О корректировке показателей республиканского бюджета на 2014 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 984
Примечание РЦПИ!
Вводится в действие с 1 января 2014 года
В соответствии со статьей 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Осуществить корректировку показателей республиканского бюджета на 2014 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2013 года № 1329 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2014 - 2016 годы" следующие изменения и дополнения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в графе "2014 год":
в функциональной группе 2 "Оборона":
цифры "48282916" заменить цифрами "48264716";
по администратору "678 Республиканская гвардия Республики Казахстан":
цифры "18200" заменить цифрой "0";
в программе "002 Программа развития Республиканской гвардии":
цифры "18200" заменить цифрой "0";
в строке "Прочие" цифры "18200" заменить цифрой "0";
в строке "Военный городок бригады Республиканской гвардии Республики Казахстан", г. Астана" цифры "18200" заменить цифрой "0";
в графе "2014 год":
в функциональной группе 3 "Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность":
цифры "37217518" заменить цифрами "37235718";
по администратору "680 Служба охраны Президента Республики Казахстан":
цифры "4859657" заменить цифрой "0";
в программе "002 программа развития Службы охраны президента Республики Казахстан":
цифры "4859657" заменить цифрой "О";
в строке "Прочие" цифры "4859657" заменить цифрой "О";
в строке "Программа развития Службы охраны Президента Республики Казахстан" цифры "4859657" заменить цифрой "О";
после строки "Программа развития Службы охраны Президента Республики Казахстан 4859657, 1629237," дополнить администратором следующего содержания:
"
681
Служба государственной охраны Республики Казахстан
4 877 857
002
Программа развития Службы государственной охраны Республики Казахстан
4 877 857
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
4 877 857
Программа развития Службы государственной охраны Республики Казахстан
4 877 857
".

2014 жылға арналған республикалық бюджет көрсеткіштерін түзету туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 984 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі!
2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 111-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес 2014 жылға арналған республикалық бюджет көрсеткіштерін түзету жүзеге асырылсын.
2. «2014 - 2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 1329 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
«2014 жыл» деген бағанда:
2 «Қорғаныс» деген функционалдық топта:
«48282916» деген сандар «48264716» деген сандармен ауыстырылсын;
«678 Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы» деген әкімші бойынша:
«18200» деген сандар «0» деген санмен ауыстьфылсын;
«002 Республикалық ұланның даму бағдарламасы» деген бағдарлама бойынша:
«18200» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;
«Өзгелер» деген жолдағы «18200» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;
«Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы бригадасының әскери қалашығы», Астана қ.» деген жолда «18200» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;
«2014 жыл» деген бағанда:
3 «Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот,  қылмыстық-атқару қызметі» деген функционалдық топта:
«37217518» деген сандар «37235718» деген сандармен ауыстырылсын;
«680 Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі» деген әкімші бойынша:
«4859657» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;
«002 Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметін дамыту бағдарламасы» деген бағдарлама бойынша:
«4859657» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;
«Өзгелер» деген жолдағы «4859657» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;
«Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметінің дамыту бағдарламасы» деген жолда «4859657» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;
«Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметін дамыту бағдарламасы 4859657, 1629237,» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы әкімшімен толықтырылсын:
«
681
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік күзет қызметі
4 877 857
002
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік күзет қызметін дамыту бағдарламасы
4 877 857
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
4 877 857
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік күзет қызметін дамыту бағдарламасы
4 877 857
».

3. Министерству финансов Республики Казахстан совместно с заинтересованными администраторами республиканских бюджетных программ внести изменения и дополнения в сводный план финансирования по обязательствам и платежам на соответствующий год.
4. Администраторам республиканских бюджетных программ в месячный срок с момента подписания настоящего постановления внести соответствующие изменения и дополнения в стратегические планы и бюджетные программы.

3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі мүдделі республикалық бюджеттік бағдарламалардың әкімшілерімен бірлесіп, тиісті қаржы жылына арналған міндеттемелер мен төлемдер бойынша қаржыландырудың жиынтық жоспарына өзгерістер мен толықтырулар енгізсін.
4. Республикалық бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері осы қаулыға қол қойылған сәттен бастап бір ай мерзімде стратегиялық жоспарларға және бюджеттік бағдарламаларға тиісті өзгерістер мен толықтырулар енгізсін.