О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2013 года № 1329 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2014 - 2016 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 октября 2014 года № 1103
Примечание РЦПИ!
Вводится в действие с 1 января 2014 года
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2013 года № 1329 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2014 – 2016 годы» следующие изменения:
в приложении 2 к указанному постановлению:
в разделе «I. Республиканские бюджетные инвестиционные проекты»:
в функциональной группе 12 «Транспорт и коммуникации»:
по администратору 215 «Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан»:
в программе 006 «Строительство и реконструкция инфраструктуры воздушного транспорта»:
строки:
Западно-Казахстанская область
250 000
Реконструкция искусственной взлетно-посадочной полосы, рулежной дорожки и перрона в аэропорту города Уральск
250 000
»
исключить;
в строке «Северо-Казахстанская область» цифры «250 000» заменить цифрами «500 000»;
в строке «Реконструкция аэродромных покрытий искусственного покрытия взлетно-посадочной полосы, рулежной дорожки, перрона и установка светосигнального оборудования ОВИ-1 в аэропорту города Петропавловск» цифры «250 000» заменить цифрами «500 000».
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2014 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов

"2014 - 2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 1329 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 16 қазандағы № 1103 қаулысы
РҚАО-ынң ескертпесі!
Осы қаулы 01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2014 – 2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 1329 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 2-қосымшада:
«I. Республикалық бюджеттiк инвестициалық жобалар» деген бөлімде:
«Көлік және коммуникация» деген 12-функционалдық топта:
215 «Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация» деген әкімші бойынша:
006 «Әуе көлiгi инфрақұрылымын салу және реконструкциялау» деген кіші бағдарламада:
«
Батыс Қазақстан облысы
250 000
Орал қаласының әуежайындағы жасанды ұшу-қону жолағын, рульдiк жолын және перронын реконструкциялау
250 000
»
деген жолдар алып тасталсын;
«Солтүстік Қазақстан облысы» деген жолдағы «250 000» деген сандар «500 000» деген сандармен ауыстырылсын;
«Петропавл қаласының әуежайындағы жасанды ұшу-қону жолағының жасанды жабынының аэродром жабындарын рульдiк жолдарын, перронын реконструкциялау және ОВИ-1 жарық сигнал беру жабдығын орнату» деген жолдағы «250 000» деген сандар «500 000» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
К. Мәсімов