О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 октября 2008 года № 962 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 13 октября 2008 года № 669"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 1113
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 октября 2008 года № 962 «О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 13 октября 2008 года № 669» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 41, ст. 458) следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
строки:
«Орынбаев
Ербол Турмаханович
- Помощник Президента Республики Казахстан»
«Стейплтон
Найджел Джон
- независимый директор»
изложить в следующей редакции:
«Смаилов
Алихан Асханович
- Помощник Президента Республики Казахстан»
«Дэкамп
Оливье Эдуард Эммануэль
- независимый директор».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                      К. Масимов

"Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 13 қазандағы № 669 Жарлығын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 17 қазандағы № 962 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 1113 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 13 қазандағы № 669 Жарлығын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 17 қазандағы № 962 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 41, 458-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
мына:
«Орынбаев            - Қазақстан Республикасы Президентінің
Ербол Тұрмаханұлы      көмекшісі»
«Стейплтон           - тәуелсіз директор»
Найджел Джон
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«Смаилов             - Қазақстан Республикасы Президентінің
Әлихан Асханұлы        көмекшісі»
«Дэкамп              - тәуелсіз директор».
Оливье Эдуард Эммануэль
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К.Мәсімов