Об отзыве из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проектов законов Республики Казахстан "О долевом участии в жилищном строительстве" и "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам долевого участия в жилищном строительстве"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 2014 года № 1342
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
отозвать из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проекты законов Республики Казахстан «О долевом участии в жилищном строительстве» и «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам долевого участия в жилищном строительстве», внесенные постановлениями Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2014 года № 737 и № 738.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

"Тұрғын үй құрылысына үлестік қатысу туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне тұрғын үй құрылысына үлестік қатысу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы заңдарының жобаларын Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісінен кері қайтарып алу туралы"
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 1342 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 30 маусымдағы № 737 және № 738 қаулыларымен енгізілген «Тұрғын үй құрылысына үлестік қатысу туралы» және «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне тұрғын үй құрылысына үлестік қатысу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы заңдарының жобалары Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісінен кері қайтарып алынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов