О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2014 года № 1421 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2015 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2015 года № 980
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2014 года № 1421 «О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2015 год» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 88-89, ст. 730) следующие изменения:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2015 год, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 31 и 32, изложить в следующей редакции:
«
31
О занятости населения (новая редакция)
МЗСР
Октябрь
Ноябрь
Декабрь
Нурымбетов Б.Б.
32
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам занятости населения
МЗСР
Октябрь
Ноябрь
Декабрь
Нурымбетов Б.Б.
».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                     К. Масимов

"Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2015 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 1421 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 980 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2015 жылға арналған жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 1421 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 88-89, 730-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2015 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірлері 31 және 32-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«
31
Халықты жұмыспен қамту туралы (жаңа редакция)
ДСӘДМ
Қазан
Қараша
Желтоқсан
Б.Б. Нұрымбетов
32
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне халықты жұмыспен қамту мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ДСӘДМ
Қазан
Қараша
Желтоқсан
Б.Б. Нұрымбетов
».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов