О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 ноября 2004 года № 1237 "Некоторые вопросы Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года № 345. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2014 года № 995
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.09.2014 № 995.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 ноября 2004 года № 1237 «Некоторые вопросы Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 47, ст. 586) следующие изменения и дополнения:
в Положении о Министерстве индустрии и новых технологий Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
пункт 16 дополнить подпунктами 164-1), 164-2), 164-3) и 164-4) следующего содержания:
«164-1) разрабатывает правила проведения конкурса по выбору органа по аккредитации и квалификационные требования к органу по аккредитации в области оценки соответствия;
164-2) в области оценки соответствия утверждает формы заявки на аккредитацию, заявляемой области аккредитации, паспорта для испытательных, поверочных, калибровочных лабораторий (центров), юридических лиц, осуществляющих метрологическую аттестацию методик выполнения измерений, сведений о персонале, выполняющем работы по оценке соответствия;
164-3) утверждает типовые предаккредитационный и постаккредитационный договоры в области оценки соответствия;
164-4) определяет порядок разработки и утверждает нормативные документы по обеспечению единства измерений;»;
в пункте 17:
подпункт 73) изложить в следующей редакции:
«73) принимает, регистрирует и рассматривает заявки на предоставление инвестиционных преференций;»;
дополнить подпунктом 81-1) следующего содержания:
«81-1) организует и проводит конкурсы по выбору органа по аккредитации в области оценки соответствия;»;
подпункт 85) исключить;
пункт 18 дополнить подпунктом 3-1) следующего содержания:
«3-1) обращается в Правительство Республики Казахстан с представлением о лишении статуса органа по аккредитации в области оценки соответствия по результатам его проверки;».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

"Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 26 қарашадағы № 1237 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 11 сәуірдегі № 345 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 19 қыркүйектегі № 995 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 19.09.2014 № 995 қаулысымен.
БАСПАСӨЗ РЕЛИЗІ
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. «Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің кейбір мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 26 қарашадағы № 1237 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 47, 586-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі туралы ережеде:
16-тармақ мынадай мазмұндағы 164-1), 164-2), 164-3) және 164-4) тармақшалармен толықтырылсын:
«164-1) аккредиттеу жөніндегі органды таңдау бойынша конкурс өткізу қағидаларын және сәйкестікті бағалау саласындағы аккредиттеу жөніндегі органға қойылатын біліктілік талаптарын әзірлейді;
164-2) сәйкестікті бағалау саласында аккредиттеуге арналған өтінімнің, мәлімделетін аккредиттеу саласының, сынақ, салыстырып тексеру, калибрлеу зертханаларына (орталықтарына), өлшемдерді орындау әдістемелерін метрологиялық аттестаттауды жүзеге асыратын заңды тұлғаларға арналған паспорттардың, сәйкестікті бағалау бойынша жұмыстарды орындайтын персонал туралы мәліметтердің нысандарын бекітеді;
164-3) сәйкестікті бағалау саласындағы аккредиттеу алдындағы және аккредиттеуден кейінгі үлгілік шарттарды бекітеді;
164-4) өлшем бiрлiгiн қамтамасыз ету жөніндегі нормативтiк құжаттарды әзiрлеу тәртібін айқындайды және бекiтедi;»;
17-тармақта:
73) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«73) инвестициялық преференцияларды ұсынуға арналған өтiнiмдердi қабылдайды, тiркейді және қарастырады;»;
мынадай мазмұндағы 81-1) тармақшамен толықтырылсын:
«81-1) сәйкестікті бағалау саласындағы аккредиттеу жөніндегі органды таңдау бойынша конкурстарды ұйымдастырады және өткізеді;»;
85) тармақша алынып тасталсын;
18-тармақ мынадай мазмұндағы 3-1) тармақшамен толықтырылсын:
«3-1) сәйкестікті бағалау саласындағы аккредиттеу жөніндегі органды тексеру нәтижелері бойынша мәртебесінен айыру туралы ұсыныммен Қазақстан Республикасының Үкіметіне жүгінеді;».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов