О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2004 года № 74 "Об установлении размеров базового должностного оклада, поправочного коэффициента, а также повышающего коэффициента для отдельных категорий государственных служащих"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1158. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 октября 2017 года № 647.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 16.10.2017 № 647 (вводится в действие с 01.07.2017).
Вводится в действие с 1 января 2016 года.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2004 года № 74 "Об установлении размеров базового должностного оклада, поправочного коэффициента, а также повышающего коэффициента для отдельных категорий государственных служащих" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 2, ст. 38) следующее дополнение:
подпункт 3) пункта 1 дополнить абзацем следующего содержания:
"административных государственных служащих корпуса "Б" в размере 1,30.".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2016 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов

"Базалық лауазымдық жалақының, түзету коэффициентінің, сондай-ақ мемлекеттік қызметшілердің жекелеген санаттарына арналған жоғарылату коэффициентінің мөлшерлерін белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 23 қаңтардағы № 74 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1158 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2017 жылғы 16 қазандағы № 647 қаулысымен (01.07.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкiметiнің 16.10.2017 № 647 қаулысымен (01.07.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Базалық лауазымдық жалақының, түзету коэффициентінің, сондай-ақ мемлекеттік қызметшілердің жекелеген санаттарына арналған жоғарылату коэффициентінің мөлшерлерін белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 23 қаңтардағы № 74 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 2, 38-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
1-тармақтың 3) тармақшасының екінші абзацындағы "1,35 мөлшерінде жоғарылату коэффициенті белгіленсін." деген сөздер "1,35 мөлшерінде;" деген сөздермен ауыстырылып, мынадай мазмұндағы үшінші абзацпен толықтырылсын:
"Б" корпусының әкімшілік мемлекеттік қызметшілеріне 1,30 мөлшерінде жоғарылату коэффициенті белгіленсін.".
2. Осы қаулы 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К.Мәсімов