О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 апреля 2015 года № 222
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 10 апреля 2015 года № 222
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1561 «О Стратегическом плане Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан на 2014 – 2018 годы» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 82, ст. 1070).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1574 «О Стратегическом плане Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан на 2014 – 2018 годы» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 87, ст. 1080).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1577 «О Стратегическом плане Национального космического агентства Республики Казахстан на 2014 – 2018 годы» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 85, ст. 1077).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июня 2014 года № 621 «О Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по связи и информации на 2014 – 2018 годы» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 40-41, ст. 379).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 мая 2014 года № 560 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1577 «О Стратегическом плане Национального космического агентства Республики Казахстан на 2014 – 2018 годы» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 36, ст. 346).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 июня 2014 года № 659 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1561 «О Стратегическом плане Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан на 2014 – 2018 годы» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 42, ст. 396).
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июня 2014 года № 690 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1574 «О Стратегическом плане Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан на 2014 – 2018 годы» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 43, ст. 407).

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешімдерiнiң күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 10 сәуірдегі № 222 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 10 сәуірдегі
№ 222 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң күші жойылған кейбiр шешімдерiнiң тізбесі
1. «Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің 2014 – 2018 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1561 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 82, 1070-құжат).
2. «Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің 2014 – 2018 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1574 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 87, 1080-құжат);
3. «Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігінің 2014 – 2018 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1577 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 85, 1077-құжат).
4. «Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат агенттігінің 2014 – 2018 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 6 маусымдағы № 621 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 40-41, 379-құжат).
5. «Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігінің 2014 – 2018 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1577 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 28 мамырдағы № 560 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 36, 346-құжат).
6. «Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің 2014 – 2018 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1561 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 14 маусымдағы № 659 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 42, 396-құжат).
7. «Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің 2014 – 2018 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1574 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 20 маусымдағы № 690 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 43, 407-құжат).