О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2002 года № 1275 "О перечне должностей сотрудников оперативно-розыскных, следственных, строевых подразделений органов финансовой полиции Республики Казахстан, имеющих право на денежную компенсацию для оплаты расходов на содержание жилища и коммунальных услуг"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 июля 2014 года № 854
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2002 года № 1275 «О перечне должностей сотрудников оперативно-розыскных, следственных, строевых подразделений органов финансовой полиции Республики Казахстан, имеющих право на денежную компенсацию для оплаты расходов на содержание жилища и коммунальных услуг» (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 43, ст. 435).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

"Қазақстан Республикасы қаржы полициясы органдарының жедел iздестiру, тергеу, саптық бөлiмшелерiнiң тұрғын жай ұстау және коммуналдық қызметтер шығыстарын төлеу үшiн ақшалай өтемақыға құқығы бар қызметкерлерi лауазымдарының тiзбесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 30 қарашадағы № 1275 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 31 шілдедегі № 854 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы қаржы полициясы органдарының жедел iздестiру, тергеу, саптық бөлiмшелерiнiң тұрғын жай ұстау және коммуналдық қызметтер шығыстарын төлеу үшiн ақшалай өтемақыға құқығы бар қызметкерлерi лауазымдарының тiзбесi туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 30 қарашадағы № 1275 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 43, 435-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов