О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1684 "Об утверждении санитарных правил "Санитарно-эпидемиологические требования к объектам воспитания и образования детей и подростков"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 2013 года № 1367. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2015 года № 754
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 08.09.2015 № 754 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1684 «Об утверждении санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к объектам воспитания и образования детей и подростков» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 16, ст. 254) следующие изменение и дополнение:
в Санитарных правилах «Санитарно-эпидемиологические требования к объектам воспитания и образования детей и подростков», утвержденных указанным постановлением:
пункт 68 изложить в следующей редакции:
«68. На территории объектов не допускается размещение объектов, функционально с ними не связанных, за исключением пристройки медицинских и фельдшерско-акушерских пунктов к строящимся зданиям школ в сельских населенных пунктах с организацией отдельного входа и с ограждением прилегающей к ней территории.»;
пункт 326 дополнить частью третьей следующего содержания:
«При комплектовании инклюзивных классов (групп) соотношение учащихся (детей) с ограниченными возможностями по отношению к здоровым сверстникам рассчитывается как один к трем.».
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                         С. Ахметов

"Балалар мен жасөспірімдерді тәрбиелеу мен білім беру объектілеріне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1684 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 1367 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 8 қыркүйектегі № 754 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 08.09.2015 № 754 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Балалар мен жасөспірімдерді тәрбиелеу мен білім беру объектілеріне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1684 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 16, 254-құжат) мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген «Балалар мен жасөспірімдерді тәрбиелеу мен білім беру объектілеріне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларында:
68-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«68. Жеке кіретін есік ұйымдастыру және оның маңындағы аумақты қоршау арқылы ауылдық елді мекендердегі мектептердің салынып жатқан ғимараттарына медициналық және фельдшерлік-акушерлік пункттерді жапсарлас салуды қоспағанда, объектілердің аумағында олардың қызметімен байланысы жоқ объектілерді орналастыруға жол берілмейді.»;
326-тармақ мынадай мазмұндағы үшінші бөлікпен толықтырылсын:
«Инклюзивтік сыныптарды (топтарды) жиынтықтау кезінде мүмкіндіктері шектеулі оқушылардың (балалардың) дені сау құрбыларына қатысты арақатынасы үш адамға біреу болып есептеледі.».
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов