Об утверждении перечня правительственных программ и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2015 года № 1136. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 июня 2019 года № 361.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 03.06.2019 № 361.
Вводится в действие с 01.01.2016.
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 18 июня 2009 года № 827 "О Системе государственного планирования в Республике Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень правительственных программ.

Үкіметтік бағдарламалардың тізбесін бекіту және Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 1136 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 3 маусымдағы № 361 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 03.06.2019 № 361 қаулысымен.
2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
"Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік жоспарлау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 18 маусымдағы № 827 Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған үкіметтік бағдарламалардың тізбесі бекітілсін.

2. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2016 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 30 декабря 2015 года № 1136
Перечень правительственных программ
Сноска. Перечень с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 07.11.2016 № 668; от 29.12.2016 № 919 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 31.12.2016 № 922; от 13.03.2017 № 113; от 22.06.2017 № 390; от 22.08.2017 № 498; от 26.08.2017 № 511; от 23.10.2017 № 674; от 14.06.2018 № 347; от 25.08.2018 № 523.
№ п/п
Наименование
Ответственный государственный орган
Срок реализации правительственных программ
1
2
3
4
1.
Исключена постановлением Правительства РК от 14.06.2018 № 347
2.
Программа развития регионов до 2020 года
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
2015 – 2019 годы
3.
Исключена постановлением Правительства РК от 25.08.2018 № 523
4.
Исключена постановлением Правительства РК от 13.03.2017 № 113
5.

2. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 1136 қаулысымен
бекітілген
Үкіметтік бағдарламалардың тізбесі
Ескерту. Тізбеге өзгерістер енгізілді - ҚР Үкіметінің 07.11.2016 № 668; 29.12.2016 № 919 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) ; 31.12.2016 № 922; 13.03.2017 № 113; 22.06.2017 № 390 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 22.08.2017 № 498; 26.08.2017 № 511; 23.10.2017 № 674; 14.06.2018 № 347; 25.08.2018 № 523 қаулыларымен.
Р/с №
Атауы
Жауапты мемлекеттік орган
Үкіметтік бағдарламаларды іске асыру мерзімі
1
2
3
4
1.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 14.06.2018 № 347 қаулысымен.
2.
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
2015 – 2019 жылдар
3.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 25.08.2018 № 523 қаулысымен.
4.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 13.03.2017 № 113 қаулысымен.
5.

Исключена постановлением Правительства РК от 29.12.2016 № 919 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
6.
Программа жилищного строительства "Нұрлы жер"
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
2017 – 2021 годы
7.
Программа развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
2017 – 2021 годы
8
Программа по привлечению инвестиций "Национальная инвестиционная стратегия"
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
2018 – 2022 годы
9
Программа "Национальная экспортная стратегия"
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
2018 – 2022 годы
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 декабря 2015 года № 1136
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 октября 2014 года № 1056 "Об утверждении Перечня отраслевых программ".
2. Пункт 11 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 февраля 2015 года № 42 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2015 г., № 3, ст. 19).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 апреля 2015 года № 320 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 октября 2014 года № 1056 "Об утверждении Перечня отраслевых программ".

Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 29.12.2016 № 919 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
6.
"Нұрлы жер" тұрғын үй құрылысы бағдарламасы
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрлігі
2017 – 2021 жылдар
7.
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған бағдарламасы
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
2017 – 2021 жылдар
8.
"Ұлттық инвестициялық стратегия" инвестицияларды тарту жөніндегі бағдарлама
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрлігі
2018 – 2022 жылдар
9.
"Ұлттық экспорттық стратегия" бағдарламасы
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
2018 – 2022 жылдар
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 1136 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп тану туралы тізімі
1. "Салалық бағдарламалардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 7 қазандағы № 1056 қаулысы.
2. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 5 ақпандағы № 42 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 11-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 3, 19-құжат).
3. "Салалық бағдарламалардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 7 қазандағы № 1056 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 25 сәуірдегі № 320 қаулысы.