Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан, внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июня 2014 года № 702.
Примечание РЦПИ.
В соответствии с Законом РК от 29.09.2014 г. № 239-V ЗРК по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления см. приказ Министра энергетики РК от 23.04.2015 г. № 301; приказ и.о. Министра сельского хозяйства РК от 30.04.2015 г. № 18-03/390.
В соответствии с подпунктом 3) статьи 6 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 29.12.2015 № 1108 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
3. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 8 августа 2012 года № 1033 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области охраны окружающей среды, оказываемых Министерством охраны окружающей среды Республики Казахстан и местными исполнительными органами" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 66, ст. 931);
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года № 1108 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области сельского хозяйства и внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 67, ст. 973) за исключением подпункта 23) пункта 1.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 26 июня 2014 года № 702
Стандарт государственной услуги
"Выдача разрешений на эмиссии в окружающую среду
для объектов II, III и IV категории"
Сноска. Стандарт утратил силу постановлением Правительства РК от 01.10.2015 № 808 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 26 июня 2014 года № 702
Стандарт государственной услуги
"Выдача заключений государственной экологической
экспертизы для объектов II, III и IV категорий"
Сноска. Стандарт утратил силу постановлением Правительства РК от 01.10.2015 № 808 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 26 июня 2014 года № 702
Стандарт государственной услуги
"Выдача согласований на ввоз (вывоз) прекурсоров,
не являющихся лекарственными средствами"
Сноска. Стандарт утратил силу постановлением Правительства РК от 01.10.2015 № 808 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 26 июня 2014 года № 702
Стандарт государственной услуги
"Выдача разрешения на долгосрочное использование под объекты
строительства участков природоохранных учреждений"
Сноска. Стандарт утратил силу постановлением Правительства РК от 29.12.2015 № 1108 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 26 июня 2014 года № 702
Сноска. Стандарт утратил силу постановлением Правительства РК от 29.12.2015 № 1108 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 26 июня 2014 года № 702
Стандарт государственной услуги
"Согласование предложений по определению мест строительства
предприятий и других сооружений, влияющих на состояние вод"
Сноска. Стандарт утратил силу постановлением Правительства РК от 29.12.2015 № 1108 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 26 июня 2014 года № 702
Стандарт государственной услуги
"Согласование размещения и ввода в эксплуатацию предприятий
и других сооружений, влияющих на состояние вод"
Сноска. Стандарт утратил силу постановлением Правительства РК от 29.12.2015 № 1108 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 26 июня 2014 года № 702
Стандарт государственной услуги
"Согласование документов о проведении строительных,
дноуглубительных, взрывных работ по добыче полезных ископаемых,
водных растений, прокладке кабелей, трубопроводов и других
коммуникаций, рубке леса, а также буровых,
сельскохозяйственных и других работ на водных
объектах, водоохранных полосах и зонах"
Сноска. Стандарт утратил силу постановлением Правительства РК от 29.12.2015 № 1108 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 26 июня 2014 года № 702
Стандарт государственной услуги
"Выдача административным органом разрешений на ввоз на
территорию Республики Казахстан и вывоз с территории Республики
Казахстан видов животных, подпадающих под действие Конвенции о
международной торговле видами дикой фауны и флоры, находящимися
под угрозой исчезновения"
Сноска. Стандарт утратил силу постановлением Правительства РК от 29.12.2015 № 1108 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 26 июня 2014 года № 702
Стандарт государственной услуги
"Выдача разрешения на ввоз в Республику Казахстан
и вывоз за ее пределы видов растений, отнесенных
к категории редких и находящихся под угрозой исчезновения"
Сноска. Стандарт утратил силу постановлением Правительства РК от 29.12.2015 № 1108 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 26 июня 2014 года № 702
Сноска. Стандарт утратил силу постановлением Правительства РК от 29.12.2015 № 1108 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 26 июня 2014 года № 702
Стандарт государственной услуги
"Принятие местными исполнительными органами области решения по
закреплению охотничьих угодий и рыбохозяйственных водоемов и
(или) участков за пользователями животным миром и установлению
сервитутов для нужд охотничьего и рыбного хозяйства"
Сноска. Стандарт утратил силу постановлением Правительства РК от 29.12.2015 № 1108 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 26 июня 2014 года № 702
Стандарт государственной услуги
"Выдача разрешений на пользование животным миром"
Сноска. Стандарт утратил силу постановлением Правительства РК от 29.12.2015 № 1108 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 26 июня 2014 года № 702
Изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су ресурстары министрлігі көрсететін мемлекеттік қызметтер стандарттарын бекіту, Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 26 маусымдағы № 702 қаулысы.
РҚАО-ның ескертпесі.
ҚР мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктердің аражігін ажырату мәселелері бойынша 2014 жылғы 29 қыркүйектегі № 239-V ҚРЗ Заңына сәйкес ҚР Энергетика министрінің 2015 жылғы 23 сәуірдегі № 301 бұйрығын және ҚР Ауыл шаруашылығы министрі міндетін атқарушының 2015 жылғы 30 сәуірдегі № 18-03/390 бұйрығын қараңыз.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңы 6-бабының 3) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚAУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.12.2015 № 1108 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар бекітілсін.
3. Мыналардың күшi жойылды деп танылсын:
1) "Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі және жергілікті атқарушы органдар көрсететін қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 8 тамыздағы № 1033 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮAЖ-ы, 2012 ж., № 66, 931-құжат);
2) 1-тармақтың 23) тармақшасын қоспағанда, "Aуыл шаруашылығы саласында мемлекеттік қызметтер стандарттарын бекіту туралы және "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1108 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮAЖ-ы, 2012 ж., № 67, 973-құжат)
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 26 маусымдағы
№ 702 қаулысымен
бекітілген
"ІІ, ІІІ және IV санат объектілер үшін қоршаған ортаға
эмиссияға рұқсаттар беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 01.10.2015 № 808 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 26 маусымдағы
№ 702 қаулысымен
бекітілген
"II, III және IV санаттағы объектілерге мемлекеттік экологиялық
сараптама қорытындысын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 01.10.2015 № 808 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 26 маусымдағы
№ 702 қаулысымен
бекітілген
"Дәрілік заттарға жатпайтын прекурсорларды әкелуге (әкетуге)
келісім беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 01.10.2015 № 808 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 26 маусымдағы
№ 702 қаулысымен
бекітілген
"Табиғат қорғау мекемелерінің учаскелерін құрылыс объектілері
үшін ұзақ мерзімді пайдалануға рұқсат беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет стандарты
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.12.2015 № 1108 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 26 маусымдағы
№ 702 қаулысымен
бекітілген
"Табиғат қорғау мекемелерінің учаскелерін қысқа мерзімді пайдалануға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.12.2015 № 1108 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 26 маусымдағы
№ 702 қаулысымен
бекітілген
"Судың жай-күйіне әсер ететін кәсіпорындар мен басқа да
құрылыстар салынатын жерлерді айқындау жөніндегі ұсыныстарды
келісу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.12.2015 № 1108 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 26 маусымдағы
№ 702 қаулысымен
бекітілген
"Судың жай-күйіне әсер ететін кәсіпорындар мен басқа да құрылыстарды орналастыруды және пайдалануға енгізуді келісу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.12.2015 № 1108 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 26 маусымдағы
№ 702 қаулысымен
бекітілген
"Пайдалы қазбаларды, су өсімдіктерін өндіру, кәбілдерді,
құбырларды және басқа да коммуникацияларды төсеу, ағаш кесу
үшін құрылыс, түбін тереңдету, жарылыс жұмыстарын, сондай-ақ су
объектілері, су қорғау белдеулері мен аймақтарда бұрғылау, ауыл
шаруашылығы және басқа да жұмыстарды жүргізу туралы құжаттарды
келісу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.12.2015 № 1108 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 26 маусымдағы
№ 702 қаулысымен
бекітілген
"Құрып кету қаупі төнген жабайы фауна мен флора түрлерімен
халықаралық сауда туралы конвенция қолданылатын жануарлар
түрлерін Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және
Қазақстан Республикасының аумағынан әкетуге әкімшілік органның
рұқсаттар беруі" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.12.2015 № 1108 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 26 маусымдағы
№ 702 қаулысымен
бекітілген
"Сирек кездесетін және құрып кету қаупі төнгендер санатына
жатқызылған өсімдіктер түрлерін Қазақстан Республикасына
әкелуге және одан тысқары жерлерге әкетуге рұқсат беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.12.2015 № 1108 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 26 маусымдағы
№ 702 қаулысымен
бекітілген
"Жануарларды интродукциялауды, реинтродукциялауды және
будандастыруды жүргізуге рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет стандарты
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.12.2015 № 1108 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 26 маусымдағы
№ 702 қаулысымен
бекітілген
"Облыстың жергілікті атқарушы органдарының жануарлар дүниесін
пайдаланушыларға аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы су
айдындарын және (немесе) учаскелерін бекітіп беру мен аңшылық
және балық шаруашылықтарының қажеттіліктері үшін сервитуттарды
белгілеу жөнінде шешімдер қабылдауы" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет стандарты
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.12.2015 № 1108 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 26 маусымдағы
№ 702 қаулысымен
бекітілген
"Жануарлар дүниесін пайдалануға рұқсат беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.12.2015 № 1108 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 26 маусымдағы
№ 702 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне
енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар

1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 07.04.2017 № 179.
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 04.09.2015 № 745 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 31.10.2015 № 870 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2012 года № 705 "Об утверждении Правил выдачи административным органом разрешений на ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз с территории Республики Казахстан видов животных, подпадающих под действие Конвенции о международной торговле видами дикой фауны и флоры, находящимися под угрозой исчезновения" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 54, ст. 725):
1) в Правилах выдачи административным органом разрешений на ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз с территории Республики Казахстан видов животных, подпадающих под действие Конвенции о международной торговле видами дикой фауны и флоры, находящимися под угрозой исчезновения, утвержденных указанным постановлением:
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Для получения научного заключения на ввоз, вывоз образцов заявитель в бумажной форме либо через портал информационной системы государственной базы данных "Е-лицензирование" в электронной форме в научную организацию направляет:
1) заявление по форме согласно приложению 1 к настоящим Правилам;
2) копии свидетельства о государственной регистрации (для юридического лица), свидетельства о государственной регистрации с идентификационным номером (для индивидуального предпринимателя), документа, удостоверяющего личность (для физического лица);
3) разрешение на экспорт или сертификат на реэкспорт в случае, если образец включен в приложения 1 и 2 Конвенции о международной торговле видами дикой фауны и флоры, находящимися под угрозой исчезновения;
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Для получения разрешения на ввоз, вывоз образцов заявитель в бумажной форме либо через портал информационной системы государственной базы данных "Е-лицензирование" в электронной форме в административный орган направляет:
1) заявление по форме согласно приложению 2 к настоящим Правилам;
2) копии учредительного документа справки или свидетельства* о государственной регистрации (для юридического лица), свидетельства о государственной регистрации с идентификационным номером (для индивидуального предпринимателя), документа, удостоверяющего личность (для физического лица);

1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 07.04.2017 № 179 қаулысымен.
2. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 04.09.2015 № 745 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
3. Күші жойылды - ҚР Үкiметiнiң 31.10.2015 № 870 (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзіледі) қаулысымен.
4. "Әкімшілік органның Құрып кету қаупі төнген жабайы фауна мен флора түрлерімен халықаралық сауда туралы конвенция қолданылатын жануарлар түрлерін Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасының аумағынан әкетуге рұқсаттар беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 мамырдағы № 705 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮAЖ-ы, 2012 ж., № 54, 725-құжат):
1) көрсетілген қаулымен бекітілген Әкiмшiлiк органның Құрып кету қаупi төнген жабайы фауна мен флора түрлерімен халықаралық сауда туралы конвенция қолданылатын жануарлар түрлерiн Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасының аумағынан әкетуге рұқсат беру қағидаларында:
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Үлгілерді әкелуге, әкетуге ғылыми қорытынды алу үшін өтінім беруші қағаз нысанында не "Е-лицензиялау" мемлекеттік дерекқоры ақпараттық жүйесінің порталы арқылы электрондық нысанда ғылыми ұйымға мыналарды жібереді:
1) осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтініш;
2) мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің (заңды тұлға үшін), сәйкестендіру нөмірімен мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің (дара кәсіпкер үшін), жеке басын куәландыратын құжаттың (жеке тұлға үшін) көшірмелері;
3) үлгісі Құрып кету қаупі төнген жабайы фауна мен флора түрлерімен халықаралық сауда туралы конвенцияға 1 және 2-қосымшаларға енгізілген жағдайда, экспорттауға рұқсат немесе кері экспорттауға сертификат.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Үлгілерді әкелуге, әкетуге рұқсат алу үшін өтінім беруші қағаз нысанында не "Е-лицензиялау" мемлекеттік дерекқоры ақпараттық жүйесінің порталы арқылы электрондық нысанда әкімшілік органға мыналарды жібереді:
1) осы Қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтініш;
2) құрылтай құжатының, мемлекеттік тіркеу туралы (заңды тұлға үшін) анықтаманың немесе куәліктің*, сәйкестендіру нөмірімен мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің (дара кәсіпкер үшін), жеке басын куәландыратын құжаттың (жеке тұлға үшін) көшірмелері;

примечание:* свидетельство о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица (филиала, представительства), выданное до введения в действие Закона Республики Казахстан от 24 декабря 2012 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственной регистрации юридических лиц и учетной регистрации филиалов и представительств", является действительным до прекращения деятельности юридического лица;
3) копию контракта или договор между экспортером и импортером, подтверждающего намерения о совершении данного вывоза, за исключением лиц, осуществляющих вывоз в личных целях;
4) копию разрешения на экспорт или сертификата на реэкспорт в случае, если образец включен в приложения 1 и 2 Конвенции о международной торговле видами дикой фауны и флоры, находящимися под угрозой исчезновения;
5) копию заключения научной организации;
6) копию документа, подтверждающего уплату в бюджет государственной пошлины за выдачу разрешений на ввоз и вывоз редких и находящихся под угрозой исчезновения видов животных и осетровых рыб, а также их частей и дериватов.";
часть вторую пункта 9 изложить в следующей редакции:
"К заявлению на ввоз образцов в административный орган прилагается копия разрешения на экспорт или сертификат на реэкспорт.";
часть первую пункта 10 дополнить подпунктом 3) следующего содержания:
"3) представления неполного пакета документов, предусмотренных пунктами 4 и 8 настоящих Правил.";
приложения 1 и 2 к указанным Правилам изложить в новой редакции согласно приложениям 4 и 5 к настоящему постановлению;
приложение 3 к указанным Правилам изложить в следующей редакции согласно приложению 6 к настоящему постановлению.
5. Утратил силу постановлением Правительства РК от 04.09.2015 № 745 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
6. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 7 ноября 2006 года № 1063 "Об утверждении Правил осуществления туристской и рекреационной деятельности в государственных национальных природных парках и выдачи разрешения на использование под объекты строительства участков государственных национальных природных парков, предоставленных в пользование для осуществления туристской и рекреационной деятельности":
1) в Правилах осуществления туристской и рекреационной деятельности в государственных национальных природных парках и выдачи разрешения на использование под объекты строительства участков государственных национальных природных парков, предоставленных в пользование для осуществления туристской и рекреационной деятельности;
часть вторую пункта 17 изложить в следующей редакции:
"Число членов тендерной комиссии должно быть нечетным, не менее пяти человек. Председателем тендерной комиссии назначаются руководитель национального парка или лицо, его замещающее, секретарем – работник национального парка, не входящий в состав комиссии.";

ескертпе:* - "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2012 жылғы 24 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңы қолданысқа енгізілгенге дейін берілген заңды тұлғаны (филиалды, өкілдікті) мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлік заңды тұлғаның қызметі тоқтатылғанға дейін жарамды болып табылады;
3) жеке мақсаттарда әкетуді жүзеге асыратын адамдарды қоспағанда, осы әкетуді жүзеге асыру ниетін растайтын экспорттаушы мен импорттаушы арасындағы келісімшарттың немесе шарттың көшірмесі;
4) үлгісі Құрып кету қаупі төнген жабайы фауна мен флора түрлерімен халықаралық сауда туралы конвенцияға 1 және 2-қосымшаларға енгізілген жағдайда, экспорттауға рұқсаттың немесе кері экспорттауға сертификаттың көшірмесі;
5) ғылыми ұйым қорытындысының көшірмесі;
6) сирек кездесетін және құрып кету қаупi төнген жануарлар мен бекіре балықтарының түрлерін, сондай-ақ олардың бөлiктерi мен дериваттарын әкелуге және әкетуге рұқсат беру үшін бюджетке мемлекеттік баж төленгенін растайтын құжаттың көшірмесі.";
9-тармақтың екінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"Үлгілерді әкелуге әкімшілік органға берілетін өтінішке экспорттауға рұқсаттың немесе кері экспорттауға сертификаттың көшірмесі қоса беріледі.";
10-тармақтың бірінші бөлігінің 2) тармақшасындағы "болған жағдайларда өтініш берушіге рұқсат беруден бас тартылады." деген сөздер "болған;" деген сөзбен ауыстырылып, мынадай мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын:
"3) осы Қағидалардың 4 және 8-тармақтарында көзделген құжаттар топтамасы толық көлемінде ұсынылмаған жағдайларда өтініш берушіге рұқсат беруден бас тартылады.";
көрсетілген Қағидаларға 1 және 2-қосымшалар осы қаулыға 4 және 5-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген Қағидаларға 3-қосымша осы қаулыға 6-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
5. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 04.09.2015 № 745 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
6. "Мемлекеттік ұлттық табиғи парктерде туристік және рекреациялық қызметті жүзеге асыру және туристік және рекреациялық қызметті жүзеге асыру үшін пайдалануға берілген мемлекеттік ұлттық табиғи парктердің учаскелерін құрылыс объектілері үшін пайдалануға рұқсат беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 7 қарашадағы № 1063 қаулысында:
1) Мемлекеттік ұлттық табиғи парктерде туристік және рекреациялық қызметті жүзеге асыру және туристік және рекреациялық қызметті жүзеге асыру үшін пайдалануға берілген мемлекеттік ұлттық табиғи парктердің учаскелерін құрылыс объектілері үшін пайдалануға рұқсатберу қағидаларында:
17-тармақтың екінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"Тендерлік комиссия мүшелерінің саны тақ, кемінде бес адам болуы тиіс. Тендерлік комиссияның төрағасы болып ұлттық парктің басшысы немесе оны алмастыратын адам, хатшысы болып - комиссияның құрамына кірмейтін ұлттық парктің қызметкері тағайындалады.";

подпункт 2) пункта 22 изложить в следующей редакции:
"2) копию устава и свидетельства* или справки о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица – для юридических лиц, для физических лиц – документ, удостоверяющий личность, и свидетельство о регистрации индивидуального предпринимателя;
примечание: *свидетельство о государственной (учетной) регистрации (перерегистрации) юридического лица (филиала, представительства), выданное до введения в действие Закона Республики Казахстан от 24 декабря 2012 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственной регистрации юридических лиц и учетной регистрации филиалов и представительств", является действительным до прекращения деятельности юридического лица.";
пункт 31 изложить в следующей редакции:
"31. На основании протокола комиссии уполномоченный орган в течение семи рабочих дней выдает письменное разрешение (далее – разрешение) победителю тендера на пользование участком национального парка.";
часть вторую пункта 32 изложить в следующей редакции:
"После заключения договора и регистрации его в территориальном подразделении уполномоченного органа победитель тендера считается пользователем участка национального парка (далее – пользователь).";
пункт 38 изложить в следующей редакции:
"38. При осуществлении туристской и рекреационной деятельности в части строительства объекта туризма пользователь в течение тридцати рабочих дней после регистрации договора представляет в уполномоченный орган эскиз (эскизный проект), согласованный с национальным парком. Уполномоченный орган согласовывает эскиз (эскизный проект) в течение пяти рабочих дней.";
пункт 42 изложить в следующей редакции:
"42. Уполномоченный орган на основании ПСД с положительным заключением государственной архитектурной экспертизы и государственной экологической экспертизы выдает письменное разрешение на строительство объекта (далее – письменное разрешение) в течение десяти рабочих дней.";
подпункт 2) пункта 47 изложить в следующей редакции;
"2) Копия *свидетельства или справки о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица – для юридических лиц, для физических лиц – документ, удостоверяющий личность, и свидетельство о регистрации индивидуального предпринимателя;
примечание: *свидетельство о государственной (учетной) регистрации (перерегистрации) юридического лица (филиала, представительства), выданное до введения в действие Закона Республики Казахстан от 24 декабря 2012 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственной регистрации юридических лиц и учетной регистрации филиалов и представительств", является действительным до прекращения деятельности юридического лица.";
пункт 48 изложить в следующей редакции:

22-тармақтың 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"2) заңды тұлғалар үшін - жарғының және заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәліктің* немесе анықтаманың көшірмесі, жеке тұлғалар үшін - жеке басын куәландыратын құжат және дара кәсіпкерді тіркеу туралы куәлік;
ескертпе:* - "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2012 жылғы 24 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңы қолданысқа енгізілгенге дейін берілген заңды тұлғаны (филиалды, өкілдікті) мемлекеттік (есептік) тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлік заңды тұлғаның қызметі тоқтатылғанға дейін жарамды болып табылады.";
31-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"31. Уәкілетті орган комиссия хаттамасының негізінде жеті жұмыс күні ішінде тендер жеңімпазына ұлттық парктің учаскесін пайдалануға жазбаша рұқсат (бұдан әрі - рұқсат) береді.";
32-тармақтың екінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"Шарт жасалып, ол уәкілетті органның аумақтық бөлімшесінде тіркелгеннен кейін тендер жеңімпазы ұлттық парктің учаскесін пайдаланушы (бұдан әрі - пайдаланушы) болып есептеледі.";
38-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"38. Туризм объектісін салу бөлігінде туристік және рекреациялық қызметті жүзеге асыру кезінде пайдаланушы шартты тіркегеннен кейін отыз жұмыс күні ішінде уәкілетті органға ұлттық паркпен келісілген эскизді (эскиздік жобаны) береді. Уәкілетті орган эскизді (эскиздік жобаны) бес жұмыс күні ішінде келіседі.";
42-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"42. Уәкілетті орган мемлекеттік сәулет сараптамасы мен мемлекеттік экологиялық сараптаманың оң қорытындысы бар ЖСҚ негізінде объектіні салуға он жұмыс күні ішінде жазбаша рұқсат (бұдан әрі - жазбаша рұқсат) береді.";
47-тармақтың 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"2) заңды тұлғалар үшін - заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәліктің* немесе анықтаманың көшірмесі, жеке тұлғалар үшін - жеке басын куәландыратын құжат және дара кәсіпкерді тіркеу туралы куәлік;
ескертпе:* - "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2012 жылғы 24 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңы қолданысқа енгізілгенге дейін берілген заңды тұлғаны (филиалды, өкілдікті) мемлекеттік (есептік) тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлік заңды тұлғаның қызметі тоқтатылғанға дейін жарамды болып табылады.";
48-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"48. Поступившая в национальный парк заявка в течение пятнадцати рабочих дней рассматривается комиссией, создаваемой в соответствии с пунктом 17 настоящих Правил, которая принимает решение о предоставлении или отказе в предоставлении земельного участка в пользование.";
часть первую пункта 51 изложить в следующей редакции:
"На основании протокола комиссии уполномоченный орган в течение семи рабочих дней выдает письменное разрешение заявителю на краткосрочное пользование участком национального парка.";
пункт 52 изложить в следующей редакции:
"52. На основании разрешения уполномоченного органа на краткосрочное пользование, протокола и плана использования и обустройства участка национального парка, включая мероприятия по сохранению объектов государственного природно-заповедного фонда, санитарно-гигиенические и противопожарные, первым руководителем национального парка и заявителем подписывается договор краткосрочного пользования земельного участка.".
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 июня 2014 года № 702
Сноска. Приложение 1 утратило силу постановлением Правительства РК от 04.09.2015 № 745 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 июня 2014 года № 702
Сноска. Приложение 2 утратило силу постановлением Правительства РК от 04.09.2015 № 745 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 июня 2014 года № 702
Сноска. Приложение 3 утратило силу постановлением Правительства РК от 04.09.2015 № 745 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 4
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 июня 2014 года № 702
Приложение 1
к Правилам выдачи административным
органом разрешений на ввоз на
территорию Республики Казахстан
и вывоз с территории Республики
Казахстан видов животных,
подпадающих под действие Конвенции
о международной торговле видами
дикой фауны и флоры, находящимися
под угрозой исчезновения утвержденным
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 мая 2012 года № 705
Научная организация административного
органа по Конвенции о международной
торговле видами дикой фауны и флоры,
находящимися под угрозой исчезновения
От _________________________________________
(полное наименование юридического лица,
_________________________________________
фамилия, имя, отчество физического лица
_________________________________________
(индивидуального предпринимателя), адрес,
_________________________________________
номер телефона и факса)
ЗАЯВЛЕНИЕ
на получение научного
заключения на ввоз, вывоз образцов
Прошу выдать научное заключение
на ввоз, вывоз образцов
___________________________
(нужное подчеркнуть)
1
Цель ввоза, вывоза (коммерческие операции, научные исследования, цирковые выступления или передвижные выставки, обмен между зоопарками, ботаническими садами и музеями, а также личная передача, охотничьи трофеи и другие)
2
Образец с указанием его названия на государственном, русском и латинском языках
3
Описание образца (живые животные, шкуры, чучела, тушки, черепа, рога, клыки, кровь, а также изделия и другие, для живых животных - пол и возраст, наличие идентифицирующих меток)
4
Количество или вес образцов
5
Происхождение образца (изъято из природы, выведено или выращено в искусственных условиях, или на основании каких документов импортировано из другой страны, конфисковано, куплено, получено в качестве дара или наследства и другие)
6
Юридический адрес (для физических лиц - домашний адрес, паспортные данные) экспортера и импортера на русском и английском языках, их телефоны или факсы
Приложение 5
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 июня 2014 года № 702
Приложение 2
к Правилам выдачи административным
органом разрешений на ввоз на
территорию Республики Казахстан
и вывоз с территории Республики
Казахстан видов животных,
подпадающих под действие Конвенции
о международной торговле видами
дикой фауны и флоры, находящимися
под угрозой исчезновения утвержденным
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 мая 2012 года № 705
Административный орган по Конвенции о
международной торговле видами дикой
фауны и флоры, находящимися под
угрозой исчезновения
От _________________________________________
(полное наименование юридического лица,
_________________________________________
фамилия, имя, отчество физического лица
_________________________________________
(индивидуального предпринимателя), адрес,
_________________________________________
номер телефона и факса)
ЗАЯВЛЕНИЕ
на получение разрешения
на ввоз, вывоз образцов
Прошу выдать разрешение на ввоз, вывоз образцов
________________________
(нужное подчеркнуть)
1
Цель ввоза, вывоза (коммерческие операции, научные исследования, цирковые выступления или передвижные выставки, обмен между зоопарками, ботаническими садами и музеями, а также личная передача, охотничьи трофеи и другие)
2
Образец с указанием его названия на государственном, русском и латинском языках
3
Описание образца (живые животные, шкуры, чучела, тушки, черепа, рога, клыки, кровь, а также изделия и другие, для живых животных - пол и возраст, наличие идентифицирующих меток)
4
Количество или вес образцов
5
Происхождение образца (изъято из природы, выведено или выращено в искусственных условиях, или на основании каких документов импортировано из другой страны, конфисковано, куплено, получено в качестве дара или наследства и другие)
6
Юридический адрес (для физических лиц - домашний адрес, паспортные данные) экспортера и импортера на русском и английском языках, их телефоны или факсы
Приложение 6
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 июня 2014 года № 702
Приложение 1
к Правилам выдачи административным
органом разрешений на ввоз на
территорию Республики Казахстан
и вывоз с территории Республики
Казахстан видов животных,
подпадающих под действие Конвенции
о международной торговле видами
дикой фауны и флоры, находящимися
под угрозой исчезновения утвержденным
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 мая 2012 года № 705
Конвенция о международной торговле видами дикой фауны и флоры, находящимися под угрозой исчезновения (СИТЕС)
ОРИГИНАЛ
Original
Convention on International Trade
in Endangered Species of Wild Fauna
and Flora (CITES)
Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су ресурстары
министрлігі
Министерство окружающей среды
и водных ресурсов
Республики Казахстан
Ministry of Environment and
Water Resources
of the Republic of Kazakhstan
Экспорт
Export
Қазақстан Республикасындағы СИТЕС
әкімшілік органы
Административный орган СИТЕС в
Республике Казахстан
Management Authorities for CITES in
the Republic of Kazakhstan

"48. Ұлттық паркке келіп түскен өтінімді осы Қағидалардың 17-тармағына сәйкес құрылатын комиссия он бес жұмыс күні ішінде қарап, жер учаскесін пайдалануға беру немесе беруден бас тарту туралы шешім қабылдайды.";
51-тармақтың бірінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"Уәкілетті орган комиссия хаттамасының негізінде жеті жұмыс күні ішінде өтінім берушіге ұлттық парктің учаскесін қысқа мерзімді пайдалануға жазбаша рұқсат береді.";
52-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"52. Мемлекеттік табиғи-қорық қоры объектілерін сақтау жөніндегі, санитариялық-гигиеналық және өртке қарсы іс-шараларды қоса алғанда, уәкілетті органның қысқа мерзімді пайдалануға берген рұқсатының, хаттаманың және ұлттық парктің учаскесін пайдалану және көркейту жоспарының негізінде ұлттық парктің бірінші басшысы мен өтінім беруші жер учаскесін қысқа мерзімді пайдалану шартына қол қояды.".
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 26 маусымдағы
№ 702 қаулысына
1-қосымша
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 04.09.2015 № 745 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 26 маусымдағы
№ 702 қаулысына
2-қосымша
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 04.09.2015 № 745 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 26 маусымдағы
№ 702 қаулысына
3-қосымша
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 04.09.2015 № 745 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 26 маусымдағы
№ 702 қаулысына
4-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 31 мамырдағы
№ 705 қаулысымен бекітілген
Әкiмшiлiк органның Құрып кету қаупi
төнген жабайы фауна мен флора
түрлерімен халықаралық сауда
туралы конвенция қолданылатын
жануарлар түрлерiн Қазақстан
Республикасының аумағына әкелуге
және Қазақстан Республикасының
аумағынан әкетуге рұқсаттар беру
қағидаларына
1-қосымша
Құрып кету қаупi төнген жабайы
фауна мен флора түрлерімен
халықаралық сауда туралы
конвенция жөніндегі әкiмшiлiк
органның ғылыми ұйымы
____________________________
(заңды тұлғаның толық атауы, жеке тұлғаның
____________________________
(дара кәсіпкердің) тегі, аты, әкесінің аты,
____________________________
мекенжайы
____________________________
телефон мен факстің нөмірі)
Үлгілерді әкелуге, әкетуге ғылыми қорытынды алуға арналған
ӨТІНІШ
Үлгілерді әкелуге, әкетуге арналған ғылыми қорытынды беруіңізді
сұраймын
___________________________
(қажеттісінің астын сызу)
1
Әкелу, әкету мақсаты (коммерциялық операциялар, ғылыми зерттеулер, цирктерде өнер көрсету немесе жылжымалы көрмелер, хайуанаттар бақтары, ботаникалық бақтар мен мұражайлар арасындағы алмасу, сондай-ақ жеке берулер, аңшылық олжалар және басқалар)
2
Мемлекеттік, орыс және латын тілдеріндегі атауы көрсетілген үлгі
3
Үлгінің сипаттамасы (тірі жануарлар, терілер, тұлыптар, ұшалар, бас сүйектері, мүйіздер, азу тістері, қан, сондай-ақ бұйымдар және басқалар, тірі жануарлар үшін - жынысы мен жасы, ұқсастық белгілерінің бар-жоғы)
4
Үлгілердің саны немесе салмағы
5
Үлгілердің шығу тегі (табиғаттан алынды, жасанды жолмен шығарылды немесе өсірілді немесе басқа елден қандай құжаттардың негізінде импортталды, тәркіленді, сатып алынды, сый немесе мұра ретінде алынды және басқалар)
6
Экспорттаушының және импорттаушының орыс және ағылшын тілдеріндегі заңды мекенжайы, олардың телефондары немесе факстары (жеке тұлғалар үшін - үйінің мекенжайы, паспорттық деректері)
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 26 маусымдағы
№ 702 қаулысына
5-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 31 мамырдағы
№ 705 қаулысымен бекітілген
Әкiмшiлiк органның Құрып кету қаупi
төнген жабайы фауна мен флора
түрлерімен халықаралық сауда
туралы конвенция қолданылатын
жануарлар түрлерiн Қазақстан
Республикасының аумағына әкелуге
және Қазақстан Республикасының
аумағынан әкетуге рұқсаттар беру
қағидаларына
2-қосымша
Құрып кету қаупi төнген жабайы фауна
мен флора түрлерімен халықаралық
сауда туралы конвенция жөніндегі
әкiмшiлiк орган
_______________________________________
(заңды тұлғаның толық атауы, жеке тұлғаның
________________________________________
(дара кәсіпкердің) тегі, аты, әкесінің аты,
_________________________________________
мекенжайы,
_________________________________________
телефон мен факстің нөмірі)
Үлгілерді әкелуге, әкетуге рұқсат алуға арналған
ӨТІНІШ
Үлгілерді әкелуге, әкетуге рұқсат беруіңізді сұраймын
___________________________
(қажеттісінің астын сызу)
1
Әкелу және әкету мақсаты (коммерциялық операциялар, ғылыми зерттеулер, цирктерде өнер көрсету немесе жылжымалы көрмелер, хайуанаттар бақтары, ботаникалық бақтар мен мұражайлар арасындағы алмасу, сондай-ақ жеке берушілер, аңшылық олжалар және басқалар)
2
Мемлекеттік, орыс және латын тілдеріндегі атауы көрсетілген үлгі
3
Үлгінің сипаттамасы (тірі жануарлар, терілер, тұлыптар, ұшалар, бас сүйектері, мүйіздер, азу тістері, қан, сондай-ақ бұйымдар және басқалар, тірі жануарлар үшін - жынысы мен жасы, ұқсастық белгілерінің бар-жоғы)
4
Үлгілердің саны немесе салмағы
5
Үлгілердің шығу тегі (табиғаттан алынды, жасанды жолмен шығарылды немесе өсірілді немесе басқа елден қандай құжаттардың негізінде импортталды, тәркіленді, сатып алынды, сый немесе мұра ретінде алынды және басқалар)
6
Экспорттаушының және импорттаушының орыс және ағылшын тілдеріндегі заңды мекенжайы, олардың телефондары немесе факстары (жеке тұлғалар үшін - үйінің мекенжайы, паспорттық деректері)
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 26 маусымдағы
№ 702 қаулысына
6-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 31 мамырдағы
№ 705 қаулысымен бекітілген
Әкімшілік органның Құрып кету қаупі
төнген жабайы фауна мен флора
түрлерімен халықаралық сауда туралы
конвенция қолданылатын жануарлар
түрлерін Қазақстан Республикасының
аумағына әкелуге және Қазақстан
Республикасының аумағынан әкетуге
рұқсаттар беру қағидаларына
1-қосымша
Құрып кету қаупі төнген жабайы фауна мен флора түрлерімен халықаралық сауда туралы конвенция (СИТЕС)
ТҮПНҰСҚA
Original
Convention on International Trade
in Endangered Species of Wild Fauna
and Flora (CITES)
Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су ресурстары
министрлігі
Министерство окружающей среды
и водных ресурсов
Республики Казахстан
Ministry of Environment and
Water Resources
of the Republic of Kazakhstan
Экспорт
Export
Қазақстан Республикасындағы СИТЕС
әкімшілік органы
Aдминистративный орган СИТЕС в
Республике Казахстан
Management Authorities for CITES in
the Republic of Kazakhstan

010000,
Ministry House,
Orynbor 8,
Astana city,
Republic of
Kazakhstan
Tel.: (+7172)
743325 Fax:
(+7172) 743300
Импорт
Import
Реэкспорт
Reexport
Прочие
Other
Экспортер / Реэкспортер:
Exporter / Re-exporter:
Разрешение №:
Permit №:
Защитная марка №:
Security stamp №:
Действительно до:
Valid until:
Импортер:
Importer:
Особые условия:
Special conditions:
Для живых животных данное разрешение действительно только, если условия транспортировки соответствуют рекомендациям СИТЕС, а в случае авиаперевозки правилам ИАТА
For live animals this permit is only valid if the transport conditions conform to the
CITES Guidelines for Transport of Live or, in the case of air transport, to the IATA
Live Animal Regulations
Русское и латинское название
животного
Russian and scientific name of animal
Описание образца,
включая метки
Description of
specimens,
including
identifying marks
or numbers
Приложение
Appendix
Источник
Sourcе
Цель
Purpos
е
Количество
экземпляров или вес
Quantity: number of
specimens or weight
А
Страна происхождения
Country of origin
Номер разрешения и
дата
Permit № and date
В
Страна происхождения
Country of origin
Номер разрешения и
дата
Permit № and date
Настоящее разрешение выдано:
This permit was issued on: ______________ ___________________________________________
Дата / Date Защитная марка, подпись и печать
Казахстан / Kazakhstan Security stamp, signature and official seal
Подтверждение экспорта / реэкспорта
Заполняется в пункте
пересечения таможенной
границы Республики Казахстан
Пункт пропуска:
_________________
Дата:
___________________________
Подпись должностного лица и
печать:
_________________________
Номер
коносамента/авианакладной:
___________________________
Название образца
Количество
А
В

010000,
Ministry House,
Orynbor 8,
Astana city,
Republic of
Kazakhstan
Tel.: (+7172)
743325 Fax:
(+7172) 743300
Импорт
Import
Реэкспорт
Reexport
Өзгелері
Other
Экспорттаушы / Реэкспорттаушы:
Exporter / Re-exporter:
Рұқсат №:
Permit №:
Қорғаныш маркасы №:
Security stamp №:
Дейін жарамды:
Valid until:
Импорттаушы:
Importer:
Ерекше шарттар:
Special conditions:
Тірі жануарлар үшін бұл рұқсат тасымалдау шарттары СИТЕС ұсынымдарына, ал авиатасымалы жағдайында ИAТA қағидаларына сәйкес келгенде ғана жарамды
For live animals this permit is only valid if the transport conditions conform to the
CITES Guidelines for Transport of Live or, in the case of air transport, to the IATA
Live Animal Regulations
Жануардың орысша және латынша атауы
Russian and scientific name of animal
Салынған енді қоса алғанда, үлгінің сипаттамасы
Description of specimens, including identifying marks or numbers
Қосым-ша
Appen-
dix
Көзі
Sourc
е
Мақсаты
Purpos
е
Даналар саны немесе салмағы
Quantity: number of
specimens or weight
A
Шыққан елі
Country of origin
Рұқсаттың нөмірі және күні
Permit № and date
В
Шыққан елі
Country of origin
Рұқсаттың нөмірі және күні
Permit № and date
Осы рұқсат берілді:
This permit was issued on: ______________ ___________________________________________
Күні/ Date Қорғаныш маркасы, қолы және мөрі
Қазақстан / Kazakhstan Security stamp, signature and official seal
Экспортты / реэкспортты растау
Қазақстан Республикасының кеден шекарасынан өту бекетінде толтырылады
Өткізу бекеті _____________
Күні ______________________
Лауазымды адамның қолы және
мөр: _______________________
Коносаменттің/авиақұжаттың нөмірі: _____________________
Үлгінің атауы
Саны
A
В
CITES PERMIT/CERTIFICATE №