О подписании Протокола о прекращении действия Соглашения о взаимном признании виз государств-участников Содружества Независимых Государств от 13 ноября 1992 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 ноября 2014 года № 1211
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Одобрить прилагаемый проект Протокола о прекращении Действия Соглашения о взаимном признании виз государств-участников Содружества Независимых Государств от 13 ноября 1992 года.
2. Подписать Протокол о прекращении действия Соглашения о взаимном признании виз государств-участников Содружества Независимых Государств от 13 ноября 1992 года.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Одобрен
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 20 ноября 2014 года № 1211
Проект
ПРОТОКОЛ
о прекращении действия Соглашения о взаимном признании виз
государств-участников Содружества Независимых Государств
от 13 ноября 1992 года
Правительства государств-участников Соглашения о взаимном признании виз государств-участников Содружества Независимых Государств от 13 ноября 1992 года, именуемые в дальнейшем Сторонами,
согласились о нижеследующем:
Статья 1
Стороны считают прекратившим действие Соглашения о взаимном признании виз государств-участников Содружества Независимых Государств от 13 ноября 1992 года.
Статья 2
Настоящий Протокол вступает в силу по истечении 30 дней с даты получения депозитарием последнего письменного уведомления о выполнении Сторонами внутригосударственных процедур, необходимых для его вступления в силу.
Совершено в городе года в одном подлинном экземпляре на русском языке. Подлинный экземпляр хранится в Исполнительном комитете Содружества Независимых Государств, который направит каждому государству, подписавшему настоящий Протокол, его заверенную копию.
За Правительство
Азербайджанской Республики
За Правительство
Российской Федерации
За Правительство
Республики Армения
За Правительство
Республики Таджикистан
За Правительство
Республики Беларусь
За Правительство
Республики Туркменистана
За Правительство
Республики Казахстан
За Правительство Республики Узбекистан
За Правительство
Кыргызской Республики
За Правительство
Украины
За Правительство
Республики Молдова

1992 жылғы 13 қарашадағы Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің визаларын өзара тану туралы келісімнің қолданысын тоқтату туралы хаттамаға қол қою туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 20 қарашадағы № 1211 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 1992 жылғы 13 қарашадағы Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің визаларын өзара тану туралы келісімнің қолданысын тоқтату туралы хаттаманың жобасы мақұлдансын.
2. 1992 жылғы 13 қарашадағы Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің визаларын өзара тану туралы келісімнің қолданысын тоқтату туралы хаттамаға қол қойылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 20 қарашадағы
№ 1211 қаулысымен
мақұлданған
Жоба
1992 жылғы 13 қарашадағы Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің визаларын өзара тану туралы келісімнің қолданысын тоқтату туралы
ХАТТАМА
Бұдан әрі Тараптар деп аталатын 1992 жылғы 13 қарашадағы Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің визаларын өзара тану туралы келісімге бұдан әрі Тараптар деп аталатын қатысушы мемлекеттердің Үкіметтері
төмендегілер туралы келісті:
1-бап
Тараптар 1992 жылғы 13 қарашадағы Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің визаларын өзара тану туралы келісімнің қолданысы тоқтатылды деп санайды.
2-бап
Осы Хаттама оның күшіне енуі үшін қажетті мемлекетішілік рәсімдерді Тараптардың орындағаны туралы депозитарийдің соңғы хабарламаны алған күнінен бастап 30 күн өткеннен кейін күшіне енеді.
_____ жылғы _____ қаласында орыс тілінде бір түпнұсқа данада жасалды. Түпнұсқа данасы Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының Атқарушы комитетінде сақталады, ол оның куәландырылған көшірмесін осы Хаттамаға қол қойған әрбір мемлекетке жібереді.
Әзербайжан Республикасының      Ресей Федерациясының
Үкіметі үшін                   Үкіметі үшін
Армения Республикасының         Тәжікстан Республикасының
Үкіметі үшін                   Үкіметі үшін
Беларусь Республикасының         Түрікменстанның
Үкіметі үшін                Үкіметі үшін
Қазақстан Республикасының      Өзбекстан Республикасының
Үкіметі үшін                  Үкіметі үшін
Қырғыз Республикасының                Украина
Үкіметі үшін                  Үкіметі үшін
Молдова Республикасының
Үкіметі үшін