
электрондық, әкімшілік дереккөз – Әділетмині
күн сайын
4
Міндетті зейнетақы жарналарын аударған жұмыс берушілер туралы мәліметтер
тоқсандық
электрондық, әкімшілік дереккөз – Еңбекмині
есепті тоқсаннан кейінгі айдың 5-күні
5
2013 жылы лицензия алған жеке және заңды тұлғалар туралы мәліметтер
жылына бір рет
электрондық, әкімшілік дереккөз – ККМ
30 наурыз
6
А-1 (түсімділік) статистикалық нысаны бойынша жалпымемлекеттік статистикалық байқауды іріктемелі әдіспен жүргізу үшін заңды тұлғалардағы, филиалдардағы және өкілдіктердегі дәнді дақылдарға арналған егістік алқаптарының қолда бары туралы алдын ала мәліметтер
біржолғы
электрондық, әкімшілік дереккөз – жергілікті атқарушы органдар (кенттің, ауылдың, ауылдық округтің әкімдері)
20 маусым
7
АШМ деректері бойынша бірдейлендірілген ірі қара мал басының саны туралы мәліметтер
ай сайынғы
электрондық, әкімшілік дереккөз – АШМ
есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-не дейін
8
Тұрғын үй қоры объектілері туралы мәліметтер
күн сайынғы
тоқсан сайынғы
электрондық әкімшілік дереккөз – Әділетмині, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің әкімдері
күн сайын, есепті тоқсаннан кейінгі  15-күні
9
Жеке тұлғалар туралы мәліметтер
күн сайынғы
электрондық әкімшілік дереккөз – Әділетминінің ЖТ МДҚ
күн сайын
10
Азаматтық хал актілерін тіркеу туралы мәліметтер
күн сайынғы
электрондық әкімшілік дереккөз – Әділетминінің АХАЖ
күн сайын
11
Туу, өлім және перинаталдық өлім туралы мәліметтер
күн сайынғы
электрондық әкімшілік дереккөз – ДСМ
күн сайын
12
ҰБТ тапсырған орта мектептің түлектері туралы мәліметтер
жылдық
электрондық әкімшілік дереккөз – БҒМ
1 қазан
13
Халықтың жұмыспен қамтылуы, жұмыссыздық және әлеуметтік төлемақылар туралы халықтың статистикалық тіркелімін жандандыру
тоқсандық
электрондық әкімшілік дереккөз – Еңбекминінің АЖ
есепті тоқсаннан кейінгі 15-күні
14
Тұрақты тұрғылықты жерге келетін және кететін азаматтар туралы мәліметтерді алу бойынша халықтың статистикалық тіркелімін жандандыру
күн сайынғы
электрондық әкімшілік дереккөз – ҰҚК «Бүркіт» АЖ
күн сайын
15
Көші-қон туралы мәліметтерді алу бойынша халықтың статистикалық тіркелімін жандандыру (статистикалық талондар)
күн сайынғы
электрондық әкімшілік дереккөз – ІІМ «ТП ХҚТ» АЖ
күн сайын
16
Білім беру ұйымдарының оқушылар тізімі бойынша халықтың статистикалық тіркелімін жандандыру
жылдық
электрондық әкімшілік дереккөз – БҒМ АЖ
1 қараша
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
АТМЭӘК
- БҰҰ-ның Азия және Тынық мұхиты елдеріне арналған
Экономикалық және әлеуметтік комиссиясы
АХАТ
- Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің
Азаматтық хал актілерін тіркеуі
АШМ
- Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
ӘАОЖ
- әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші
ӘКК
- әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорация
Әділетмині
- Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
Әділетминінің АХАЖ АЖ
- Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің АХАЖ
ақпараттық жүйесі
Әділетминінің ЖТ МДҚ
- Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің «Жеке
тұлғалар» мемлекеттік деректер қоры
Әділетминінің ЗТ МДҚ
- Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің «Заңды
тұлғалар» мемлекеттік деректер қоры
БҒМ
- Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
БҒМ АЖ
- Қазақстан Республикасы Білім және ғылым
министрлігінің ақпараттық жүйесі
БҰҰ
- Біріккен Ұлттар Ұйымы
БҰҰ ЕЭК
- Біріккен Ұлттар Ұйымының Еуропалық экономикалық
комиссиясы
БҰҰ ҚӨ
- Біріккен Ұлттар Ұйымының Қазақстандағы өкілдігі
ГЖПК
- Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа
технологиялар министрлігінің Геология және жер
қойнауын пайдалану комитеті
ДК
- дара кәсіпкер
ДС БАЖ
- Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
министрлігінің денсаулық сақтау саласының бірыңғай
ақпараттық жүйесі
ДСМ
- Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
Еңбекмині
- Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрлігі
Еңбекминінің АЖ
- Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрлігінің ақпараттық жүйесі
ЕЭК
- Еуропалық экономикалық кеңістік
ЖМТ МДҚ
- «Жылжымайтын мүлік тіркелімі» мемлекеттік деректер
қоры
ЖРБК
- Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігінің
Жер ресурстарын басқару комитеті
КБК
- Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Кедендік
бақылау комитеті
ККМ
- Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация
министрлігі
Қаржымині
- Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
ҚСжАЕК
- Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық
статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитеті
ПӘ
- Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі
СА
- Қазақстан Республикасы Статистика агенттігі
СК
- Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық
комитеті
ТИК
- Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа
технологиялар министрлігінің Туризм индустриясы
комитеті
ТМД
- Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы
ҰБ
- Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі
ҰБТ
- ұлттық бірыңғай тестілеу
ҰҚК
- Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті
ҰҚК «Бүркіт» АЖ
- Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік
комитетінің «Бүркіт» ақпараттық жүйесі
ҰШЖ
- ұлттық шоттар жүйесі
ХВҚ
- Халықаралық валюта қоры
ХЕҰ
- Халықаралық еңбек ұйымы
ХК
- халықтың көші-қоны
ХС
- халық саны
ХСБ
- Халықаралық салыстырулар бағдарламасы
ХТҚ
- халықтың табиғи қозғалысы
ІІМ «ХТҚ» ТП» АЖ
- Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің
«Халықты тіркеу және құжаттандыру» тіркеуші пункті»
ақпараттық жүйесі
ІІМ
- Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
ЮНЕСКО
- Білім, ғылым және мәдениет мәселелері жөніндегі
Біріккен Ұлттар Ұйымы
CDIS
- Coordinated Direct Investment Survey
CPIS
- Coordinated Portfolio Investment Survey
INFER
- Instrument composition of country transactions in
foreign exchange reserves
QEDS
- Quarterly External Debt Statistics
SEFER
- Securities Held as Foreign Exchange Reserves