О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 27 апреля 2012 года № 536 "Об утверждении Правил осуществления образовательного мониторинга"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 2015 года № 50
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 27 апреля 2012 года № 536 «Об утверждении Правил осуществления образовательного мониторинга» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 46, ст. 619).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                     К. Масимов

"Бiлiм беру мониторингін жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 27 сәуірдегі № 536 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 10 ақпандағы № 50 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Білім беру мониторингін жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 27 сәуірдегі № 536 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 46, 619-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов