О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2014 года № 1421 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2015 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 августа 2015 года № 614
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2014 года № 1421 «О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2015 год» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 88-89, ст. 730) следующее изменение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2015 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 23, изложить в следующей редакции:
«
23
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам социальной защиты населения
МЗСР
Июль
Август
Октябрь
Жакупова С.К.
».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                     К. Масимов

"Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2015 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 1421 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 7 тамыздағы № 614 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының
2015 жылға арналған жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 1421 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 88-89, 730-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2015 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірі 23-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
23
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне халықты әлеуметтік қорғау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ДСӘДМ
Шілде
Тамыз
Қазан
С.Қ. Жақыпова
».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов