О проекте Указа Президента Республики Казахстан "Об утверждении перечня компетентных государственных органов по Договору государств-участников Содружества Независимых Государств о противодействии легализации (отмыванию) преступных доходов и финансированию терроризма"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2014 года № 438
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан «Об утверждении перечня компетентных государственных органов по Договору государств-участников Содружества Независимых Государств о противодействии легализации (отмыванию) преступных доходов и финансированию терроризма».
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Об утверждении перечня компетентных государственных органов по
Договору государств-участников Содружества Независимых
Государств о противодействии легализации (отмыванию) преступных
доходов и финансированию терроризма
В соответствии со статьей 4 Договора государств-участников Содружества Независимых Государств о противодействии легализации (отмыванию) преступных доходов и финансированию терроризма, ратифицированного Законом Республики Казахстан от 29 марта 2011 года, ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Утвердить прилагаемый перечень компетентных государственных органов по Договору государств-участников Содружества Независимых Государств о противодействии легализации (отмыванию) преступных доходов и финансированию терроризма.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить Исполнительный комитет Содружества Независимых Государств об утверждении и в течение одного месяца уведомлять об изменениях перечня компетентных государственных органов по Договору государств-участников Содружества Независимых Государств о противодействии легализации (отмыванию) преступных доходов и финансированию терроризма.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан                        Н.Назарбаев
УТВЕРЖДЕН
Указом Президента
Республики Казахстан
от « » 2014 года №
Перечень
компетентных государственных органов по Договору
государств-участников Содружества Независимых Государств о
противодействии легализации (отмыванию) преступных доходов и
финансированию терроризма
1. Министерство финансов Республики Казахстан – уполномоченный орган
2. Генеральная прокуратура Республики Казахстан

"Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің Қылмыстық кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимылы туралы шарт бойынша құзыретті мемлекеттік органдардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 мамырдағы № 438 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің Қылмыстық кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимылы туралы шарт бойынша құзыретті мемлекеттік органдардың тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                      К. Мәсімов
Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің
Қылмыстық кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және
терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимылы туралы шарт бойынша
құзыретті мемлекеттік органдардың тізбесін бекіту туралы
2011 жылғы 29 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңымен ратификацияланған Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің қылмыстық кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимылы туралы шарттың 4-бабына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қоса беріліп отырған Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің қылмыстық кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимылы туралы шарт бойынша құзыретті мемлекеттік органдардың тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының Атқарушы комитетін Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің қылмыстық кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимылы туралы шарт бойынша құзыретті мемлекеттік органдар тізбесінің бекітілгені туралы хабардар етсін және бір ай ішінде өзгерістері туралы хабардар етсін.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2014 жылғы « »
№ Жарлығымен
БЕКІТІЛГЕН
Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің
Қылмыстық кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және
терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимылы туралы шарт бойынша
құзыретті мемлекеттік органдардың тізбесі
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі – уәкілетті орган
2. Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы

3. Комитет национальной безопасности Республики Казахстан
4. Министерство внутренних дел Республики Казахстан
5. Агентство Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция)

3. Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті
4. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
5. Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігі (қаржы полициясы)