О приобретении в собственность Республики Казахстан административного здания в городе Париже (Французская Республика)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 января 2014 года № 38
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Принять предложение Министерства иностранных дел Республики Казахстан о приобретении в собственность Республики Казахстан административного здания, расположенного по адресу: город Париж (Французская Республика), улица Фридланд, 44.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов

Париж қаласындағы (Француз Республикасы) әкімшілік ғимаратты Қазақстан Республикасының меншігіне сатып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 30 қаңтардағы № 38 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің Париж қаласы (Француз Республикасы), Фридланд көшесі, 44 мекенжайы бойынша орналасқан әкімшілік ғимаратты Қазақстан Республикасының меншігіне сатып алу туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов