О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 февраля 2013 года № 187 "Об утверждении Единой карты приоритетных товаров и услуг"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 2013 года № 1355. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 сентября 2022 года № 701.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 15.09.2022 № 701 (вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:

"Басым тауарлар мен қызметтердің бірыңғай картасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 27 ақпандағы № 187 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 1355 қаулысы. Күші жойылды -Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 15 қыркүйектегі № 701 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 15.09.2022 № 701 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 февраля 2013 года № 187 "Об утверждении Единой карты приоритетных товаров и услуг" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 18, ст. 309) следующие дополнения:
в Единой карте приоритетных товаров и услуг, утвержденной указанным постановлением:
раздел 4. "Перечень приоритетных товаров (товарных групп) и услуг отрасли химической промышленности" дополнить строкой, порядковый номер 8, следующего содержания:
"
8
Инжиниринговые услуги и услуги по научным исследованиям и разработкам
";
раздел 7. "Перечень товаров (товарных групп) и услуг в отрасли транспортно-коммуникационного комплекса" дополнить строками, порядковые номера 2, 3, 4 и 5, следующего содержания:
"
2
Выпуск рельсов, востребованных для скоростных железнодорожных магистралей
3
Выпуск стрелочной продукции для железных дорог Казахстана
4
Обслуживание технологического оборудования
5
Обслуживание металлообрабатывающего и сварочного оборудования
";
раздел 8. "Перечень товаров (товарных групп) и услуг в отрасли нефти и газа" дополнить строками, порядковые номера 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 и 19, следующего содержания:
"
7
Геофизические услуги
8
Перфорация скважин
9
Подводное оборудование и тестирование скважин
10
Кислотная обработка скважин
11
Каротаж скважин
12
Высокотехнологичные буровые растворы
13
Производство и обслуживание долот
14
Цементирование скважин
15
Проектирование, разработка, производство и техническое обслуживание автоматических систем управления, безопасности контрольно-измерительного оборудования
16
Организация производства и обслуживания винтовых насосов, газораспределительных пунктов
17
Геологоразведка
18
Услуги по буровым работам (в том числе морское бурение,
горизонтальное бурение)
19
Сейсмологическая разведка
".

1. "Басым тауарлар мен қызметтердің бірыңғай картасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 27 ақпандағы № 187 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 18, 309-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Басым тауарлар мен қызметтердің бірыңғай картасында:
"Химия өнеркәсiбi саласының басым тауарлары (тауар топтары) мен қызметтерiнiң тiзбесi" деген 4-бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 8-жолмен толықтырылсын:
"
8
Инжинирингтік қызметтер және ғылыми зерттеулер мен әзірлемелер жөніндегі қызметтер
";
"Көлік-коммуникациялық кешен саласындағы тауарлар (тауар топтары) мен қызметтердің тізбесі" деген 7-бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 2, 3, 4 және 5-жолдармен толықтырылсын:
"
2
Жүрдек теміржол магистральдары үшін сұранысқа ие рельстер шығару
3
Қазақстанның темір жолдарына арналған бағыттамалы өнімдер шығару
4
Технологиялық жабдыққа қызмет көрсету
5
Металл өңдеуші және дәнекерлеуші жабдықтарға қызмет көрсету
";
"Мұнай және газ саласындағы тауарлар (тауар топтары) мен
қызметтердің тізбесі" деген 8-бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 және 19-жолдармен толықтырылсын:
"
7
Геофизикалық қызметтер
8
Ұңғымаларды перфорациялау
9
Суасты жабдығы және ұңғымаларды тестілеу
10
Ұңғымаларды қышқылмен өңдеу
11
Ұңғымаларды каротаждау
12
Жоғары технологиялы бұрғылау ертінділері
13
Қашаулар өндірісі және оларға қызмет көрсету
14
Ұңғымаларды цементтеу
15
Автоматты басқару, бақылау-өлшеу жабдықтарының қауіпсіздігі
жүйелерін жобалау, әзірлеу, өндіру және оларға техникалық қызмет көрсету
16
Бұрандалы сорғыларды, газ тарату пункттерінің өндірісін ұйымдастыру және оларға қызмет көрсету
17
Геологиялық барлау
18
Бұрғылау жұмыстары жөніндегі қызметтер (оның ішінде теңіздік
бұрғылау, көлденең бұрғылау)
19
Сейсмологиялық барлау
".

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
С. Ахметов

2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
С. Ахметов