О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2013 года № 1329 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2014 - 2016 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июня 2014 года № 692
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие настоящего постановления см. п.2
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2013 года № 1329 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2014 – 2016 годы» следующие изменения и дополнение:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе III. Целевые трансферты на развитие:
в функциональной группе 8 «Культура, спорт, туризм и информационное пространство»:
по администратору 696 «Агентство Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры»:
в программе 012 «Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие объектов спорта»:
в графе «2014 год»:
строку «Алматинская область» дополнить цифрами «272 643»;
в строке «Западно-Казахстанская область» цифры «372 776» заменить цифрами «620 968»;
в строке «Карагандинская область» цифры «978 173» заменить цифрами «705 530»;
в строке «Южно-Казахстанская область» цифры «372 776» заменить цифрами «559 164»;
в строке «Прочие» цифры «445 153» заменить цифрами «10 573».
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2014 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

"2014 - 2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 1329 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 20 маусымдағы № 692 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2014 - 2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 1329 қаулыға мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
III. Нысаналы даму трансферттері бөлімінде:
8 «Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік» деген функционалдық тобында:
696 «Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігі» деген әкімші бойынша:
012 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне спорт объектілерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері» деген бағдарламада:
«2014 жыл» деген бағанда:
«Алматы облысы» деген жол «272 643» деген сандармен толықтырылсын;
«Батыс Қазақстан облысы» деген жолдағы «372 776» деген сандар «620 968» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қарағанды облысы» деген жолдағы «978 173» деген сандар «705 530» деген сандармен ауыстырылсын;
«Оңтүстік Қазақстан облысы» деген жолдағы «372 776» деген сандар «559 164» деген сандармен ауыстырылсын;
«Өзгелер» деген жолдағы «445 153» деген сандар «10 573» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов