О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 марта 2015 года № 114
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1581 «О Стратегическом плане Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан на 2014–2018 годы» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 88, ст. 1087);
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июня 2014 года № 705 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1581 «О Стратегическом плане Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан на 2014–2018 годы» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 44, ст. 416).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                      К. МАСИМОВ

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешімдерiнiң күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2015 жылғы 10 наурыздағы № 114 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күшi жойылды деп танылсын:
1) «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің 2014 – 2018 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1581 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 88, 1087-құжат);
2) «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң 2014 – 2018 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1581 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 26 маусымдағы № 705 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 44, 416-құжат).
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов