2. Агентство Республики Казахстан по защите прав потребителей имеет территориальные органы в областях, городах Астане и Алматы, районах, городах и районах в городах, а также территориальные органы на транспорте.
3. Агентство Республики Казахстан по защите прав потребителей осуществляет свою деятельность в соответствии с Конституцией Республики Казахстан, законами Республики Казахстан, актами Президента и Правительства Республики Казахстан, иными нормативными правовыми актами, а также настоящим Положением.
4. Агентство Республики Казахстан по защите прав потребителей является юридическим лицом в организационно-правовой форме государственного учреждения, имеет печати и штампы со своим наименованием на государственном языке, бланки установленного образца, а также в соответствии с законодательством Республики Казахстан имеет счета в органах казначейства.
5. Агентство Республики Казахстан по защите прав потребителей вступает в гражданско-правовые отношения от собственного имени.
6. Агентство Республики Казахстан по защите прав потребителей имеет право выступать стороной гражданско-правовых отношений от имени государства, если оно уполномочено на это в соответствии с законодательством.
7. Агентство Республики Казахстан по защите прав потребителей по вопросам своей компетенции в установленном законодательством порядке принимает решения, оформляемые приказами Председателя Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей и другими актами, предусмотренными законодательством Республики Казахстан.
8. Структура и лимит штатной численности Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей утверждается в соответствии с действующим законодательством.
9. Местонахождение юридического лица – 010000, город Астана, улица Орынбор, 8.
10. Полное наименование государственного органа – государственное учреждение «Агентство Республики Казахстан по защите прав потребителей».
11. Настоящее Положение является учредительным документом Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
12. Финансирование деятельности Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей осуществляется за счет средств республиканского бюджета.
13. Агентству Республики Казахстан по защите прав потребителей запрещается вступать в договорные отношения с субъектами предпринимательства на предмет выполнения обязанностей, являющихся функциями Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
Если Агентству Республики Казахстан по защите прав потребителей законодательными актами предоставлено право осуществлять приносящую доходы деятельность, то доходы, полученные от такой деятельности, направляются в доход государственного бюджета.

2. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің облыстарда, Астана және Алматы қалаларында, аудандарда, қалаларда және қалалардағы аудандарда аумақтық органдары, сондай-ақ көліктегі аумақтық органдары бар.
3. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі өзінің қызметін Қазақстан Республикасының Конституциясына, Қазақстан Республикасының Заңдарына, Қазақстан Республикасы Президенті мен Үкіметінің актілеріне, өзге де нормативтік құқықтық актілерге, сондай-ақ осы Ережеге сәйкес жүзеге асырады.
4. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі мемлекеттік мекеме ұйымдастыру-құқықтық нысанындағы заңды тұлға болып табылады, мемлекеттік тілде өз атауы жазылған мөрлері мен мөртаңбалары, белгіленген үлгідегі бланкілері, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес қазынашылық органдарда шоттары болады.
5. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі азаматтық-құқықтық қатынастарға өз атынан түседі.
6. Егер Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігіне заңнамаға сәйкес уәкілеттік берілсе, оның мемлекет атынан азаматтық-құқықтық қатынастар тарапынан әрекет етуге құқығы бар.
7. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі өз құзыретіндегі мәселелер бойынша заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі төрағасының бұйрықтарымен және Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген басқа да актілермен ресімделетін шешімдерді қабылдайды.
8. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің құрылымы мен штат санының лимиті қолданыстағы заңнамаға сәйкес бекітіледі.
9. Заңды тұлғаның орналасқан орны – 010000, Астана қаласы, Орынбор көшесі, 8.
10. Мемлекеттік органның толық атауы – «Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі» мемлекеттік мекемесi.
11. Осы Ереже Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің құрылтай құжаты болып табылады.
12. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің қызметін қаржыландыру республикалық бюджеттің есебінен жүзеге асырылады.
13. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігіне Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің функциялары болып табылатын міндеттерді орындау тұрғысында кәсіпкерлік субъектілермен шарттық қатынастарға түсуге тыйым салынады.
Егер Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігіне заңнамалық актілермен кірістер әкелетін қызметті жүзеге асыру құқығы берілген болса, онда мұндай қызметтен алынған кірістер республикалық бюджеттің кірісіне жіберіледі.

2. Миссия, основные задачи, функции, права и обязанности
Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей
14. Миссия:
обеспечение защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, осуществление межотраслевой координации деятельности государственных органов по обеспечению реализации государственной политики в сфере защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения.
15. Задачи:
1) обеспечение реализации государственной политики в сфере защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения;
2) осуществление межотраслевой координации деятельности государственных органов по обеспечению реализации государственной политики в сфере защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения;
3) осуществление иных задач, возложенных на Агентство Республики Казахстан по защите прав потребителей, в пределах своей компетенции.
16. Функции:
1) внесение предложений в Правительство Республики Казахстан по основным направлениям государственной политики в сфере защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения;
2) формирование государственной политики в сфере защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения;
3) взаимодействие с государственными органами, с физическими и юридическими лицами, неправительственными организациями, общественными объединениями потребителей по вопросам в регулируемой сфере;
4) введение ограничительных мероприятий, в том числе карантина, с особыми условиями хозяйственной и (или) иной деятельности и жизни населения;
5) выдача на основании результатов проверки, иных форм контроля и санитарно-эпидемиологической экспертизы, санитарно-эпидемиологических заключений в соответствии с законодательством Республики Казахстан;
6) запрещение ввоза, производства, применения и реализации на территории Республики Казахстан продукции, предназначенной для использования и применения населением, в предпринимательской и (или) иной деятельности в порядке, утверждаемом Правительством Республики Казахстан;
7) запрещение производства, применения и реализации новых видов сырья, продукции, химических веществ, технологического оборудования, механизмов, процессов, инструментария, в случае признания их опасными для жизни и здоровья людей;
8) запрещение реализации нейодированной соли, за исключением случаев, устанавливаемых Правительством Республики Казахстан;

2. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау
агенттігінің миссиясы, негізгі міндеттері, функциялары,
құқықтары мен міндеттері
14. Миссиясы:
тұтынушылардың құқықтарын қорғауды және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылығын қамтамасыз ету, тұтынушылардың құқықтарын қорғау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыруды қамтамасыз ету бойынша мемлекеттік органдардың қызметін салааралық үйлестіруді жүзеге асыру.
15. Міндеттері:
1) тұтынушылардың құқықтарын қорғау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылығын қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыруды қамтамасыз ету;
2) тұтынушылардың құқықтарын қорғау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыруды қамтамасыз ету бойынша мемлекеттік органдардың қызметін салааралық үйлестіруді жүзеге асыру;
3) Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігіне жүктелген өзге де міндеттерді өзінің құзыреті шегінде жүзеге асыру.
16. Функциялары:
1) тұтынушылардың құқықтарын қорғау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылығы саласындағы мемлекеттік саясаттың негізгі бағыттары бойынша Қазақстан Республикасының Үкіметіне ұсыныстар енгізу;
2) тұтынушылардың құқықтарын қорғау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылығы саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру;
3) мемлекеттік органдармен, жеке және заңды тұлғалармен, үкіметтік емес ұйымдармен, тұтынушылардың қоғамдық бірлестіктерімен реттелетін саладағы мәселелер бойынша өзара іс-қимыл жасау;
4) шаруашылық және (немесе) өзге де қызметтің және халық тұрмысының ерекше шарттарымен шектеу іс-шараларын, оның ішінде карантинді енгізу;
5) тексерулердің, бақылаудың өзге нысандарының және санитариялық-эпидемиологиялық сараптама нәтижелерінің негізінде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес санитариялық-эпидемиологиялық қорытындыларды беру;
6) Қазақстан Республикасының Үкіметі бекіткен тәртіппен халықтың пайдалануы мен қолдануына, кәсіпкерлік және (немесе) өзге де қызметте пайдалану мен қолдануға арналған өнімді Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге, өндіруге, қолдануға және өткізуге тыйым салу;
7) адамдардың өмірі мен денсаулығы үшін қауіпті деп танылған жағдайда, шикізаттың, өнімнің, химиялық заттардың, технологиялық жабдықтардың, тетіктердің, процестердің, құрал-саймандардың жаңа түрлерін өндіруге, қолдануға және өткізуге тыйым салу;
8) Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілейтін жағдайларды қоспағанда, йодталмаған тұзды өткізуге тыйым салу;

9) приостановление деятельности или отдельных видов деятельности индивидуального предпринимателя или юридического лица в соответствии с законодательством Республики Казахстан об административных правонарушениях;
10) обеспечение соблюдения законов и иных нормативных правовых актов Республики Казахстан в пределах своей компетенции;
11) обеспечение реализации государственной политики в сфере защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения;
12) обеспечение реализации государственных и иных программ и проектов, стратегических планов в регулируемой сфере;
13) обеспечение национальной безопасности в пределах своей компетенции;
14) обеспечение безопасности пищевой продукции на стадии ее реализации;
15) организация и проведение в пределах своей компетенции санитарно-противоэпидемических (профилактических) мероприятий при пищевых отравлениях, инфекционных, паразитарных и других заболеваниях;
16) организация и проведение мероприятий по санитарной охране территории республики от заноса и распространения инфекционных, паразитарных заболеваний;
17) проведение санитарно-эпидемиологической экспертизы проектов;
18) организация и проведение повышения квалификации и переподготовки кадров в регулируемой сфере;
19) проведение исследований и испытаний в пределах своей компетенции;
20) организация и проведение санитарно-противоэпидемических (профилактических) мероприятий в пунктах пропуска через Государственную границу Республики Казахстан, совпадающую с таможенной границей Таможенного союза, за исключением автомобильных пунктов пропуска, санитарно-карантинного контроля за пассажирами, экипажами, поездными бригадами, транспортными средствами, грузами, представляющими опасность для здоровья населения, в целях недопущения завоза и распространения на соответствующей территории инфекционных, паразитарных заболеваний, а также потенциально опасных для здоровья человека веществ и продукции;
21) проведение проверок транспортных средств, применяемых для перевозки пассажиров, пищевых продуктов, продовольственного сырья, хозяйственно-питьевой воды, радиоактивных, опасных, химических и токсических веществ, условий перевозки пассажиров и грузов;
22) проведение мониторинга и анализа деятельности государственных органов в сфере защиты прав потребителей и внесение предложений в Правительство Республики Казахстан по совершенствованию деятельности государственных органов по вопросам защиты прав потребителей;
23) проведение межотраслевой координации государственных органов по обеспечению реализации государственной политики в сфере защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения;

9) Қазақстан Республикасының әкімшілік құқық бұзушылық туралы заңнамасына сәйкес жеке кәсіпкердің немесе заңды тұлғаның қызметін немесе қызметінің жекелеген түрлерін тоқтата тұру;
10) Қазақстан Республикасының заңдарын және өзге де нормативтік құқықтық актілерді өз құзыретінің шегінде сақтауды қамтамасыз ету;
11) тұтынушылардың құқықтарын қорғау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыруды қамтамасыз ету;
12) реттелетін саладағы мемлекеттік және өзге де бағдарламаларды және жобаларды, стратегиялық жоспарларды іске асыруды қамтамасыз ету;
13) өз құзыретінің шегінде ұлттық қауіпсіздікті қамтамасыз ету;
14) тамақ өнімдерін өткізу сатысында олардың қауіпсіздігін қамтамасыз ету;
15) өз құзыретінің шегінде тағамнан уланулар, инфекциялық, паразиттік және басқа да аурулар кезінде санитариялық-эпидемияға қарсы (профилактикалық) іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу;
16) республиканың аумағын инфекциялық, паразиттік аурулардың әкелінуі мен таралуынан санитариялық қорғау жөніндегі іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу;
17) жобаларға санитариялық-эпидемиологиялық сараптама жүргізу;
18) реттелетін салада кадрлардың біліктілігін арттыруды және қайта даярлауды ұйымдастыру және өткізу;
19) өз құзыретінің шегінде зерттеулер мен сынақтар жүргізу;
20) тиісті аумаққа инфекциялық, паразиттік аурулардың, сондай-ақ адамның денсаулығы үшін әлеуетті қауіпті заттар мен өнімдердің әкелінуі мен таралуын болдырмау мақсатында автомобиль өткізу пункттерін қоспағанда, Кеден одағының кедендік шекарасымен тұспа-тұс келетін Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасы арқылы өткізу пункттерінде халықтың денсаулығы үшін қауіп төндіретін жолаушыларды, экипаждарды, пойыз бригадаларын, көлік құралдарын, жүктерді санитариялық-карантиндік бақылаудың санитариялық-эпидемияға қарсы (профилактикалық) іс-шараларын ұйымдастыру және өткізу;
21) жолаушыларды, тамақ өнімдерін, азық-түлік шикізатын, шаруашылық-ауыз суды, радиоактивті, қауіпті, химиялық және уытты заттарды тасымалдау үшін қолданылатын көлік құралдарын, жолаушылар мен жүктерді тасымалдау шарттарын тексеруді жүргізу;
22) тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы мемлекеттік органдардың қызметіне мониторинг және талдау жүргізу және Қазақстан Республикасының Үкіметіне мемлекеттік органдардың тұтынушылардың құқықтарын қорғау мәселелері бойынша қызметін жетілдіру жөнінде ұсыныстар енгізу;
23) тұтынушылардың құқықтарын қорғау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыруды қамтамасыз ету бойынша мемлекеттік органдарды салааралық үйлестіруді жүргізу;

24) осуществление в пределах своей компетенции деятельности, связанной с выдачей лицензии на виды деятельности, подлежащие лицензированию, и обеспечение государственного контроля за соблюдением лицензиатами законодательства Республики Казахстан;
25) осуществление государственного надзора и контроля в пределах своей компетенции на территории государства в соответствии с законодательством Республики Казахстан;
26) осуществление государственной регистрации, перерегистрации и отзыва решения о государственной регистрации продуктов детского питания, пищевых и биологически активных добавок к пище, генетически модифицированных объектов, красителей, средств дезинфекции, дезинсекции и дератизации, материалов и изделий, контактирующих с водой и продуктами питания, химических веществ, отдельных видов продукции и веществ, оказывающих вредное воздействие на здоровье человека;
27) осуществление контроля за проведением профилактических прививок населению;
28) осуществление контроля над внедрением и применением в практике средств дезинфекции, дезинсекции, дератизации и биологически активных добавок к пище;
29) осуществление контроля и надзора за выполнением требований законодательства Республики Казахстан о профилактике йододефицитных заболеваний;
30) проведение санитарно-эпидемиологического мониторинга за состоянием здоровья населения и окружающей среды с формированием соответствующего банка данных, ведение учета и статистики;
31) проведение эпидемиологического контроля за инфекционными заболеваниями;
32) осуществление функций органа государственного управления подведомственных предприятий в сфере своей деятельности;
33) осуществление контроля и надзора за соблюдением требований, установленных техническими регламентами и нормативными документами по продукции и услугам, реализуемым потребителям, а также в области безопасности пищевой продукции на стадии ее реализации;
34) осуществление контроля за рекламой биологически активных добавок к пище;
35) принятие мер по совершенствованию законодательства Республики Казахстан в регулируемой сфере;
36) разработка и согласование в пределах своей компетенции нормативных правовых актов в регулируемой сфере;
37) разработка форм ведомственной статистической отчетности, проверочных листов, критериев оценки степени риска и полугодовых планов проверок в соответствии с Законом Республики Казахстан «О государственном контроле и надзоре»;
38) рассмотрение дел об административных правонарушениях и наложение административных взысканий в соответствии с законодательством Республики Казахстан об административных правонарушениях;

24) өз құзыретінің шегінде лицензиялауға тиіс қызмет түрлеріне лицензия берумен байланысты қызметті жүзеге асыру және лицензиаттардың Қазақстан Республикасының заңнамасын сақтауын мемлекеттік бақылауды қамтамасыз ету;
25) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес мемлекеттің аумағында өз құзыретінің шегінде мемлекеттік қадағалау мен бақылауды жүзеге асыру;
26) балалар тамағы өнімдерін, тағамға тағамдық және биологиялық активті қоспаларды, генетикалық түрлендірілген объектілерді, бояғыштарды, дезинфекциялау, дезинсекциялау және дератизациялау құралдарын, сумен және азық-түлікпен жанасатын материалдарды және бұйымдарды, химиялық заттарды, адам денсаулығына зиянды әсерін тигізетін өнімдер мен заттардың жекелеген түрлерін мемлекеттік тіркеуді, қайта тіркеуді және мемлекеттік тіркеу туралы шешімдерді қайтарып алуды жүзеге асыру;
27) тұрғындарға профилактикалық егулердің жүргізілуін бақылауды жүзеге асыру;
28) дезинфекция, дезинсекция, дератизация құралдарын және тағамға биологиялық активті қоспаларды практикаға енгізуге және оларды қолдануға бақылауды жүзеге асыру;
29) йод тапшылығы ауруларының алдын алу туралы Қазақстан Республикасының заңнамасы талаптарының орындалуын бақылауды және қадағалауды жүзеге асыру;
30) тиісті деректер банкін жасай отырып, тұрғындардың денсаулығы мен қоршаған ортаға санитариялық-эпидемиологиялық мониторингті, есепке алу мен статистиканы жүргізу;
31) инфекциялық ауруларды эпидемиологиялық бақылауды жүргізу;
32) өз қызметінің саласында ведомстволық бағыныстағы кәсіпорындарды мемлекеттік басқару органының функцияларын жүзеге асыру;
33) тұтынушыларға өткізілетін өнімдер мен көрсетілетін қызметтер бойынша техникалық регламенттермен және нормативтік құжаттармен белгіленген, сондай-ақ тағам қауіпсіздігі саласындағы талаптардың сақталуын бақылауды және қадағалауды жүзеге асыру;
34) тағамға биологиялық активті қоспалардың жарнамасын бақылауды жүзеге асыру;
35) реттелетін саладағы Қазақстан Республикасының заңнамасын жетілдіру бойынша шаралар қабылдау;
36) өз құзыретінің шегінде реттелетін саладағы нормативтік құқықтық актілерді әзірлеу және келісу;
37) «Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау туралы» Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес ведомстволық статистикалық есептіліктің, тексеру парақтарының нысандарын, тәуекел дәрежесін бағалау критерийлерін және жартыжылдық тексеру жоспарларын әзірлеу;
38) әкімшілік құқық бұзушылықтар туралы істерді қарау және Қазақстан Республикасының әкімшілік құқық бұзушылық туралы заңнамасына сәйкес әкімшілік жаза қолдану;

39) рассмотрение обращений физических и юридических лиц по вопросам защиты прав потребителей и обеспечения санитарно-эпидемиологического благополучия населения;
40) согласование импорта рентгеновского оборудования, приборов и оборудования с использованием радиоактивных веществ и изотопов;
41) согласование импорта (экспорта) ядовитых веществ, не являющихся прекурсорами наркотических средств и психотропных веществ;
42) принятие актов об установленных нарушениях требований законодательства Республики Казахстан;
43) для проведения санитарно-эпидемиологической экспертизы запрос материалов, необходимых для изучения оценки влияния объекта экспертизы на окружающую среду и здоровье населения, а также снятие проб и отбор образцов продукции в количествах, достаточных и не превышающих необходимых объемов для ее проведения, без компенсации стоимости этой продукции;
44) проведение государственной санитарно-эпидемиологической экспертизы проектов;
45) внесение предложений по разработке концепций, стратегий, планов развития, государственных и иных программ в регулируемой сфере;
46) внесение предложений об отмене, изменении принятых государственными органами актов, нарушающих законодательство Республики Казахстан в регулируемой сфере, а также приведении их в соответствие с законодательством Республики Казахстан;
47) выдача предписаний об устранении нарушений требований законодательства Республики Казахстан в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения;
48) вызов в органы по защите прав потребителей физических, должностных, юридических лиц для рассмотрения фактов нарушения законодательства Республики Казахстан в пределах своей компетенции;
49) приостановление или запрещение применения продуктов детского питания, пищевых и биологически активных добавок к пище, генетически модифицированных объектов, материалов и изделий, контактирующих с водой и продуктами питания, химических веществ, отдельных видов продукции и веществ, оказывающих вредное воздействие на здоровье человека;
50) направление лиц, являющихся потенциальными источниками распространения инфекционных и паразитарных заболеваний, а также находившихся в контакте с инфекционными больными на медицинское обследование с отстранением их от работы до получения результатов лабораторного обследования;
51) направление по показаниям на госпитализацию лиц, являющихся источниками инфекционных и паразитарных заболеваний;
52) оказание государственных услуг в регулируемой сфере;
53) определение территории или ее части, свободной от заболеваний или с низким уровнем распространенности заболеваний;

39) тұтынушылардың құқықтарын қорғау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылығын қамтамасыз ету мәселелері бойынша жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін қарау;
40) радиоактивті заттар мен изотоптарды пайдалана отырып, рентген жабдығының, аспаптардың және жабдықтардың импортын келісу;
41) есірткі заттары мен психотроптық заттардың прекурсорлары болып табылмайтын улы заттардың импортын (экспортын) келісу;
42) Қазақстан Республикасының заңнамасы талаптарының анықталған бұзушылықтары туралы актілерді қабылдау;
43) санитариялық-эпидемиологиялық сараптама жүргізу үшін сараптама объектісінің тұрғындардың денсаулығына және қоршаған ортаға әсерін бағалауды зерделеу үшін қажетті материалдарды сұрату, сондай-ақ осы өнімнің құнына өтемақы төлемей, оны жүргізу үшін қажетті көлемнен аспайтын және жеткілікті көлемдерде өнімдердің үлгілерінің сынамаларын алу және іріктеу жүргізу;
44) жобаларға мемлекеттік санитариялық-эпидемиологиялық сараптама жүргізу;
45) реттелетін саладағы даму тұжырымдамаларын, стратегияларын, жоспарларын, мемлекеттік және өзге де бағдарламаларды әзірлеу;
46) мемлекеттік органдар қабылдаған реттелетін саладағы Қазақстан Республикасының заңнамасын бұзатын олар қабылдаған актілердің күшін жою, өзгерту, сондай-ақ оларды Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес келтіру туралы ұсыныстар енгізу;
47) халықтың санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылығы саласындағы Қазақстан Республикасы заңнамасының талаптарын бұзушылықты жою туралы ұйғарымдарды беру;
48) өз құзыретінің шегінде Қазақстан Республикасының заңнамасын бұзу фактілерін қарау үшін жеке тұлғаларды, заңды тұлғалардың лауазымды адамдарын тұтынушылардың құқықтарын қорғау органдарына шақыру;
49) балалар тамағы өнімдерін, тағамға тағамдық және биологиялық активті қоспаларды, генетикалық түрлендірілген объектілерді, сумен және тамақ өнімдерімен жанасатын материалдар мен бұйымдарды, адам денсаулығына зиянды әсер ететін химиялық заттарды, өнімдер мен заттардың жекелеген түрлерін қолдануды тоқтата тұру немесе қолдануға тыйым салу;
50) инфекциялық және паразиттік аурулардың таралуының әлеуетті көздері болып табылатын, сондай-ақ инфекциялық аурумен ауыратын науқастармен қарым-қатынаста болған адамдарды жұмыстан шеттете отырып, зертханалық тексеру нәтижелерін алғанға дейін оларды медициналық тексеруге жіберу;
51) инфекциялық және паразиттік аурулардың көздері болып табылатын адамдарды көрсеткіштері бойынша емдеуге жатқызуға жіберу;
52) реттелетін салада мемлекеттік қызмет көрсету;
53) аурудан еркін немесе аурудың таралу деңгейі төмен аумақты немесе оның бөлігін айқындау;

54) определение приоритетных направлений деятельности и обязательных объемов работ (услуг) подведомственных Агентству Республики Казахстан по защите прав потребителей государственных предприятий, финансируемых из бюджета;
55) осуществление государственных закупок товаров, работ и услуг;
56) осуществление контроля в регулируемой сфере в форме проверки и иных формах контроля в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан;
57) осуществление радиационного контроля в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения на территории Республики Казахстан;
58) принятие постановлений о временном отстранении от работы лиц, относящихся к декретированным группам населения, являющихся источником инфекционных и паразитарных заболеваний, а также своевременно не прошедших обязательные медицинские осмотры;
59) приостановление до устранения нарушений нормативных правовых актов в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения и гигиенических нормативов отдельных видов работ, эксплуатации действующих, строящихся или реконструируемых объектов в соответствии с законодательством Республики Казахстан об административных правонарушениях;
60) проведение квалификационных экзаменов для специалистов санитарно-эпидемиологического профиля с присвоением квалификационных категорий;
61) проведение расследований нарушений законодательства в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения;
62) рассмотрение, согласование и утверждение планов развития подведомственных республиканских государственных предприятий и отчетов по их исполнению в случаях, предусмотренных законодательством;
63) требование проведения обязательной вакцинации населения, профилактической и очаговой дезинфекции, дезинсекции и дератизации в помещениях и на транспортных средствах, территориях, в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний;
64) установление ограничительных мероприятий, в том числе карантина на отдельных объектах, в порядке, утверждаемом Правительством Республики Казахстан;
65) установление и изменение размера санитарно-защитных зон;
66) участие в государственной экспертизе проектов в пределах своей компетенции;
67) участие в организации и проведении республиканских и региональных семинаров, научно-практических конференций по вопросам в регулируемой сфере, планирования и исполнения бюджета, бухгалтерского учета и государственных закупок;
68) ведение регистра потенциально опасных химических, биологических веществ, запрещенных к применению в Республике Казахстан;
69) согласование в пределах компетенции проектов государственных и международных стандартов на продукцию, товары, процессы, услуги, нормы проектирования;

54) бюджеттен қаржыландырылатын Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігіне ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік кәсіпорындардың қызметінің басым бағыттарын және олардың жұмыстарының (қызметтерінің) міндетті көлемдерін айқындау;
55) тауарларды, жұмыстарды және қызметтерді мемлекеттік сатып алуды жүзеге асыру;
56) Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес реттелетін салада тексеру нысанында және бақылаудың өзге де нысандарында бақылауды жүзеге асыру;
57) Қазақстан Республикасының аумағында халықтың санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылығы саласында радиациялық бақылауды жүзеге асыру;
58) инфекциялық және паразиттік аурулардың көздері болып табылатын, халықтың декреттелген топтарына жататын, сондай-ақ міндетті медициналық тексеруден уақтылы өтпеген адамдарды жұмыстан уақытша шеттету туралы қаулы қабылдау;
59) халықтың санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылығы саласындағы нормативтік құқықтық актілерді және гигиеналық нормативтерді бұзушылықтар жойылғанға дейін Қазақстан Республикасының әкімшілік құқық бұзушылық туралы заңнамасына сәйкес жекелеген жұмыс түрлерін, жұмыс істеп тұрған, салынып жатқан немесе қайта жаңартылып жатқан объектілерді пайдалануды тоқтата тұру;
60) біліктілік санаттарын бере отырып, санитариялық-эпидемиологиялық бейіндегі мамандар үшін біліктілік емтихандарын өткізу;
61) халықтың санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылығы саласындағы заңнаманың бұзылуына тексеру жүргізу;
62) заңнамада көзделген жағдайларда, ведомстволық бағыныстағы республикалық мемлекеттік кәсіпорындардың даму жоспарларын және оларды орындау бойынша есептерді қарау, келісу және бекіту;
63) халықты міндетті түрде вакцинациялауды, үй-жайларда және көлік құралдарында, аумақтарда, инфекциялық және паразиттік аурулар ошақтарында алдын алу және ошақтық дезинфекция, дезинсекция және дератизация жүргізуді талап ету;
64) Қазақстан Республикасының Үкіметі бекіткен тәртіппен шектеу іс-шараларын, оның ішінде жекелеген объектілерде карантин белгілеу;
65) санитариялық-қорғаныш аймақтарының көлемін белгілеу және өзгерту;
66) өз құзыретінің шегінде жобаларды мемлекеттік сараптауға қатысу;
67) реттелетін саладағы мәселелер бойынша республикалық және өңірлік семинарларды, ғылыми-практикалық конференцияларды ұйымдастыруға және өткізуге, бюджетті, бухгалтерлік есепті және мемлекеттік сатып алуды жоспарлауға және орындауға қатысу;
68) Қазақстан Республикасында қолдануға тыйым салынған әлеуетті қауіпті химиялық, биологиялық заттардың тізілімін жүргізу;
69) құзыретінің шегінде өнімдерге, тауарларға, процестерге, қызметтерге арналған мемлекеттік және халықаралық стандарттардың жобаларын, жобалау нормаларын келісу;

70) признание санитарно-противоэпидемических (профилактических) мероприятий других стран эквивалентными, если эти мероприятия обеспечивают надлежащий уровень санитарно-эпидемиологического благополучия населения на территории Республики Казахстан;
71) организация разъяснительной работы среди населения по вопросам в регулируемой сфере;
72) разработка системы государственного планирования в регулируемой сфере;
73) организация функционирования подразделения по защите государственных секретов во взаимодействии с органами по защите государственных секретов;
74) внесение предложений по совершенствованию системы защиты государственных секретов во взаимодействии с органами по защите государственных секретов.
Сноска. Пункт 16 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 05.05.2014 № 455.
17. Права и обязанности:
1) запрашивать и получать от государственных органов, физических и юридических лиц информацию по вопросам в регулируемой сфере;
2) координировать работу местных исполнительных органов в регулируемой сфере;
3) координировать работу территориальных органов и организаций по вопросам основной деятельности, планирования и исполнения республиканского бюджета;
4) обращаться в суд при невыполнении или ненадлежащем выполнении физическими и юридическими лицами законных требований или предписаний, постановлений, выданных должностными лицами органов в сфере защиты прав потребителей;
5) организовывать оказание методологической и консультативной помощи территориальным органам и организациям в регулируемой сфере, юридическим и физическим лицам по вопросам, входящим в компетенцию;
6) пропагандировать знания по вопросам в регулируемой сфере;
7) создавать консультативно-совещательные и экспертные комиссии в пределах своей компетенции;
8) вести бухгалтерский учет и формировать финансовую отчетность;
9) не разглашать информацию, составляющую коммерческую, служебную, иную, охраняемую законом, тайну, полученную при осуществлении своих полномочий, за исключением случаев, установленных законами Республики Казахстан;
10) проводить анализ применения законодательства Республики Казахстан в регулируемой сфере;
11) привлекать к проведению проверок и экспертиз специалистов из других организаций в установленном законодательством порядке;
12) формировать приоритеты научных разработок фундаментального и прикладного характера, координировать научное сопровождение в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения;
13) создавать и обеспечивать функционирование электронных информационных ресурсов и информационных систем, информационно-коммуникационных сетей, организовывать доступ к ним физических и юридических лиц в соответствии с законодательством Республики Казахстан в сфере информатизации;

70) басқа елдердің санитариялық-эпидемияға қарсы (профилактикалық) іс-шараларын, егер осы іс-шаралар Қазақстан Республикасының аумағындағы халықтың санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылығының тиісті деңгейін қамтамасыз ететін болса, балама деп тану.
71) реттелетін саладағы мәселелер бойынша халық арасында түсіндіру жұмысын ұйымдастыру;
72) реттелетін салада мемлекеттік жоспарлау жүйесін әзірлеу;
73) мемлекеттік құпияларды қорғау жөніндегі бөлімшелердің мемлекеттік құпияларды қорғау жөніндегі органдармен өзара байланыста жұмыс істеуін ұйымдастыру;
74) мемлекеттік құпияларды қорғау жөніндегі органдармен өзара байланыста мемлекеттік құпияларды қорғау жүйесін жетілдіру бойынша ұсыныстар енгізу.
Ескерту. 16-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 05.05.2014 № 455 қаулысымен.
17. Құқықтары мен міндеттері:
1) мемлекеттік органдардан, жеке және заңды тұлғалардан реттелетін саладағы мәселелер бойынша ақпаратты сұрату және алу;
2) реттелетін саладағы жергілікті атқарушы органдардың жұмысын үйлестіру;
3) аумақтық органдар мен ұйымдардың негізгі қызмет, республикалық бюджетті жоспарлау және атқару мәселелері бойынша жұмысын үйлестіру;
4) жеке және заңды тұлғалар тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы органдардың лауазымды адамдары берген заңды талаптарды немесе ұйғарымдарды, қаулыларды орындамаған немесе тиісінше орындамаған кезде сотқа жүгіну;
5) реттелетін саладағы аумақтық органдар мен ұйымдарға, заңды және жеке тұлғаларға құзыретіне кіретін мәселелер бойынша әдіснамалық және консультациялық көмек көрсетуді ұйымдастыру;
6) реттелетін саладағы мәселелер бойынша білімді насихаттау;
7) өзінің құзыретінің шегінде консультативтік-кеңесші және сараптау комиссияларын құру;
8) қаржылық есептілікті құрастыру және бухгалтерлік есепті жүргізу;
9) Қазақстан Республикасының заңдарымен белгіленген жағдайларды қоспағанда, өзінің өкілеттігін жүзеге асыру кезінде алынған коммерциялық, қызметтік, өзге де заңмен қорғалатын құпияны құрайтын ақпаратты жария етпеу;
10) реттелетін саладағы Қазақстан Республикасы заңнамасының қолданылуына талдау жүргізу;
11) заңнамада белгіленген тәртіппен басқа ұйымдардан мамандарды тексеру және сараптама жүргізуге тарту;
12) негізгі және қолданбалы сипаттағы ғылыми әзірлемелердің басымдықтарын қалыптастыру, халықтың санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылығы саласындағы ғылыми қолдауды үйлестіру;
13) электрондық ақпараттық ресурстарды және ақпараттық жүйелерді, ақпараттық-коммуникациялық желілерді құру және олардың жұмыс істеуін қамтамасыз ету, Қазақстан Республикасының ақпараттандыру саласындағы заңнамасына сәйкес оларға жеке және заңды тұлғалардың қолжетімдігін ұйымдастыру;

14) размещать государственный образовательный заказ по повышению квалификации и переподготовке кадров в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения;
15) заключать меморандумы (соглашения) с руководителями местных исполнительных органов, направленные на достижение конечных результатов деятельности в регулируемой сфере.
3. Организация деятельности
Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей
18. Руководство Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей осуществляется Председателем, который несет персональную ответственность за выполнение возложенных на Агентство Республики Казахстан по защите прав потребителей задач и осуществление им своих функций.
19. Председатель Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей назначается на должность и освобождается от должности Правительством Республики Казахстан.
20. Председатель Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей имеет заместителей, которые назначаются на должности и освобождаются от должностей в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
21. Полномочия Председателя Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей:
1) представление Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Парламенте Республики Казахстан, иных государственных органах и организациях;
2) принятие, согласование и визирование проектов нормативных правовых актов;
3) утверждение стратегических и программных документов, регламентов государственных услуг;
4) принятие мер, направленных на противодействие коррупционным правонарушениям в Агентстве Республики Казахстан по защите прав потребителей;
4-1) осуществление руководства деятельностью подведомственных организаций, в том числе назначение и освобождение руководителей и их заместителей;
5) принятие решений по другим вопросам, отнесенным к его компетенции.
Исполнение полномочий Председателя Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в период его отсутствия осуществляется лицом, его заменяющим, в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 21 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 05.05.2014 № 455.
22. Председатель Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей определяет полномочия своих заместителей в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
23. Аппарат Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей возглавляется Ответственным секретарем, назначаемым на должность и освобождаемым от должности в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
4. Имущество Агентства Республики Казахстан
по защите прав потребителей

14) халықтың санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылығы саласындағы кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау бойынша мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру;
15) жергілікті атқарушы органдардың басшыларымен реттелетін саладағы қызметтің түпкілікті нәтижелеріне қол жеткізуге бағытталған меморандумдар (келісімдер) жасасу.
3. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау
агенттігінің қызметін ұйымдастыру
18. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігіне басшылық етуді Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігіне жүктелген міндеттердің орындалуына және өзінің функцияларын жүзеге асыруға дербес жауапты болатын Төраға жүзеге асырады.
19. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің төрағасын Қазақстан Республикасының Үкіметі қызметке тағайындайды және қызметінен босатады.
20. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі төрағасының Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес қызметке тағайындалатын және қызметінен босатылатын орынбасарлары болады.
21. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі төрағасының өкілеттіктері:
1) Қазақстан Республикасы Парламентінде, өзге де мемлекеттік органдар мен ұйымдарда Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің атынан өкілдік ету;
2) нормативтік құқықтық актілердің жобаларын қабылдау, келісу және қол қою;
3) стратегиялық және бағдарламалық құжаттарды, мемлекеттік қызметтердің регламенттерін бекіту;
4) Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінде сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимылға бағытталған шараларды қабылдау;
4-1) ведомстволық бағынысты ұйымдардың қызметіне басшылықты жүзеге асыру, оның ішінде басшыларды және олардың орынбасарларын тағайындау және босату;
5) өзінің құзыретіне жататын басқа да мәселелер бойынша шешімдер қабылдау.
Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің төрағасы болмаған кезеңде оның өкілеттігін орындауды Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес оны алмастыратын адам жүзеге асырады.
Ескерту. 21-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 05.05.2014 № 455 қаулысымен.
22. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің төрағасы өзінің орынбасарларының өкілеттіктерін Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес айқындайды.
23. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің аппаратын Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес қызметке тағайындалатын және қызметтен босатылатын жауапты хатшы басқарады.
4. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау
агенттігінің мүлкi

24. Агентство Республики Казахстан по защите прав потребителей может иметь на праве оперативного управления обособленное имущество в случаях, предусмотренных законодательством.
Имущество Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей формируется за счет имущества, переданного ему собственником, а также имущества (включая денежные доходы), приобретенного в результате собственной деятельности и иных источников, не запрещенных законодательством Республики Казахстан.
25. Имущество, закрепленное за Агентством Республики Казахстан по защите прав потребителей, относится к республиканской собственности.
26. Агентство Республики Казахстан по защите прав потребителей не вправе самостоятельно отчуждать или иным способом распоряжаться закрепленным за ним имуществом и имуществом, приобретенным за счет средств, выданных ему по плану финансирования, если иное не установлено законодательством.
5. Реорганизация и упразднение
Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей
27. Реорганизация и упразднение Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей осуществляются в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Перечень организаций, находящихся в ведении
Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей
Государственные предприятия на праве хозяйственного ведения
1. Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Атырауский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы» Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
2. Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Мангистауский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы» Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
Государственные казенные предприятия
1. Республиканское государственное казенное предприятие «Акмолинский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы» Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
2. Республиканское государственное казенное предприятие «Актюбинский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы» Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
3. Республиканское государственное казенное предприятие «Алматинский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы» Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
4. Республиканское государственное казенное предприятие «Восточно-Казахстанский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы» Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
5. Республиканское государственное казенное предприятие «Жамбылский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы» Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.

24. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің заңнамада көзделген жағдайларда жедел басқару құқығындағы оқшауланған мүлкi болады.
Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің мүлкi оған меншік иесі берген мүлiк есебiнен, сондай-ақ өзінің қызметі және Қазақстан Республикасының заңнамасымен тыйым салынбаған өзге де көздер нәтижесінде алынған (ақша табысын қоса алғанда) мүлік есебінен қалыптасады.
25. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігіне бекiтілiп берiлген мүлiк республикалық меншiкке жатады.
26. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің өзіне бекітіліп берілген мүлікті және қаржыландыру жоспары бойынша өзіне бөлінген қаражат есебінен сатып алынған мүлікті, егер заңда өзгеше белгіленбесе, өз бетімен иеліктен айыруға немесе өзге тәсілмен иелік етуге құқығы жоқ.
5. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау
агенттігін қайта ұйымдастыру және тарату
27. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігін қайта ұйымдастыру және тарату Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жүзеге асырылады.
Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау
агенттігінің қарамағындағы ұйымдардың тізбесі
Шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік кәсіпорындар
1. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің «Атырау облыстық санитариялық-эпидемиологиялық сараптама орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
2. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің «Маңғыстау облыстық санитариялық-эпидемиологиялық сараптама орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар
1. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің «Ақмола облыстық санитариялық-эпидемиологиялық сараптама орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
2. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің «Ақтөбе облыстық санитариялық-эпидемиологиялық сараптама орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
3. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің «Алматы облыстық санитариялық-эпидемиологиялық сараптама орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
4. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің «Шығыс Қазақстан облыстық санитариялық-эпидемиологиялық сараптама орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
5. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің «Жамбыл облыстық санитариялық-эпидемиологиялық сараптама орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.

6. Республиканское государственное казенное предприятие «Западно-Казахстанский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы» Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
7. Республиканское государственное казенное предприятие «Карагандинский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы» Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
8. Республиканское государственное казенное предприятие «Костанайский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы» Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
9. Республиканское государственное казенное предприятие «Кызылординский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы» Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
10. Республиканское государственное казенное предприятие «Павлодарский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы» Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
11. Республиканское государственное казенное предприятие «Северо-Казахстанский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы» Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
12. Республиканское государственное казенное предприятие «Южно-Казахстанский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы» Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
13. Республиканское государственное казенное предприятие «Центр санитарно-эпидемиологической экспертизы города Алматы» Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
14. Республиканское государственное казенное предприятие «Центр санитарно-эпидемиологической экспертизы города Астана» Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
15. Республиканское государственное казенное предприятие «Уральская городская дезинфекционная станция» Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
16. Республиканское государственное казенное предприятие «Петропавловская городская дезинфекционная станция» Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
17. Республиканское государственное казенное предприятие «Дезинфекционная станция города Алматы» Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
18. Республиканское государственное казенное предприятие «Шымкентская городская дезинфекционная станция» Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
19. Республиканское государственное казенное предприятие «Научный центр гигиены и эпидемиологии имени Хамзы Жуматова» Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.

6. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің «Батыс Қазақстан облыстық санитариялық-эпидемиологиялық сараптама орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
7. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің «Қарағанды облыстық санитариялық-эпидемиологиялық сараптама орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
8. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің «Қостанай облыстық санитариялық-эпидемиологиялық сараптама орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
9. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің «Қызылорда облыстық санитариялық-эпидемиологиялық сараптама орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
10. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің «Павлодар облыстық санитариялық-эпидемиологиялық сараптама орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
11. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің «Солтүстік Қазақстан облыстық санитариялық-эпидемиологиялық сараптама орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
12. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің «Оңтүстік Қазақстан облыстық санитариялық-эпидемиологиялық сараптама орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
13. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің «Алматы қаласының санитариялық-эпидемиологиялық сараптама орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
14. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің «Астана қаласының санитариялық-эпидемиологиялық сараптама орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
15. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің «Орал қалалық дезинфекция станциясы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
16. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің «Петропавл қалалық дезинфекция станциясы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
17. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің «Алматы қаласының дезинфекция станциясы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
18. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің «Шымкент қалалық дезинфекция станциясы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
19. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің «Хамза Жұматов атындағы Гигиена және эпидемиология ғылыми орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.

20. Республиканское государственное казенное предприятие «Казахский научный центр карантинных и зоонозных инфекций имени Масгута Айкимбаева» Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
21. Республиканское государственное казенное предприятие «Научно-практический центр санитарно-эпидемиологической экспертизы и мониторинга» Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
Государственные учреждения
1. Араломорская противочумная станция.
2. Актюбинская противочумная станция.
3. Атырауская противочумная станция.
4. Жамбылская противочумная станция.
5. Кызылординская противочумная станция.
6. Мангистауская противочумная станция.
7. Уральская противочумная станция.
8. Талдыкорганская противочумная станция.
9. Шымкентская противочумная станция.
Перечень территориальных органов, находящихся в ведении
Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей
1. Департамент по защите прав потребителей Акмолинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
2. Аккольское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
3. Аршалынское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
4. Астраханское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
5. Атбасарское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
6. Буландынское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
7. Егиндыкольское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
8. Енбекшильдерское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
9. Ерейментауское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.

20. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің «Масғұт Айқымбаев атындағы Қазақ карантиндік және зооноздық инфекциялар ғылыми орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
21. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің «Санитариялық-эпидемиологиялық сараптама және мониторинг ғылыми-практикалық орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Мемлекеттік мекемелер
1. Арал теңізі обаға қарсы күрес станциясы.
2. Ақтөбе обаға қарсы күрес станциясы.
3. Атырау обаға қарсы күрес станциясы.
4. Жамбыл обаға қарсы күрес станциясы.
5. Қызылорда обаға қарсы күрес станциясы.
6. Маңғыстау обаға қарсы күрес станциясы.
7. Орал обаға қарсы күрес станциясы
8. Талдықорған обаға қарсы күрес станциясы.
9. Шымкент обаға қарсы күрес станциясы.
Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің қарамағындағы аумақтық органдардың
тізбесі
1. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақмола облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті.
2. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақмола облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ақкөл аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
3. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақмола облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Аршалы аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
4. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақмола облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Астрахан аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
5. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақмола облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Атбасар аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
6. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақмола облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Бұланды аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
7. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақмола облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Егіндікөл аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
8. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақмола облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Еңбекшілдер аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
9. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақмола облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ерейментау аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.

10. Есильское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
11. Жаксынское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
12. Жаркаинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
13. Зерендинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
14. Коргалжынское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
15. Сандыктауское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
16. Степногорское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
17. Кокшетауское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
18. Целиноградское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
19. Шортандинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
20. Бурабайское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
21. Департамент Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей Актюбинской области.
22. Актобинское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Актюбинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.

10. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақмола облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Есіл аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
11. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақмола облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Жақсы аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
12. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақмола облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Жарқайың аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
13. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақмола облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Зеренді аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
14. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақмола облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қорғалжын аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
15. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақмола облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Сандықтау аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
16. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақмола облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Степногорск аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
17. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақмола облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Көкшетау қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
18. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақмола облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Целиноград аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
19. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақмола облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Шортанды аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
20. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақмола облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Бурабай аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
21. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақтөбе облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті.
22. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақтөбе облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ақтөбе қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.

23. Айтекебийское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Актюбинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
24. Алгинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Актюбинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
25. Байганинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Актюбинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
26. Иргизское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Актюбинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
27. Каргалинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Актюбинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
28. Кобдинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Актюбинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
29. Мартукское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Актюбинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
30. Мугалжарское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Актюбинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
31. Темирское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Актюбинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
32. Уилское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Актюбинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
33. Хромтауское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Актюбинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
34. Шалкарское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Актюбинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
35. Департамент по защите прав потребителей Алматинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
36. Аксуское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.

23. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақтөбе облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Әйтеке би аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
24. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақтөбе облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Алға аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
25. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақтөбе облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Байғанин аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
26. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақтөбе облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ырғыз аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
27. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақтөбе облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қарғалы аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
28. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақтөбе облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қобда аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
29. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақтөбе облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Мәртөк аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
30. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақтөбе облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Мұғалжар аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
31. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақтөбе облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Темір аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
32. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақтөбе облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ойыл аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
33. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақтөбе облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Хромтау аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
34. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақтөбе облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Шалқар аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
35. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті.
36. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ақсу аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.

37. Алакольское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
38. Балхашское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
39. Енбекшиказахское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
40. Ескельдинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
41. Жамбылское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
42. Илийское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
43. Карасайское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
44. Каратальское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
45. Кербулакское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
46. Коксуское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
47. Панфиловское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
48. Райымбекское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
49. Саркандское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.

37. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Алакөл аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
38. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Балқаш аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
39. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Еңбекшіқазақ аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
40. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ескелді аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
41. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Жамбыл аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
42. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Іле аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
43. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қарасай аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
44. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қаратал аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
45. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Кербұлақ аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
46. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Көксу аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
47. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Панфилов аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
48. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Райымбек аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
49. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Сарқан аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.

50. Талгарское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
51. Уйгурское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
52. Капшагайское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
53. Талдыкорганское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
54. Текелийское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
55. Департамент по защите прав потребителей Атырауской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
56. Атырауское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Атырауской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
57. Жылыойское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Атырауской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
58. Индерское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Атырауской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
59. Исатайское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Атырауской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
60. Кзылкугинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Атырауской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
61. Курмангазинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Атырауской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
62. Макатское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Атырауской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
63. Махамбетское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Атырауской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.

50. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Талғар аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
51. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ұйғыр аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
52. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қапшағай қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
53. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Талдықорған қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
54. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Текелі қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
55. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Атырау облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті.
56. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Атырау облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Атырау қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
57. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Атырау облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Жылыой аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
58. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Атырау облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Индер аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
59. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Атырау облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Исатай аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
60. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Атырау облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қызылқоға аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
61. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Атырау облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Құрманғазы аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
62. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Атырау облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Мақат аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
63. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Атырау облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Махамбет аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.

64. Департамент по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
65. Усть-Каменогорское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
66. Семейское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
67. Аягозское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
68. Абайское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
69. Бескарагайское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
70. Бородулихинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
71. Глубоковское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
72. Жарминское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
73. Зайсанское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
74. Зыряновское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
75. Катон-Карагайское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
76. Кокпектинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.

64. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті.
65. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Өскемен қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
66. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Семей қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
67. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Аягөз аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
68. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Абай аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
69. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Бесқарағай аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
70. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Бородулиха аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
71. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Глубокое аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
72. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Жарма аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
73. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Зайсан аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
74. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Зырян аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
75. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қатон-Қарағай аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
76. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Көкпекті аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.

77. Курчатовское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
78. Курчумское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
79. Риддерское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
80. Тарбагатайское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
81. Уланское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
82. Урджарское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
83. Шемонайхинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
84. Департамент по защите прав потребителей Жамбылской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
85. Таразское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Жамбылской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
86. Байзакское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Жамбылской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
87. Управление по защите прав потребителей района имени Т. Рыскулова Департамента по защите прав потребителей Жамбылской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
88. Жамбылское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Жамбылской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
89. Жуалынское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Жамбылской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.

77. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Курчатов қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
78. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Күршім аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
79. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Риддер қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
80. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Тарбағатай аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
81. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ұлан аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
82. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Үржар аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
83. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Шемонаиха аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
84. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Жамбыл облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті.
85. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Жамбыл облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Тараз қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
86. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Жамбыл облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Байзақ аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
87. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Жамбыл облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Т. Рысқұлов атындағы ауданының тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
88. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Жамбыл облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Жамбыл аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
89. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Жамбыл облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Жуалы аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.

90. Кордайское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Жамбылской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
91. Меркенское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Жамбылской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
92. Мойынкумское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Жамбылской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
93. Сарысуское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Жамбылской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
94. Таласское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Жамбылской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
95. Шуское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Жамбылской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
96. Департамент по защите прав потребителей Западно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
97. Уральское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Западно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
98. Акжаикское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Западно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
99. Бокейординское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Западно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
100. Бурлинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Западно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
101. Жангалинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Западно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
102. Жанибекское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Западно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.

90. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Жамбыл облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қордай аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
91. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Жамбыл облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Мерке аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
92. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Жамбыл облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Мойынқұм аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
93. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Жамбыл облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Сарысу аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
94. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Жамбыл облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Талас аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
95. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Жамбыл облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Шу аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
96. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Батыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті.
97. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Батыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Орал қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
98. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Батыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ақжайық аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
99. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Батыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Бөкейорда аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
100. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Батыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Бөрлі аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
101. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Батыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Жаңақала аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
102. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Батыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Жәнібек аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.

103. Зеленовское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Западно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
104. Казталовское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Западно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
105. Каратобинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Западно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
106. Сырымское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Западно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
107. Таскалинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Западно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
108. Теректинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Западно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
109. Чингирлауское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Западно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
110. Департамент по защите прав потребителей Карагандинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
111. Абайское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
112. Актогайское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
113. Бухаржырауское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
114. Жанааркинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
115. Каркаралинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.

103. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Батыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Зеленов аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
104. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Батыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Казталов аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
105. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Батыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қаратөбе аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
106. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Батыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Сырым аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
107. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Батыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Тасқала аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
108. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Батыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Теректі аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
109. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Батыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Шыңғырлау аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
110. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қарағанды облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті.
111. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қарағанды облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Абай аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
112. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қарағанды облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ақтоғай аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
113. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қарағанды облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Бұқар жырау аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
114. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қарағанды облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Жаңаарқа аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
115. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қарағанды облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қарқаралы аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.

116. Управление по защите прав потребителей района имени  Казыбек би города Караганда Департамента по защите прав потребителей  Карагандинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
117. Управление по защите прав потребителей Октябрьское района города Караганда Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
118. Нуринское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
119. Осакаровское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
120. Улытауское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
121. Шетское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
122. Балхашское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
123. Жезказганское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
124. Каражалское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
125 Приозерскское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
126. Саранское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
127. Сатпаевское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
128. Темиртауское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.

116. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қарағанды облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қарағанды қаласы Қазыбек би атындағы ауданның тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
117. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қарағанды облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қарағанды қаласы Октябрь ауданы тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
118. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қарағанды облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Нұра аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
119. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қарағанды облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Осакаров аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
120. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қарағанды облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ұлытау аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
121. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қарағанды облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Шет аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
122. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қарағанды облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Балқаш қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
123. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қарағанды облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Жезқазған қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
124. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қарағанды облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қаражал қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
125. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қарағанды облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Приозерск қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
126. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қарағанды облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Саран қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
127. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қарағанды облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Сәтбаев қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
128. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қарағанды облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Теміртау қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.

129. Шахтинскское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
130. Департамент по защите прав потребителей Костанайской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
131. Алтынсаринское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
132. Амангельдинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
133. Аулиекольское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
134. Денисовское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
135. Жангельдинское районное Управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
136. Житикаринское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
137. Камыстинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
138. Карабалыкское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
139. Карасуское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
140. Мендыкаринское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
141. Наурзумское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.

129. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қарағанды облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Шахтинск қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
130. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қостанай облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті.
131. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қостанай облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Алтынсарин аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
132. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қостанай облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Амангелді аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
133. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қостанай облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Әулиекөл аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
134. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қостанай облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Денисов аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
135. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қостанай облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Жангелдин аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
136. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қостанай облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Жітіқара аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
137. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қостанай облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қамысты аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
138. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қостанай облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қарабалық аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
139. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қостанай облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қарасу аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
140. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қостанай облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Меңдіқара аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
141. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қостанай облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Наурызым аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.

142. Сарыкольское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
143. Тарановское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
144. Узункольское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
145. Федоровское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
146. Аркалыкское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
147. Костанайское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
148. Управление по защите прав потребителей города Костанай Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
149. Лисаковское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
150. Рудненское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
151. Департамент по защите прав потребителей Кызылординской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
152. Аральского районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Кызылординской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
153. Казалинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Кызылординской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
154. Кармакшинское районное Управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Кызылординской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.

142. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қостанай облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Сарыкөл аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
143. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қостанай облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Таранов аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
144. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қостанай облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ұзынкөл аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
145. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қостанай облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Федоров аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
146. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қостанай облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Арқалық қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
147. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қостанай облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қостанай аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
148. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қостанай облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қостанай қаласының тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
149. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қостанай облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Лисаковск қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
150. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қостанай облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Рудный қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
151. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қызылорда облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті.
152. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қызылорда облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Арал аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
153. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қызылорда облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қазалы аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
154. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қызылорда облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қармақшы аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.

155. Жалагашское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Кызылординской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
156. Сырдарьинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Кызылординской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
157. Шиелийское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Кызылординской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
158. Жанакорганское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Кызылординской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
159. Кызылординское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Кызылординской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
160. Департамент по защите прав потребителей Мангистауской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
161. Актауское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Мангистауской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
162. Жанаозенское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Мангистауской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
163. Мангистауское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Мангистауской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
164. Тупкараганское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Мангистауской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
165. Бейнеуское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Мангистауской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
166. Каракиянское районное Управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Мангистауской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
167. Мунайлинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Мангистауской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.

155. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қызылорда облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Жалағаш аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
156. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қызылорда облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Сырдария аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
157. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қызылорда облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Шиелі аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
158. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қызылорда облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Жаңақорған аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
159. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қызылорда облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қызылорда қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
160. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Маңғыстау облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті.
161. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Маңғыстау облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ақтау қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
162. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Маңғыстау облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Жаңаөзен қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
163. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Маңғыстау облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Маңғыстау аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
164. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Маңғыстау облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Түпқараған аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
165. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Маңғыстау облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Бейнеу аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
166. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Маңғыстау облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қарақия аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
167. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Маңғыстау облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Мұнайлы аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.

168. Департамент по защите прав потребителей Павлодарской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
169. Павлодарское городское управление Департамента по защите прав потребителей Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей Павлодарской области.
170. Аксуское городское управление Департамента по защите прав потребителей Павлодарской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
171. Экибастузское городское управление Департамента по защите прав потребителей Павлодарской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
172 Баянаульское районное управление Департамента по защите прав потребителей Павлодарской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
173 Актогайское районное управление Департамента по защите прав потребителей Павлодарской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
174. Железинское районное управление Департамента по защите прав потребителей Павлодарской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
175. Иртышское районное управление Департамента по защите прав потребителей Павлодарской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
176. Качирское районное управление Департамента по защите прав потребителей Павлодарской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
177. Лебяжинское районное управление Департамента по защите прав потребителей Павлодарской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
178. Майское районное управление Департамента по защите прав потребителей Павлодарской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
179. Павлодарское районное управление Департамента по защите прав потребителей Павлодарской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
180. Успенское районное управление Департамента по защите прав потребителей Павлодарской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.

168. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Павлодар облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті.
169. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Павлодар облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Павлодар қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
170. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Павлодар облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ақсу қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
171. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Павлодар облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Екібастұз қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
172. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Павлодар облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Баянауыл аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
173. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Павлодар облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ақтоғай аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
174. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Павлодар облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Железин аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
175. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Павлодар облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ертіс аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
176. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Павлодар облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қашыр аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
177. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Павлодар облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Лебяжі аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
178. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Павлодар облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Май аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
179. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Павлодар облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Павлодар аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
180. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Павлодар облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Успен аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.

181. Щербактинское районное управление Департамента по защите прав потребителей Павлодарской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
182. Департамент по защите прав потребителей Северо-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
183. Петропавловское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Северо-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
184. Айыртауское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Северо-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
185. Акжарское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Северо-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
186. Аккайынское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Северо-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
187. Управление по защите прав потребителей района имени Габита Мусрепова Департамента по защите прав потребителей Северо-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
188. Есильское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Северо-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
189. Кызылжарское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Северо-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
190. Управление по защите прав потребителей района Магжана Жумабаева Департамента по защите прав потребителей Северо-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
191. Жамбылское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Северо-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
192. Мамлютское районное управление Департамента Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей Северо-Казахстанской области.
193. Тайыншинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Северо-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.

181. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Павлодар облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Шарбақты аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
182. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Солтүстік Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті.
183. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Солтүстік Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Петропавл қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
184. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Солтүстік Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Айыртау аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
185. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Солтүстік Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ақжар аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
186. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Солтүстік Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Аққайың аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
187. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Солтүстік Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
188. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Солтүстік Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Есіл аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
189. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Солтүстік Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қызылжар аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
190. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Солтүстік Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Мағжан Жұмабаев ауданының тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
191. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Солтүстік Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Жамбыл аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
192. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Солтүстік Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Мамлют аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
193. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Солтүстік Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Тайынша аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.

194. Тимирязевское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Северо-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
195. Уалихановское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Северо-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
196. Управление по защите прав потребителей района Шал акына Департамента по защите прав потребителей Северо-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
197. Департамент по защите прав потребителей Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей Южно-Казахстанской области.
198. Арысское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Южно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
199. Байдибекское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Южно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
200. Казыгуртское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Южно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
201. Махтааральское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Южно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
202. Отрарское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Южно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
203. Ордабасинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Южно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
204. Сайрамское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Южно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
205. Сарыагашское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Южно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
206. Сузакское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Южно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей

194. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Солтүстік Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Тимирязев аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
195. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Солтүстік Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Уәлиханов аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
196. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Солтүстік Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Шал ақын ауданы тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
197. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Оңтүстік Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті.
198. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Оңтүстік Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Арыс қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
199. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Оңтүстік Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Бәйдібек аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
200. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Оңтүстік Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қазығұрт аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
201. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Оңтүстік Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Мақтаарал аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
202. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Оңтүстік Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Отырар аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
203. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Оңтүстік Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ордабасы аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
204. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Оңтүстік Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Сайрам аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
205. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Оңтүстік Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Сарыағаш аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
206. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Оңтүстік Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Созақ аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.

207. Толебийское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Южно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
208. Тюлькубасское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Южно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
209. Шардаринское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Южно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
210. Управление по защите прав потребителей Абайского  района города Шымкент Департамента по защите прав потребителей Южно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
211. Управление по защите прав потребителей Аль-Фарабийского  района города Шымкент Департамента по защите прав потребителей Южно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
212. Управление по защите прав потребителей Енбекшинского  района города Шымкент Департамента по защите прав потребителей Южно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
213. Кентауское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Южно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
214. Туркестанское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Южно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
215. Департамент по защите прав потребителей города Алматы Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
216. Управление по защите прав потребителей Алатауского района  города Алматы Департамента по защите прав потребителей города Алматы Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
217. Управление по защите прав потребителей Ауэзовского района  города Алматы Департамента по защите прав потребителей города Алматы Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
218. Управление по защите прав потребителей Алмалинского  района города Алматы Департамента по защите прав потребителей города Алматы Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
219. Управление по защите прав потребителей Бостандыкского  района города Алматы Департамента по защите прав потребителей города Алматы Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей

207. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Оңтүстік Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Төле би аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
208. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Оңтүстік Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Түлкібас аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
209. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Оңтүстік Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Шардара аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
210. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Оңтүстік Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Шымкент қаласы Абай ауданы тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
211. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Оңтүстік Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Шымкент қаласы Әл-Фараби ауданы тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
212. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Оңтүстік Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Шымкент қаласы Еңбекші ауданы тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
213. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Оңтүстік Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Кентау қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
214. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Оңтүстік Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Түркістан қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
215. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы қаласының тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті.
216. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы қаласы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Алматы қаласы Алатау ауданы тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
217. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы қаласы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Алматы қаласы Әуезов ауданы тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
218. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы қаласы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Алматы қаласы Алмалы ауданы тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
219. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы қаласы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Алматы қаласы Бостандық ауданы тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.

220. Управление по защите прав потребителей Жетысуского района  города Алматы Департамента по защите прав потребителей города Алматы Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
221. Управление по защите прав потребителей Медеуского района города Алматы Департамента по защите прав потребителей города Алматы Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
222. Управление по защите прав потребителей Турксибского  района города Алматы Департамента по защите прав потребителей города Алматы Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
223. Департамент по защите прав потребителей города Астаны Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
224. Департамент по защите прав потребителей на транспорте Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
225. Актюбинское отделенческое управление по защите прав потребителей на транспорте Департамента по защите прав потребителей на транспорте Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
226. Алматинское отделенческое управление по защите прав потребителей на транспорте Департамента по защите прав потребителей на транспорте Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
227. Атбасарское отделенческое управление по защите прав потребителей на транспорте Департамента по защите прав потребителей на транспорте Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
228. Атырауское отделенческое управление по защите прав потребителей на транспорте Департамента по защите прав потребителей на транспорте Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
229. Жамбылское отделенческое управление по защите прав потребителей на транспорте Департамента по защите прав потребителей на транспорте Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
230. Жана-Аркинское отделенческое Управление по защите прав потребителей на транспорте Департамента по защите прав потребителей на транспорте Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
231. Защитинское отделенческое управление по защите прав потребителей на транспорте Департамента по защите прав потребителей на транспорте Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
232. Карагандинское отделенческое управление по защите прав потребителей на транспорте Департамента по защите прав потребителей на транспорте Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.

220. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы қаласы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Алматы қаласы Жетісу ауданы тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
221. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы қаласы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Алматы қаласы Медеу ауданы тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
222. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы қаласы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Алматы қаласы Түрксіб ауданы тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
223. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Астана қаласының тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті.
224. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті.
225. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ақтөбе бөлімшелік көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
226. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Алматы бөлімшелік көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
227. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Атбасар бөлімшелік көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
228. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Атырау бөлімшелік көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
229. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Жамбыл бөлімшелік көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
230. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Жаңаарқа бөлімшелік көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
231. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Защита бөлімшелік көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
232. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қарағанды бөлімшелік көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.

6. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Буландынскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Акмолинской области в Буландынское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
7. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Егиндыкольскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Акмолинской области в Егиндыкольское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
8. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Енбекшильдерскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Акмолинской области в Енбекшильдерское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
9. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Ерейментаускому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Акмолинской области в Ерейментауское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
10. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Есильскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Акмолинской области в Есильское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
11. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Жаксынскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Акмолинской области в Жаксынское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.

6. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Ақмола облысы бойынша департаментінің Бұланды ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақмола облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Бұланды аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
7. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Ақмола облысы бойынша департаментінің Егіндікөл ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақмола облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Егіндікөл аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
8. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Ақмола облысы бойынша департаментінің Еңбекшілдер ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақмола облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Еңбекшілдер аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
9. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Ақмола облысы бойынша департаментінің Ерейментау ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақмола облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ерейментау аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
10. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Ақмола облысы бойынша департаментінің Есіл ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақмола облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Есіл аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
11. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Ақмола облысы бойынша департаментінің Жақсы ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақмола облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Жақсы аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.

12. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Жаркаинскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Акмолинской области в Жаркаинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
13. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Зерендинскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Акмолинской области в Зерендинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
14. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Коргалжынскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Акмолинской области в Коргалжынское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
15. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Сандыктаускому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Акмолинской области в Сандыктауское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
16. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Степногорск Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Акмолинской области в Степногорское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
17. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Кокшетау Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Акмолинской области в Кокшетауское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.

12. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Ақмола облысы бойынша департаментінің Жарқайың ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақмола облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Жарқайың аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
13. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Ақмола облысы бойынша департаментінің Зеренді ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақмола облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Зеренді аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
14. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Ақмола облысы бойынша департаментінің Қорғалжын ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақмола облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қорғалжын аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
15. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Ақмола облысы бойынша департаментінің Сандықтау ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақмола облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Сандықтау аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
16. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Ақмола облысы бойынша департаментінің Степногор қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақмола облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Степногорск қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
17. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Ақмола облысы бойынша департаментінің Көкшетау қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақмола облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Көкшетау қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.

18. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Целиноградскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Акмолинской области в Целиноградское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
19. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Шортандинскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Акмолинской области в Шортандинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
20. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Бурабайскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Акмолинской области в Бурабайское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
21. Департамент Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Актюбинской области в Департамент по защите прав потребителей Актюбинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
22. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Актобе Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Актюбинской области в Актобинское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Актюбинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
23. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Айтекебийскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Актюбинской области в Айтекебийское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Актюбинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
24. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Алгинскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Актюбинской области в Алгинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Актюбинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.

18. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Ақмола облысы бойынша департаментінің Целиноград ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақмола облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Целиноград аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
19. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Ақмола облысы бойынша департаментінің Шортанды ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақмола облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Шортанды аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
20. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Ақмола облысы бойынша департаментінің Бурабай ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақмола облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Бурабай аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
21. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Ақтөбе облысы бойынша департаменті Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақтөбе облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті болып.
22. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Ақтөбе облысы бойынша департаментінің Ақтөбе қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақтөбе облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ақтөбе қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
23. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Ақтөбе облысы бойынша департаментінің Әйтеке би ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақтөбе облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Әйтеке би аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
24. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Ақтөбе облысы бойынша департаментінің Алға ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақтөбе облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Алға аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.

25. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Байганинскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Актюбинской области в Байганинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Актюбинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
26 Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Иргизскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Актюбинской области в Иргизское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Актюбинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
27. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Каргалинскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Актюбинской области в Каргалинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Актюбинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
28. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Кобдинскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Актюбинской области в Кобдинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Актюбинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
29. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Мартукскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Актюбинской области в Мартукское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Актюбинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
30. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Мугалжарскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Актюбинской области в Мугалжарское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Актюбинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.

25. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Ақтөбе облысы бойынша департаментінің Байғанин ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақтөбе облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Байғанин аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
26. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Ақтөбе облысы бойынша департаментінің Ырғыз ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақтөбе облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ырғыз аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
27. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Ақтөбе облысы бойынша департаментінің Қарғалы ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақтөбе облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қарғалы аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
28. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Ақтөбе облысы бойынша департаментінің Қобда ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақтөбе облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қобда аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
29. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Ақтөбе облысы бойынша департаментінің Мәртөк ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақтөбе облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Мәртөк аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
30. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Ақтөбе облысы бойынша департаментінің Мұғалжар ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақтөбе облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Мұғалжар аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.

31. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Темирскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Актюбинской области в Темирское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Актюбинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
32. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Уилскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Актюбинской области в Уилское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Актюбинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
33. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Хромтаускому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Актюбинской области в Хромтауское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Актюбинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
34. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Шалкарскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Актюбинской области в Шалкарское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Актюбинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
35. Департамент Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Алматинской области в Департамент по защите прав потребителей Алматинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
36. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Аксускому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Алматинской области в Аксуское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
37. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Алакольскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Алматинской области в Алакольское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.

31. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Ақтөбе облысы бойынша департаментінің Темір ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақтөбе облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Темір аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
32. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Ақтөбе облысы бойынша департаментінің Ойыл ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақтөбе облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ойыл аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
33. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Ақтөбе облысы бойынша департаментінің Хромтау ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақтөбе облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Хромтау аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
34. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Ақтөбе облысы бойынша департаментінің Шалқар ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақтөбе облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Шалқар аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
35. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Алматы облысы бойынша департаменті Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті болып.
36. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Алматы облысы бойынша департаментінің Ақсу ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ақсу аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
37. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Алматы облысы бойынша департаментінің Алакөл ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Алакөл аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.

38. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Балхашскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Алматинской области в Балхашское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
39. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Енбекшиказахскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Алматинской области в Енбекшиказахское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
40. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Ескельдинскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Алматинской области в Ескельдинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
41. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Жамбылскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Алматинской области в Жамбылское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
42. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Илийскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Алматинской области в Илийское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
43. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Карасайскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Алматинской области в Карасайское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.

38. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Алматы облысы бойынша департаментінің Балқаш ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Балқаш аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
39. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Алматы облысы бойынша департаментінің Еңбекшіқазақ ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Еңбекшіқазақ аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
40. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Алматы облысы бойынша департаментінің Ескелді ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ескелді аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
41. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Алматы облысы бойынша департаментінің Жамбыл ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Жамбыл аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
42. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Алматы облысы бойынша департаментінің Іле ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Іле аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
43. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Алматы облысы бойынша департаментінің Қарасай ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қарасай аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.

44. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Каратальскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Алматинской области в Каратальское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
45. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Кербулакскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Алматинской области в Кербулакское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
46. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Коксускому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Алматинской области в Коксуское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
47. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Панфиловскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Алматинской области в Панфиловское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
48. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Райымбекскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Алматинской области в Райымбекское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
49. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Саркандскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Алматинской области в Саркандское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.

44. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Алматы облысы бойынша департаментінің Қаратал ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қаратал аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
45. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Алматы облысы бойынша департаментінің Кербұлақ ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Кербұлақ аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
46. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Алматы облысы бойынша департаментінің Көксу ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Көксу аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
47. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Алматы облысы бойынша департаментінің Панфилов ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Панфилов аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
48. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Алматы облысы бойынша департаментінің Райымбек ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Райымбек аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
49. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Алматы облысы бойынша департаментінің Сарқант ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Сарқан аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.

50. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Талгарскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Алматинской области в Талгарское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
51. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Уйгурскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Алматинской области в Уйгурское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
52. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Капшагай Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Алматинской области в Капшагайское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
53. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Талдыкорган Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Алматинской области в Талдыкорганское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
54. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Текели Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Алматинской области в Текелийское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
55. Департамент Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Атырауской области в Департамент по защите прав потребителей Атырауской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
56. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по гогроду Атырау Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Атырауской области в Атырауское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Атырауской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.

50. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Алматы облысы бойынша департаментінің Талғар ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Талғар аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
51. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Алматы облысы бойынша департаментінің Ұйғыр ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ұйғыр аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
52. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Алматы облысы бойынша департаментінің Қапшағай қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қапшағай қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
53. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Алматы облысы бойынша департаментінің Талдықорған қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Талдықорған қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
54. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Алматы облысы бойынша департаментінің Текелі қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Текелі қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
55. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Атырау облысы бойынша департаменті Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Атырау облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті болып.
56. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Атырау облысы бойынша департаментінің Атырау қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Атырау облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Атырау қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.

57. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Жылыойскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Атырауской области в Жылыойское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Атырауской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
58. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Индерскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Атырауской области в Индерское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Атырауской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
59. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Исатайскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Атырауской области в Исатайское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Атырауской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
60. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Кзылкугинскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Атырауской области в Кзылкугинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Атырауской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
61. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Курмангазинскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Атырауской области в Курмангазинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Атырауской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
62. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Макатскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Атырауской области в Макатское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Атырауской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.

57. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Атырау облысы бойынша департаментінің Жылыой ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Атырау облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Жылыой аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
58. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Атырау облысы бойынша департаментінің Индер ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Атырау облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Индер аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
59. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Атырау облысы бойынша департаментінің Исатай ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Атырау облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Исатай аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
60. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Атырау облысы бойынша департаментінің Қызылқоға ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Атырау облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қызылқоға аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
61. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Атырау облысы бойынша департаментінің Құрманғазы ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Атырау облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Құрманғазы аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
62. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Атырау облысы бойынша департаментінің Мақат ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Атырау облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Мақат аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.

63. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Махамбетскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Атырауской области в Махамбетское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Атырауской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
64. Департамент Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области в Департамент по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
65. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Усть-Каменогорск Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области в Усть-Каменогорское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
66. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Семей Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области в Семейское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
67. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Аягозскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области в Аягозское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
68. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Абайскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области в Абайское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.

63. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Атырау облысы бойынша департаментінің Махамбет ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Атырау облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Махамбет аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
64. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаменті Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті болып.
65. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаментінің Өскемен қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Өскемен қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
66. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаментінің Семей қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Семей қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
67. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаментінің Аягөз ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Аягөз аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
68. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаментінің Абай ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Абай аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.

69. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Бескарагайскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области в Бескарагайское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
70. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Бородулихинскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области в Бородулихинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
71. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Глубоковскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области в Глубоковское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
72. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Жарминскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области в Жарминское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
73. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Зайсанскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области в Зайсанское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
74. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Зыряновскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области в Зыряновское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.

69. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаментінің Бесқарағай ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Бесқарағай аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
70. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаментінің Бородулиха ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Бородулиха аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
71. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаментінің Глубокое ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Глубокое аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
72. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаментінің Жарма ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Жарма аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
73. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаментінің Зайсан ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Зайсан аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
74. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаментінің Зырян ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Зырян аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.

75. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Катон-Карагайскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области в Катон-Карагайское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
76. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Кокпектинскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области в Кокпектинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей
77. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Курчатов Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области в Курчатовское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
78. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Курчумскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области в Курчумское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
79. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Риддер Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области в Риддерское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
80. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Тарбагатайскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области в Тарбагатайское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.

75. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаментінің Қатонқарағай ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қатон-Қарағай аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
76. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаментінің Көкпекті ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Көкпекті аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
77. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаментінің Курчатов қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Курчатов қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
78. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаментінің Күршім ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Күршім аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
79. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаментінің Риддер қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Риддер қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
80. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаментінің Тарбағатай ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Тарбағатай аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.

81. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Уланскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области в Уланское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
82. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Урджарскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области в Урджарское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
83. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Шемонайхинскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области в Шемонайхинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
84. Департамент Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Жамбылской области в Департамент по защите прав потребителей Жамбылской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
85. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Тараз Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Жамбылской области в Таразское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Жамбылской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
86. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Байзакскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Жамбылской области в Байзакское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Жамбылской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.

81. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаментінің Ұлан ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ұлан аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
82. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаментінің Ұржар ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Үржар аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
83. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаментінің Шемонаиха ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Шемонаиха аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
84. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Жамбыл облысы бойынша департаменті Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Жамбыл облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті болып.
85. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Жамбыл облысы бойынша департаментінің Тараз қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Жамбыл облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Тараз қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
86. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Жамбыл облысы бойынша департаментінің Байзақ ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Жамбыл облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Байзақ аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.

87. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по району имени Т. Рыскулова Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Жамбылской области в Управление по защите прав потребителей района имени Т. Рыскулова Департамента по защите прав потребителей Жамбылской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
88. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора Жамбылскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Жамбылской области в Жамбылское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Жамбылской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
89. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Жуалынскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Жамбылской области в Жуалынское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Жамбылской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
90. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Кордайскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Жамбылской области в Кордайское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Жамбылской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
91. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Меркенскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Жамбылской области в Меркенское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Жамбылской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
92. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Мойынкумскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Жамбылской области в Мойынкумское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Жамбылской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.

87. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Жамбыл облысы бойынша департаментінің Т.Рысқұлов атындағы аудан бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Жамбыл облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Т. Рысқұлов ауданының тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
88. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Жамбыл облысы бойынша департаментінің Жамбыл ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Жамбыл облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Жамбыл аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
89. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Жамбыл облысы бойынша департаментінің Жуалы ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Жамбыл облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Жуалы аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
90. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаментінің Қордай ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қордай аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
91. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Жамбыл облысы бойынша департаментінің Мерке ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Жамбыл облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Мерке аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
92. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Жамбыл облысы бойынша департаментінің Мойынқұм ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Жамбыл облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Мойынқұм аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.

93. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Сарысускому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Жамбылской области в Сарысуское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Жамбылской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
94. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Таласскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Жамбылской области в Таласское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Жамбылской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
95. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Шускому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Жамбылской области в Шуское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Жамбылской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
96. Департамент Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Западно-Казахстанской области в Департамент по защите прав потребителей Западно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
97. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Уральск Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Западно-Казахстанской области в Уральское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Западно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
98. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Акжаикскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Западно-Казахстанской области в Акжаикское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Западно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.

93. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Жамбыл облысы бойынша департаментінің Сарысу ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Жамбыл облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Сарысу аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
94. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Жамбыл облысы бойынша департаментінің Талас ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Жамбыл облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Талас аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
95. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Жамбыл облысы бойынша департаментінің Шу ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Жамбыл облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Шу аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
96. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаменті Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Батыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті болып.
97. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаментінің Орал қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Батыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Орал қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
98. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаментінің Ақжайық ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Батыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ақжайық аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.

99. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Бокейординскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Западно-Казахстанской области в Бокейординское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Западно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
100. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Бурлинскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Западно-Казахстанской области в Бурлинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Западно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
101. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Жангалинскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Западно-Казахстанской области в Жангалинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Западно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
102. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Жанибекскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Западно-Казахстанской области в Жанибекское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Западно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
103. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Зеленовскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Западно-Казахстанской области в Зеленовское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Западно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
104. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Казталовскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Западно-Казахстанской области в Казталовское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Западно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.

99. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаментінің Бөкейорда ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Батыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Бөкейорда аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
100. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаментінің Бөрлі ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Батыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Бөрлі аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
101. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаментінің Жаңақала ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Батыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Жаңақала аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
102. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаментінің Жәнібек ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Батыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Жәнібек аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
103. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаментінің Зеленов ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Батыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Зеленов аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
104. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаментінің Қазталов ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Батыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Казталов аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.

105. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Каратобинскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Западно-Казахстанской области в Каратобинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Западно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
106. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Сырымскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Западно-Казахстанской области в Сырымское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Западно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
107. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Таскалинскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Западно-Казахстанской области в Таскалинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Западно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
108. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Теректинскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Западно-Казахстанской области в Теректинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Западно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
109. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Чингирлаускому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Западно-Казахстанской области в Чингирлауское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Западно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
110. Департамент Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Карагандинской области в Департамент по защите прав потребителей Карагандинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.

105. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаментінің Қаратөбе ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Батыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қаратөбе аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
106. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаментінің Сырым ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Батыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Сырым аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
107. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаментінің Тасқала ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Батыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Тасқала аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
108. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаментінің Теректі ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Батыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Теректі аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
109. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаментінің Шыңғырлау ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Батыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Шыңғырлау аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
110. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қарағанды облысы бойынша департаменті Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қарағанды облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті болып.

111. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Абайскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Карагандинской области в Абайское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
112. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Актогайскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Карагандинской области в Актогайское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
113. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Бухаржыраускому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Карагандинской области в Бухаржырауское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
114. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Жанааркинскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Карагандинской области в Жанааркинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
115. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Каркаралинскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Карагандинской области в Каркаралинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
116. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по району имени Казыбек би города Караганда Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Карагандинской области в Управление по защите прав потребителей района имени Казыбек би Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.

111. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қарағанды облысы бойынша департаментінің Абай ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қарағанды облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Абай аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
112. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қарағанды облысы бойынша департаментінің Ақтоғай ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қарағанды облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ақтоғай аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
113. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қарағанды облысы бойынша департаментінің Бұқар жырау ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қарағанды облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Бұқар жырау аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
114. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қарағанды облысы бойынша департаментінің Жаңаарқа ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қарағанды облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Жаңаарқа аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
115. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қарағанды облысы бойынша департаментінің Қарқаралы ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қарағанды облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қарқаралы аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
116. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қарағанды облысы бойынша департаментінің Қарағанды қаласы Қазыбек би атындағы аудан бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қарағанды облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қарағанды қаласы Қазыбек би ауданның тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.

117. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Октябрьскому району города Караганда Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Карагандинской области в управление по защите прав потребителей Октябрьского района города Караганда Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
118. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Нуринскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Карагандинской области в Нуринское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
119. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Осакаровскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Карагандинской области в Осакаровское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
120. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Улытаускому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Карагандинской области в Улытауское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
121. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Шетскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Карагандинской области в Шетское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
122. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Балхаш Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Карагандинской области в Балхашское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.

117. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қарағанды облысы бойынша департаментінің Қарағанды қаласы Октябрь ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қарағанды облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қарағанды қаласы Октябрь ауданы тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
118. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қарағанды облысы бойынша департаментінің Нұра ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қарағанды облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Нұра аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
119. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қарағанды облысы бойынша департаментінің Осакаров ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қарағанды облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Осакаров аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
120. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қарағанды облысы бойынша департаментінің Ұлытау ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қарағанды облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ұлытау аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
121. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қарағанды облысы бойынша департаментінің Шет ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қарағанды облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Шет аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
122. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қарағанды облысы бойынша департаментінің Балқаш қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қарағанды облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Балқаш қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.

123. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Жезказган Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Карагандинской области в Жезказганское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
124. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Каражал Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Карагандинской области в Каражалское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
125. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Приозерск Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Карагандинской области в Приозерское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
126. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Сарань Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Карагандинской области в Саранское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
127. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Сатпаев Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Карагандинской области в Сатпаевское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
128. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Темиртау Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Карагандинской области в Темиртауское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.

123. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қарағанды облысы бойынша департаментінің Жезқазған қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қарағанды облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Жезқазған қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
124. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қарағанды облысы бойынша департаментінің Қаражал қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қарағанды облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қаражал қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
125. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қарағанды облысы бойынша департаментінің Приозер қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қарағанды облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Приозерск қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
126. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қарағанды облысы бойынша департаментінің Саран қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қарағанды облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Саран қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
127. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қарағанды облысы бойынша департаментінің Сәтбаев қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қарағанды облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Сәтбаев қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
128. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қарағанды облысы бойынша департаментінің Теміртау қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қарағанды облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Теміртау қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.

129. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Шахтинск Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Карагандинской области в Шахтинскское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
130. Департамент Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Костанайской области в Департамент по защите прав потребителей Костанайской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
131. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Алтынсаринскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Костанайской области в Алтынсаринское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
132. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Амангельдинскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Костанайской области в Амангельдинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
133. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Аулиекольскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Костанайской области в Аулиекольское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
134. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Денисовскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Костанайской области в Денисовское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.

129. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қарағанды облысы бойынша департаментінің Шахтинск қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қарағанды облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Шахтинск қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
130. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қостанай облысы бойынша департаменті Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қостанай облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті болып.
131. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қостанай облысы бойынша департаментінің Алтынсарин ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қостанай облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Алтынсарин аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
132. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қостанай облысы бойынша департаментінің Амангелді ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қостанай облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Амангелді аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
133. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қостанай облысы бойынша департаментінің Әулиекөл ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қостанай облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Әулиекөл аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
134. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қостанай облысы бойынша департаментінің Денисов ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қостанай облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Денисов аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.

135. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Жангельдинскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Костанайской области в Жангельдинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
136. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Житикаринскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Костанайской области в Житикаринское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
137. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Камыстинскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Костанайской области в Камыстинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
138. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Карабалыкскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Костанайской области в Карабалыкское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
139. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Карасускому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Костанайской области в Карасуское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
140. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Мендыкаринскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Костанайской области в Мендыкаринское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.

135. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қостанай облысы бойынша департаментінің Жангелді ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қостанай облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Жангелдин аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
136. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қостанай облысы бойынша департаментінің Жітіқара ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қостанай облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Жітіқара аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
137. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қостанай облысы бойынша департаментінің Қамысты ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қостанай облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қамысты аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
138. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қостанай облысы бойынша департаментінің Қарабалық ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қостанай облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қарабалық аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
139. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қостанай облысы бойынша департаментінің Қарасу ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қостанай облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қарасу аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
140. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қостанай облысы бойынша департаментінің Меңдіқара ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қостанай облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Меңдіқара аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.

141. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Наурзумскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Костанайской области в Наурзумское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
142. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Сарыкольскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Костанайской области в Сарыкольское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
143. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Тарановскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Костанайской области в Тарановское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
144. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Узункольскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Костанайской области в Узункольское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
145. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Федоровскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Костанайской области в Федоровское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
146. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Аркалык Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Костанайской области в Аркалыкское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.

141. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қостанай облысы бойынша департаментінің Наурызым ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қостанай облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Наурызым аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
142. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қостанай облысы бойынша департаментінің Сарыкөл ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қостанай облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Сарыкөл аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
143. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қостанай облысы бойынша департаментінің Таранов ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қостанай облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Таранов аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
144. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қостанай облысы бойынша департаментінің Ұзынкөл ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қостанай облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ұзынкөл аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
145. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қостанай облысы бойынша департаментінің Федоров ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қостанай облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Федоров аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
146. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қостанай облысы бойынша департаментінің Арқалық қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қостанай облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Арқалық қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.

147. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Костанай Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Костанайской области в Управление по защите прав потребителей города Костанай Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
148. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Костанайскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Костанайской области в Костанайское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
149. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Лисаковск Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Костанайской области в Лисаковское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
150. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Рудный Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Костанайской области в Рудненское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
151. Департамент Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Кызылординской области в Департамент по защите прав потребителей Кызылординской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
152. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Аральскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Кызылординской области в Аральского районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Кызылординской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.

147. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қостанай облысы бойынша департаментінің Қостанай қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қостанай облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қостанай қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
148. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қостанай облысы бойынша департаментінің Қостанай ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қостанай облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қостанай аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
149. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қостанай облысы бойынша департаментінің Лисаковск қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қостанай облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Лисаковск қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
150. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қостанай облысы бойынша департаментінің Рудный қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қостанай облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Рудный қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
151. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қызылорда облысы бойынша департаменті Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қызылорда облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті болып.
152. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қызылорда облысы бойынша департаментінің Арал ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қызылорда облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Арал аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.

153. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Казалинскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Кызылординской области в Казалинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Кызылординской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
154. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Кармакшинскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Кызылординской области в Кармакшинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Кызылординской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
155. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Жалагашскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Кызылординской области в Жалагашское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Кызылординской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
156. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Сырдарьинскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Кызылординской области в Сырдарьинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Кызылординской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
157. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Шиелийскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Кызылординской области в Шиелийское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Кызылординской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
158. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Жанакорганскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Кызылординской области в Жанакорганское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Кызылординской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.

153. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қызылорда облысы бойынша департаментінің Қазалы ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қызылорда облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қазалы аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
154. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қызылорда облысы бойынша департаментінің Қармақшы ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қызылорда облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қармақшы аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
155. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қызылорда облысы бойынша департаментінің Жалағаш ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қызылорда облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Жалағаш аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
156. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қызылорда облысы бойынша департаментінің Сырдария ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қызылорда облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Сырдария аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
157. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қызылорда облысы бойынша департаментінің Шиелі ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қызылорда облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Шиелі аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
158. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қызылорда облысы бойынша департаментінің Жаңақорған ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қызылорда облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Жаңақорған аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.

159. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Кызылорда Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Кызылординской области в Кызылординское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Кызылординской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
160. Департамент Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Мангистауской области в Департамент по защите прав потребителей Мангистауской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
161. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Актау Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Мангистауской области в Актауское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Мангистауской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
162. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Жанаозен Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Мангистауской области в Жанаозенское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Мангистауской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
163. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Мангистаускому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Мангистауской области в Мангистауское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Мангистауской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
164. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Тупкараганскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Мангистауской области в Тупкараганское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Мангистауской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.

159. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қызылорда облысы бойынша департаментінің Қызылорда қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қызылорда облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қызылорда қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
160. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Маңғыстау облысы бойынша департаменті Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Маңғыстау облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті болып.
161. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Маңғыстау облысы бойынша департаментінің Ақтау қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Маңғыстау облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ақтау қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
162. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Маңғыстау облысы бойынша департаментінің Жаңаөзен қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Маңғыстау облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Жаңаөзен қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
163. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Маңғыстау облысы бойынша департаментінің Маңғыстау ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Маңғыстау облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Маңғыстау аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
164. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Маңғыстау облысы бойынша департаментінің Түпқараған ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Маңғыстау облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Түпқараған аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.

165. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Бейнеускому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Мангистауской области в Бейнеуское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Мангистауской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
166. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Каракиянскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Мангистауской области в Каракиянское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Мангистауской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
167. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Мунайлинскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Мангистауской области в Мунайлинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Мангистауской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
168. Департамент Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Павлодарской области в Департамент по защите прав потребителей Павлодарской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
169. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Павлодар Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Павлодарской области в Павлодарское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Павлодарской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
170. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Аксу Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Павлодарской области в Аксуское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Павлодарской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.

165. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Маңғыстау облысы бойынша департаментінің Бейнеу ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Маңғыстау облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Бейнеу аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
166. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Маңғыстау облысы бойынша департаментінің Қарақия ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Маңғыстау облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қарақия аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
167. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Маңғыстау облысы бойынша департаментінің Мұнайлы ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Маңғыстау облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Мұнайлы аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
168. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Павлодар облысы бойынша департаменті Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Павлодар облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті болып.
169. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Павлодар облысы бойынша департаментінің Павлодар қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Павлодар облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Павлодар қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
170. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Павлодар облысы бойынша департаментінің Ақсу қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Павлодар облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ақсу қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.

171. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Экибастуз Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Павлодарской области в Экибастузское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Павлодарской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
172. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Баянаульскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Павлодарской области в Баянаульское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Павлодарской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
173. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Актогайскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Павлодарской области в Актогайское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Павлодарской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
174. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Железинскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Павлодарской области в Железинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Павлодарской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
175. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Иртышскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Павлодарской области в Иртышское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Павлодарской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
176. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Качирскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Павлодарской области в Качирское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Павлодарской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.

171. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Павлодар облысы бойынша департаментінің Екібастұз қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Павлодар облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Екібастұз қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
172. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Павлодар облысы бойынша департаментінің Баянауыл ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Павлодар облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Баянауыл аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
173. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Павлодар облысы бойынша департаментінің Ақтоғай ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Павлодар облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ақтоғай аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
174. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Павлодар облысы бойынша департаментінің Железин ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Павлодар облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Железин аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
175. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Павлодар облысы бойынша департаментінің Ертіс ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Павлодар облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ертіс аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
176. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Павлодар облысы бойынша департаментінің Қашыр ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Павлодар облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қашыр аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.

177. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Лебяжинскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Павлодарской области в Лебяжинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Павлодарской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
178. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Майскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Павлодарской области в Майское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Павлодарской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
179. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Павлодарскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Павлодарской области в Павлодарское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Павлодарской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
180. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Успенскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Павлодарской области в Успенское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Павлодарской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
181. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Щербактинскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Павлодарской области в Щербактинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Павлодарской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
182. Департамент Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Северо-Казахстанской области в Департамент по защите прав потребителей Северо-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.

177. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Павлодар облысы бойынша департаментінің Лебяжі ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Павлодар облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Лебяжі аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
178. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Павлодар облысы бойынша департаментінің Май ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Павлодар облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Май аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
179. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Павлодар облысы бойынша департаментінің Павлодар ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Павлодар облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Павлодар аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
180. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Павлодар облысы бойынша департаментінің Успен ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Павлодар облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Успен аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
181. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Павлодар облысы бойынша департаментінің Шарбақты ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Павлодар облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Шарбақты аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
182. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Солтүстік Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті болып.

183. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Петропавловск Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Северо-Казахстанской области в Петропавловское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Северо-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
184. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Айыртаускому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Северо-Казахстанской области в Айыртауское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Северо-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
185. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Акжарскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Северо-Казахстанской области в Акжарское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Северо-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
186. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Аккайынскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Северо-Казахстанской области в Аккайынское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Северо-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
187. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по району имени Габита Мусрепова Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Северо-Казахстанской области в Управление по защите прав потребителей района имени Габита Мусрепова Департамента по защите прав потребителей Северо-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
188. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Есильскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Северо-Казахстанской области в Есильское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Северо-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.

183. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша департаментінің Петропавл қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Солтүстік Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Петропавл қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
184. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша департаментінің Айыртау ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Солтүстік Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Айыртау аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
185. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша департаментінің Ақжар ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Солтүстік Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ақжар аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
186. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша департаментінің Аққайың ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Солтүстік Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Аққайың аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
187. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша департаментінің Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Солтүстік Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
188. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша департаментінің Есіл ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Солтүстік Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Есіл аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.

189. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Кызылжарскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Северо-Казахстанской области в Кызылжарское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Северо-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
190. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по району Магжана Жумабаева Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Северо-Казахстанской области в Управление по защите прав потребителей района Магжана Жумабаева Департамента по защите прав потребителей Северо-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
191. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Жамбылскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Северо-Казахстанской области в Жамбылское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Северо-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
192. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Мамлютскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Северо-Казахстанской области в Мамлютское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Северо-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
193. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Тайыншинскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Северо-Казахстанской области в Тайыншинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Северо-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
194. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Тимирязевскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Северо-Казахстанской области в Тимирязевское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Северо-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.

189. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша департаментінің Қызылжар ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Солтүстік Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қызылжар аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
190. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша департаментінің Мағжан Жұмабаев ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Солтүстік Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Мағжан Жұмабаев ауданының тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
191. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша департаментінің Жамбыл ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Солтүстік Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Жамбыл аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
192. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша департаментінің Мамлют ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Солтүстік Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Мамлют аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
193. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша департаментінің Тайынша ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Солтүстік Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Тайынша аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
194. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша департаментінің Тимирязев ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Солтүстік Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Тимирязев аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.

195. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Уалихановскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Северо-Казахстанской области в Уалихановское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Северо-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
196. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по району Шал акына Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Северо-Казахстанской области в Управление по защите прав потребителей района Шал акына Департамента по защите прав потребителей Северо-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
197. Департамент Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Южно-Казахстанской области в Департамент по защите прав потребителей Южно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
198. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Арысь Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Южно-Казахстанской области в Арысское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Южно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
199. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Байдибекскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Южно-Казахстанской области в Байдибекское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Южно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
200. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Казыгуртскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Южно-Казахстанской области в Казыгуртское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Южно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.

195. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша департаментінің Уәлиханов ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Солтүстік Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Уәлиханов аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
196. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша департаментінің Шал ақын ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Солтүстік Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Шал ақын ауданы тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
197. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Оңтүстік Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті болып.
198. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша департаментінің Арыс қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Оңтүстік Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Арыс қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
199. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша департаментінің Бәйдібек ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Оңтүстік Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Бәйдібек аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
200. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша департаментінің Қазығұрт ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Оңтүстік Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қазығұрт аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.

201. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Махтааральскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Южно-Казахстанской области в Махтааральское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Южно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
202. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Отрарскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Южно-Казахстанской области в Отрарское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Южно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
203. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Ордабасинскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Южно-Казахстанской области в Ордабасинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Южно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
204. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Сайрамскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Южно-Казахстанской области в Сайрамское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Южно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
205. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Сарыагашскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Южно-Казахстанской области в Сарыагашское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Южно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
206. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Сузакскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Южно-Казахстанской области в Сузакское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Южно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей

201. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша департаментінің Мақтаарал ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Оңтүстік Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Мақтаарал аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
202. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша департаментінің Отырар ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Оңтүстік Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Отырар аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
203. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша департаментінің Ордабасы ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Оңтүстік Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ордабасы аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
204. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша департаментінің Сайрам ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Оңтүстік Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Сайрам аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
205. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша департаментінің Сарыағаш ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Оңтүстік Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Сарыағаш аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
206. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша департаментінің Созақ ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Оңтүстік Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Созақ аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.

207. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Толебийскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Южно-Казахстанской области в Толебийское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Южно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
208. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Тюлькубасскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Южно-Казахстанской области в Тюлькубасское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Южно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
209. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Шардаринскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Южно-Казахстанской области в Шардаринское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Южно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
210. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Абайскому району города Шымкент Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Южно-Казахстанской области в Управление по защите прав потребителей Абайского района города Шымкент Департамента по защите прав потребителей Южно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
211. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Кентау Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Южно-Казахстанской области в Кентауское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Южно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
212. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Туркестан Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Южно-Казахстанской области в Туркестанское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Южно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.

207. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша департаментінің Төлеби ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Оңтүстік Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Төле би аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
208. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша департаментінің Түлкібас ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Оңтүстік Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Түлкібас аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
209. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша департаментінің Шардара ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Оңтүстік Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Шардара аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
210. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша департаментінің Шымкент қаласы Абай ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Оңтүстік Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Шымкент қаласы Абай ауданы тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
211. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша департаментінің Кентау қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Оңтүстік Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Кентау қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
212. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша департаментінің Түркістан қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Оңтүстік Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Түркістан қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.

213. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Аль-Фарабийскому району города Шымкент Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Южно-Казахстанской области в Управление по защите прав потребителей Аль-Фарабийского района города Шымкент Департамента по защите прав потребителей Южно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
214. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Енбекшинскому району города Шымкент Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Южно-Казахстанской области в Управление по защите прав потребителей Енбекшинского района города Шымкент Департамента по защите прав потребителей Южно-Казахстанской области Агентства Республики по защите прав потребителей.
215. Департамент Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по городу Алматы в Департамент по защите прав потребителей города Алматы Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
216. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Алатаускому району города Алматы Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по городу Алматы в Управление по защите прав потребителей Алатауского района города Алматы Департамента по защите прав потребителей по городу Алматы Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
217. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Ауэзовскому району города Алматы Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по городу Алматы в Управление по защите прав потребителей Ауэзовского района города Алматы Департамента по защите прав потребителей по городу Алматы Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
218. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Алмалинскому району города Алматы Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по городу Алматы в Управление по защите прав потребителей Алмалинского района города Алматы Департамента по защите прав потребителей по городу Алматы Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.

213. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша департаментінің Шымкент қаласы Әл-Фараби ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Оңтүстік Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Шымкент қаласы Әл-Фараби ауданы тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
214. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша департаментінің Шымкент қаласы Еңбекші ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Оңтүстік Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Шымкент қаласы Еңбекші ауданы тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
215. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Алматы қаласы бойынша департаменті Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы қаласы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті болып.
216. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Алматы қаласы бойынша департаментінің Алатау ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы қаласы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Алматы қаласы Алатау ауданы тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
217. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Алматы қаласы бойынша департаментінің Әуезов ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы қаласы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Алматы қаласы Әуезов ауданы тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
218. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Алматы қаласы бойынша департаментінің Алматы қаласы Алмалы ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы қаласы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Алматы қаласы Алмалы ауданы тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.

219. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Бостандыкскому району города Алматы Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по городу Алматы в Управление по защите прав потребителей Бостандыкского района города Алматы Департамента по защите прав потребителей по городу Алматы Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
220. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Жетысускому району города Алматы Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по городу Алматы в Управление по защите прав потребителей Жетысуского района города Алматы  Департамента по защите прав потребителей по городу Алматы Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
221. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Медеускому району города Алматы Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по городу Алматы в Управление по защите прав потребителей Медеуского района города Алматы Департамента по защите прав потребителей по городу Алматы Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
222. Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Турксибскому району города Алматы Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по городу Алматы в Управление по защите прав потребителей Турксибского района города Алматы Департамента по защите прав потребителей по городу Алматы Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
223. Департамент Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по городу Астаны в Департамент по защите прав потребителей города Астана Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
224. Департамент Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан на транспорте в Департамент Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей на транспорте.
225. Актюбинское отделенческое Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора на транспорте в Актюбинское отделенческое управление по защите прав потребителей на транспорте Департамента по защите прав потребителей на транспорте Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.

219. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Алматы қаласы бойынша департаментінің Алматы қаласы Бостандық ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы қаласы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Алматы қаласы Бостандық ауданы тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
220. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Алматы қаласы бойынша департаментінің Алматы қаласы Жетісу ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы қаласы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Алматы қаласы Жетісу ауданы тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
221. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Алматы қаласы бойынша департаментінің Алматы қаласы Медеу ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы қаласы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Алматы қаласы Медеу ауданы тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
222. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Алматы қаласы бойынша департаментінің Алматы қаласы Түрксіб ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы қаласы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Алматы қаласы Түрксіб ауданы тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
223. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Астана қаласы бойынша департаменті Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Астана қаласы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті болып.
224. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Көліктегі департаменті Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті болып.
225. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Көліктегі департаментінің Ақтөбе бөлімшелік көліктегі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ақтөбе бөлімшелік көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.

226. Алматинское отделенческое Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора на транспорте в Алматинское отделенческое управление по защите прав потребителей на транспорте Департамента по защите прав потребителей на транспорте Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
227. Атбасарское отделенческое Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора на железнодорожном транспорте в Атбасарское отделенческое управление по защите прав потребителей на транспорте Департамента по защите прав потребителей на транспорте Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
228. Атырауское отделенческое Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора на железнодорожном транспорте в Атырауское отделенческое управление по защите прав потребителей на транспорте Департамента по защите прав потребителей на транспорте Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
229. Жамбылское отделенческое Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора на железнодорожном транспорте в Жамбылское отделенческое управление по защите прав потребителей на транспорте Департамента по защите прав потребителей на транспорте Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
230. Жана-Аркинское отделенческое Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора на железнодорожном транспорте в Жана-Аркинское отделенческое управление по защите прав потребителей на транспорте Департамента по защите прав потребителей на транспорте Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
231. Защитинское отделенческое Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора на железнодорожном транспорте в Защитинское отделенческое управление по защите прав потребителей на транспорте Департамента по защите прав потребителей на транспорте Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
232. Карагандинское отделенческое Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора на железнодорожном транспорте в Карагандинское отделенческое управление по защите прав потребителей на транспорте Департамента по защите прав потребителей на транспорте Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
233. Кокшетауское отделенческое Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора на железнодорожном транспорте в Кокшетауское отделенческое управление по защите прав потребителей на транспорте Департамента по защите прав потребителей на транспорте Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
234. Костанайское отделенческое Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора на железнодорожном транспорте в Костанайское отделенческое управление по защите прав потребителей на транспорте Департамента по защите прав потребителей на транспорте Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
235. Кызылординское отделенческое Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора на железнодорожном транспорте в Кызылординское отделенческое управление по защите прав потребителей на транспорте Департамента по защите прав потребителей на транспорте Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
236. Мангистауское отделенческое Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора на железнодорожном транспорте в Мангистауское отделенческое управление по защите прав потребителей на транспорте Департамента по защите прав потребителей на транспорте Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
237. Павлодарское отделенческое Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора на железнодорожном транспорте в Павлодарское отделенческое управление по защите прав потребителей на транспорте Департамента по защите прав потребителей на транспорте Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.

226. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Көліктегі департаментінің Алматы бөлімшелік көліктегі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Алматы бөлімшелік көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
227. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Көліктегі департаментінің Атбасар бөлімшелік темір жол көлігіндегі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Атбасар бөлімшелік көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
228. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Көліктегі департаментінің Атырау бөлімшелік темір жол көлігіндегі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Атырау бөлімшелік көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
229. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Көліктегі департаментінің Жамбыл бөлімшелік темір жол көлігіндегі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Жамбыл бөлімшелік көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
230. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Көліктегі департаментінің Жаңаарқа бөлімшелік темір жол көлігіндегі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Жаңаарқа бөлімшелік көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
231. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Көліктегі департаментінің Защита бөлімшелік темір жол көлігіндегі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Защита бөлімшелік көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
232. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Көліктегі департаментінің Қарағанды бөлімшелік темір жол көлігіндегі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қарағанды бөлімшелік көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
233. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Көліктегі департаментінің Көкшетау бөлімшелік темір жол көлігіндегі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Көкшетау бөлімшелік көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
234. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Көліктегі департаментінің Қостанай бөлімшелік темір жол көлігіндегі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қостанай бөлімшелік көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
235. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Көліктегі департаментінің Қызылорда бөлімшелік темір жол көлігіндегі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қызылорда бөлімшелік көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
236. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Көліктегі департаментінің Маңғыстау бөлімшелік темір жол көлігіндегі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Маңғыстау бөлімшелік көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
237. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Көліктегі департаментінің Павлодар бөлімшелік темір жол көлігіндегі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Павлодар бөлімшелік көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.

238. Семейское отделенческое Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора на железнодорожном транспорте в Семейское отделенческое управление по защите прав потребителей на транспорте Департамента по защите прав потребителей на транспорте Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
239. Уральское отделенческое Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора на железнодорожном транспорте в Уральское отделенческое управление по защите прав потребителей на транспорте Департамента по защите прав потребителей на транспорте Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
240. Шымкентское отделенческое Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора на железнодорожном транспорте в Шымкентское отделенческое управление по защите прав потребителей на транспорте Департамента по защите прав потребителей на транспорте Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
241. Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Атырауский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы» Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Атырауский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы» Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
242. Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Мангистауский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы» Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Мангистауский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы» Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
243. Республиканское государственное казенное предприятие «Акмолинский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы» Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан в Республиканское государственное казенное предприятие «Акмолинский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы» Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.

238. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Көліктегі департаментінің Семей бөлімшелік темір жол көлігіндегі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Семей бөлімшелік көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
239. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Көліктегі департаментінің Орал бөлімшелік темір жол көлігіндегі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Орал бөлімшелік көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
240. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Көліктегі департаментінің Шымкент бөлімшелік темір жол көлігіндегі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Шымкент бөлімшелік көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы болып.
241. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің «Атырау облыстық санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің «Атырау облыстық санитариялық-эпидемиологиялық сараптама орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны болып.
242. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің «Маңғыстау облыстық санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің «Маңғыстау облыстық санитариялық-эпидемиологиялық сараптама орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны болып.
243. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің «Ақмола облыстық санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің «Ақмола облыстық санитариялық-эпидемиологиялық сараптама орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны болып.

244. Республиканское государственное казенное предприятие «Актюбинский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы» Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан в Республиканское государственное казенное предприятие «Актюбинский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы» Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
245. Республиканское государственное казенное предприятие «Алматинский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы» Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан в Республиканское государственное казенное предприятие «Алматинский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы» Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
246. Республиканское государственное казенное предприятие «Восточно-Казахстанский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы» Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан в Республиканское государственное казенное предприятие «Восточно-Казахстанский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы» Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
247. Республиканское государственное казенное предприятие «Жамбылский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы» Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан в Республиканское государственное казенное предприятие «Жамбылский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы» Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
248. Республиканское государственное казенное предприятие «Западно-Казахстанский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы» Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан в Республиканское государственное казенное предприятие «Западно-Казахстанский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы» Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
249. Республиканское государственное казенное предприятие «Карагандинский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы» Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан в Республиканское государственное казенное предприятие «Карагандинский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы» Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.

244. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің «Ақтөбе облыстық санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің «Ақтөбе облыстық санитариялық-эпидемиологиялық сараптама орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны болып.
245. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің «Алматы облыстық санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің «Алматы облыстық санитариялық-эпидемиологиялық сараптама орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны болып.
246. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің «Шығыс Қазақстан облыстық санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің «Шығыс Қазақстан облыстық санитариялық-эпидемиологиялық сараптама орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны болып.
247. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің «Жамбыл облыстық санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің «Жамбыл облыстық санитариялық-эпидемиологиялық сараптама орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны болып.
248. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің «Батыс Қазақстан облыстық санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің «Батыс Қазақстан облыстық санитариялық-эпидемиологиялық сараптама орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны болып.
249. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің «Қарағанды облыстық санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің «Қарағанды облыстық санитариялық-эпидемиологиялық сараптама орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны болып.

250. Республиканское государственное казенное предприятие «Костанайский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы» Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан в Республиканское государственное казенное предприятие «Костанайский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы» Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
251. Республиканское государственное казенное предприятие «Кызылординский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы» Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан в Республиканское государственное казенное предприятие «Кызылординский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы» Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
252. Республиканское государственное казенное предприятие «Павлодарский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы» Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан в Республиканское государственное казенное предприятие «Павлодарский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы» Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
253. Республиканское государственное казенное предприятие «Северо-Казахстанский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы» Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан в Республиканское государственное казенное предприятие «Северо-Казахстанский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы» Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
254. Республиканское государственное казенное предприятие «Южно-Казахстанский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы» Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан в Республиканское государственное казенное предприятие «Южно-Казахстанский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы» Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
255. Республиканское государственное казенное предприятие «Центр санитарно-эпидемиологической экспертизы города Алматы» Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан в Республиканское государственное казенное предприятие «Центр санитарно-эпидемиологической экспертизы города Алматы» Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.

250. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің «Қостанай облыстық санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің «Қостанай облыстық санитариялық-эпидемиологиялық сараптама орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны болып.
251. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің «Қызылорда облыстық санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің «Қызылорда облыстық санитариялық-эпидемиологиялық сараптама орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны болып.
252. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің «Павлодар облыстық санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің «Павлодар облыстық санитариялық-эпидемиологиялық сараптама орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны болып.
253. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің «Солтүстік Қазақстан облыстық санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің «Солтүстік Қазақстан облыстық санитариялық-эпидемиологиялық сараптама орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны болып.
254. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің «Оңтүстік Қазақстан облыстық санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің «Оңтүстік Қазақстан облыстық санитариялық-эпидемиологиялық сараптама орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны болып.
255. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің «Алматы қаласының санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің «Алматы қаласының санитариялық-эпидемиологиялық сараптама орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны болып.

256. Республиканское государственное казенное предприятие «Центр санитарно-эпидемиологической экспертизы города Астаны» Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан в Республиканское государственное казенное предприятие «Центр санитарно-эпидемиологической экспертизы города Астаны» Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
257. Республиканское государственное казенное предприятие «Уральская городская дезинфекционная станция» Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан в Республиканское государственное казенное предприятие «Уральская городская дезинфекционная станция» Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
258. Республиканское государственное казенное предприятие «Петропавловская городская дезинфекционная станция» Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан в Республиканское государственное казенное предприятие «Петропавловская городская дезинфекционная станция» Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
259. Республиканское государственное казенное предприятие «Дезинфекционная станция города Алматы» Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан в Республиканское государственное казенное предприятие «Дезинфекционная станция города Алматы» Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
260. Республиканское государственное казенное предприятие «Шымкентская городская дезинфекционная станция» Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан в Республиканское государственное казенное предприятие «Шымкентская городская дезинфекционная станция» Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
261. Республиканское государственное казенное предприятие «Научный центр гигиены и эпидемиологии имени Хамзы Жуматова» Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан в Республиканское государственное казенное предприятие «Научный центр гигиены и эпидемиологии имени Хамзы Жуматова» Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
262. Республиканское государственное казенное предприятие «Казахский научный центр карантинных и зоонозных инфекций имени Масгута Айкимбаева» Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан в Республиканское государственное казенное предприятие «Казахский научный центр карантинных и зоонозных инфекций имени Масгута Айкимбаева» Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.

256. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің «Астана қаласының санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің «Астана қаласының санитариялық-эпидемиологиялық сараптама орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны болып.
257. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің «Орал қалалық дезинфекция станциясы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің «Орал қалалық дезинфекция станциясы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны болып.
258. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің «Петропавл қалалық дезинфекция станциясы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің «Петропавл қалалық дезинфекция станциясы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны болып.
259. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің «Алматы қаласының дезинфекция станциясы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің «Алматы қаласының дезинфекция станциясы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны болып.
260. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің «Шымкент қалалық дезинфекция станциясы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің «Шымкент қалалық дезинфекция станциясы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны болып.
261. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің «Хамза Жұматов атындағы Гигиена және эпидемиология ғылыми орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің «Хамза Жұматов атындағы Гигиена және эпидемиология ғылыми орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны болып.
262. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің «Масғұт Айқымбаев атындағы Қазақ карантиндік және зоонозды жұқпалар ғылыми орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің «Масғұт Айқымбаев атындағы Қазақ карантиндік және зооноздық инфекциялар ғылыми орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны болып.

263. Республиканское государственное казенное предприятие «Научно-практический центр санитарно-эпидемиологической экспертизы и мониторинга» Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан в Республиканское государственное казенное предприятие «Научно-практический центр санитарно-эпидемиологической экспертизы и мониторинга» Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
264. Государственное учреждение «Араломорская противочумная станция» Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан в Республиканское государственное учреждение «Араломорская противочумная станция» Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
265. Республиканское государственное учреждение «Актюбинская противочумная станция» Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан в Республиканское государственное учреждение «Актюбинская противочумная станция» Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
266. Государственное учреждение «Атырауская противочумная станция» Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан в Республиканское государственное учреждение «Атырауская противочумная станция» Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
267. Государственное учреждение «Жамбылская противочумная станция» Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан в Республиканское государственное учреждение «Жамбылская противочумная станция» Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
268. Государственное учреждение «Кызылординская противочумная станция» Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан в Республиканское государственное учреждение «Кызылординская противочумная станция» Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
269. Государственное учреждение «Мангистауская противочумная станция» Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан в Республиканское государственное учреждение «Мангистауская противочумная станция» Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
270. Государственное учреждение «Талдыкорганская противочумная станция» Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан в Республиканское государственное учреждение «Талдыкорганская противочумная станция» Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.

263. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің «Санитариялық-эпидемиологиялық сараптама және мониторинг ғылыми-практикалық орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің «Санитариялық-эпидемиологиялық сараптама және мониторинг ғылыми-практикалық орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны болып.
264. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің «Арал теңізі обаға қарсы күрес станциясы» мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің «Арал теңізі обаға қарсы күрес станциясы» республикалық мемлекеттік мекемесі болып.
265. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің «Ақтөбе обаға қарсы күрес станциясы» республикалық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің «Ақтөбе обаға қарсы күрес станциясы» республикалық мемлекеттік мекемесі болып.
266. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің «Атырау обаға қарсы күрес станциясы» мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің «Атырау обаға қарсы күрес станциясы» республикалық мемлекеттік мекемесі болып.
267. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің «Жамбыл обаға қарсы күрес станциясы» мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің «Жамбыл обаға қарсы күрес станциясы» республикалық мемлекеттік мекемесі болып.
268. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің «Қызылорда обаға қарсы күрес станциясы» мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің «Қызылорда обаға қарсы күрес станциясы» республикалық мемлекеттік мекемесі болып.
269. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің «Маңғыстау обаға қарсы күрес станциясы» мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің «Маңғыстау обаға қарсы күрес станциясы» республикалық мемлекеттік мекемесі болып.
270. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің «Талдықорған обаға қарсы күрес станциясы» мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің «Талдықорған обаға қарсы күрес станциясы» республикалық мемлекеттік мекемесі болып.

271. Государственное учреждение «Уральская противочумная станция» Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан в Республиканское государственное учреждение «Уральская противочумная станция» Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
272. Государственное учреждение «Шымкентская противочумная станция» Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан в Республиканское государственное учреждение «Шымкентская противочумная станция» Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.

271. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің «Орал обаға қарсы күрес станциясы» мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің «Орал обаға қарсы күрес станциясы» республикалық мемлекеттік мекемесі болып.
272. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің «Шымкент обаға қарсы күрес станциясы» мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің «Шымкент обаға қарсы күрес станциясы» республикалық мемлекеттік мекемесі болып.