О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2010 года № 520 "О ставках таможенных пошлин Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 марта 2015 года № 145. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2015 года № 829
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 15.10.2015 № 829 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:

"Қазақстан Республикасының кедендік баж ставкалары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 7 маусымдағы № 520 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 17 наурыздағы № 145 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 15 қазандағы № 829 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 15.10.2015 № 829 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2010 года № 520 «О ставках таможенных пошлин Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 36, ст. 304) следующие изменения и дополнения:
в ставках вывозных таможенных пошлин на отдельные виды товаров Республики Казахстан, утвержденных указанным постановлением:
строку:
«
2709 00 900 9
НеФть сырая
-
80 долларов
80 долларов
»
изложить в следующей редакции:
«

1. «Қазақстан Республикасының кедендік баж ставкалары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 7 маусымдағы № 520 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 36, 304-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының тауарлардың жекелеген түрлеріне кедендік әкету баждарының ставкаларында:
мына:
«
2709 00 900 9
Шикі мұнай
-
80 доллар
80 доллар
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«

2713 90 100 07,
2713 90 900 07
Битум нефтяной; прочие остатки от переработки нефти или нефтепродуктов, полученных из битуминозных пород
-
60 долларов
60 долларов
15 евро за 1 тонну с 15 октября по 15 апреля
2715 00 000 07
Смеси битумные
-
60 долларов
0
в примечании:
абзац десятый изложить в следующей редакции:
«При сложившейся за период мониторинга цен средней рыночной цене сырой нефти в 540 долларов за 1 тонну и выше ставки вывозных таможенных пошлин в отношении товаров, выработанных из нефти, исчислены по следующей формуле:»;
дополнить абзацем четырнадцатым следующего содержания:

2713 90 100 07,
2713 90 900 07
Мұнай битумы; битумдандырылған жыныстардан алынған мұнайды немесе мұнай өнімдерін өңдеуден қалған өзге де қалдықтар
-
60 доллар
60 доллар
1 тонна үшін 15 евро 15 қазан - 15  сәуір аралығында
2715 00 000 07
Битум қоспалары
-
60 доллар
0
»;
ескертпеде:
оныншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
«Бағалар мониторингі кезеңі ішінде шикі мұнайдың орташа нарықтық бағасы 1 тонна үшін 540 доллар және одан астам болып қалыптасқан кезде, мұнайдан жасалған тауарларға қатысты кедендік әкету бажы ставкалары мынадай формула бойынша есептелді:»;
мынадай мазмұндағы он төртінші абзацпен толықтырылсын:

«138,6 – цена сырой нефти, при достижении которой экспорт сырой нефти является нерентабельным.»;
дополнить абзацем восемнадцатым следующего содержания:
«В случае снижения средней рыночной цены на сырую нефть по результатам ежемесячного мониторинга цен ниже 540 долларов США за тонну, размер ставок вывозных таможенных пошлин на товары, выработанные из нефти, устанавливается без применения формулы.».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                        К. МАСИМОВ

«138,6 - шикі мұнай экспорты рентабельді болып табылмайтын жағдайға жеткендегі шикі мұнайдың бағасы.»;
мынадай мазмұндағы он сегізінші абзацпен толықтырылсын:
«Ай сайынғы бағалар мониторингінің нәтижелері бойынша шикі мұнайдың орташа нарықтық бағасы бір тонна үшін 540 АҚШ долларынан аз болып төмендеген жағдайда мұнайдан жасалған тауарларға кедендік әкету бажы ставкаларының мөлшері формуланы қолданбай белгіленеді.».
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов