О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июня 2012 года № 775 "Об утверждении Программы развития уголовно-исполнительной системы в Республике Казахстан на 2012 - 2015 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2014 года № 32. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 мая 2014 года № 554
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.05.2014 № 554.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июня 2012 года № 775 «Об утверждении Программы развития уголовно-исполнительной системы в Республике Казахстан на 2012 – 2015 годы» следующие изменения и дополнения:
в Программе развития уголовно-исполнительной системы в Республике Казахстан на 2012 – 2015 годы, утвержденной указанным постановлением:
в разделе «1. Паспорт Программы:»:
«Источники и объемы финансирования» изложить в следующей редакции:
«
Источники и объемы финансирования
На реализацию Программы предусматривается выделение из республиканского бюджета средств 22 500,297 млн. тенге, в том числе:
2012 год – 7 457,737 млн. тенге;
2013 год – 1 398,695 млн. тенге;
2014 год – 38,233 млн. тенге;
2015 год – 13 605,632 млн. тенге.
Суммы расходов на 2013–2015 годы являются предварительными и будут уточняться Республиканской бюджетной комиссией при формировании проекта республиканского бюджета на соответствующий финансовый год.
»;
в разделе «4. Цели, задачи, целевые индикаторы и показатели результатов реализации Программы»:
в подразделе «2. Профилактика и предупреждение правонарушений и преступлений в учреждениях уголовно-исполнительной системы путем улучшения воспитательной, социально-психологической работы и трудозанятости осужденных»:
подпункт 3) части первой изложить в следующей редакции:
«3) увеличение трудозанятых осужденных в 2014 году – до 11 785 человек, в 2015 году – до 11 885 человек.»;
в подразделе «4. Улучшение здоровья осужденных и следственно-арестованных лиц, содержащихся в местах лишения свободы»:
часть вторую исключить;
в разделе «5. Необходимые ресурсы»:
часть первую изложить в следующей редакции:
«На реализацию Программы предусматривается выделение из республиканского бюджета средств на общую сумму 22 500,297 млн. тенге, в том числе:
2012 год – 7 457,737 млн. тенге;
2013 год – 1 398,695 млн. тенге;
2014 год – 38,233 млн. тенге;
2015 год – 13 605,632 млн. тенге.»;
в разделе «6. План мероприятий по реализации Программы»:
в строке, порядковый номер 41:
графу 2 изложить в следующей редакции:

"Қазақстан Республикасында қылмыстық-атқару жүйесін дамытудың 2012 - 2015 жылдарға арналған бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 9 маусымдағы № 775 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 28 қаңтардағы № 32 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 28 мамырдағы № 554 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.05.2014 № 554 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасында қылмыстық-атқару жүйесін дамытудың 2012 – 2015 жылдарға арналған бағдарламасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 9 маусымдағы № 775 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасында қылмыстық-атқару жүйесін дамытудың 2012 – 2015 жылдарға арналған бағдарламасында:
«1. Бағдарламаның паспорты» деген бөлімде:
«Қаржыландыру көздері және көлемі» деген бөлім мынадай редакцияда жазылсын:
«
Қаржыландыру көздері және көлемі
Бағдарламаны жүзеге асыруға республикалық бюджеттен 22 500,297 млн. теңге бөлу көзделіп отыр, оның ішінде:
2012 жылы – 7 457,737 млн. теңге;
2013 жылы – 1 398,695 млн. теңге;
2014 жылы – 38,233 млн. теңге;
2015 жылы – 13 605,632 млн. теңге.
2013-2015 жылдарға арналған шығындар сомасы алдын ала жасалған және тиісті қаржы жылына арналған республикалық бюджет жобасын қалыптастыру кезінде Республикалық бюджет комиссиясы нақтылайтын болады.
»;
«4. Бағдарламаның мақсаты, міндеттері, нысаналы индикаторлары мен оны іске асыру нәтижелерінің көрсеткіштері» деген бөлімде:
«2. Тәрбиелеу жұмысын, әлеуметтік-психологиялық жұмысты және сотталғандарды жұмыспен қамтуды жақсарту арқылы қылмыстық-атқару жүйесі мекемелеріндегі қылмыстар мен құқық бұзушылықтардың профилактикасы және алдын алу» деген кіші бөлімде:
бірінші бөлімнің 3) тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
«3) еңбекпен қамтылған сотталғандардың санын 2014 жылы – 11 785 адамға, 2015 жылы – 11 885 адамға дейін арттыру»;
«4. Бас бостандығынан айыру орындарында ұсталатын сотталған және тергеу-қамауындағы адамдардың денсаулығын жақсарту» деген кіші бөлімде:
екінші бөлік алынып тасталсын;
«5. Қажетті ресурстар» деген бөлімде:
бірінші бөлік мынадай редакцияда жазылсын:
«Бағдарламаны іске асыру үшін республикалық бюджет есебінен жалпы сомасы 22 500,297 млн. теңге бөлу көзделуде, оның ішінде:
2012 жылы – 7 457,737 млн. теңге;
2013 жылы – 1 398,695 млн. теңге;
2014 жылы – 38,233 млн. теңге;
2015 жылы – 13 605,632 млн. теңге.»;
«6. Бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары» деген бөлімде:
реттік нөмірі 41-жолда:
2-баған мынадай редакцияда жазылсын:

«Ликвидация государственного учреждения «Учреждение АП-162/5» ДУИС по Павлодарской области»;
графу 5 изложить в следующей редакции:
«1 квартал 2014 года»;
графу 5 строки, порядковый номер 42, изложить в следующей редакции:
«2 квартал 2014 года»;
в строке, порядковый номер 46:
графу 7 дополнить цифрами «52,319»;
в графе 10 цифры «2664,435*» заменить цифрами «2716,754*»;
в строке, порядковый номер 47:
графу 7 дополнить цифрами «588,564»;
в графе 10 цифры «2428,441*» заменить цифрами «3017,005*»;
в строке, порядковый номер 48:
в графе 7 цифры «356,39» заменить цифрами «315,154»;
в графе 10 цифры «1227,39» заменить цифрами «1186,154»;
в строке, порядковый номер 49:
в графе 7 цифры «321,006» заменить цифрами «308,238»;
в графе 10 цифры «1575,006» заменить цифрами «1562,238»;

«Павлодар облысы бойынша ҚАЖД «АП-162/5 мекемесі» мемлекеттік мекемесін тарату»;
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
«2014 жылғы 1-тоқсан»;
реттік нөмірі 42-жолдың 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
«2014 жылғы 2-тоқсан»;
реттік нөмірі 46-жолда:
7-баған «52, 319» деген сандар толықтырылсын;
10-бағандағы «2664,435*» деген сандар «2716,754*» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 47-жолда:
7-баған «588,564» деген сандармен толықтырылсын;
10-бағандағы «2428,441*» деген сандар «3017,005*» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 48-жолда:
7-бағандағы «356,39» деген сандар «315,154» деген сандармен ауыстырылсын;
10-бағандағы «1227,39» деген сандар «1186,154» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 49-жолда:
7-бағандағы «321,006» деген сандар «308,238» деген сандармен ауыстырылсын;
10-бағандағы «1557,006» деген сандар «1562,238» деген сандармен ауыстырылсын;