О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 7 мая 2012 года № 579 "Об утверждении Правил аккредитации газосетевых организаций"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 апреля 2015 года № 193
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 7 мая  2012 года № 579 «Об утверждении Правил аккредитации газосетевых  организаций» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 48, ст. 649);
2) подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2013 года № 671 «О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 7 мая 2012 года № 579 «Об утверждении Правил аккредитации газосетевых организаций» и от 5 июля 2012 года № 912 «Об утверждении Правил составления плана поставки сжиженного нефтяного газа на внутренний рынок Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 40, ст. 584).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                    К. Масимов

"Газ желісі ұйымдарын аккредиттеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 7 мамырдағы № 579 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 3 сәуірдегі № 193 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) «Газ желісі ұйымдарын аккредиттеу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 7 мамырдағы № 579 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 48, 649-құжат);
2) «Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Газ желісі ұйымдарын аккредиттеу қағидаларын бекіту туралы» 2012 жылғы 7 мамырдағы № 579 және «Қазақстан Республикасының ішкі нарығына сұйытылған мұнай газын берудің жоспарын жасау қағидаларын бекіту туралы» 2012 жылғы 5 шілдедегі № 912 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 2 шілдедегі № 671 қаулысы 1-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 40, 584-құжат).
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов