О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 2011 года № 64 "О некоторых вопросах осуществления государственных закупок у общественных объединений инвалидов Республики Казахстан и организаций, созданных общественными объединениями инвалидов Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 августа 2015 года № 618. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1181
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2015 № 1181 (вводится в действие с 01.01.2016).
ПРЕСС-РЕЛИЗ
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 2011 года № 64 «О некоторых вопросах осуществления государственных закупок у общественных объединений инвалидов Республики Казахстан и организаций, созданных общественными объединениями инвалидов Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 16, ст. 193) следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
«Об утверждении перечня отдельных видов товаров, работ, услуг, закупаемых у общественных объединений инвалидов Республики Казахстан и организаций, созданных общественными объединениями инвалидов Республики Казахстан, производящих и (или) поставляющих товары, выполняющих работы, оказывающих услуги»;
в пункте 1:
подпункты 1) и 3) исключить;
в подпункт 2) вносится изменение на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
перечень отдельных видов товаров, работ, услуг, закупаемых у общественных объединений инвалидов Республики Казахстан и организаций, созданных общественными объединениями инвалидов Республики Казахстан, производящих и (или) поставляющих товары, выполняющих работы, оказывающих услуги, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                     К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 августа 2015 года № 618
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 января 2011 года № 64
Перечень
отдельных видов товаров, работ, услуг, закупаемых у
общественных объединений инвалидов Республики Казахстан и
организаций, созданных общественными объединениями инвалидов
Республики Казахстан, производящих и (или) поставляющих товары,
выполняющих работы, оказывающих услуги

"Қазақстан Республикасы мүгедектерінің қоғамдық бірлестіктерінен және Қазақстан Республикасы мүгедектерінің қоғамдық бірлестіктері құрған ұйымдардан мемлекеттік сатып алуды жүзеге асырудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 қаңтардағы № 64 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 7 тамыздағы № 618 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1181 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.12.2015 № 1181 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Баспасөз релизі
«Мемлекеттік сатып алу туралы» 2007 жылғы 21 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңы 44-1-бабының 3-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы мүгедектерінің қоғамдық бірлестіктерінен және Қазақстан Республикасы мүгедектерінің қоғамдық бірлестіктері құрған ұйымдардан мемлекеттік сатып алуды жүзеге асырудың кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 қаңтардағы № 64 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 16, 193-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
«Тауарлар өндіретін және (немесе) беретін, жұмыстарды орындайтын, қызметтер көрсететін Қазақстан Республикасы мүгедектерінің қоғамдық бірлестіктерінен және Қазақстан Республикасы мүгедектерінің қоғамдық бірлестіктері құрған ұйымдардан сатып алынатын жекелеген тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін қызметтер түрлерінің тізбесін бекіту туралы»;
1-тармақта:
1) және 3) тармақшалар алып тасталсын;
2) тармақшадағы «тізбесі;» деген сөз «тізбесі бекітілсін.» деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген тауарларды өндіретін және (немесе) беретін, жұмыстарды орындайтын, қызметтерді көрсететін Қазақстан Республикасы мүгедектерінің қоғамдық бірлестіктерінен және Қазақстан Республикасы мүгедектерінің қоғамдық бірлестіктері құрған ұйымдардан сатып алынатын тауарлардың, жұмыстардың, қызметтердің жекелеген түрлерінің тізбесі осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 7 тамыздағы
№ 618 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 31 қаңтардағы
№ 64 қаулысымен
бекітілген
Тауарлар өндіретін және (немесе) беретін, жұмыстарды орындайтын, қызметтер көрсететін Қазақстан Республикасы мүгедектерінің қоғамдық бірлестіктерінен және Қазақстан Республикасы мүгедектерінің қоғамдық бірлестіктері құрған ұйымдардан сатып алынатын жекелеген тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін қызметтер түрлерінің тізбесі

1. Постельное белье всех наименований, одеяло, матрацы, покрывало, подушки разные, полотенце, салфетки, наперники, чехлы на матрацы, пеленки.
2. Костюм повара, костюм пекаря, колпаки разные.
3. Бумага туалетная, бумажные полотенца.
4. Шторы, чехлы на машины, на кресла, полога.
5. Сумка шахтера, мешки разные, ремни шахтерские.
6. Костюм из термостойкого брезента, костюм рабочий хлопчатобумажный, костюм полевой хлопчатобумажный, куртка полевая камуфлированная, костюм брезентовый, костюм сварщика, аккумуляторщика, комбинезон рабочий, плащ брезентовый с водоотталкивающей пропиткой, плащ постовой, плащ прорезиненный.
7. Бушлаты разные, куртка ватная, брюки утепленные ватные, бушлат медицинский стеганый, на синтепоне, костюм утепленный «Зима», костюм на меху, костюм теплозащитный, полукомбинезон утепленный, жилет утепленный, куртка утепленная, костюм полевой камуфлированный, брюки, фуфайка, костюм на меху.
8. Пижамы разные, нательное мужское белье, трусы, носки, портянки, сорочки разные, рубашки разные.
9. Комплект для новорожденного.
10. Рукавицы и перчатки всех наименований.
11. Косынки разные, подшлемники разные, платок носовой, подворотничок.
12. Халат рабочий, фартуки разные, униформа, обмундирование (кроме офицерского состава), жилет сигнальный, халаты медицинские всех видов, хирургические костюмы, бахилы разные, форменная и специальная одежда, корпе, халаты госпитальные, халаты разные, школьная форма всех видов.
13. Шапка-ушанка меховая.
14. Пошив и ремонт обуви.
15. Совки для мусора, пуговицы, прищепки, шахматы, шашки, плечики, крышки металлические, пластмассовые для стеклянных банок, колпачки медицинские фольговые, каски защитные, контейнеры для утилизации бытовых отходов, детали изостыковой изоляции Р-50, P-65, замки для скоросшивателей, тазы, ведра, кожухи и корпуса для приборов учета электроэнергии, бирки для животных, щетка-круг металлическая, цепи для животных, сетка рабица.
16. Скоросшиватели, конверты, папки для бумаг, линейки.
17. Коробки упаковочные, коробки архивные.
18. Фармацевтическая деятельность, производство, изготовление и реализация лекарственных средств.
19. Датчик реле температурный камерный биметаллический, автопровода, светильники, розетки, выключатели, удлинители, извещатель пожарный ИП 212-45, электрические щиты разной модификации на напряжение до 1000 В, приборы пожарно-охранной сигнализации.

1. Төсек жаймаларының барлық атаулары, көрпе, матрацтар, жамылғы, жастық түрлері, сүлгі, майлық, жастық тыстары, матрацқа арналған тыстар, жаялықтар.
2. Аспаз костюмі, наубайшы костюмі, түрлі қалпақтар.
3. Дәретхана қағазы, қағаз сүлгілер.
4. Перделер, машиналарға, креслоға арналған тыстар, шымылдықтар.
5. Шахтер сөмкесі, түрлі қаптар, шахтер белбеуі.
6. Термотөзімді брезенттен жасалған костюм, мақта-матадан жасалған жұмыс костюмі, мақта-матадан жасалған далалық костюм, бүркемеленген далаға киетін куртка, брезент костюм, дәнекерлеушінің, аккумуляторшының костюмі, жұмыс комбинезоны, су өткізбейтін қанықтырмасы бар брезент жадағай, қарауыл жадағайы, резеңкеленген жадағай.
7. Түрлі бушлаттар, мақтадан жасалған куртка, мақтадан жасалған жылы шалбар, синтепоннан сырып тігілген медициналық бушлат, «Зима» жылы костюмі, теріден тігілген костюм, жылуды сақтайтын костюм, жылы шолақ комбинезон, жылы кеудеше, жылы куртка, бүркемеленген далалық костюм, шалбар, фуфайка, теріден тігілген костюм.
8. Әртүрлі пижамалар, ерлердің іш киімдері, трусилер, шұлықтар, шұлғаулар, әртүрлі жейделер.
9. Жаңа туған нәрестеге арналған жиынтық.
10. Қолғаптар мен биялайлардың барлық атауы.
11. Түрлі үшкіл орамалдар, шлемнің астынан киетін түрлі қалпақтар, беторамал, жаға астары.
12. Жұмыс халаты, түрлі алжапқыштар, бірегей нысанды киім (офицерлік құрамнан басқа), сигналдық кеудеше, медициналық халаттардың барлық түрі, хирургиялық костюмдер, түрлі бахилалар, нысанды және арнайы киім, көрпе, госпиталь халаттары, түрлі халаттар, түрлі мектеп формалары.
13. Тері құлақшын.
14. Аяқкиім тігу және жөндеу.
15. Қоқысқа арналған қалақтар, түймелер, қыстырғыштар, шахматтар, дойбы, ілгіштер, шыны банкаларға арналған металл, пластмасса қақпақтар, медициналық фольга қалпақтар, қорғаныш каскалары, тұрмыстық қалдықтарды кәдеге жаратуға арналған контейнерлер, Р-50, Р-65 оқшаулау бөлшектері, құжат тігілетін папкалардың құлыптары, шылапшындар, шелектер, электр энергиясын есептеу құралдарына арналған тыстар мен корпустар, жануарларға арналған биркалар, щетка – металл дөңгелек, жануарларға арналған шынжыр, рабица тор.
16. Құжат тігілетін папкалар, конверттер, қағазға арналған папкалар, сызғыштар.
17. Орайтын қораптар, мұрағат қораптары.
18. Фармацевтикалық қызмет, дәрілік заттарды шығару, жасау және сату.
19. Биметалл камералық температуралық реле датчигі, автоөткізгіштер, шамдар, розеткалар, өшіргіштер, ұзартқыштар, ИП 212-45 өрт кезіндегі хабарлағыштар, 1000 В-гe дейінгі кернеудегі түрлі модификациядағы электр қалқандар, өрт сөндіру-күзет сигнализациясының аспаптары.

20. Запасные части для транспортных средств, сельхозмашин и тракторов (фильтры, щетки, луч для жатки, шатун для грохота).
21. Уборка помещений и территорий.
22. Благоустройство, озеленение.
23. Организация отдыха и санаторно-курортного лечения инвалидов.
24. Услуги по захоронению.
25. Услуги похоронных бюро.
26. Полиграфические, рекламные, издательские услуги.
27. Кистещеточные изделия.
28. Поставка, сборка, ремонт и обслуживание реабилитационной техники для инвалидов (костыли, трости, ходунки, подъемные устройства и механизмы, телерадиоаппаратура).
29. Изделия из дерева (черенки разные, тарные ящики).
30. Аренда помещений.
31. Кресла-коляски.
32. Производство мебели.

20. Көлік құралдарының, ауыл шаруашылығы машиналары мен тракторлардың қосалқы бөлшектері (сүзгілер, щеткалар, ору машинасына арналған тармақ, елейтін шатун).
21. Үй-жайлар мен аумақтарды жинау.
22. Абаттандыру, көгалдандыру.
23. Мүгедектердің демалысын және санаторийлік-курорттық емдеуді ұйымдастыру.
24. Жерлеу бойынша көрсетілетін қызметтер.
25. Жерлеу бюросының көрсетілетін қызметтері.
26. Полиграфиялық, жарнамалық, баспа қызметтері.
27. Қылқалам-щетка бұйымдары.
28. Мүгедектердің оңалту техникасын жасау, құрастыру, жөндеу және қызмет көрсету (балдақтар, таяқтар, жасанды ағаш аяқтар, көтергіш құрылғылар мен механизмдер, телерадиоаппаратура).
29. Ағаштан жасалған бұйымдар (түрлі саптар, салатын жәшіктер).
30. Үй-жайларды жалға беру.
31. Кресло-арбалар.
32. Жиһаз жасау.