О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2011 года № 151 "О Стратегическом плане Национального космического агентства Республики Казахстан на 2011 - 2015 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1531
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2011 года № 151 «О Стратегическом плане Национального космического агентства Республики Казахстан на 2011 – 2015 годы» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 20, ст. 248) следующие изменения:
в Стратегическом плане Национального космического агентства Республики Казахстан на 2011 – 2015 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе «3. Стратегические направления, цели, задачи, целевые
индикаторы, мероприятия и показатели результатов»:
в подразделе «3.1. Стратегические направления, цели, задачи, целевые индикаторы, мероприятия и показатели результатов»:
в задаче «1.2.2. Обеспечение участия Казахстана в коммерческом использовании РН «Днепр» на космодроме «Байконур»:
в графе «2013 год» строки «Доля участия в уставном капитале ЗАО МКК «Космотрас» (РН «Днепр»)» цифры «33,3» заменить цифрами «10»;
в разделе «7. Бюджетные программы»:
в подразделе «7.1. Бюджетные программы»:
в бюджетной программе 009 «Обеспечение управления космическими аппаратами»:
в графе «2013 год»:
в строке «показатели прямого результата Договоры страхования КА и наземной инфраструктуры космической системы «KazSat», договоры со специализированными охранными организациями» цифру «7» заменить цифрой «6»;
в строке «Договоры страхования КА ДЗЗ» цифру «1» исключить;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «1 242 025» заменить цифрами «1 102 281»;
в бюджетной программе 017 «Организация переподготовки и повышения квалификации специалистов космической отрасли»:
в графе «2013 год» строки «объем бюджетных расходов» цифры «208 305» заменить цифрами «207 565»;
в бюджетной программе 019 «Капитальные расходы Национального космического агентства Республики Казахстан»:
в графе «2013 год» строки «объем бюджетных расходов» цифры «6 437» заменить цифрами «4 845»;
в подразделе «7.2. Свод бюджетных расходов»:
в графе «2013 год»:
в строке «ВСЕГО бюджетных расходов» цифры «29 511 213» заменить цифрами «29 369 137»;

"Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттiгiнiң 2011 - 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 17 ақпандағы № 151 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1531 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттiгiнiң 2011 – 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 17 ақпандағы № 151 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 20, 248-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігінің 2011 – 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
«3. Стратегиялық бағыттар, мақсаттар, мiндеттер, нысаналы индикаторлар, iс-шаралар және нәтижелер көрсеткiштерi» деген бөлiмде:
«3.1. Стратегиялық бағыттар, мақсаттар, мiндеттер, нысаналы индикаторлар, iс-шаралар және нәтижелер көрсеткiштерi» деген кіші бөлімде:
«1.2.2. «Байқоңыр» ғарыш айлағында «Днепр» ЗТ коммерциялық пайдалануға Қазақстанның қатысуын қамтамасыз ету» деген мiндетте:
«Космотрас» ХҒК ЖАҚ жарғылық капиталына қатысу үлесi («Днепр» ЗТ)» деген жолдың «2013 жыл» деген бағанындағы «33,3» деген сандар «10» деген сандармен ауыстырылсын;
«7. Бюджеттік бағдарламалар» деген бөлімде:
«7.1. Бюджеттік бағдарламалар» деген кіші бөлімде:
009 «Ғарыш аппараттарын басқаруды қамтамасыз ету» деген бюджеттік бағдарламада:
«2013 жыл» деген бағанда:
«тiкелей нәтиже көрсеткiштерi ҒА және «KazSat» ғарыштық жүйесiнiң жердегi инфрақұрылымын сақтандыру шарттары, арнайы күзет ұйымдарымен шарттар» деген жолдағы «7» деген сан «6» деген санмен ауыстырылсын;
«ЖҚЗ ҒА сақтандыру шарттары» деген жолдағы «1» деген сан алынып тасталсын;
«бюджеттік шығындар көлемі» деген жолдағы «1 242 025» деген сандар «1 102 281» деген сандармен ауыстырылсын;
017 «Ғарыш саласындағы мамандарды қайта даярлауды және олардың бiлiктiлiгiн арттыруды ұйымдастыру» деген бюджеттік бағдарламада:
«бюджеттік шығындар көлемі» деген жолдың «2013 жыл» деген бағанындағы «208 305» деген сандар «207 565» деген сандармен ауыстырылсын;
019 «Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігінің күрделі шығындары» деген бюджеттік бағдарламада:
«бюджеттік шығындар көлемі» деген жолдың «2013 жыл» деген бағанындағы «6 437» деген сандар «4 845» деген сандармен ауыстырылсын;
«7.2. Бюджеттік шығындар жинағы» деген кіші бөлімде:
«2013 жыл» деген бағанда:
«бюджеттік шығындардың БАРЛЫҒЫ:» деген жолдағы «29 511 213» деген сандар «29 369 137» деген сандармен ауыстырылсын;

в строке «текущие бюджетные программы» цифры «3 067 968» заменить цифрами «2 925 892».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов

«ағымдағы бюджеттiк бағдарламалар» деген жолдағы «3 067 968» деген сандар «2 925 892» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов