О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1547 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2014 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 октября 2014 года № 1141
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1547 «О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2014 год» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 81, ст. 1056) следующие изменения и дополнения:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2014 год, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 35-1 и 39, исключить;
дополнить строками, порядковые номера 39-3, 39-4, следующего содержания:
«
39-3
О коллекторской деятельности
НБ (по согласованию)
Июль
Октябрь
Декабрь
Кожахметов К.Б.
39-4
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам коллекторской деятельности
НБ (по согласованию)
Июль
Октябрь
Декабрь
Кожахметов К.Б.
».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

"Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2014 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1547 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 27 қазандағы № 1141 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2014 жылға арналған жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1547 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 81, 1056-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2014 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірлері 35-1 және 39-жолдар алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 39-3, 39-4-жолдармен толықтырылсын:
«
39-3
Коллекторлық қызмет туралы
ҰБ (келісім бойынша)
Шілде
Қазан
Желтоқсан
Қ.Б. Қожахметов
39-4
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне коллекторлық қызмет мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ҰБ (келісім бойынша)
Шілде
Қазан
Желтоқсан
Қ.Б. Қожахметов
».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К.Мәсімов