О признании утратившими силу постановлений Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2011 года № 699 "Об одобрении основных направлений социально-экономической политики по обеспечению семипроцентного роста экономики в 2011 - 2015 годах" и от 15 мая 2012 года № 617 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2011 года № 699 "Об одобрении основных направлений социально-экономической политики по обеспечению семипроцентного роста экономики в 2011 - 2015 годах"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июня 2015 года № 414
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июня  2011 года № 699 «Об одобрении основных направлений социально-экономической политики по обеспечению семипроцентного роста экономики в 2011 - 2015 годах»;
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 15 мая  2012 года № 617 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2011 года № 699 «Об одобрении основных направлений социально-экономической политики по обеспечению семипроцентного роста экономики в 2011 — 2015 годах».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                      К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің "2011 - 2015 жылдары экономиканың жеті пайыздық өсуін қамтамасыз ету жөніндегі әлеуметтік-экономикалық саясаттың негізгі бағыттарын мақұлдау туралы" 2011 жылғы 23 маусымдағы № 699 және "2011 - 2015 жылдары экономиканың жеті пайыздық өсуін қамтамасыз ету жөніндегі әлеуметтік-экономикалық саясаттың негізгі бағыттарын мақұлдау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 23 маусымдағы № 699 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2012 жылғы 15 мамырдағы № 617 қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 5 маусымдағы № 414 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) «Қазақстан Республикасы Үкіметінің «2011 - 2015 жылдары экономиканың жеті пайыздық өсуін қамтамасыз ету жөніндегі әлеуметтік- экономикалық саясаттың негізгі бағыттарын мақұлдау туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 23 маусымдағы № 699 қаулысы;
2) «2011 - 2015 жылдары экономиканың жеті пайыздық өсуін қамтамасыз ету жөніндегі әлеуметтік-экономикалық саясаттың негізгі бағыттарын мақұлдау туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 23 маусымдағы № 699 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 15 мамырдағы № 617 қаулысы.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                      К.Мәсімов