О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 2013 года № 101 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы "Информационный Казахстан - 2020" на 2013 - 2017 годы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 апреля 2014 года № 307
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 2013 года № 101 «Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы «Информационный Казахстан – 2020» на 2013 – 2017 годы» следующее изменение:
в Плане мероприятий по реализации государственной программы «Информационный Казахстан – 2020» на 2013 – 2017 годы (первый этап), утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 185, исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов

"Ақпаратты Қазақстан - 2020" мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі 2013 - 2017 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 7 ақпандағы № 101 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 сәуірдегі № 307 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Ақпаратты Қазақстан - 2020» мемлекеттік бағдарламасына іске асыру жөніндегі 2013 - 2017 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 7 ақпандағы № 101 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген «Ақпаратты Қазақстан - 2020» мемлекеттік бағдарламасын (бірінші кезең) іске асыру жөніндегі 2013 - 2017 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарында»:
реттік нөмірі 185-жол алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                      С Ахметов