О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2016 года № 105
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                      К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 24 февраля 2016 года № 105
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2003 года № 1286 «Об утверждении Правил пользования участками государственного лесного фонда для культурно-оздоровительных, рекреационных, туристских и спортивных целей» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 47, ст. 531).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2003 года № 1303 «Об утверждении Правил пользования животным миром на участках государственного лесного фонда, в том числе для нужд охотничьего хозяйства» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 48, ст. 542).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2003 года № 1317 «Об утверждении Правил пользования участками государственного лесного фонда для научно-исследовательских целей» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 48, ст. 547).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 января 2004 года № 32 «Об утверждении Правил проведения тендеров по предоставлению лесных ресурсов на участках государственного лесного фонда в долгосрочное лесопользование» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 1, ст. 17).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2004 года № 75 «Об утверждении Правил отнесения водного объекта к источникам питьевого водоснабжения» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 2, ст. 39).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июня 2004 года № 613 «Об утверждении Правил предоставления в аренду и доверительное управление водохозяйственных сооружений» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 23, ст. 295).
7. Пункт 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 15 августа 2008 года № 751 «Об утверждении Правил рассмотрения заявки на проведение экспертизы селекционных достижений на патентоспособность и о внесении дополнения и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года № 310» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 35, ст. 370).

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 24 ақпандағы № 105 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2016 жылғы 24 ақпандағы
№ 105 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. «Мемлекеттік орман қоры учаскелерін мәдени-сауықтыру, рекреациялық, туристік және спорттық мақсаттар үшін пайдалану ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 22 желтоқсандағы № 1286 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 47, 531-құжат).
2. «Мемлекеттік орман қоры учаскелерінде жануарлар дүниесін, соның ішінде аңшылық шаруашылығының қажеттері үшін пайдалану ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 23 желтоқсандағы № 1303 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 48, 542-құжат).
3. «Мемлекеттік орман қоры учаскелерін ғылыми-зерттеу мақсаттары үшін пайдалану ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 25 желтоқсандағы № 1317 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 48, 547-құжат).
4. «Мемлекеттік орман қоры учаскелеріндегі орман ресурстарын ұзақ мерзімді орман пайдалануға беру жөнінде тендерлер өткізу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 13 қаңтардағы № 32 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 1, 17-құжат).
5. «Су объектісін ауыз сумен жабдықтау көзіне жатқызу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 23 қаңтардағы № 75 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 2, 39-құжат).
6. «Су шаруашылығы құрылыстарын жалға және сенімгерлік басқаруға беру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 2 маусымдағы № 613 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 23, 295-құжат).
7. «Селекциялық жетістіктердің патентке қабілеттілігіне сараптама жүргізуге арналған өтінімді қарау ережесін бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі № 310 қаулысына толықтыру мен өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 тамыздағы № 751 қаулысының 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 35, 370-құжат).

8. Пункты 238 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2010 года № 604 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 39, ст. 339).
9. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 2011 года № 1002 «О внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 53, ст. 746).
10. Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 2011 года № 1270 «Об утверждении норм шумовых и иных акустических воздействий искусственного происхождения» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 60, ст. 868).
11. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 ноября 2011 года № 1338 «Об утверждении Правил сенокошения и пастьбы скота на участках государственного лесного фонда» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 2, ст. 45).
12. Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2011 года № 1589 «Об утверждении Правил аттестации и учета объектов селекционно-семеноводческого назначения на участках государственного лесного фонда» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 9, ст. 187).
13. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1726 «Об утверждении Правил пожарной безопасности в лесах» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 18, ст. 286).
14. Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июня 2012 года № 773 «Об утверждении Правил ведения количественно-качественного учета хлопка» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 56, ст. 768).
15. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 2012 года № 1471 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 января 2004 года № 32 «Об утверждении Правил проведения тендеров по предоставлению лесных ресурсов на участках государственного лесного фонда в долгосрочное лесопользование» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 80, ст. 1183).
16. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 2012 года № 1472 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2011 года № 1589 «Об утверждении Правил аттестации и учета объектов селекционно-семеноводческого назначения на участках государственного лесного фонда» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 80, ст. 1184).

8. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 17 маусымдағы № 604 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 238-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 39, 339-құжат).
9. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 қыркүйектегі № 1002 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 53, 746-құжат).
10. «Шудың және өзге де жасанды акустикалық әсерлердің нормаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 қарашадағы № 1270 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 60, 868-құжат).
11. «Мемлекеттік орман қоры учаскелерінде шөп шабу және мал жаю қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 14 қарашадағы № 1338 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 2, 45-құжат).
12. «Мемлекеттік орман қоры учаскелерінде селекциялық-тұқым шаруашылығы мақсатындағы объектілерді аттестаттау мен есепке алу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 23 желтоқсандағы № 1589 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 9, 187-құжат).
13. «Ормандағы өрт қауіпсіздігі қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 1726 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 18, 286-құжат).
14. «Мақтаның сандық-сапалық есебін жүргізу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 9 маусымдағы № 773 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 56, 768-құжат).
15. «Мемлекеттік орман қоры учаскелеріндегі орман ресурстарын ұзақ мерзімді орман пайдалануға беру жөнінде тендерлер өткізу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 13 қаңтардағы № 32 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 21 қарашадағы № 1471 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 80, 1183-құжат).
16. «Мемлекеттік орман қоры учаскелерінде селекциялық-тұқым шаруашылығы мақсатындағы объектілерді аттестаттау мен есепке алу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 23 желтоқсандағы № 1589 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 21 қарашадағы № 1472 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 80, 1184-құжат).

17. Пункт 9 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2013 года № 735 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 42, ст. 623).
18. Пункты 18 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2013 года № 1102 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 59, ст. 818).
19. Пункт 4 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2013 года № 1386 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 73, ст. 965).
20. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1510 «О внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 78, ст. 1026).
21. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2014 года № 734 «О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 января 2004 года № 32 «Об утверждении Правил проведения тендеров по предоставлению лесных ресурсов на участках государственного лесного фонда в долгосрочное лесопользование» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 44, ст. 427).

17. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 23 шілдедегі № 735 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 9-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 42, 623-құжат).
18. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қазандағы № 1102 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 18-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 59, 818-құжат).
19. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 1386 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 73, 965-құжат).
20. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1510 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 78, 1026-құжат).
21. «Мемлекеттік орман қоры учаскелеріндегі орман ресурстарын ұзақ мерзімді орман пайдалануға беру жөнінде тендерлер өткізу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 13 қаңтардағы № 32 қаулысына толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 30 маусымдағы № 734 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 44, 427-құжат).