О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 9 октября 2006 года № 194 "О конкурсе на соискание премии Президента Республики Казахстан "Алтын сапа" и республиканском конкурсе-выставке "Лучший товар Казахстана"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 ноября 2014 года № 1169
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан «О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 9 октября 2006 года № 194 «О конкурсе на соискание премии Президента Республики Казахстан «Алтын сапа» и республиканском конкурсе-выставке «Лучший товар Казахстана».
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан
от 9 октября 2006 года № 194 «О конкурсе на соискание премии
Президента Республики Казахстан «Алтын сапа» и республиканском
конкурсе-выставке «Лучший товар Казахстана»
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 9 октября 2006 года № 194 «О конкурсе на соискание премии Президента Республики Казахстан «Алтын сапа» и республиканском конкурсе-выставке «Лучший товар Казахстана» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 38, ст. 418;  2007 г., № 24, ст. 267; № 42, ст. 476; 2008 г., № 42, ст. 464; 2009 г., № 33, ст. 307; 2010 г., № 39, ст. 335; 2012 г., № 10, ст. 189; № 36, ст. 476; 2013 г., № 22, ст. 351; 2014 г., № 4, ст. 29; № 32, ст. 282) следующие изменения:
пункт 4-1 исключить;
состав Комиссии по присуждению званий лауреатов премии Президента Республики Казахстан «Алтын сапа» и званий дипломантов республиканского конкурса-выставки «Лучший товар Казахстана», образованной вышеназванным Указом, изложить в редакции согласно приложению к настоящему Указу;
в Правилах проведения конкурса на соискание премии Президента Республики Казахстан «Алтын сапа» и присуждения званий лауреатов, утвержденных вышеназванным Указом:
пункт 6 изложить в следующей редакции:
«6. Организатором конкурса на соискание премии является Национальная палата предпринимателей Республики Казахстан (далее - организатор конкурса).»;
в Правилах проведения Республиканского конкурса-выставки «Лучший товар Казахстана» и присуждения званий дипломантов, утвержденных вышеназванным Указом:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"Қазақстан Республикасы Президентінің "Алтын сапа" сыйлығын алуға арналған конкурс және "Қазақстанның үздік тауары" республикалық көрме-конкурсы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 9 қазандағы № 194 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 қарашадағы № 1169 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Қазақстан Республикасы Президентінің «Алтын сапа» сыйлығын алуға арналған конкурс және «Қазақстанның үздік тауары» республикалық көрме-конкурсы туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 9 қазандағы № 194 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                      К. Мәсімов
«Қазақстан Республикасы Президентінің «Алтын сапа» сыйлығын
алуға арналған конкурс және «Қазақстанның үздік тауары»
республикалық көрме-конкурсы туралы» Қазақстан Республикасы
Президентінің 2006 жылғы 9 қазандағы № 194 Жарлығына өзгерістер
енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Қазақстан Республикасы Президентінің «Алтын сапа» сыйлығын алуға арналған конкурс және «Қазақстанның үздік тауары» республикалық көрме-конкурсы туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 9 қазандағы № 194 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 38, 418-құжат; 2007 ж., № 24, 267-құжат; № 42, 476-құжат; 2008 ж., № 42, 464-құжат; 2009 ж., № 33, 307-құжат; 2010 ж., № 39, 335-құжат; 2012 ж., № 10, 189-құжат; № 36, 476-құжат; 2013 ж., № 22, 351-құжат; 2014 ж., № 4, 29-құжат; № 32, 282-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
4-1-тармақ алып тасталсын;
жоғарыда аталған Жарлықпен құрылған Қазақстан Республикасы Президентінің «Алтын сапа» сыйлығының лауреаты атағын және «Қазақстанның үздік тауары» республикалық көрме-конкурсының дипломанты атағын беру жөніндегі комиссияның құрамы осы Жарлыққа қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің «Алтын сапа» сыйлығын алуға арналған конкурс өткізу және лауреат атағын беру ережелерінде:
6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«6. Қазақстан Республикасының Ұлттық кәсіпкерлер палатасы сыйлық алуға арналған конкурстың ұйымдастырушысы (бұдан әрі - конкурсты ұйымдастырушы) болып табылады.»;
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген «Қазақстанның үздік тауары» республикалық көрме-конкурсын өткізу және дипломант атағын беру ережелерінде:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

«1. Организатором республиканского конкурса-выставки «Лучший товар Казахстана» (далее - конкурс) является Национальная палата предпринимателей Республики Казахстан (далее - организатор конкурса), организаторами региональных конкурсов-выставок «Лучший товар Казахстана» являются палаты предпринимателей областей, городов республиканского значения и столицы (далее - организаторы региональных конкурсов).»;
в Положении о Комиссии по присуждению званий лауреатов премии Президента Республики Казахстан «Алтын сапа» и званий дипломантов республиканского конкурса-выставки «Лучший товар Казахстана», утвержденном вышеназванным Указом:
абзац первый пункта 8 изложить в следующей редакции:
«8. На рабочий орган Комиссии, которым является Национальная палата предпринимателей Республики Казахстан, возлагаются следующие функции:».
2. Настоящий Указ вводится в действие с 1 января 2015 года за исключением абзаца третьего пункта 1, который вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев
Приложение
к Указу Президента
Республики Казахстан
от « » 2014 года №
Приложение
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 9 октября 2006 года № 194
СОСТАВ
Комиссии по присуждению званий лауреатов премии
Президента Республики Казахстан «Алтын сапа» и званий
дипломантов республиканского конкурса-выставки «Лучший
товар Казахстана»
Руководитель Администрации -                 председатель
Президента Республики Казахстан
Министр по инвестициям и развитию -          заместитель председателя
Республики Казахстан
председатель Комитета технического -         секретарь
регулирования и метрологии
Министерства по инвестициям
и развитию Республики Казахстан
члены Комиссии:
Министр здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
Министр культуры и спорта Республики Казахстан
Министр образования и науки Республики Казахстан
Министр сельского хозяйства Республики Казахстан
Министр национальной экономики Республики Казахстан
Министр финансов Республики Казахстан
Министр энергетики Республики Казахстан
председатель объединения юридических лиц «Ассоциация лидеров качества» (по согласованию)
председатель правления Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан (по согласованию)
председатель правления объединения юридических лиц «Союз машиностроителей Казахстана» (по согласованию)
председатель республиканского объединения юридических лиц «Союз товаропроизводителей и экспортеров Республики Казахстан» (по согласованию)
президент объединения юридических лиц «Ассоциация застройщиков Казахстана» (по согласованию)
президент объединения юридических лиц «Зерновой союз Казахстана» (по согласованию)
президент объединения юридических лиц «Союз товаропроизводителей пищевой и перерабатывающей промышленности Казахстана» (по согласованию)
сопредседатель правления общественного объединения «Молочный союз Казахстана» (по согласованию)

«1. «Қазақстанның үздік тауары» республикалық көрме-конкурсының (бұдан әрі - конкурс) ұйымдастырушысы (бұдан әрі - конкурсты ұйымдастырушы) Қазақстан Республикасы Ұлттық кәсіпкерлер палатасы болып табылады, «Қазақстанның үздік тауары» өңірлік көрме-конкурстарының ұйымдастырушылары (бұдан әрі - өңірлік конкурстарды ұйымдастырушылар) облыстардың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың кәсіпкерлер палаталары болып табылады.».
Қазақстан Республикасы Президентінің «Алтын сапа» сыйлығының лауреаты атағын және «Қазақстанның үздік тауары» республикалық көрме-конкурсының дипломанты атағын беру жөніндегі комиссия туралы ережеде:
8-тармақтың бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
«8. Комиссияның жұмыс органы болып табылатын Қазақстан Республикасы Ұлттық кәсіпкерлер палатасына мынадай функциялар жүктеледі:».
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізілетін 1-тармақтың үшінші абзацын қоспағанда, 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                   Н.Назарбаев
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2014 жылғы « »
№ Жарлығына
ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2006 жылғы 9 қазандағы
№ 194 Жарлығына
ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы Президентінің «Алтын сапа» сыйлығының
лауреаты атағын және «Қазақстанның үздік тауары» республикалық
көрме-конкурсының дипломанты атағын беру жөніндегі комиссияның
құрамы
Қазақстан Республикасы
Президенті Әкімшілігінің Басшысы              - төраға
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму министрі              - төрағаның орынбасары
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму министрлігі
Техникалық реттеу және метрология
комитетінің төрағасы                          - хатшы
Комиссия мүшелері:
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрі
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрі
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрі
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрі
Қазақстан Республикасының Қаржы министрі
Қазақстан Республикасының Энергетика министрі
«Сапа көшбасшылары қауымдастығы» заңды тұлғалар бірлестігінің төрағасы (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасы Ұлттық кәсіпкерлер палатасының басқарма төрағасы (келісім бойынша)
«Қазақстан машина жасау одағы» заңды тұлғалар бірлестігінің басқарма төрағасы (келісім бойынша)
«Қазақстан Республикасы тауар өндірушілері мен экспорттаушылар одағы» республикалық заңды тұлғалар бірлестігінің төрағасы (келісім бойынша)
«Қазақстанның құрылыс салушылар қауымдастығы» заңды тұлғалар бірлестігінің президенті (келісім бойынша)
«Қазақстан астық одағы» заңды тұлғалар бірлестігінің президенті (келісім бойынша)
«Қазақстан тағам және қайта өңдеу өнеркәсібінің тауар өндірушілер одағы» заңды тұлғалар бірлестігінің президенті (келісім бойынша)
«Қазақстан сүт одағы» қоғамдық бірлестігінің басқарма тең төрағасы (келісім бойынша)