О признании утратившими силу постановлений Правительства Республики Казахстан от 10 сентября 2003 года № 918 "Об утверждении размера льготной цены на земельные участки сельскохозяйственного назначения по административно-территориальным единицам" и от 11 июня 2007 года № 482 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 сентября 2003 года № 918"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 2015 года № 1021
Вводится в действие с 1 июля 2016 года.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 10 сентября 2003 года № 918 "Об утверждении размера льготной цены на земельные участки сельскохозяйственного назначения по административно-территориальным единицам" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 37, ст. 373);
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2007 года № 482 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 сентября 2003 года № 918" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 18, ст. 211).
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 июля 2016 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр Республики Казахстан
К. МАСИМОВ

Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелеріне әкімшілік-аумақтық бірліктер бойынша жеңілдетілген бағаның мөлшерін бекіту туралы" 2003 жылғы 10 қыркүйектегі № 918 және "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 10 қыркүйектегі № 918 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2007 жылғы 11 маусымдағы № 482 қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 19 желтоқсандағы № 1021 қаулысы
2016 жылғы 1 шілдеден бастап қолданысқа енгізіледі!
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) «Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелеріне әкімшілік-аумақтық бірліктер бойынша жеңілдетілген бағаның мөлшерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 10 қыркүйектегі № 918 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 37, 373-құжат);
2) «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 10 қыркүйектегі № 918 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 11 маусымдағы № 482 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 18, 211-құжат).
2. Осы қаулы 2016 жылғы 1 шілдеден бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К.Мәсімов