О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2013 года № 150 "Об утверждении Правил использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на 2013 год областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на здравоохранение"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2013 года № 1400
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2013 года № 150 «Об утверждении Правил использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на 2013 год областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на здравоохранение» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 16, ст. 287) следующие изменения:
в Правилах использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на 2013 год областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на здравоохранение, утвержденных указанным постановлением:
в приложении 1 к указанным Правилам:
в перечне медицинской техники, закупаемой в рамках целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на материально-техническое оснащение медицинских организаций на местном уровне в 2013 году:
строки, порядковые номера 9,19, исключить;
приложение 2 к указанным Правилам изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2013 года № 1400
Приложение 2
к Правилам использования целевых текущих
трансфертов из республиканского бюджета
на 2013 год областными бюджетами,
бюджетами городов Астаны и Алматы
на здравоохранение
Направления использования сумм целевых текущих трансфертов
областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на
материально-техническое оснащение
организаций здравоохранения на местном уровне в 2013 году
в тыс. тенге
п/н
Наименование
регионов
Оснащение
организаций
ПМСП
Оснащение службы
скорой
медицинской
помощи
Оснащение
магнитно- резонанcным, компьютерными
томографами
Оснащение
районных,
городских и
областных
больниц
Оснащение
консультативно-
диагностических
центров
в рамках
онкопрограммы
Оснащение
организаций
ПМСП в
рамках
онкопрограммы
Оснащение
онкологических
oрганизаций
Оснащение
гепатоцентров
Всего
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1
Акмолинская
область

"Облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары бюджеттерінің 2013 жылға арналған республикалық бюджеттен денсаулық сақтауға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттерді пайдалану қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 ақпандағы № 150 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 1400 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары бюджеттерінің 2013 жылға арналған республикалық бюджеттен денсаулық сақтауға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттерді пайдалану қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 ақпандағы № 150 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 16, 287-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары бюджеттерінің 2013 жылға арналған республикалық бюджеттен денсаулық сақтауға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттерді пайдалану қағидаларында:
көрсетілген Қағидаларға 1-қосымшада:
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жергілікті деңгейде медициналық ұйымдарды материалдық-техникалық жарақтандыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер шеңберінде 2013 жылы сатып алынатын медициналық техниканың тізбесінде:
реттік нөмірлері 9, 19-жолдар алынып тасталсын;
көрсетілген Қағидаларға 2-қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 1400 қаулысына
қосымша
Облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы
қалалары бюджеттерінің 2013 жылға арналған
республикалық бюджеттен денсаулық сақтауға
берілетін нысаналы ағымдағы трансферттерді
пайдалану қағидаларына
2-қосымша
Облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары
бюджеттерінің жергілікті деңгейде денсаулық сақтау ұйымдарын
материалдық-техникалық жарақтандыруға берілетін нысаналы
ағымдағы трансферттер сомаларын 2013 жылы пайдалану
бағыттары
мың теңге
Р/с
Өңірлердің атауы
МСАК ұйымдарын жарақтандыру
Жедел медициналық жәрдем қызметін жарақтандыру
Магнитті-резонансты, компьютерлік томографтармен жарақтандыру
Аудандық, қалалық және облыстық ауруханаларды жарақтандыру
Онкологиялық бағдарлама шеңберінде консультациялық диагностикалық орталықтарын жарақтандыру
Онкологиялық бағдарлама шеңберінде МСАК ұйымдарын жарақтандыру
Онкологиялық ұйымдарды жарақтандыру
Гепато-орталықтарды жарақтандыру
Барлығы
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1
Ақмола облысы