О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2013 года № 881 "О создании Комиссии для выработки предложений по выбору места размещения и конфигурации атомной электростанции на территории Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2013 года № 1282
Пресс-релиз
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2013 года № 881 «О создании Комиссии для выработки предложений по выбору места размещения и конфигурации атомной электростанции на территории Республики Казахстан» следующие изменения:
ввести в состав Комиссии для выработки предложений по выбору места размещения и конфигурации атомной электростанции на территории Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением:
Саринжипова
Аслана Бакеновича
-
Министра образования и науки Республики Казахстан
Абиша
Самата Сатыбалдиевича
-
заместителя Председателя Комитета  национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию);
вывести из указанного состава: Жумагулова Бакытжана Турсыновича, Амрина Госмана Каримовича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов

"Қазақстан Республикасының аумағында атом электр станциясы орналасатын жерді және конфигурациясын таңдау жөнінде ұсыныстар әзірлеуге арналған комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 29 тамыздағы № 881 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 29 қарашадағы № 1282 қаулысы
БАСПАСӨЗ РЕЛИЗІ
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасының аумағында атом электр станциясы орналасатын жерді және конфигурациясын таңдау жөнінде ұсыныстар әзірлеуге арналған комиссия құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 29 тамыздағы № 881 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының аумағында атом электр станциясы орналасатын жерді және конфигурациясын таңдау жөнінде ұсыныстар әзірлеуге арналған комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Сәрінжіпов                              - Қазақстан Республикасының
Аслан Бәкенұлы                            Білім және ғылым министрі
Әбіш                                    - Қазақстан Республикасы
Самат Сатыбалдыұлы                        Ұлттық қауіпсіздік комитеті
төрағасының орынбасары
(келісім бойынша);
көрсетілген құрамнан: Бақытжан Тұрсынұлы Жұмағұлов, Ғұсман Кәрімұлы Әмрин шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов