Об утверждении форм и сроков отчетности об исполнении программы развития переработки попутного газа
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 октября 2014 года № 1104. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2018 года № 437 (вводится в действие со дня первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 17.07.2018 № 437 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ!
Вводится в действие с 21 ноября 2014 года
В соответствии с подпунктом 61-1) статьи 16 Закона Республики Казахстан от 24 июня 2010 года "О недрах и недропользовании" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые формы и сроки отчетности об исполнении программы развития переработки попутного газа.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 21 ноября 2014 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 16 октября 2014 года № 1104
Формы и сроки отчетности об исполнении программы
развития переработки попутного газа
Форма 1
№ п/п
Наименование недропользователя
Наименование месторождения с указанием номера контракта
Период действия отчетной программы развития переработки попутного газа
Добыча газа (млн.м3)
Объем газа затраченного на переработку и (или) утилизацию, в т.ч. (млн. м3)
Технологические потери газа
Плановый показатель добычи газа согласно программе развития переработки попутного газа
Фактическая добыча, в т.ч.
Причины расхождения фактической добычи газа от планового показателя, указанного в программе развития переработки попутного газа
на переработку до товарного газа
на выработку электроэнергии
на обратную закачку в пласт (с указанием цели закачки)
на использование на собственные технологические нужды
на сдачу в газопровод (с указанием в разрезе получателей)
Прочие (расписать)
Промышленная добыча газа
Добыча газа в период пробной эксплуатации
Добыча газа при испытании скважин
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Продолжение таблицы:
Объем сожженного газа (млн. м3)
Разрешенный объем сжигания газа, в т.ч.
Фактический объем сжигания газа в т.ч.
При технологически неизбежном сжигании газа:
при пробной эксплуатации
При испытании объектов скважин
при технологически неизбежном сжигании газа:
при пробной эксплуатации
при испытании объектов скважин
другие (в том числе аварийный)
при пуско-наладке технологического оборудования
при эксплуатации технологического оборудования
при техническом обслуживании и ремонтных работах технологического оборудования
при пуско-наладке технологического оборудования
при эксплуатации технологического оборудования
при техническом обслуживании и ремонтных работах технологического оборудования
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
Наименование ________________________
________________________
________________________
Фамилия и телефон исполнителя ________
Руководитель ________________________
Главный бухгалтер ____________________
Адрес __________________________
Телефон ________________________
Электронный адрес _______________
Телефон ________________________
(Ф.И.О. подпись) _________________
(Ф.И.О. подпись) _________________
М.П.
Срок представления отчета - не позднее двадцать пятого января года, следующего за отчетным годом (в случае завершения срока действия программы развития переработки попутного газа в течение отчетного года, отчет предоставляется и по завершенной, и по действующей программе развития переработки попутного газа).
Форма 2
п/п
Наименование недропользователя
Наименование месторождения с указанием номера контракта
Плановый показатель добычи газа согласно программе развития переработки попутного газа
Наименование объекта утилизации газа (строительство трубопровода,
установка газогенератора, установка газопоршневой электростанции, строительство установки комплексной подготовки газа и др.)
Дата строительства объектов утилизации газа
Выполнение, %
Причины невыполнения
Примечание
Начало
Завершение
По программе развития переработки попутного газа
Фактически
По программе развития переработки попутного газа
Фактически
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Наименование ________________________
________________________
________________________
Фамилия и телефон исполнителя __________
Руководитель __________________________
Главный бухгалтер ______________________
Адрес __________________________
Телефон ________________________
Электронный адрес _______________
Телефон ________________________
(Ф.И.О. подпись) _________________
(Ф.И.О. подпись) _________________
М.П.
Срок представления отчета - не позднее двадцать пятого января года, следующего за отчетным годом (в случае завершения срока действия программы развития переработки попутного газа в течение отчетного года, отчет предоставляется и по завершенной, и по действующей программе развития переработки попутного газа).

Ілеспе газды өңдеуді дамыту бағдарламасын орындау туралы есептілік нысандары мен мерзімдерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 16 қазандағы № 1104 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 17 шілдедегі № 437 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 17.07.2018 № 437 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы қаулы 21.11.2014 бастап қолданысқа енгізіледі.
"Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" 2010 жылғы 24 маусымдағы Қазақстан Республикасының Заңы 16-бабының 61-1) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған ілеспе газды өңдеуді дамыту бағдарламасын орындау туралы есептілік нысандары мен мерзімдері бекітілсін.
2. Осы қаулы 2014 жылғы 21 қарашадан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 16 қазандағы
№ 1104 қаулысымен
бекітілген
Ілеспе газды өңдеуді дамыту бағдарламасын орындау туралы
есептілік нысандары мен мерзімдері
1-нысан
Р/С №
Жер қойнауын пайдаланушының атауы
Келісімшарт нөмірі көрсетілген кен орнының атауы
есепті ілеспе газды өңдеуді дамыту бағдарламасының қолданылу кезеңі
Газ өндіру (млн.м3)
Қайта өңдеуге және (немесе) кәдеге жаратуға жұмсалған газ көлемі, соның ішінде (млн.м3)
газдың технологиялық шығындары
Ілеспе газды өңдеуді дамыту бағдарламасына сәйкес газ өндірудің жоспарлы көрсеткіші
Нақты өндіру, соның ішінде
Ілеспе газды өңдеуді дамыту бағдарламада көрсетілген газ өндірудің жоспарлы көрсеткішінен газды нақты өндірудегі айырмашылық себептері
тауарлық газға дейін өңдеу үшін
электр энергиясын өңдеу үшін
қойнауқатқа кері айдау (айдаудың мақсаты көрсетілсін)
жеке технологиялық қажеттілікке пайдалану үшін
газ құбырына тапсыру үшін (алушылар бөлінісінде көрсетумен)
өзгелері (жазу)
газды өнеркәсіптік өндіру
сынамалы пайдалану кезінде газ өндіру
ұңғыманы сынау кезінде газ өндіру
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Кестенің жалғасы
Жағылған газ көлемі (млн.м3)
Жағуға рұқсат етілген газ көлемі, соның ішінде
Нақты жағылған газ көлемі, соның ішінде
Газды технологиялық еріксіз жағу кезінде:
Сынамалы пайдалану кезінде
Ұңғыманың объектілерін сынау кезінде
Газды технологиялық еріксіз жағу кезінде:
Сынамалы пайдалану кезінде
Ұңғыманың объектілерін сынау кезінде
Басқалары (соның ішінде авариялық)
Технологиялық жабдықтарды іске қосу-реттеу кезінде
Технологиялық жабдықтарды пайдалану кезінде
Технологиялық жабдықтарға техникалық қызмет көрсету және жөндеу жұмыстары кезінде
Технологиялық жабдықтарды іске қосу-реттеу кезінде
Технологиялық жабдықтарды пайдалану кезінде
Технологиялық жабдықтарға техникалық қызмет көрсету және жөндеу жұмыстары кезінде
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
Атауы ___________________________
_________________________________
_________________________________
Орындаушының тегі және телефоны _________________________________
Басшы ___________________________
Бас бухгалтер ___________________
Мекенжайы ______________________
Телефон _________________________
Электрондық мекенжайы ___________
Телефон _________________________
(Т.А.Ә. қолы) ___________________
(Т.А.Ә. қолы) ___________________
М.О.
Есепті беру мерзімі – есепті жылдан кейінгі жылдың жиырма бесінші қаңтарынан кешіктірмей (есептік жыл ішінде ілеспе газды өңдеуді дамыту бағдарламасының қолданылу мерзімі аяқталған жағдайда, есеп аяқталған және қолданыстағы ілеспе газды өңдеуді дамыту бағдарламасы бойынша ұсынылады).
2-нысан
Р/с №
Жер қойнауын пайдаланушының атауы
Келісімшарт нөмірі көрсетілген кен орнының атауы
Есепті ілеспе газды өңдеуді дамыту бағдарламасының қолданылу кезеңі
Газды кәдеге жарату объектісінің атауы (құбырды салу, газ генераторын орнату, газпоршеньді электрстанцияны орнату, газ кешенді дайындау қондырғысын салу және тағы басқа)
Газды кәдеге жарату объектісін салу күні
Орындалуы, %
Орындалмау себептері
Ескертпе
Басталуы
Аяқталуы
Ілеспе газды өңдеуді дамыту бағдарламасы бойынша
Нақты
Ілеспе газды өңдеуді дамыту бағдарламасы бойынша
Нақты
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Атауы ___________________________
_________________________________
_________________________________
Орындаушының тегі және телефоны _________________________________
Басшы ___________________________
Бас бухгалтер ___________________
Мекенжайы ______________________
Телефон _________________________
Электрондық мекенжайы ___________
Телефон _________________________
(Т.А.Ә. қолы) ___________________
(Т.А.Ә. қолы) ___________________
М.О.
Есепті беру мерзімі – есепті жылдан кейінгі жылдың жиырма бесінші қаңтарынан кешіктірмей (есептік жыл ішінде ілеспе газды өңдеуді дамыту бағдарламасының қолданылу мерзімі аяқталған жағдайда, есеп аяқталған және қолданыстағы ілеспе газды өңдеуді дамыту бағдарламасы бойынша ұсынылады).