О проекте Указа Президента Республики Казахстан "Об утверждении перечня компетентных государственных органов по Договору государств-участников Содружества Независимых Государств о межгосударственном розыске лиц"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 октября 2014 года № 1068
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан «Об утверждении перечня компетентных государственных органов по Договору государств-участников Содружества Независимых Государств о межгосударственном розыске лиц».
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Об утверждении перечня компетентных государственных органов
по Договору государств-участников Содружества Независимых
Государств о межгосударственном розыске лиц
В соответствии со статьей 2 Договора государств-участников Содружества Независимых Государств о межгосударственном розыске лиц, ратифицированного Законом Республики Казахстан от 16 октября 2013 года, ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Утвердить прилагаемый перечень компетентных государственных органов по Договору государств-участников Содружества Независимых Государств о межгосударственном розыске лиц.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить Исполнительный комитет Содружества Независимых Государств об утверждении перечня компетентных государственных органов по Договору государств-участников Содружества Независимых Государств о межгосударственном розыске лиц.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев
УТВЕРЖДЕН
Указом Президента
Республики Казахстан
от « » 2014 года №
Перечень компетентных государственных органов
по Договору государств-участников Содружества Независимых
Государств о межгосударственном розыске лиц
1. Генеральная прокуратура Республики Казахстан
2. Комитет национальной безопасности Республики Казахстан
3. Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции
4. Министерство внутренних дел Республики Казахстан
5. Министерство обороны Республики Казахстан
6. Министерство финансов Республики Казахстан

"Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің адамдарды мемлекетаралық іздестіру туралы шарт бойынша құзыретті мемлекеттік органдардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 9 қазандағы № 1068 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің адамдарды мемлекетаралық іздестіру туралы шарт бойынша құзыретті мемлекеттік органдардың тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                      К. Мәсімов
Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің адамдарды мемлекетаралық іздестіру туралы шарт бойынша құзыретті мемлекеттік органдардың тізбесін бекіту туралы
2013 жылғы 16 қазандағы Қазақстан Республикасының Заңымен ратификацияланған Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің адамдарды мемлекетаралық іздестіру туралы шарттың 2-бабына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қоса беріліп отырған Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің адамдарды мемлекетаралық іздестіру туралы шарт бойынша құзыретті мемлекеттік органдардың тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының Атқарушы комитетін Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің адамдарды мемлекетаралық іздестіру туралы шарт бойынша құзыретті мемлекеттік органдар тізбесінің бекітілгені туралы хабардар етсін.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2014 жылғы « »
№ Жарлығымен
БЕКІТІЛГЕН
Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің адамдарды мемлекетаралық іздестіру туралы шарт бойынша құзыретті мемлекеттік органдардың тізбесі
1. Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті
3. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі
4. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
5. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі
6. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі