О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 30 апреля 2015 года № 6 "О Национальной комиссии по модернизации"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 января 2016 года № 15
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан «О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 30 апреля 2015 года № 6 «О Национальной комиссии по модернизации».
Премьер-Министр
Республики Казахстан                     К. Масимов
О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан
от 30 апреля 2015 года № 6 «О Национальной комиссии
по модернизации»
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 30 апреля 2015 года № 6 «О Национальной комиссии по модернизации» (САПП Республики Казахстан, 2015 г., № 20, ст. 100) следующие изменения:
ввести в состав Национальной комиссии по модернизации, образованной вышеназванным Указом:
Бекетаева                   - заместителя Руководителя Администрации
Марата Бакытжановича          Президента Республики Казахстан;
строки:
«Донаков                    - заместитель Руководителя Администрации
Талгат Советбекович           Президента Республики Казахстан»
«Назарбаева                 - заместитель Председателя Мажилиса
Дарига Нурсултановна          Парламента Республики Казахстан»
изложить в следующей редакции:
«Донаков                    - Министр по делам государственной службы
Талгат Советбекович           Республики Казахстан»
«Назарбаева                 - Заместитель Премьер-Министра Республики
Дарига Нурсултановна          Казахстан»;
вывести из состава указанной комиссии Орынбаева Е.Т.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан

"Жаңғырту жөніндегі ұлттық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 30 сәуірдегі № 6 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 15 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Жаңғырту жөніндегі ұлттық комиссия туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 30 сәуірдегі № 6 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасының Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                      К.Мәсімов
«Жаңғырту жөніндегі ұлттық комиссия туралы» Қазақстан
Республикасы Президентінің 2015 жылғы 30 сәуірдегі № 6
Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Жаңғырту жөніндегі ұлттық комиссия туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 30 сәуірдегі № 6 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 20, 100-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен құрылған Жаңғырту жөніндегі ұлттық комиссияның құрамына:
Бекетаев               - Қазақстан Республикасының Президенті
Марат Бақытжанұлы        Әкімшілігі Басшысының орынбасары
енгізілсін;
мына:
«Донақов               - Қазақстан Республикасының Президенті
Талғат Советбекұлы       Әкімшілігі Басшысының орынбасары»
«Назарбаева            - Қазақстан Республикасының Парламенті
Дариға Нұрсұлтанқызы     Мәжілісі Төрағасының орынбасары»
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«Донақов               - Қазақстан Республикасының Мемлекеттік
Талғат Советбекұлы       қызмет істері министрі»
«Назарбаева            - Қазақстан Республикасы Премьер-
Дариға Нұрсұлтанқызы     Министрінің орынбасары»;
көрсетілген комиссияның құрамынан Е.Т. Орынбаев шығарылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев