О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1577 "О Стратегическом плане Национального космического агентства Республики Казахстан на 2014 - 2018 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 мая 2014 года № 560. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 апреля 2015 года № 222
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 10.04.2015 № 222.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1577 «О Стратегическом плане Национального космического агентства Республики Казахстан на 2014 – 2018 годы» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 87, ст. 1083) следующие изменения:
в Стратегическом плане Национального космического агентства Республики Казахстан на 2014 – 2018 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе «7. Бюджетные программы»:
в подразделе «7.1. Бюджетные программы»:
в бюджетной программе 001 «Услуги по формированию политики, координации и контроля в области космической деятельности»:
в графе «2014 год» строки «объем бюджетных расходов» цифры «324 148» заменить цифрами «324 558»;
в бюджетной программе 006 «Оплата услуг банкам-агентам по обслуживанию бюджетного кредита в рамках межправительственного соглашения»:
в графе «2014 год» строки «объем бюджетных расходов» цифры «12 624» заменить цифрами «11 900»;
в бюджетной программе 009 «Обеспечение управления космическими аппаратами»:
в графе «2014 год» строки «объем бюджетных расходов» цифры «4 045 790» заменить цифрами «4 234 804»;
в подразделе «7.2. Свод бюджетных расходов»:
в графе «2014 год»:
в строке «ВСЕГО бюджетных расходов» цифры «22 843 394» заменить цифрами «23 032 094»;
в строке «текущие бюджетные программы» цифры «5 711 915» заменить цифрами «5 900 615».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

"Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттiгiнiң 2014 - 2018 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1577 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 28 мамырдағы № 560 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 10 сәуірдегі № 222 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 10.04.2015 № 222 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттiгiнiң 2014 – 2018 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1577 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 87, 1083-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігінің 2014 – 2018 жылдарға арналған cтратегиялық жоспарында:
«7. Бюджеттік бағдарламалар» деген бөлімде:
«7.1. Бюджеттік бағдарламалар» деген кіші бөлімде:
001 «Ғарыш қызметі саласындағы саясатты қалыптастыру, үйлестіру және бақылау жөніндегі қызметтер» деген бюджеттік бағдарламада:
«2014 жыл» деген бағанда «бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «324 148» деген сандар «324 558» деген сандармен ауыстырылсын;
006 «Үкіметаралық келісім аясында агент банктерге бюджеттік кредиттерді өтеу бойынша қызметтерді төлеу» деген бюджеттік бағдарламада:
«2014 жыл» деген бағанда «бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «12 624» деген сандар «11 900» деген сандармен ауыстырылсын;
009 «Ғарыш аппараттарын басқаруды қамтамасыз ету» деген бюджеттік бағдарламада:
«2014 жыл» деген бағанда «бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «4 045 790» деген сандар «4 234 804» деген сандармен ауыстырылсын;
«7.2. Бюджеттік шығыстар жиынтығы» деген кіші бөлімде:
«2014 жыл» деген бағанда:
«Бюджеттік шығыстардың барлығы:» деген жолдағы «22 843 394» деген сандар «23 032 094» деген сандармен ауыстырылсын;
«ағымдағы бюджеттiк бағдарламалар» деген жолдағы «5 711 915» деген сандар «5 900 615» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы оның қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов