О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2013 года № 1329 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2014 - 2016 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2014 года № 987
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2013 года № 1329 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2014 - 2016 годы» следующие изменения:
приложение 17 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
в приложении 24 к указанному постановлению:
в графе 7 строки, порядковый номер 74, цифры «3051350» заменить цифрами «4069979».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Kaзахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 сентября 2014 года № 987
Приложение 17
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2013 года № 1329
Распределение сумм целевых текущих трансфертов областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на
материально-техническое оснащение медицинских
организаций здравоохранения на местном уровне
п/п
Наименование областей и городов
Сумма,
тыс. тенге
Всего

"2014 - 2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 1329 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 19 қыркүйектегі № 987 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2014 - 2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 1329 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 17-қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулыға 24-қосымшада:
реттік нөмірі 74-жолдың 7-бағанындағы «3051350» деген сандар «4069979» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 19 қыркүйектегі
№ 987 қаулысына
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 1329 қаулысына
17-қосымша
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының
бюджеттеріне жергілікті деңгейде медициналық денсаулық сақтау
ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға берілетін
ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
Р/с
Облыстар мен қалалардың атауы
Сомасы,
мың теңге
Барлығы: