Об увеличении годовых плановых назначений соответствующих бюджетных программ за счет остатков бюджетных средств 2015 года и использовании (доиспользовании) в 2016 году неиспользованных (недоиспользованных) сумм целевых трансфертов на развитие, выделенных из республиканского бюджета в 2015 году
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 февраля 2016 года № 100
Вводится в действие с 1 января 2016 года.
В соответствии с пунктом 5 статьи 44 и статьями 104,  111Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:

2015 жылғы бюджет қаражатының қалдықтары есебінен тиісті бюджеттік бағдарламалардың жылдық жоспарлы тағайындауларын ұлғайту және 2015 жылы республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы даму трансферттерінің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) сомаларын 2016 жылы пайдалану (толық пайдалану) туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 23 ақпандағы № 100 қаулысы
2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі 44-бабының 5-тармағына және 104111-баптарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Увеличить годовые плановые назначения соответствующих бюджетных программ за счет остатков бюджетных средств республиканского бюджета 2015 года согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2015 года № 972 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2016 – 2018 годы» следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункт 2) изложить в следующей редакции:

1. Осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес 2015 жылғы бюджет қаражатының қалдықтары есебінен тиісті бюджеттік бағдарламалардың жылдық жоспарлы тағайындаулары ұлғайтылсын.
2. «2016 – 2018 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 8 желтоқсандағы № 972 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:

1825108
»;
строку:
«
Реконструкция БКМК с ПК0+0 по ПК957+00 с распределителями Р-1, Р-3 и Р-15 в Ташкентской области и Сарыагашском и Казыгуртском районах ЮКО (1-я очередь)
250741
»
изложить в следующей редакции:
«
Реконструкция БКМК с ПК0+0 по ПК957+00 с распределителями Р-1, Р-3 и Р-15 в Ташкентской области и Сарыагашском и Казыгуртском районах ЮКО (1-я очередь)
251014
»;
после строки:
«
Реконструкция БКМК с ПК0+0 по ПК957+00 с распределителями Р-1, Р-3 и Р-15 в Ташкентской области и Сарыагашском и Казыгуртском районах ЮКО (1-я очередь)

1825108
»;
мына:
«
Ташкент облысы және Сарыағаш және Қазығұрт аудандарындағы Республика аралық Үлкен Келес магистралды каналын ПК 0+00-ден ПК 957+00 дейінгі аралықта Р-1, Р-3, Р-15 таратушыларымен қайта құру (бірінші кезек)
250741
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Ташкент облысы және Сарыағаш және Қазығұрт аудандарындағы Республика аралық Үлкен Келес магистралды каналын ПК 0+00-ден ПК 957+00 дейінгі аралықта Р-1, Р-3, Р-15 таратушыларымен қайта құру (бірінші кезек)
251014
»;
мына:
«
Ташкент облысы және Сарыағаш және Қазығұрт аудандарындағы Республика аралық Үлкен Келес магистралды каналын ПК 0+00-ден ПК 957+00 дейінгі аралықта Р-1, Р-3, Р-15 таратушыларымен қайта құру (бірінші кезек)

1000
Конюшня на 24 конемест с выгульной площадкой, расположенная в ж.м. Мичурино, район дома № 4
157917
»
изложить в следующей редакции:
«
Стоянка хранения спецтехники конноспортивного комплекса «Алтын Тулпар», расположенная в ж.м. Мичурино, район дома № 4
33680
Конюшня на 24 конемест с выгульной площадкой, расположенная в ж.м. Мичурино, район дома № 4
185167
».
3. Министерству финансов Республики Казахстан в срок до 1 марта 2016 года произвести возврат в Национальный фонд Республики Казахстан части неиспользованных средств, привлеченных из Национального фонда Республики Казахстан в республиканский бюджет в виде целевого трансферта.
4. Местным исполнительным органам в 2016 финансовом году использовать (доиспользовать) неиспользованные (недоиспользованные) суммы целевых трансфертов на развитие, выделенных из республиканского бюджета в 2015 году, с соблюдением их целевого назначения за счет остатков бюджетных средств местных бюджетов на начало финансового года на сумму неоплаченной части зарегистрированных обязательств прошедшего финансового года согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
5. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2016 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                     К. Масимов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 февраля 2016 года № 100
Увеличение годовых плановых назначений
соответствующих бюджетных программ за счет
остатков бюджетных средств республиканского бюджета 2015 года
ФГ
АБП
ПРГ
Наименование
Сумма, тыс. тенге
1
2
3
4
5
Всего

1000
Мичурин тұрғын алабы, № 4 үй ауданында орналасқан серуендету алаңы бар 24 ат қоятын орынға арналған атқора
157917
»
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«
Мичурино т.м., № 4 үй ауданында орналасқан «Алтын Тұлпар» атты-спорттық кешенінің арнайы техникасын сақтау тұрағы
33680
Мичурин тұрғын алабы, № 4 үй ауданында орналасқан серуендету алаңы бар 24 ат қоятын орынға арналған атқора
185167
».
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі 2016 жылғы 1 наурызға дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан республикалық бюджетке нысаналы трансферт түрінде тартылған пайдаланылмаған қаражаттың бір бөлігін Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына қайтаруды жүргізсін.
4. Жергілікті атқарушы органдар осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес өткен қаржы жылының тіркелген міндеттемелерінің ақы төленбеген бөлігінің сомасына қаржы жылының басына жергілікті бюджеттердің бюджет қаражатының қалдығы есебінен 2015 жылы республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы даму транферттерінің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) сомаларын, олардың нысаналы мақсатын сақтай отырып, 2016 қаржы жылында пайдалансын (толық пайдалансын).
5. Осы қаулы 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi                                    К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2016 жылғы 23 ақпандағы
№ 100 қаулысына
1-қосымша
2015 жылғы республикалық бюджеттің бюджет қаражатының қалдықтары есебінен тиісті бюджеттік бағдарламалардың жылдық жоспарлы тағайындауларын ұлғайту
ФТ
ББӘ
БҒМ
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
3
4
5
Барлығы

225
Министерство образования и науки Республики Казахстан
59 944,3
098
Обеспечение доступности дошкольного воспитания и обучения
26 770,7
103
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов образования и областному бюджету Алматинской области и бюджету города Алматы для сейсмоусиления детских дошкольных организаций за счет средств республиканского бюджета
26 770,7
город Астана
26 770,7
Строительство детского сада на 240 мест в микрорайоне Уркер в городе Астана
26 770,7
099
Обеспечение доступности качественного школьного образования
33 173,6
107
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов образования и областному бюджету Алматинской области и бюджету города Алматы для сейсмоусиления организаций среднего образования за счет средств республиканского бюджета
33 173,6
Восточно-Казахстанская область
20 239,3
Строительство школы с государственным языком обучения на 1000 мест в 19 жилом районе г.Усть-Каменогорск Восточно-Казахстанской области
20 239,3
Карагандинская область
12 934,3
Строительство средней общеобразовательной школы на 320 мест с.Курминское Абайского района
12 934,3
239
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
346 713,5
053
Обеспечение населения медицинской помощью, за исключением направлений, финансируемых в рамках Единой национальной системы здравоохранения, и развитие инфраструктуры
335 787,0
113
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство, реконструкцию объектов здравоохранения и областному бюджету Алматинской области, бюджету города Алматы для сейсмоусиления объектов здравоохранения
335 787,0
Акмолинская область
38 151,3
Строительство больницы на 70 мест, совмещенной с поликлиникой в городе Державинске Жаркаинского района Акмолинской области
38 151,3
Карагандинская область
297 635,7
Строительство областной многопрофильной детской больницы на 200 коек в городе Караганде Карагандинской области
297 635,7
129
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на строительство врачебных амбулаторий и фельдшерского акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
10 926,5
Акмолинская область
10 926,5
Строительство врачебной амбулатории на 50 посещений в смену с.Кабанбай Батыра Целиноградского района
10 926,5
241
Министерство энергетики Республики Казахстан

225
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
59 944,3
098
Мектепке дейінгі тәрбие мен білім беруге қолжетімділікті қамтамасыз ету
26 770,7
103
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға және Алматы облысының облыстық бюджетіне, Алматы қаласының бюджетіне балаларға арналған мектепке дейінгі ұйымдардың сейсмикалық күшейту үшiн республикалық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы даму трансферттерi
26 770,7
Астана қаласы
26 770,7
Астана қаласының Үркер шағын ауданында 240 орындық балабақша құрылысы
26 770,7
099
Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету
33 173,6
107
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға және Алматы облысының облыстық бюджетіне, Алматы қаласының бюджетіне орта білім беру объектілерін сейсмикалық күшейту үшiн республикалық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы даму трансферттерi
33 173,6
Шығыс Қазақстан облысы
20 239,3
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы 19 тұрғын ауданда 1000 оқушыға арналған мемлекеттік тілде оқытатын мектеп салу
20 239,3
Қарағанды облысы
12 934,3
Абай ауданының Құрма ауылындағы 320 орынға арналған орташа жалпы білім беретін мектептің құрылысы
12 934,3
239
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
346 713,5
053
Бірыңғай ұлттық денсаулық сақтау жүйесінің шеңберінде қаржыландырылатын бағыттарды қоспағанда, халықты медициналық көмекпен қамтамасыз ету және инфрақұрылымды дамыту
335 787,0
113
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне денсаулық сақтау объектілерін салуға және реконструкциялауға және Алматы облысының облыстық бюджетіне, Алматы қаласының бюджетіне денсаулық сақтау объектілерін сейсмикалық күшейтуге берілетін нысаналы даму трансферттерi
335 787,0
Ақмола облысы
38 151,3
Ақмола облысы Жарқайың ауданының Державинск қаласында емханамен біріктірілген 70 орындық аурухана салу
38 151,3
Қарағанды облысы
297 635,7
Қарағанды облысының Қарағанды қаласындағы 200 орынға арналған облыстық көппрофильді балалар ауруханасының құрылысы
297 635,7
129
Облыстық бюджеттерге Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаторияларды және фельдшерлік акушерлік пункттерді салуға берілетін нысаналы даму трансферттері
10 926,5
Ақмола облысы
10 926,5
Целиноград ауданының Қабанбай батыр ауылындағы ауысымды 50 қатысуға арналған дәрігерлік амбулаториясының құрылысы
10 926,5
241
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі

131 879,9
003
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие газотранспортной системы
366,1
Акмолинская область
366,1
Строительство автономного газоснабжения аула Жибек жолы Аршалинского района Акмолинской области
366,1
041
Развитие тепло-электроэнергетики
131 513,8
101
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие теплоэнергетической системы
131 513,8
Акмолинская область
80,0
Электроснабжение села Талапкер Целиноградского района Акмолинской области
80,0
Мангистауская область
124 633,9
Реконструкция и расширение центральной котельной с переводом на мини - ТЭЦ в г. Жанаозен Мангистауской области
124 633,9
Павлодарская область
6 799,9
Строительство отопительной котельной в г. Аксу Павлодарской области
6 799,9
242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
120 296,9
091
Ремонт и организация содержания направленная на улучшение качества автомобильных дорог общего пользования
30 994,3
103
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие транспортной инфраструктуры
30 994,3
город Астана
30 994,3
Реконструкция ул. Московская от улицы Потанина до проспекта Республики в г. Астане
23 129,8
Строительство улицы к школе № 67 южнее улицы С. Сейфуллина западнее улицы Ш. Бейсековой до пр. Н. Тлендиева
7 864,5
204
Создание условий для привлечения инвестиций
89 302,6
101
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы для развития инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
89 302,6
Павлодарская область
89 302,6
Строительство инфраструктуры специальной экономической зоны «Павлодар»
89 302,6
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
2 371 690,8
082
Реализация мероприятий в моногородах и регионах в рамках Программы развития регионов до 2020 года
122 801,0
100
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
100 477,6
Карагандинская область
100 477,6
Строительство нового золоотвала АО Шахтинская ТЭЦ (корректировка)
100 477,6
102
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
22 323,4
Жамбылская область
22 072,6
Строительство ПС 35/10 кВ и ЛЭП-35 кВ в новом жилом массиве «Жайсан» г. Шу
22 072,6
Северо-Казахстанская область
250,8
Завершение модернизации существующих технологических схем очистных сооружений канализации в г. Петропавловске Северо-Казахстанской области - 4 этап реконструкции
250,8

131 879,9
003
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне газ тасымалдау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
366,1
Ақмола облысы
366,1
Ақмола облысы Аршалы ауданының Жібек Жолы ауылының газбен жабдықталуын ұйымдастыру
366,1
041
Жылу-электр энергетикасын дамыту
131 513,8
101
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жылу-энергетика жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
131 513,8
Ақмола облысы
80,0
Ақмола облысы Целиноград ауданының Талапкер ауылын электрмен жабдықтау
80,0
Маңғыстау облысы
124 633,9
Маңғыстау облысының Жаңаөзен қаласындағы орталық қазандықты шағын ЖЭО-ға ауыстырып кеңейту және қайта құрылымдау
124 633,9
Павлодар облысы
6 799,9
Павлодар облысының Ақсу қ. қалалық жылу беру қазандығын салу
6 799,9
242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
120 296,9
091
Ортақ пайдаланымдағы автомобиль жолдарын жөндеу және олардың сапасын жақсартуға бағытталған күтіп-ұстау бойынша жұмыстарды ұйымдастыру
30 994,3
103
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне көліктік инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
30 994,3
Астана қаласы
30 994,3
Потанин көшесінен бастап Республика даңғылына дейін Мәскеу көшесін реконструкциялау
23 129,8
С.Сейфуллин көшесінің оңтүстігіне Ш.Бейсекова көшесінің батысына қарай Н.Тілендиев даңғылына дейін № 67 мектепке көше салу
7 864,5
204
Инвестициялар тарту үшін жағдай жасау
89 302,6
101
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
89 302,6
Павлодар облысы
89 302,6
«Павлодар» арнайы экономикалық аймағының инфрақұрылымының құрылысы
89 302,6
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
2 371 690,8
082
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде моноқалаларда және өңірлерде іс-шараларды іске асыру
122 801,0
100
Облыстық бюджеттерге моноқалалардағы бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
100 477,6
Қарағанды облысы
100 477,6
Шахтинск ЖЭО АҚ жаңа күл үйіндісінің құрылысы (түзету)
100 477,6
102
Облыстық бюджеттерге Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
22 323,4
Жамбыл облысы
22 072,6
Шу қаласындағы «Жайсаң» тұрғын үй алқабынан 35/10 кВ ҚС мен 35 кВ ЭБЖ-ін салу
22 072,6
Солтүстік Қазақстан облысы
250,8
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласында кәрізді тазарту құрылыстарының қолданыстағы технологиялық сызбаларын жетілдіруді аяқтау – реконструкциялаудың 4-ші кезеңі
250,8

085
Реализация мероприятий в сфере жилищного хозяйства в рамках Программы развития регионов до 2020 года
442 951,5
100
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
162 913,4
на строительство жилья для очередников
14 979,9
Костанайская область
14 979,9
Многоэтажный жилой дом по ул. Мирошниченко в районе школы № 19
14 979,9
на строительство жилья для молодых семей
147 933,5
Карагандинская область
9 815,7
Строительство двух 12-квартирных жилых домов в г. Каркаралинск по ул. Аубакирова, 135 «а» и 135 «б» (привязка)
2 168,4
Строительство 3-х этажных 24-х квартирных арендных жилых домов в количестве 2-х единиц на строительной площадке микрорайон «Горняк» г. Сарани
7 647,3
Кызылординская область
138 117,8
Строительство трех 60 квартирных арендных жилых домов в поселке Титова
г. Кызылорда
138 117,8
102
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры за счет средств республиканского бюджета
58 932,5
Алматинская область
31 817,6
Инженерно-коммуникационные сети под ИЖС в с. Междуреченское Илийского района Алматинской области (3 очередь)
31 817,6
Восточно-Казахстанская область
27 114,9
Проект застройки квартала (группы) жилых домов позиций 38, 39, 39/1 в 19 жилом районе г. Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области (разделы генеральный план и инженерные сети)
18 180,9
Инженерные сети к двум жилым домам в 19 жилом районе г. Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области (позиций 56, 57)
8 934,0
103
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
221 105,6
Акмолинская область
21 702,6
Строительство наружных сетей и благоустройство территорий к 2-м 75-ти квартирным жилым домам по ул. Магнитная и Школьная в г. Щучинске Бурабайского района Акмолинской области
21 702,6
Актюбинская область
20 216,0
Строительство инженерных сетей к жилому комплексу АО «ИО «КИК» в микрорайоне «Нур-Актобе» г.Актобе
20 216,0
Восточно-Казахстанская область
102 006,5
Строительство комплекса многоэтажных жилых домов с инженерными сетями в 19 жилом районе города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области (поз. 51, 53, 54, 54/1, 58, 58/1, 58/2 по генплану города). Строительство комплекса многоэтажных жилых домов с инженерными сетями в 19 жилом районе города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области (поз. 51/1, 59, 61, 61/1, 62 по генплану города). Инженерные сети и благоустройство к жилым домам поз. 58, 59

085
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй шаруашылық саласындағы іс-шараларды іске асыру
442 951,5
100
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
162 913,4
кезекте тұрғандарға тұрғын үй салу
14 979,9
Қостанай облысы
14 979,9
№ 19 мектебі ауданында Мирошниченко көшесі бойынша көп қабатты тұрғын үй
14 979,9
жас отбасылар үшін тұрғын үй салуға
147 933,5
Қарағанды облысы
9 815,7
Қарқаралы қаласы Әубакиров көш., 135 «а» және 135 «б» мекенжайындағы 12 пәтерлі екі тұрғын үйлердің құрылысы (байлау)
2 168,4
Саран қаласы Горняк ықшам ауданының құрылыс алаңындағы 2 бірлік көлемінде 3 қабатты 24 пәтерлі жалға берілетін тұрғын үйлердің құрылысы
7 647,3
Қызылорда облысы
138 117,8
Қызылорда қаласы Титов қыстағында үш 60 пәтерлік жалдамалы тұрғын үй құрылысы
138 117,8
102
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға республикалық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
58 932,5
Алматы облысы
31 817,6
Алматы облысы Іле ауданының Междуреченск ауылындағы жеке меншіктегі тұрғын үйлер құрылысы үшін инженерлік коммуникациялық жүйелердің құрылысы (3-кезек)
31 817,6
Шығыс Қазақстан облысы
27 114,9
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қ. 19 тұрғын ауданындағы 38, 39, 39/1 ұст.тұрғын үйлер (топтардың) кварталының құрылыс салу жобасы (бас жоба және инженер желілері бөлімі)
18 180,9
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қ. 19 тұрғын ауданындағы екі тұрғын үйге инженерлі желілері (56, 57 ұст.)
8 934,0
103
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
221 105,6
Ақмола облысы
21 702,6
Ақмола облысы Бурабай ауданының Щучинск қаласындағы Магнитная және Школьная көшелері бойындағы екі жетпіс бес пәтерлі тұрғын үйлердің аумағын абаттандыру және сыртқы инженерлік желілердің құрылысы
21 702,6
Ақтөбе облысы
20 216,0
Ақтөбе қаласы «Нұр-Ақтөбе» ауданындағы «ҚИК» ИҰ АҚ тұрғын кешеніне инженерлік желілерінің құрылысы
20 216,0
Шығыс Қазақстан облысы
102 006,5
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласында 19 тұрғын ауданында инженерлік желілерімен көп қабатты тұрғын үйлер жиынтығы құрылысы (бас жоспар бойынша 51, 53, 54, 54/1, 58, 58/1, 58/2 ұстаным). Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласында 19 тұрғын ауданында инженерлік желілерімен көп қабатты тұрғын үйлер жиынтығы құрылысы (бас жоспар бойынша 51/1, 59, 61, 61/1, 62 ұстаным). Инженерлік желілер және 58, 59 ұстаным тұрғын үйлерін абаттандыру

75 327,0
Строительство комплекса многоэтажных жилых домов с инженерными сетями в 19 жилом районе г. Усть-Каменогорска ВКО (поз. 51/1, 59, 61, 61/1, 62 по генеральному плану города). Инженерные сети и благоустройство к жилому дому поз. 61
21 889,7
Строительство жилого дома с инженерными сетями в 19 жилом районе города Усть-Каменогорск Восточно-Казахстанской области (поз. 31а по генплану города). Инженерные сети и благоустройство к жилому дому поз. 31а
4 789,8
Костанайская область
6 755,6
Благоустройство к группе многоэтажных жилых домов в районе школы № 3
6 755,6
Павлодарская область
2 462,1
Наружные сети и благоустройство 9-ти этажного 2-х подъездного жилого дома по
ул. Гагарина-Ворушина
2 462,1
город Астана
67 962,8
Многоквартирные жилые комплексы в районе пересечения улиц с проектными наименованиями № 23-31, 23-16, 23-17, 23-30, А98 в г. Астане. II этап. Инженерные сети и благоустройство. Лот Б
67 962,8
086
Реализация мероприятий в области жилищно-коммунального хозяйства в рамках Программы развития регионов до 2020 года
341 748,7
100
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие системы водоснабжения и водоотведения в рамках Программы развития регионов до 2020 года
62 978,3
Акмолинская область
11 602,3
Реконструкция системы водоснабжения поселка Бестобе Акмолинской области
11 602,3
Восточно-Казахстанская область
32 856,0
Реконструкция водопроводных сетей г. Зыряновска ВКО
32 856,0
Жамбылская область
10 726,7
Реконструкция канализационных сетей и очистных сооружений г. Жанатас Сарысуского района Жамбылской области. Сети канализации
1 033,0
Реконструкция водоводов от насосной станции на ул. Песчаная по улицам Амангельды и 2-му пер. Муканова до пр. Абая в г.Тараз
8 191,3
Реконструкция водовода диаметром 700 мм по ул. Октябрьская от колодца № 19 до ул. Сыпатай батыра, ДК «Кожевник» в г.Тараз
1 502,4
Павлодарская область
7 793,3
Модернизация насосного оборудования воздуходувной насосной станции канализационных городских очистных сооружений с применением регулируемых частотных приводов
7 793,3
101
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах в рамках Программы развития регионов до 2020 года
226 737,8
Алматинская область
19 614,3
Реконструкция и строительство системы водоснабжения с. Баканас Балхашского района Алматинской области
18 999,2
Реконструкция и строительство системы водоснабжения с. Акши Енбекшиказахского района Алматинской области

75 327,0
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласында 19 тұрғын ауданында инженерлік желілерімен көп қабатты тұрғын үйлер жиынтығы құрылысы (бас жоспар бойынша 51/1, 59, 61, 61/1, 62 ұстаным). Инженерлік желілер және 61 ұстаным тұрғын үйін абаттандыру
21 889,7
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласында 19 тұрғын ауданында инженерлік желілерімен көп қабатты тұрғын үйлер кешен құрылысы (қаланың бас жоспары бойынша 31а белгісі). 31а белгісіндегі тұрғын үйге инженерлік желілер абаттандыру
4 789,8
Қостанай облысы
6 755,6
№3 мектеп ауданында көп қабатты үй тобын абаттандыру
6 755,6
Павлодар облысы
2 462,1
Гагарин-Ворушин көшелері бойындағы 9-қабатты, кіреберісті тұрғын үйдің сыртқы желілері мен абаттандыру
2 462,1
Астана қаласы
67 962,8
Астана қаласында жобалық атаулары №23-31, 23-16, 23-17, 23-30, А-98 көшелерінің қиылысы маңында көп пәтерлі тұрғын үй кешендері. II кезең. Инженерлік желілер және абаттандыру. Б лот
67 962,8
086
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы іс-шараларды іске асыру
341 748,7
100
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
62 978,3
Ақмола облысы
11 602,3
Ақмола облысы Бестөбе кентінің сумен қамтамасыз ету жүйелерін қайта жаңғырту
11 602,3
Шығыс Қазақстан облысы
32 856,0
ШҚО Зырян қ. су құбыры желілерін қайта жаңғырту
32 856,0
Жамбыл облысы
10 726,7
Жамбыл облысы Сарысу ауданы Жаңатас қаласындағы кәріз желілерін және тазарту имараттарын қайта жаңғырту. Кәріз желілері
1 033,0
Тараз қаласындағы Песчанная көшесіндегі сору станциясынан бастап Амангелді және 2-ші Мұқанов бұрылысы көшелерінің бойындағы су құбырларын Абай даңғылына дейін қайта жаңғырту
8 191,3
Тараз қаласының Октябрская көшесіндегі диаметрі 700 мм болатын су құбырын №19 құдықтан Сыпатай батыр көшесінің бойындағы «Кожевник» МҮ-не дейін қайта құру
1 502,4
Павлодар облысы
7 793,3
Реттелетін жиілік жетектерді қолданып, қалалық канализация тазалау имараттарының ауа үрлейтін станциясының сорғы жабдығын жаңғырту
7 793,3
101
Облыстық бюджеттерге Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
226 737,8
Алматы облысы
19 614,3
Алматы облысы Балхаш ауданының Бақанас ауылындағы сумен жабдықтау жүйелерінің құрылысы және қайта жаңғырту
18 999,2
Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданының Ақши ауылындағы сумен жабдықтау жүйелерінің құрылысы және қайта жаңғырту

615,1
Восточно-Казахстанская область
65 884,6
Реконструкция сетей водоснабжения п. Белоусовка Глубоковского района Восточно-Казахстанской области
65 884,6
Костанайская область
140 907,5
Реконструкция разводящих сетей водопровода в селе Федоровка Федоровского района Костанайской области, 2-очередь. Корректировка
140 907,5
Северо-Казахстанская область
331,4
Реконструкция разводящих сетей, водоводов и отводов сельских населенных пунктов, подключенных к Булаевскому групповому водопроводу с. Бастомар района М. Жумабаева Северо-Казахстанской области
14,4
Реконструкция разводящих сетей, водоводов и отводов сельских населенных пунктов, подключенных к Булаевскому групповому водопроводу с. Конюхово района М. Жумабаева Северо-Казахстанской области
295,6
Реконструкция разводящих сетей, водоводов и отводов сельских населенных пунктов, подключенных к Булаевскому групповому водопроводу c. Майбалык района М. Жумабаева Северо-Казахстанской области
21,4
106
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие коммунального хозяйства в рамках Программы развития регионов до 2020 года
52 032,6
Акмолинская область
26 971,3
Строительство котельной в а.Акмол (3 очередь) Целиноградского района Акмолинской области
26 971,3
Карагандинская область
25 061,3
Строительство в г. Сарани тепловых сетей бесканальной прокладки предизолированными трубопроводами индустриального производства
25 061,3
087
Реализация мероприятий в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса «Дорожная карта бизнеса 2020»
1 460 126,6
105
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие индустриальной инфраструктуры за счет средств республиканского бюджета
1 005 060,8
Акмолинская область
674,8
Строительство сетей водоснабжения к птицефабрике «Малиновская», расположенном в Целиноградском районе Акмолинской области
674,8
Актюбинская область
1 779,5
Создание индустриальной зоны на территории Актюбинской области
1 779,5
Восточно-Казахстанская область
1 002 606,5
Строительство инженерной инфраструктуры агропромышленного комплекса «Елім-ай Кокпекті» в селе Кокжаик Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области
9 943,0
Строительство внешней инфраструктуры автозавода полного цикла и технопарка по производству автокомпонентов в г. Усть-Каменогорск Восточно-Казахстанской области
612 403,2
Примыкание подъездного пути ТОО «Саулет LTD» на перегоне Тургусун-Зыряновск Восточно-Казахстанской области
175 000,0
Инженерные сети к объекту «Молочно-товарная ферма на 600 голов дойного стада. ВКО, Глубоковский район, район села Солнечное»

615,1
Шығыс Қазақстан облысы
65 884,6
Шығыс Қазақстан облысы Глубокий ауданының Белоусовка а. сумен жабдықтау желілерін қайта жаңарту
65 884,6
Қостанай облысы
140 907,5
Қостанай облысы Федоров ауданы Федоров ауылында су құбырының таратушы тораптарын қайта құрылымдау, 2-ші кезек. Түзету
140 907,5
Солтүстік Қазақстан облысы
331,4
Солтүстік Қазақстан облысы М.Жұмабаев ауданының Бастомар селосында Булаев топтық су құбырына қосылған селолық елді мекендердің таратушы желілерінін, су тартқыштарын және су ағызғыларын қайта жаңарту
14,4
Солтүстік Қазақстан облысы М.Жұмабаев ауданының Конюхово селосында Булаев топтық су құбырына қосылған селолық елді мекендердің таратушы желілерін, су тартқыштарын және су ағызғыларын қайта жаңарту
295,6
Солтүстік Қазақстан облысы М.Жұмабаев ауданының Майбалык селосында Булаев топтық су құбырына қосылған селолық елді мекендердің таратушы желілерін, су тартқыштарын және су ағызғыларын қайта жаңарту
21,4
106
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
52 032,6
Ақмола облысы
26 971,3
Целиноград ауданы Ақмол аулының жылумен жабдықтау жүйелерін қайта жаңарту (3-кезек)
26 971,3
Қарағанды облысы
25 061,3
Қарағанды облысының Саран қаласындағы индустриялық өндірістің жекелеу алдындағы құбырлардың арнасыз тазартылатын жылу желілерінің құрылысы
25 061,3
087
«Бизнестің жол картасы-2020» бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыру
1 460 126,6
105
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне индустриялық инфрақұрылымды дамытуға республикалық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 005 060,8
Ақмола облысы
674,8
Ақмола облысының Целиноград ауданында орналасқан «Малиновская» құс фабрикасындағы сумен жабдықтау желілерінің құрылысы
674,8
Ақтөбе облысы
1 779,5
Ақтөбе облысы аумағында индустриалдық аймағын құру
1 779,5
Шығыс Қазақстан облысы
1 002 606,5
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы Көкжайық а. «Елім-ай Көкпекті» аграрлық-өнеркәсіптік кешенінің инженерлі инфрақұрылым құрылысы
9 943,0
Шығыс Қазақстан облысының Өскемен қаласында толық циклді автозауыттың және автокомпоненттерді өндіру бойынша технопарктің сыртқы инфрақұрылымын салу
612 403,2
Шығыс Қазақстан облысы Тұрғысын-Зырян өткеліндегі «Сәулет LTD» ЖШС кіре беріс жолының жанасуы
175 000,0
Шығыс Қазақстан облысы, «Глубокий ауданы, Солнечный ауылының ауданы. 600 бас сауылатын малға сүт тауарлы фермасы» объектісіне инженерлік желілер

205 260,3
107
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие индустриальной инфраструктуры за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
455 065,8
Атырауская область
212 995,8
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к осетровому хозяйству в селе Томарлы города Атырау
89 504,9
Строительство подъездной автодороги и наружных сетей птицефабрики яичного направления на 100 (сто) тысяч голов кур-несушек
11 768,5
Строительство насосной станции, линии водопровода, моста и автодороги, расположенных по адресу: Атырауская область Махамбетский район Алмалинский сельский округ
111 722,4
Восточно-Казахстанская область
230 369,0
Строительство внешней инфраструктуры автозавода полного цикла и технопарка по производству автокомпонентов в г. Усть-Каменогорске Восточно-Казахстанской области
230 369,0
Южно-Казахстанская область
11 701,0
Строительство инженерной коммуникационной инфраструктуры к индустриальной зоне г. Шардара ЮКО
11 701,0
135
Целевые трансферты на развитие областному бюджету Акмолинской области на строительство и (или) реконструкцию жилья и инженерно-коммуникационной инфраструктуры для переселения жителей населенных пунктов Калачи и Красногорский Акмолинской области
4 063,0
Акмолинская область
4 063,0
Строительство семидесятитрехквартирного жилого дома в городе Есиль Есильского района Акмолинской области
50,0
Строительство инженерных сетей и благоустройство к сорокапятиквартирному жилому дому по ул. № 3 дом № 1 города Есиль Есильского района Акмолинской области
4 013,0

205 260,3
107
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне индустриялық инфрақұрылымды дамытуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
455 065,8
Атырау облысы
212 995,8
Тормалы селосында орналасқан бекіре балық шаруашылығына инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымының құрылысы
89 504,9
100 (жүз) мың бас тауық жүмыртқалауға арналған құс фабрикасының сыртқы инженерлік желісі және кіріс автомобиль жолдарының құрылысы
11 768,5
Атырау облысы Махамбет ауданы Алмалы селолық округінде мекен жайында орналасқан сорғы станциясы, су құбыры желісі, көпір және автомобиль жолдарының құрылысы
111 722,4
Шығыс Қазақстан облысы
230 369,0
Шығыс Қазақстан облысының Өскемен қаласында толық циклді автозауыттың және автокомпоненттерді өндіру бойынша технопарктің сыртқы инфрақұрылымын салу
230 369,0
Оңтүстік Қазақстан облысы
11 701,0
ОҚО Шардара қаласындағы индустриялық аймақтың инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарының құрылысы
11 701,0
135
Ақмола облысының облыстық бюджетіне Ақмола облысының Калачи және Красногорский елді мекендерінің тұрғындарын көшіру үшін тұрғын үй және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
4 063,0
Ақмола облысы
4 063,0
Ақмола облысы Есіл ауданы Есіл қаласында жетпіс үш пәтерлі тұрғын үйдің құрылысы
50,0
Ақмола облысы Есіл ауданы Есіл қаласының №3 көшесі бойында орналасқан №1 қырық бес пәтерлі тұрғын үйге инженерлік желілерді салу және абаттандыру
4 013,0