О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2010 года № 1498 "О Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по статистике на 2011-2015 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1485
ПРЕСС-РЕЛИЗ
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2010 года № 1498 «О Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по статистике на 2011 – 2015 годы» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 10-11, ст.137) следующие изменения и дополнения:
в Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по статистике на 2011 – 2015 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 3. «Стратегические направления, цели, задачи, целевые индикаторы, мероприятия и показатели результатов»:
в подразделе 1. «Стратегические направления, цели, задачи, целевые индикаторы, мероприятия и показатели результатов»:
в стратегическом направлении 1. «Улучшение качества предоставляемой информации»:
в цели 1.1. «Обеспечение качественными показателями всех сфер, отраслей экономики и рационализация производства статистических данных»:
в задаче 1.1.1. «Совершенствование статистической методологии и инструментария»:
в показателях прямых результатов:
в графе «2013»:
строки 3 «Количество внедряемых новых статистических наблюдений по отраслям статистики» цифру «2» заменить цифрой «3»;
в мероприятиях для достижения показателей прямых результатов:
строку:
«
8
Перевод наблюдений с сплошных на выборочные
X
X
X
»
изложить в следующей редакции:
«
8
Перевод наблюдений со сплошных на выборочные
X
X
»;
в цели 1.2. «Развитие системы обработки данных путем создания и внедрения интегрированной информационной системы «е-Статистика»:
в задаче 1.2.1. «Разработка, внедрение и развитие информационных систем»:
в показателях прямых результатов:
строку:
«
3
Количество
статистических
форм в электронном
формате
Годовой отчет
о деятельности
Агентства
Республики
Казахстан по
статистике
форм
статистической
отчетности,
ед.
8
53
63
73
140
»
изложить в следующей редакции:
«
3
Количество
статистических
форм в электронном
формате
Годовой отчет
о деятельности
Агентства
Республики
Казахстан по
статистике
форм
статистической
отчетности,
ед.
8
53
63
73

"Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің 2011 - 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы № 1498 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1485 қаулысы
БАСПАСӨЗ РЕЛИЗІ
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің 2011 – 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы № 1498 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 10-11, 137-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің 2011 – 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
«Стратегиялық бағыттар, мақсаттар, міндеттер, нысаналы индикаторлар, іс-шаралар және нәтижелер көрсеткіштері» деген 3-бөлімде:
«Стратегиялық бағыттар, мақсаттар, мiндеттер, нысаналы индикаторлар, iс-шаралар және нәтижелер көрсеткiштерi» деген 1-кіші бөлімде:
«Ұсынылатын ақпараттың сапасын арттыру» деген 1-стратегиялық бағытта:
«Экономиканың барлық аяларын, салаларын сапалы көрсеткіштермен қамтамасыз ету және статистикалық деректерді түзуді оңтайландыру» деген 1.1-мақсатта:
«Статистикалық әдіснаманы және құралдарды жетілдіру» деген 1.1.1-міндетте:
тікелей нәтижелердің көрсеткіштерінде:
«2013» деген бағанда:
«Статистика салалары бойынша енгізілетін жаңа статистикалық байқаулар саны» деген 3-жолдағы «2» деген сан «3» деген санмен ауыстырылсын;
тікелей нәтижелердің көрсеткіштеріне қол жеткізуге арналған іс-шараларда:
мына:
«
8
Байқауларды жаппай әдістен іріктемелі әдіске ауыстыру
X
X
X
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
8
Байқауларды жаппай әдістен іріктемелі әдіске ауыстыру
X
X
»;
«е-Статистика» интеграцияланған ақпараттық жүйесін жасау және енгізу арқылы деректердің өңдеу жүйесін дамыту» деген 1.2-мақсатта:
«Ақпараттық жүйелерді әзірлеу, енгізу және дамыту» деген 1.2.1-міндетте:
тікелей нәтижелердің көрсеткіштерінде:
мына:
«
3
Статистикалық нысандардың электрондық форматтағы саны
Қазақстан Республикасы Статистика агенттiгiнiң қызметi туралы жылдық есеп
Статистикалық есептің нысаны, бірл.
8
53
63
73
140
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
3
Статистикалық нысандардың электрондық форматтағы саны
Қазақстан Республикасы Статистика агенттiгiнiң қызметi туралы жылдық есеп
Статистикалық есептің нысаны, бірл.
8
53
63
73

строки «Показатель прямого результата. Внедрение новых статистических наблюдений» цифру «2» заменить цифрой «3»;
в бюджетной программе 002 «Услуги по сбору и обработке статистических данных»:
в графе «2013»:
строки «Показатели прямого результата. Проведение статистических наблюдений» цифры «194» заменить цифрами «199»;
в бюджетной программе 007 «Капитальные расходы Агентства Республики Казахстан по статистике»:
в графе «2013»:
строки «Показатели прямого результата. Проведение капитального ремонта зданий, помещений и сооружений территориальных органов статистики» цифру «7» заменить цифрой «6»;
строки «Показатели конечного результата. Обеспечение ремонта зданий, помещений и сооружений» цифру «7» заменить цифрой «6»;
строки «Объем бюджетных расходов» цифры «267 118» заменить цифрами «264 704»;
в бюджетной программе 009 «Услуги по распространению статистических данных»:
в графе «2013»:
строки «Объем бюджетных расходов» цифры «87 316» заменить цифрами «69 035»;
в бюджетной программе 011 «Создание и развитие интегрированной информационной системы «е-Статистика»:
строку:
«
Показатели прямого результата. Перевод статистических форм в
электронный вид
ед.
53
63
73

«Тікелей нәтижелердің көрсеткіштері. Жаңа статистикалық байқауларды енгізу» деген жолдағы «2» деген сан «3» деген санмен ауыстырылсын;
002 «Статистикалық деректерді жинау және өңдеу жөніндегі қызметтер» деген бюджеттік бағдарламада:
«2013» деген бағанда:
«Тікелей нәтиже көрсеткіштері. Статистикалық байқауларды өткізу» деген жолдағы «194» деген сандар «199» деген сандармен ауыстырылсын;
007 «Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің күрделі шығыстары» деген бюджеттік бағдарламада:
«2013» деген бағанда:
«Тікелей нәтиже көрсеткіштері аумақтық статистика органдарының ғимараттарына, үй-жайлары мен құрылыстарына күрделі жөндеу жүргізу» деген жолдағы «7» деген сан «6» деген санмен ауыстырылсын;
«Түпкілікті нәтиже көрсеткіштері. Ғимараттарды, үй-жайлар мен құрылыстарды жөндеуді қамтамасыз ету» деген жолдағы «7» деген сан «6» деген санмен ауыстырылсын;
«Бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «267 118» деген сандар «264 704» деген сандармен ауыстырылсын;
009 «Статистикалық деректерді тарату жөніндегі қызметтер» деген бюджеттік бағдарламада:
«2013» деген бағанда:
«Бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «87 316» деген сандар «69 035» деген сандармен ауыстырылсын;
011 «е-Статистика» интеграцияланған ақпарат жүйесін құру және дамыту» деген бюджеттік бағдарламада:
мына:
«
Тікелей нәтиже көрсеткіштері.
Статистикалық нысандардың электрондық форматтағы саны
бірл.
53
63
73

строки «Объем бюджетных расходов» цифры «1 119 026» заменить цифрами «539 941»;
в подразделе 2. «Свод бюджетных расходов»:
в графе «2013»:
строки «ВСЕГО бюджетных расходов:» цифры «9 340 528» заменить цифрами «8 733 237»;
строки «Текущие бюджетные программы:» цифры «8 781 393» заменить цифрами «8 181 613»;
строки «007 «Капитальные расходы Агентства Республики Казахстан по статистике» цифры «267 118» заменить цифрами «264 704»;

«Бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «1 119 026» деген сандар «539 941» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік шығыстардың жиыны» деген 2-кіші бөлімде:
«2013» деген бағанда:
«Бюджеттік шығыстардың БАРЛЫҒЫ» деген жолдағы «9 340 528» деген сандар «8 733 237» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ағымдағы бюджеттiк бағдарламалар» деген жолдағы «8 781 393» деген сандар «8 181 613» деген сандармен ауыстырылсын;
007 «Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің күрделі шығыстары» деген жолдағы «267 118» деген сандар «264 704» деген сандармен ауыстырылсын;

строки «009 «Услуги по распространению статистических данных» цифры «87 316» заменить цифрами «69 035»;
строки «012 «Укрепление национальной статистической системы Республики Казахстан» цифры «1 119 026» заменить цифрами «539 941»;
строки «Бюджетные программы развития» цифры «559 135» заменить цифрами «551 624»;
строку:
«
011 «Создание и развитие интегрированной информационной системы «е-Статистика»
тыс. тенге

009 «Статистикалық деректерді тарату жөніндегі қызметтер» деген жолдағы «87 316» деген сандар «69 035» деген сандармен ауыстырылсын;
012 «Қазақстан Республикасының ұлттық статистика жүйесін нығайту» деген жолдағы «1 119 026» деген сандар «539 941» деген сандармен ауыстырылсын;
«Даму бюджеттік бағдарламалары» деген жолдағы «559 135» деген сандар «551 624» деген сандармен ауыстырылсын;
мына:
«
011 «е-Статистика» интеграцияланған ақпарат жүйесін құру және дамыту»
мың теңге