О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1574 "О Стратегическом плане Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан на 2014 - 2018 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июня 2014 года № 690. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 апреля 2015 года № 222
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 10.04.2015 № 222.
ПРЕСС-РЕЛИЗ
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:

"Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің 2014 - 2018 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1574 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 20 маусымдағы № 690 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 10 сәуірдегі № 222 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 10.04.2015 № 222 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1574 «О Стратегическом плане Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан на 2014 – 2018 годы» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 87, ст. 1080) следующие изменения и дополнения:
в Стратегическом плане Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан на 2014 – 2018 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 3. «Стратегические направления, цели, задачи, целевые индикаторы, мероприятия и показатели результатов»:

1. «Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің 2014 – 2018 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1574 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 87, 1080-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің 2014 – 2018 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
«Стратегиялық бағыттар, мақсаттар, міндеттер, нысаналы индикаторлар, іс-шаралар мен нәтижелер көрсеткіштері» деген 3-бөлімде:

60,1
58,8
58,8
57,8
56,8
55,8
54,8
»;
мероприятия для достижения показателей прямых результатов изложить в следующей редакции:
«
Мероприятия для достижения
показателей прямых результатов
Срок реализации в плановом периоде
2014 год
2015 год
2016 год
2017 год
2018 год
Обеспечение нормативно-технической документацией для создания условий конкурентоспособности угольной продукции на внутреннем и внешнем рынках
Х
Х
Выполнение технических мероприятий по ликвидации шахт Карагандинского угольного бассейна, последствий деятельности шахт, угольных разрезов и обогатительных фабрик бывшего производственного объединения «Карагандауголь»
Х
Х
Х
Разработка предложений по устойчивому развитию электроэнергетики и рынка электрической энергии
Х
Х
Х
Х
Х
Согласование инвестиционных программ субъектов естественных монополий
Х
Х
Х
Х
Х
Заключение соглашений об исполнении инвестиционных обязательств энергопроизводящих организаций, осуществляющих реализацию электрической энергии по ценам, не превышающим предельный тариф
Х
Х
Строительство и реконструкция объектов электроснабжения: в т.ч.
Строительство новых энергоисточников:
Строительство I-модуля Балхашской ТЭС
Х
Х
Х
Х
Х
Строительство 3-го энергоблока Экибастузской ГРЭС-2
Х
Х
Модернизация и реконструкция существующих энергоисточников:
Модернизация Шардаринской ГЭС
Х
Х
Х
Восстановление блока № 2 Экибастузской ГРЭС-1
Х
Восстановление блока № 1 Экибастузской ГРЭС-1
Х
Х
Х
Реконструкция и расширение систем золошлакоудаления Алматинской ТЭЦ-2 (3-4 этап)
Х
Х
Реконструкция и расширение Алматинской ТЭЦ-2 (3 очередь, котлоагрегат № 8)
Х
Х
Х
Строительство и модернизация электросетевых объектов:
Строительство ПС 500 кВ «Алма» присоединение к НЭС Казахстана линиями напряжением 500, 220 кВ
Х
Модернизация НЭС, II этап (замена электрооборудования на 55 подстанциях)
Х
Реконструкция ВЛ 220 кВ ЦГПП-Осакаровка
Х
Усиление связи Павлодарского энергоузла с ЕЭС Казахстана
Х
Х
Х
Строительство транзита 500 кВ Север-Восток-Юг (I этап. ВЛ 500кВ Экибастуз – Семей – Усть-Каменогорск)
Х
Х
Х
Х
»;
в разделе 5. «Межведомственное взаимодействие»:
в стратегическом направлении 3. «Обеспечение растущей потребности экономики в энергии.»:
в цели 3.1. «Развитие энергетического комплекса.»:
задачу 3.1.1. «Развитие электроэнергетики и угольной промышленности» дополнить строкой следующего содержания:
«
Доля газовых электростанций в выработке электроэнергии
МНГ
Обеспечение газом новых энергоисточников и перевод на газ существующих угольных станций и ТЭЦ
»;
в разделе 6. «Управление рисками»:
после строки:
«
Невыявление месторождений (запасов) полезных ископаемых.
Согласно мировой практике месторождения могут быть выявлены или не выявлены, залежи полезных ископаемых могут отсутствовать в конкретном районе
Неисполнение целевого индикатора по восполнению запасов некоторых видов полезных ископаемых
Более тщательный анализ и планирование поисково-оценочных и поисково-разведочных работ в целях снижения рисков.
»
дополнить строкой следующего содержания:
«
Отсутствие доступных объемов газа и приемлемой цены на газ
Недостижение показателя по доле газовых электростанций в выработке электроэнергии

60,1
58,8
58,8
57,8
56,8
55,8
54,8
»;
Тікелей нәтижелер көрсеткіштеріне қол жеткізуге арналған іс-шаралар мынадай редакцияда жазылсын:
«
Тікелей нәтижелер көрсеткіштеріне қол жеткізуге арналған іс-шаралар
жоспарлы кезеңде іске асыру мерзімі
2014 жыл
2015 жыл
2016 жыл
2017 жыл
2018 жыл
Ішкі және сыртқы нарықтарда көмір өндірісінің бәсекеге қабілеттілігіне жағдайлар жасау үшін нормативтік-техникалық құжаттаманы қамтамасыз ету
Х
Х
Қарағанды көмір бассейнінің шахталарын, бұрынғы «Қарағандыкөмір» өндірістік бірлестігі шахталарының көмір разрездері мен байыту фабрикалары қызметінің салдарын жою жөніндегі техникалық іс-шараларды орындау
Х
Х
Х
Электр энергетикасы мен электр энергиясы нарығын тұрақты дамыту бойынша ұсыныстар әзірлеу
Х
Х
Х
Х
Х
Табиғи монополиялар субъектілерінің инвестициялық бағдарламаларын келісу
Х
Х
Х
Х
Х
Электр энергиясын шекті тарифтен аспайтын бағалар бойынша өткізуді жүзеге асыратын энергия өндіруші ұйымдардың инвестициялық міндеттемелерді орындауы туралы келісімдер жасасу
Х
Х
Электрмен жабдықтау объектілерін салу және реконструкциялау: оның ішінде
Жаңа энергия көздерiн салу:
Балқаш ЖЭС І модулін салу
Х
Х
Х
Х
Х
Екібастұз МАЭС-2 3-ші энергия блогын салу
Х
Х
Жұмыс істеп тұрған энергия көздерiн жаңғырту және реконструкциялау:
Шардара СЭС жаңғырту
Х
Х
Х
Екiбастұз МАЭС-1 № 2 блогын қалпына келтiру
Х
Екiбастұз МАЭС-1 № 1 блогын қалпына келтiру
Х
Х
Х
Алматы ЖЭО-2 күл-қож шығару жүйесiн реконструкциялау және кеңейту (3-4-кезең)
Х
Х
Алматы ЖЭО-2 реконструкциялау және кеңейту (3-кезек, № 8 қазандық агрегаты)
Х
Х
Х
Электр желiлiк объектiлердi салу және жаңғырту:
Қазақстанның ҰЭЖ-не 500, 220 кВ кернеулі желілермен қосылатын 500 кВ «Алма» ҚС салу
Х
ҰЭЖ жаңғырту, II кезең (55 кiшi станцияда электр жабдығын ауыстыру)
Х
ОБТҚС-Осакаровка 220 кВ ӘЖ реконструкциялау
Х
Павлодар энергия торабының Қазақстанның БЭЭЖ-мен байланысын күшейту
Х
Х
Х
Солтүстiк-Шығыс-Оңтүстік 500 кВ транзитін салу (І кезең, Екiбастұз – Семей – Өскемен 500 кВ ӘЖ)
Х
Х
Х
Х
»;
«Ведомствоаралық өзара іс-қимыл» деген 5-бөлімде:
«Экономиканың энергияға өсіп келе жатқан қажеттілігін қамтамасыз ету» деген 3-стратегиялық бағытта:
«Энергетикалық кешенді дамыту» деген 3.1-мақсатта:
«Электр энергиясы мен көмір өнеркәсібін дамыту» деген 3.1.1-міндет мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
Газ электр станцияларының электр энергиясын өндірудегі үлесі
МГМ
Жаңа энергия көздерін газбен қамтамасыз ету және жұмыс істеп тұрған көмір станциялары мен ЖЭО-ны газға көшіру
»;
«Тәуекелдерді басқару» деген 6-бөлімде:
мына:
«
Пайдалы қазбалар кен орындарының (қорларының) анықталмауы.
Әлемдік тәжірибеге сәйкес кен орындары анықталуы немесе анықталмауы мүмкін, белгілі бір аймақта пайдалы қазбалар кендері болмауы мүмкін.
Пайдалы қазбалардың кейбір түрлері қорларының толықтырылу бойынша нысаналы индикаторының орындалмауы
Тәуекелділікті төмендету мақсатында іздестіру-бағалау және іздестріру-барлау жұмыстарын егжей-тегжейлі талдау және жоспарлау
»
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
Газдың қолжетімді көлемі мен оңтайлы газға бағаның болмауы
газ электр станцияларының электр энергиясын өндіру үлесі бойынша көрсеткішке қол жеткізбеу

Разработка Концепции развития топливно-энергетического комплекса до 2030 года, разработка Концепции развития газового сектора Республики Казахстан до 2030 года
»;
в разделе 7. «Бюджетные программы»:
в подразделе 7.1. «Бюджетные программы»:
в бюджетной программе 001 «Услуги по обеспечению стандартизации, метрологии, промышленности, привлечения инвестиций, геологии, атомной энергии, топливно-энергетического комплекса и туристской индустрии»:
в графе «2014 год»:
в показателях прямого результата:

Отын-энергетика кешенін дамытудың 2030 жылға дейінгі тұжырымдамасын әзірлеу, Қазақстан Республикасының газ секторын дамытудың 2030 жылға дейінгі тұжырымдамасын әзірлеу
»;
«Бюджеттік бағдарламалар» деген 7-бөлімде:
«Бюджеттік бағдарламалар» деген 7.1-кіші бөлімде:
001 «Стандарттауды, метрологияны, өнеркәсіпті, инвестициялар тартуды, геология, атом энергиясы, отын-энергетикалық кешен мен туристік индустрияны қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер» деген бюджеттік бағдарламада:
«2014 жыл» деген бағанда:
тікелей нәтиже көрсеткіштерінде:

в строке «Содержание центрального аппарата и территориальных подразделений» цифры «875» заменить цифрами «879»;
после строки:
«
Сопровождение и развитие информационных систем в области технического регулирования для поддержания информационной инфраструктуры
шт.
4
6
8
10
10
»
дополнить строками следующего содержания:
«
Организация круглых столов в области технического регулирования для усиления переговорной позиции Казахстанской стороны в рамках ЕЭК и ВТО, а также по обсуждению проблемных вопросов в рамках требований технических регламентов Таможенного союза
ед
20
Внедрение и сопровождение электронного документооборота в территориальных департаментах и комитетах технического регулирования и метрологии и государственного энергетического надзора и контроля
ед
32
»;
в показателях конечного результата:
после строки:
«
Количество объектов недропользования, выставляемых на конкурс
количество объектов
20
20
20
»
дополнить строкой следующего содержания:
«
Взаимодействие с бизнес-сообществом, экспортоориентированными предприятиями, с целью освещения тем по вопросам технического регулирования, а также обеспечение своевременного рассмотрения ТР ТС и изменений к ним при наличии, находящихся на публичном обсуждении, ВГС
ед
200
»;
в графе «2014 год»:
в показателях эффективности:

«Орталық аппарат пен аумақтық бөлiмшелердi ұстау» деген жолдағы «875» деген сандар «879» деген сандармен ауыстырылсын;
мына:
«
Ақпараттық инфрақұрылымды ақпараттық жүйелерді техникалық реттеу саласындағы сүйемелдеу және дамыту
дана
4
6
8
10
10
»
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«
ЕЭК және ДСҰ шеңберінде Қазақстан тарапының келіссөз ұстанымын күшейту үшін техникалық реттеу саласында, сондай-ақ Кеден одағының техникалық регламенттері талаптарының шеңберінде проблемалы мәселелерді талқылау бойынша дөңгелек үстелдер ұйымдастыру
бірлік
20
Техникалық реттеу және метрология мен мемлекеттік энергетикалық қадағалау және бақылау аумақтық департаменттері мен комитеттерінде электрондық құжат айналымын енгізу және сүйемелдеу
бірлік
32
»;
түпкiлiктi нәтиже көрсеткiштерiнде:
мына:
«
Конкурсқа шығарылатын жер қойнауын пайдалану объектілерінің саны
объектілердің саны
20
20
20
»
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
Техникалық реттеу мәселелері бойынша тақырыптарды жария ету мақсатында бизнес-қоғамдастықпен, экспортқа бағдарланған кәсіпорындармен өзара іс-қимыл жасау, сондай-ақ жалпы талқылаудағы МІК болған кезде КО ТР мен оларға өзгерістерді уақтылы қарауды қамтамасыз ету
бірлік
200
»;
«2014 жыл» деген бағанда:
тиімділік көрсеткіштерінде:

в строке «Средние затраты на содержание одной единицы штатной численности» цифры «3842» заменить цифрами «3 470,5»;
в объеме бюджетных расходов цифры «3 361 794» заменить цифрами «3 549 936»;
в бюджетной программе 008 «Обеспечение хранения информации» (секретно):
в графе «2014 год»:
в объеме бюджетных расходов цифры «379 317» заменить цифрами «388 651»;
в бюджетной программе 011 «Поддержка создания новых, модернизация и оздоровление действующих производств в рамках направления «Производительность-2020»:

«Штат санының бiр бiрлiгiн ұстауға арналған орташа шығындар» деген жолдағы «3842» деген сандар «3 470,5» деген сандармен ауыстырылсын;
бюджеттік шығыстар көлеміндегі «3 361 794» деген сандар «3 549 936» деген сандармен ауыстырылсын;
008 «Ақпараттың сақталуын қамтамасыз ету» деген бюджеттік бағдарламада (құпия):
«2014 жыл» деген бағанда:
Бюджеттік шығыстар көлеміндегі «379 317» деген сандар «388 651» деген сандармен ауыстырылсын;
011 «Өнімділік-2020» бағыты шеңберінде жаңа өндірістерді құруды, жұмыс істеп тұрғандарын жаңғырту мен сауықтыруды қолдау» деген бюджеттік бағдарламада:

600
»
дополнить строкой следующего содержания:
«
Подтверждение внедрения результата научно-исследовательских, научно-технических и (или) опытно-конструкторских работ на территории Республики Казахстан
кол-во заявок, шт.
20
кол-во заключений, шт.
10
»;
в объеме бюджетных расходов цифры «1 376 539» заменить цифрами «1 327 673»;
в бюджетной программе 013 «Услуги в сфере технического регулирования и метрологии»:
в графе «2014 год»:
в показателях прямого результата:

600
»
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
Қазақстан Республикасының аумағында ғылыми-зерттеу, ғылыми-техникалық және (немесе) тәжірибелік-конструкторлық жұмыстар нәтижесінің енгізілуін растау
Өтінімдер саны, дана
20
Қорытындылар саны, дана
10
»;
бюджеттік шығыстар көлеміндегі «1 376 539» деген сандар «1 327 673» деген сандармен ауыстырылсын;
013 «Техникалық реттеу және метрология саласындағы қызметтер» деген бюджеттік бағдарламасында:
«2014 жыл» деген бағанда:
тікелей нәтиже көрсеткіштерінде:

120
140
160
Объем бюджетных расходов
тыс. тенге
25 627
24 022
81 570
44 680
44 680
»;
в бюджетной программе 031 «Капитальные расходы Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан»:
в графе «2014 год»:
в показателях прямого результата:
в строке «Обновление парка компьютерной техники» цифры «40» заменить цифрами «45»;
в объеме бюджетных расходов цифры «563 745» заменить цифрами «566 831»;
в бюджетной программе 034 «Консервация и ликвидация урановых рудников, захоронение техногенных отходов»:
в графе «2014 год»:

120
140
160
Бюджеттік шығыстардың көлемі
мың теңге
25 627
24 022
81 570
44 680
44 680
»;
031 «Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің күрделі шығыстары» деген бюджеттік бағдарламада:
«2014 жыл» деген бағанда:
тікелей нәтиже көрсеткіштерінде:
«Компьютерлік техника паркін жаңарту» деген жолдағы «40» деген сандар «45» деген сандармен ауыстырылсын;
бюджеттік шығыстар көлеміндегі 563 745» деген сандар «566 831» деген сандармен ауыстырылсын;
034 «Уран кеніштерін консервациялау және жою, техногендік қалдықтарды көму» деген бюджеттік бағдарламада:
«2014 жыл» деген бағанда:

в строке «Объем бюджетных расходов» цифры «82 434» заменить цифрами «84 007»;
в бюджетной программе 039 «Формирование геологической информации»:
в графе «2014 год» строки «Объем бюджетных расходов» цифры «277 949» заменить цифрами «285 727»;
в бюджетной программе 068 «Стратегия повышения отраслевой конкурентоспособности Казахстана»:
в графе «2014 год» строки «Объем бюджетных расходов» цифры «413 696» заменить цифрами «517 240»;
заголовок бюджетной программы 070 «Мониторинг казахстанского содержания при закупке товаров, работ и услуг» изложить в следующей редакции:
«070 «Содействие развитию местного содержания»;
бюджетную программу 090 «Исследования в области индустриально-инновационного развития Республики Казахстан» изложить в следующей редакции:
«
Бюджетная программа
090 «Исследования в области индустриально-инновационного развития Республики Казахстан»
Описание

бюджеттік шығыстар көлеміндегі «82 434» деген сандар «84 007» деген сандармен ауыстырылсын;
039 «Геологиялық ақпаратты қалыптастыру» деген бюджеттік бағдарламада:
«Бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдың «2014 жыл» деген бағанындағы «277 949» деген сандар «285 727» деген сандармен ауыстырылсын;
068 «Қазақстанның салалық бәсекеге қабілеттілігін арттыру стратегиясы» деген бюджеттік бағдарламада:
«Бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдың «2014 жыл» деген бағанындағы «413 696» деген сандар «517 240» деген сандармен ауыстырылсын;
070 «Тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді сатып алу кезінде қазақстандық қамтуды мониторингілеу» деген бюджеттік бағдарламаның тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
070 «Жергілікті қамтуды дамытуға жәрдемдесу»;
090 «Қазақстан Республикасының индустриялық-инновациялық дамуы саласындағы зерттеулер» деген бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«
Бюджеттік бағдарлама
090 «Қазақстан Республикасының индустриялық-инновациялық дамуы саласындағы зерттеулер»
Сипаттама

100
Средний объем произведенной продукции
тыс. тенге
Объем бюджетных расходов
тыс. тенге
200 000
»;
в бюджетной программе 047 «Создание Центра ядерной медицины и биофизики»:
в графе «2014 год» строки «Объем бюджетных расходов» цифры «984 717» заменить цифрами «1 011 883»;
в бюджетной программе 048 «Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие теплоэнергетической системы»:
в графе «2014 год»:
в показателях прямого результата:
в строке «1. г. Алматы» цифры «7 400 000» заменить цифрами «9 400 874»;
в строке «2. г. Астана» цифры «35 859 363» заменить цифрами «38 859 363»;
в строке «3. Акмолинская область» цифры «2 832 728» заменить цифрами «2 994 028»;
в строке «Количество проектов, направленных на развитие теплоэнергетической системы областей и гг. Астаны и Алматы» цифры «18» заменить цифрами «21»;
в показателях эффективности:
в строке «Средние затраты на строительство 1 проекта» цифры «3 080 898,4» заменить цифрами «2 886 587,8»;
в объеме бюджетных расходов цифры «55 456 171» заменить цифрами «60 618 345»;
в бюджетной программе 058 «Целевые трансферты на развитие бюджету города Алматы на развитие инфраструктуры специальной экономической зоны «Парк инновационных технологий»:
показатели прямого результата:
дополнить строкой следующего содержания:
«
Строительство внеплощадочных водопроводных и канализационных сетей и сооружений специальной экономической зоны «Парк инновационных технологий»
тыс. тенге
1 000 000
»;
в строке «Объем бюджетных расходов» цифры «4 815 892» заменить цифрами «5 815 892»;
в подразделе «7.2. Свод бюджетных расходов»:
в строке «ВСЕГО бюджетных расходов:» цифры «133 602 580» заменить цифрами «146 642 926»;
в строке «текущие бюджетные программы» цифры «40 540 384» заменить цифрами «42 191 390»;
в строке «бюджетные программы развития» цифры «93 062 196» заменить цифрами «104 451 536».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

100
Өндірілген өнімнің орташа көлемі
мың теңге
Бюджеттік шығыстар көлемі
мың теңге
200 000
»;
047 «Ядролық медицина биофизика орталығын құру» деген бюджеттік бағдарламада:
«Бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдың «2014 жыл» деген бағанындағы «984 717» деген сандар «1 011 883» деген сандармен ауыстырылсын;
048 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жылу-энергетика жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері» деген бюджеттік бағдарламада:
«2014 жыл» деген бағанда:
тікелей нәтиже көрсеткіштерінде:
«1. Алматы қ.» деген жолдағы «7 400 000» деген сандар «9 400 874» деген сандармен ауыстырылсын;
«2. Астана қ.» деген жолдағы «35 859 363» деген сандар «38 859 363» деген сандармен ауыстырылсын;
«3. Ақмола облысы» деген жолдағы «2 832 728» деген сандар «2 994 028» деген сандармен ауыстырылсын;
«Облыстар мен Астана және Алматы қалаларының жылу энергетикалық жүйесінің дамуына бағытталған жобалар саны» деген жолдағы «18» деген сандар «21» деген сандармен ауыстырылсын;
тиімділік көрсеткіштерінде:
«1 жобаның құрылысына жұмсалатын орташа шығындар» деген жолдағы «3 080 898,4» деген сандар «2 886 587,8» деген сандармен ауыстырылсын;
бюджеттік шығыстар көлеміндегі «55 456 171» деген сандар «60 618 345» деген сандармен ауыстырылсын;
058 «Алматы қаласының бюджетін дамытуға арналған «Инновациялық технологиялар паркі» арнайы экономикалық аймағының инфрақұрылымын дамыту үшін нысаналы трансферттер» деген бюджеттік бағдарламада:
тікелей нәтиже көрсеткіштерінде:
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
«Инновациялық технологиялар паркі» арнайы экономикалық аймағының алаңнан тыс су құбырлары мен кәріз желілері және құрылыстарын салу
мың теңге
1 000 000
»;
«Бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «4 815 892» деген сандар «5 815 892» деген сандармен ауыстырылсын;
«7.2. Бюджеттік шығыстардың жинағы» деген кіші бөлімде:
«Бюджеттік шығыстардың БАРЛЫҒЫ:» деген жолдағы «133 602 580» деген сандар «146 642 926» деген сандармен ауыстырылсын;
«ағымдағы бюджеттік бағдарламалар» деген жолдағы «40 540 384» деген сандар «42 191 390» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджеттік даму бағдарламалары» деген жолдағы «93 062 196» деген сандар «104 451 536» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов